>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.09.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
F 0

filipoos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:00
Włochy U21 – Serbia U21
Typ: Włochy U21
Kurs: 1.68
Stawka: 3/10
Włosi potrzebują trzech punktów. A trener chcę żeby włoska młodzieżówka znów błyszczała w Europie. Mają bardzo utalentowany zespół, Bardi, Braghi, Romagnoli, Zappacosta, Benassi I Longo to zawodnicy którzy już niedługo będą błyszczeć w Europie.
Goście natomiast z wielkimi problemami. Do pierwszej drużyny zostali powołani Nastasić (Man City), Marković (Liverpool), Jojić (Borussia Dortmund), Duricić (Mainz) oraz Mitrović (Anderlecht). Podstawowy obrońca Petković jest zawieszony, a trzej inni obrońcy SPajić, Vitas i Cosić są kontuzjowani.
Drużyna gospodarzu w prawie najsilniejszym składzie, goście natomiast mocno osłabieni.
✅68
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda - Półfinał
Godzina: 19:45
Spotkanie: Peng S. - Wozniacki C.
Typ: 1:2 DW
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, na dziś typuje dokładny wynik pojedynku półfinałowego US Open. Moim skromnym zdaniem Wozniacki C. jest naprawde świetnie przygotowana na ten turniej i szkoda by było żeby nie znalazła się w finale. Chinka mnie zaskoczyła swoim wyszkoleniem i determinacją i na pewno dziś nie odpuści, ale jak dla mnie nie zdoła wygrać tego spotkania.
kiepska analiza
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Senegal - Egipt
Typ:
remis do przerwy
Kurs:
2.05
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Będzie to szybciutka analiza. Wczesniej nie mogłem i moje mecze które obstawiłem za $ już się zaczęły. Mam ciekawe spotkanie na wieczór. Kwalifikacje Pucharu Narodów Afryki. 59 w rankingu fifa zespół Senegalu podejmuje u siebie drużynę Egiptu, która plasuje się na 39 pozycji w rankingu fifa. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to mało bramek strzelanych przez te zespoły i uważam, że i w tym meczu nie będzie ich za wiele. Biorąc pod uwagę, że jest to dopiero początek kwaliwikacji Pucharu Narodów Afryki sądzę, że te drużyny nie będą się jakoś specjalnie &quot;spinać&quot;. Według mnie remis do przerwy jest niesamowicie prawdopodobny w tym meczu. Ostatnio te drużyny grały ze sobą w 2006 roku. I tylko w tym meczu padły 3 bramki. W pozostałych pięciu meczach między tymi zespołami nie padło wiecej niż jedna bramka. Ogólnie sądze, że będzie remis w tym meczu, ale x do przerwy wydaje się pewniejszą opcją. Nie wypowiadam się co do składów, ponieważ jeszcze w necie niedostępne.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Wta US open
Mecz Williams - Makarova
godzina 22.40
typ Makarova wygra 1-y set i przegra mecz
kurs 7.5
bet 365
Króciusieńko bo za moment startują , ostatnio cos faworytki słabo zaczynaja , tak było z Szarapową , dzisiaj z Wozniacki , i ostatnio Serena tez słabo weszła w mecz z Penettą , jesli dziś się to powtórzy to Makarova może nie wypuścic z rączek pierwszego seta .Typ ryzykowny do zagrania za drobne
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom