>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 05.05.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 5. Maja

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 300,6K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy ( Gambrinus Liga )
Spotkanie: Sigma Olomouc - Banik Ostrava
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie do naszych południowych sąsiadów gdzie odbędzie się spotkanie kończące 27 kolejkę rozgrywek czeskiej Gambrinus Ligi.
W czeskim Ołomuńcu liczącym ponad sto tysięcy mieszkańców na Andrův Stadion mogącym pomieścić ponad dwanaście i pół tysiąca widzów kibice będą świadkami meczu w którym zmierzą się ze sobą miejscowy Sportovní Club Sigma Olomouc założony w 1919 roku o barwach niebiesko-białych a w gości z liczącej prawie trzysta tysięcy mieszkańców Ostrawy przyjedzie drużyna założona w roku 1922 o barwach niebiesko-biało-niebieskich a mianowicie Fotbalový Club Baník Ostrava.
Sigma Olomouc rozegrała w tym sezonie ligowym 26 spotkań w których zdobyła 25 punktów po 6 zwycięstwach, 7 remisach oraz 13 porażkach co daje obecnie 14 pozycje w tabeli czeskiej Gambrinus Ligi, bilans bramkowy 37-51.
Banik Ostrava zdobył 25 oczek w swoich 26 meczach ligowych rozegranych w tym sezonie po 5 zwycięstwach, 10 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie przedostatnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 25-40.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 13 razy zdobywając 17 oczek po 4 wygranych, 5 remisach oraz 4 porażkach, bilans bramek na swoim Andrův Stadion 22-18.
Goście zdobyli na wyjazdach w tym sezonie ligowym 8 punktów w 13 spotkaniach po 1 zwycięstwie, 5 remisach oraz 7 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-24.
Końcówka tego sezonu w Czechach zapowiada się niezwykle ciekawie szczególnie na dole tabeli gdzie szansę degradacji ma jeszcze aż siedem drużyn a są w nich między innymi obie drużyny rywalizujące ze sobą w tym spotkaniu które sąsiaduja ze sobą w tabeli i posiadają przed tym meczem taka samą ilość punktów czyli 25 a w ostatnich pięciu spotkaniach w Ołomuńcu pomiędzy tymi rywalami wszystkie te 5 meczy wygrywała Sigma, bilans bramek w tych meczach 12-3 dla gospodarzy tego pojedynku.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy na swoim Andrův Stadion, Sportovní Club Sigma Olomouc w tym sezonie ma ciężki sezon i do końca będzie walczyć o uniknięcie degradacji ale ostatnimi czasy u siebie grają dobrze pokonując swoich rywali do utrzymania takich jak Pribram i Slavia Praha i potrafiąc walczyć na swoim terenie z Pilznem jak równy z równym lecz akurat z rywalem z Ostrawy gospodarzom tego meczu również idzie gdyż cały czas wygrywają ostatnio z nimi na swoim terenie a Fotbalový Club Baník Ostrava również słaby sezon lecz ostatnio zaczęli grac lepiej co nie zmienia faktu że akurat w Ołomuńcu im nie idzie i moim zdaniem znowu nie pójdzie gdyż gospodarze tez bardzo potrzebują punktów i będą na to spotkanie w stu procentach zmotywowani i wygrają na swoim terenie kolejny raz z Banikiem.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Madrid (Hiszpania), ziemna
Godz: 12:30
Spotkanie: Pliskova Ka. (Cze) - Lisicki S. (Ger)
Typ: Pliskova ; Kurs: 2.58
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Po dniu przerwy z mojej strony, spowodowanej intensywną majówką, powracamy do Madrytu i pojedynków pierwszej rundy. Z jutrzejszych spotkań zajmę się spotkaniem Czeszki z Niemką. Po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczony kursami wystawionymi na młodziutką Pliskovą i poszukam jutro małej niespodzianki. Wiele dobrego pisałem już w tym roku o Czeszcę, podczas swoich analiz i wszystko się sprawdza. Prezentuje w tym sezonie wysoką formę i z meczu na mecz gra coraz lepiej i coraz bliżej czołowa 50 WTA, którą niedługo powinna spokojnie osiągnąć. Jej gra bazuje przede wszystkim na mocnym serwisie, którym zdobywa większość pkt. Oczywiscie preferuje grę na szybszych nawierzchniach, niemniej jednak przy obecnej formię jestem spokojny co do jej gry na Clayu.Tutaj bez straty seta przebrnęła przez kwalifikacje i w pierwszej rundzie zmierzy się z wyżej notowaną Lisicką. I według Mnie nie jest w tym meczu bez szans, bo to co prezentuję w tym sezonie Niemka woła o pomstę do nieba. Oglądałem ostatnio jej grę z moją ulubienicą Ivanovic, właśnie na mączce i wyglądało to fatalnie. Masa niewymuszonych błędów, wyglądała na korcie na obrażoną, po prostu nic jej nie wychodziło. Nie sądzę, że diametralnie wszystko się odmieniło. Również, jak w przypadku Czeszki, bardziej preferuje szybsze nawierzchnie, jednak różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Pliskovej jest na zupełniie innym biegunei formy. I w tym widzę szanse dla Czeszki w jutrzejszym starciu. Kursy moim zdaniem przesadzone i bardziej spowodowane róznicą rankingową. Widziałem w tym sezonie kilka razy Pliskovą i tak jak mówiłem z meczu na mecz gra coraz lepiej i przy obecnej dyspozycji może jutro sprawić małą niespodziankę i wyeliminować Niemkę. Ja na pewno spróbuje. Dla mniej odważnych polecam zagrać na ugranei seta przez Czeszkę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godz: 18-00
Spotkanie: Zawisza - Lech
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: bet365
Analiza: Jak dla mnie jest to bet dnia. Szczesliwi ci, ktorzy obstawili to spotkanie w piatek, przed finalem Pucharu Polski, wtedy kursy oscylowaly wokol 1.9-2.0, teraz najwyzsze co mozemy dostac to 1.67 od bet365. Oczywiscie wiadomo, dlateczego tak sie stalo, Zawisza wygral puchar i to po karnych i dogrywce, zawodnicy z Bydgoszczy odniesli historyczny sukces i zapewnili sobie udzial w europejskich pucharach. Jak latwo sie domyslic, feta pewnie trwala do bialego rana, tym bardziej ze Zawisza w lidze nie gra juz o nic, jest w grupie mistrzowskiej, wiec spadek nie grozi, top 3 tez na pewno nie.
Zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza po pierwsze beda czuli w nogach 120min z piatku, po drugie nie beda mieli za duzej motywacji, na domiar zlego nie zagra paru ich podstawowych zawodnikow: Herol Goulon, Michał Masłowski, Bernardo Vasconcelos, Paweł Abbott i Paweł Strąk
Z kolei Lech Poznan ostatnio jest w swietniej formie, pewnie wygrywa kolejne spotkania, goni Legie. Nie moze sobie pozwolic na zadna strate punktow jesli mysli o mistrzostwie (a mysli). Spotkania jak w Bydgyszczy Kolejorz po prostu musi wygrywac, tym bardziej ze okazja na zwyciestwo jet wielka. Jedynym problemem Lecha jest fakt, ze pod znakiem zapytania stoi wystep Łukasza Teodorczyka (mysle jednak, ze zagra).
✅ 67
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: 1 ; Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
W drugim spotkaniu drugiej fazy Polskiej Ekstraklasy - dolnej ósemki Zagłębie Lubin zagra na własnym stadionie z drużyną Korony Kielce. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy. Obie drużyny walczą o utrzymanie, w ostatniej kolejce Miedziowi przegrali we Wrocławiu 0-1 do tego w piątek przegrali po karnych finał PP, Kielczanie w poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z Widzewem 2-2. Zawodnicy Oresta Lenczyka muszą wygrać to spotkanie gdyż po dzisiejszej wygranej Widzewa mają tyle samo punktów co Łodzianie i ich sytuacja staje się co raz gorsza. Po przegranym finale PP ich jedynym celem na ten sezon jest pozostanie w Ekstraklasie, skład personalny mają bardzo dobry, budżet pewny tylko wyników brakuje. Spotkania o taką stawkę ( utrzymanie dla Polskich klubów, dla większości z nich to priorytet ) są meczami walki gdzie decydują szczegóły. Korona znana jest z twardej i agresywnej gry lecz jutro Miedziowi będą niesamowicie zmobilizowani i to na pewno będzie ich przewaga. Ostatnie dwa spotkania rozgrywane w Lubinie między tymi zespołami wygrali gospodarze i jutro liczę na powtórkę.
⛔ 100
 
S 95

slodki69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Premier League pomiędzy Crystal Palace, a Liverpoolem. Ktoś sobie pomyśli, że to ryzykowne grać przeciwko takiej drużynie jak Liverpool i ja się z tym zgodzę ;) Jednak, uważam że tego meczu The Reds po prostu nie wygrają. Spójrzmy może w statystyki bo głównie na tym opierać się będzie mój typ: Liverpool 5 meczy na wyjeździe wygrane, więc idę tu trochę na przekór i pozwolę sobie użyć znanego nam wszystkim cytatu &quot;każda seria się kiedyś kończy&quot;. Do tego, gdy spojrzymy na mecze pomiędzy Crystal Palace, a Liverpoolem zauważymy, że 3 mecze pomiędzy tymi drużynami w roli Crystal jako gospodarza zakończyły się ich zwycięstwem a 4-ty remisem. Liverpool nie wygrał na tym stadionie od 13 lat! (jeśli wierzyć statystykom oczywiście, a takowe są podane na livesports). Uważam, że jutro zawodnicy Crystal mimo iż nie grają już o nic, mocno się &quot;zepną&quot; i powalczą z ekipą The Reds oto, żeby chociaż ugrać 1 punkt na własnym stadionie ????
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godz: 18-00
Spotkanie: Zawisza - Lech
Typ: Lech wygra i oba zespoly strzela gola
Kurs: 3.9
Bukmacher: expekt
Analiza:
Najwazniejsza informacja to brak Teodorczyka w kadrze meczowej. Napastnik Lecha nie zdążyl wyleczyć kontuzji i Kolejorz będzie musiał sobie w Bydgoszczy poradzic bez swojego najlepszego strzelca.
Lech Poznań to jedyna druzyna, która może jeszcze wyprzedzić Legie w walce i Majstra, lecz z każdą kolejką wydaje się to mniej realne.
Poznaniacy są w kapitalnej formie, miło ogląda sie ich grę. Wygrana 6-1 z Jagiellonią, 3-0 w Zabrzu i 3-0 w siebie z Wisłą robią wrażenie. Uważam jednak, że Zawisza pokusi się o gola przeciwko Lechowi.
Bydgoszczanie niedawno świętowali zdobycie Pucharu Polski, więc udział w LE mają zapewniony. Spadek im nie grozi więc zagrają na luzie psychicznym.
Od trzech spotkań nie zdobyli gola, więc w koncu muszą sie przełamac, lecz ich obrona wziąż pozostawia wiele do zyczenia, więc mimo wszystko nie uważam by byli w stanie urwać punkty rozpędzonemu Lechowi.
Legia wygrała swoje spotkanie po ciężkim boju z Lechią 1-0, więc teraz czas na Kolejorza, czas na kolejne 3 punkty. Mam andzieje, że mistrzostwo rozstrzygnie sie w Warszaiwe w ostatniej kolejce. Pozdrawiam
✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Argentyna
Godz. 2:30
Spotkanie :All Boys-Boca Juniors
Typ - 1/1
Kurs - 5.50
Bukmacher - Bet365
Analiza
: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym na przeciwko siebie staną ekipy All Boys , zajmującego aktualnie ostatnią 20 pozycję w ligowej klasyfikacji, z zespołem Boca Juniors , które jest na miejscu 11 w ligowej klasyfikacji. Oba zespoły w tym momencie po rozegraniu 16 ligowych serii spotkań mają zgoła odmienne cele, gospodarze chcą pozostać w lidzę na kolejny sezon , do tego w tym spotkaniu potrzebują kompletu punktów, jest to możliwe , ponieważ Boca Juniors nie umie grać na tym stadionie, od 2010 roku odbyło się tam 4 spotkania pomiędzy tymi ekipami, Boca przegrała wszystkie te spotkania, dodam że wszystkie przegrała różnicą dwóch bramek, więc jest to dla nich niewygodny przeciwnik, Gospodarze w tym sezonie u siebie przegrali tylko dwukrotnie, co daje im kolejny plus w tym porównaniu, Boca na wyjazdach gra różnie,ale uważam że w tym spotkaniu nie postawiłbym na zespoł gosci, ponieważ jak na mój gust , bukmacherzy zaniżyli na nich kurs, ja wybrałem typ na wygrana gospodarzy do połowy lub na koniec spotkania, ale spokojnie można tutaj pograć goła jedynkę , lub zagrać na gospodarzy w zakładzie bez remisu.
⛔ 100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽
Godz: 18:00
Spotkanie: Zawisza - Lech
Typ: Suma goli/obie strzelą - over 2,5/nie
Kurs: 7.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro wybrałem naszą kochaną &quot;Ekstra&quot;klasę, Bydgoski Zawisza podejmować będzie zespół Lecha Poznań. Moim zdaniem Zawisza nie ma większych szans w starciu z rozpędzonym Kolejorzem. Poznaniacy muszą jutro wygrać aby strata do Legii wynosiła 5 punktów i czekać na potknięcie zespołu ze stolicy przed meczem bezpośrednim. Zawisza jak wiemy zdobył w piątek Puchar Polski czy też według niektórych dziennikarzy Puchar Świata, tak więc moim zdaniem 120 minut gry zrobi swoje, wszakże wiemy że polski piłkarz to nie Cristiano Ronaldo, który potrafi wykonywać sprinty przez całe boisko w drugiej połowie dogrywki tak jak w meczu Copa Del Rey z Barceloną kilka sezonów temu. Mogę się założyć że w weekend było balowanie do białego rana co na pewno nie sprzyja regeneracji. Kursy na Lecha lecą na łeb na szyję, tak więc próbuję tutaj takiego typu. Lech strzelił 3 gole lub więcej w ostatnich czterech spotkaniach, zespół jest rozpędzony i myślę że nawet brak Teodorczyka nie przeszkodzi w rozjechaniu jutro drużyny Zawiszy. Jakoś mi się nie widzi żeby gospodarze byli w stanie zagrozić Lechowi jakąś akcją, jeżeli miałby paść gol to tylko po stałym fragmencie a co do Lecha to jeśli będą skuteczni to trzy gole powinny im wpaść, bo w każdym meczu stwarzają sobie naprawdę dużo sytuacji, nie ma z tym większego problemu. Zawisza jest jak dla mnie zespołem na miarę grupy spadkowej a nie mistrzowskiej, po tym co zobaczyłem w piątek w finale PP, a zobaczyłem żenująco niski poziom jestem skłonny rzucić trochę miedziaków na taki typ bo kurs jest zachęcający, pozdrawiam.
⛔ 100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Połowa X/ Koniec 1 (X/1)
Kurs: 4.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Widziałem, że ktoś pograł czystą 1 na Zagłębie, dlatego więc gram X/1. Krótko, jak Nam nie idzie to zawsze jest Korona, która oddaje nam pkt ???? ) Z Koroną przegraliśmy TYLKO 1 spotkanie w Kielcach i nie zanosi się abyśmy przegrali go jutro mimo 120 minut w finale PP. Piłkarze są na tyle doświadczeni, że te 3 dni dadzą im dużo mocy i wsparcie z trybun w tym meczu poniesie ich do zwycięstwa. Oni wiedzą w jakiej są sytuacji i z każdą akcją będą się nakręcali. Z racji tego, że u Nas przeważnie gole padają w 1-15 minutach, albo w ostatnich 1-15 minutach, przeważnie 1 opcja, to jutro będzie na odwrót, czyli obrona obrona hm... obrona w 1 połowie, a w drugiej na pod męczoną Koronę wejdzie Abwo i rozhula towarzystwo i zacznie się mecz.
⛔ 100
 
W 0

wygnaniec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godz: 18:30
Spotkanie: Żilina - Slovan Bratislava
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam,po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni. Dokończenie 29 kolejki ekstraklasy słowackiej.Gra 10 drużyna ligi z można już powiedzieć mistrzem tego kraju.W ostatnich meczach Slovan gra w kratkę ale Żylinie nie odpuści.Gospodarze już również utrzymani i w tym sezonie nie mają szans na nic,chyba po grubych latach przyszły teraz chude...Kibice chyba dalej protestują.Także nie ma tam na razie atmosfery.Jutro Slovan wygra na spokojnie a kurs 2.0 warty zagrania
⛔ 100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt - Pierwsza liga
Godzina:
16:00
Spotkanie: El Hodood - Ismaily
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zawsze staram się szukać spotkań, gdzie wygrana faworyzowanego gościa, oscyluje kursem na poziomie 2 i więcej. I tak jest w tym przypadku. Przyznam się szczerze, że na lidze egipskiej nie znam się ani trochę. A w takich przypadkach, działam wyłącznie na statystykach. A więc drużyna gości walczy o awans do rundy finałowej(Obecnie jest na miejscu premiowanym), ma najlepszy wskaźnik w swojej grupie meczy wyjazdowych (4 wygrane, 4 remisy), strzeliła 21 bramek straciwszy 12 we wszystkich 7 spotkaniach, a w ostatnich 5 meczach 3 razy wygrywała, 1 zremisowała i 1 przegrała). Natomiast drużyna gospodarzy broni się przed spadkiem, w meczach u siebie gra w kratkę (3 wygrane, 2 remisy, 3 porażki), a we wszystkich spotkaniach strzeliła tylko 9 bramek, straciwszy 14. Ostatnie 5 spotkań to 1 wygrana, 1 remis i 3 porażki. Stawiając ten mecz skusiła mnie przede wszystkim, ta mała ilość bramek strzelonych przez gospodarzy, przy dużej ilości bramek strzelonych gości.

⛔ 100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera División - Torneo Final
Godzina: 02:30
Spotkanie: All Boys - Boca Juniors
Typ: x/x
Kurs: 4.33
Bukmacher: BET365
Analiza: Spotkanie w Argentyńskiej Primera División - All Boys zagra na własnym terenie z zespołem Boca Juniors. Gospodarz zamyka tabelę ligową z dorobkiem 14 pkt. Przeciwnik zgromadził 23 pkt i zajmuje pozycję 11. All Boys przed własną publicznością z 5 ostatnich meczy przegrał tylko jeden(1,3,1). Boca na wyjazdach prezentuje się następująco: 2 wygrane, 3 remisy i 3 porażki. Oba zespoły grały ze sobą ośmiokrotnie i nigdy Boca Juniors nie wygrało na wyjeździe. All Boys zwyciężyło wszystkie spotkania na własnym obiekcie - 4 mecze(wszystkie z przewagą 2 goli). Boca w 16 dotychczas rozegranych meczach 8-krotnie remisowało do przerwy. All Boys kończyło pierwszą część spotkania remisem również 8 razy - czyli obie drużyny 50% spotkań remisowało do przerwy. Gospodarz bez formy ale z Boca Juniors u siebie grać potrafi, więc przegrać nie powinien. Typuje remis do przerwy i na koniec meczu.
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Godzina: 1:30
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Typ: Penguins OT
Kurs: |1.60|
Buk: Unibet !
Dobra, dzisiaj trzeba coś postawić. Od razu wchodzę w mecz który odbędzie się w Pensylwanii. Pomiędzy Pingwinami a Strażnikami. Mój ruch, to oczywista sprawa Pingwiny. Już tłumaczę dlaczego. Ostatni mecz mimo porażki w dogrywce nie wyglądał wcale źle, mimo że pierwsza tercja była nieco ospała, ale w drugiej już dyktowali warunki i doprowadzili do wyrównania. Fakt, że powinni być bardziej zdeterminowani na mecz pierwszej serii, ale i nie liczyłem, że Strażnicy zagrają tak solidnie w ofensywie. Nie co ich gra w drugiej tercji, opadła z sił, ale mieli łeb na karku, żeby nie doprowadzić do prowadzenia w meczu przez Pingwiny. Dziś czas najwyższy wziąć sprawy w swoje ręce i pójść w kierunku, zwycięstwa przez Pingwiny. Crosby i spółka, będą dziś na pewno podwójnie zmotywowani po ostatniej porażce i od pierwszych minut, będą atakować na bramkę Henrika. Nie widzę po prostu dzisiaj podobnego scenariusza, w którym to ekipa z Nowego Jorku, wygrywa drugi mecz w tej serii. Kluczem do zwycięstwa będzie chłodny umysł i kontrola nad przeciwnikiem, a że mają predyspozycje i zawodników gotowych do strzelania, to muszą wykazać to na lodzie, zwłaszcza, że następny mecz jest już w Nowym Jorku! Stawiam na Pens.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGIEL: Gimcheon (Korea Południowa), twarda
Godzina: 05:30
Spotkanie: Kim Y. (Kor) - Saville L. (Aus)
Typ: Kim Y. ; Kurs: 6,50
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na poniedziałkowy poranek wybrałem spotkanie gospodarza oraz australisjkiego gracza. Jak widać nie wybrałem tutaj spotkania jakiś wirtuozów tenisa lecz początkujących grajków którzy pewnie marzą żeby kiedyś przebić się na salony. Roczniki odpowiednio 95&#39; i 94&#39;.
Od razu nasuwa mi się pytanie. Skąd takie kursy? Czyżby gracz gospodarzy był bez szans? Jakoś nie wydaje mi się. Doskonale rozumiem ze mecz meczowi nie równy ale np taki Kim potrafił wygrał ostatnio z Brazyliczykiem De Paula a Saville potrafił przegrać i stąd moje przypuszczenia, że poziom oby panów jest bardzo zbliżony i co raz bardziej uświadamia mi to, że mój typ to spore value.
Skuteczność obu graczy wygląda identycznie czyli 7 meczów wygranych na 10. Każdy wyżej wymieniony drobny argument uświadamia mi, że mecz będzie bardzo wyrównany a własny kort tylko i wyłącznie pomoże gospodarzowi. Do boju Kim Young Seok!
Osobiście uderzam singla za ok 200zł o ile betsson nie postawi mi jakiegoś limitu za ostatnie mecze które stawiałem na Alexa Bolta.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Włochy / Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lazio -Verona
Typ: zakład głowny -1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poniedziałkowy wieczór mamy mozliwośc obejrzeć dobre widowisko jakim są w stanie obdarzyć nas drużyny Lazio oraz Verony, drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, idą łeb w łeb i obydwie drużyny nadal mają chrapkę na Europejskie Puchary a więc z pewnością żadna z drużyn nie odpuści takiej szansy odbicia się od rywala na 3 pkt. Chodź najbardziej realnym wynikiem tego spotkania jest podział punktów to chciałbym zwrócić uwagę na bilans w bezpośrednich meczach obydwu drużyn w ostatnich latach, na 8 ostatnich meczy 8 razy wygrywała druzyna która była aktualnie gospodarzem spotkania, osobiście myślę że i w tym meczu nie będzie ustępstwa od tej reguły i ze mecz wygrają gospodarze, pomimo tego że bilans ostatnich 4 meczy w ligowych potyczkach wychodzi korzystniej na stronę beniaminka to zostaję przy typie zwycięstwa godpodarzy. Miłego oglądania meczu. pozdrawiam ⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godz: 19-00
Spotkanie: Lazio - Verona
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 2,375
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zmierzą się zespoły Lazio i Hellas Verona.
Są to sąsiedzi z tabeli- 9 i 10 miejsce,lecz obie drużyny mają po 52 punkty.Zespoły te grają otwartą piłkę i w ich spotkaniach zazwyczaj pada sporo bramek.W ostatnich pięciu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami był over 3,5 gola(1-4,3-2,5-4,1-3,5-3). Oba zespoły mają nadzieję na grę w europejskich pucharach,mam tu na myśli Ligę Europy.Lazio gra w kratkę, Verona wydaje się być w lepszej formie-na ostatnie 5 spotkań wygrali 4.
W Lazio nie zagra Ederson, w Hellas Donati i Martinho. Liczę na to ,że Luca Toni coś ustrzeli dla gości,gdyż ciągle ma szansę na koronę króla strzelców Serie A, natomiast w drużynie gospodarzy zapewne ustrzeli coś Candreva lub Mauri, zresztą obaj są w znakomitej dyspozycji.Polecam typ
✅ 137.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 7

artabazos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: Wynik/Suma goli : Liverpool i powyżej 2,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Walczący o mistrzostwo Liverpool zmierzy się na wyjeździe z drużyną Crystal Palace. Gospodarze znajdują się w strefie środkowej tabeli bez żadnych już szans na spadek ani na miejsce dające puchary. Liverpool nie ma wątpliwości, że ten mecz musi wygrać i to wygrać strzelając możliwie jak najwięcej bramek, gdyż do końca ligi pozostały już tylko 2 mecze, a ich stosunek bramkowy jest gorszy niż City i jeśli ci nie stracą już punktów to jedyną szansą dla Live jest wygranie dwóch spotkań ogromną przewagą bramkową. Niektórzy mogą powiedzieć, że 9 bramek nie da się odrobić i sam się wręcz z tym stwierdzeniem zgodzę, jednakże gracze Liverpoolu z pewnością nie poprzestaną na 1 lub 2 bramkach mając to w świadomości. Dodatkowo posiadają najbardziej skuteczną ofensywę w lidze wraz z właśnie Man City. H2H nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem - Crystal Palace ostatnie sezony spędzała regularnie w Championship i z Liverpoolem w ostatnich kilku latach grała tylko w ich pierwszym meczu tego sezonu ligowego.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Pittsburgh - Rangers
Typ: Rangers ML ; Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tu poprzednia analiza z meczu sprzed 2 dni. Nic sie nie zmieniło od tego momentu, więc mozna ją powielić.
Druga runda play-off. W pierwszej Pittsburgh miał słabego rywala w postaci Columbus Blue Jackets i w wiekszosci meczów byli to rownorzędni przeciwnicy dla Penguins. Przede wszystkim gospodarze tego meczu zawodzą w defensywie. Bramkarz (Fleury) niezbyt pasuje do tego stylu gry. W tym upatruje szans gości i życzyłbym sobie, by to oni wygrali tą parę (a czy ten mecz, zobaczymy). Na pewno ofensywnie w tym meczu zdarzyc moze sie wszystko. Mogą paść 3 bramki, a moze i 10, poniewaz obie ekipy mają kim straszyc. Malkin, Neal, Kunitz, Crosby na przeciwko St Louis, Nash, Richards, Stepan. Tylko wlasnie roznica w obronie, bo moze i obie ekipy graja na w pół defensywnie, ale bramkarza goscie maja zdecydowanie lepszego. Z reszta tez Rangersi lepiej graja na wyjazdach, lepiej taktycznie. NYR mieli trudniejszego przeciwnika w 1 rundzie bo Flyers (ktorzy radzili sobie ostatnio bardzo dobrze z PIT). Mecze bezposrednie tych druzyn ostatnio obfitują w bramki, ale nie ma tu wyraznego faworyta. Mysle, ze dzis ktoras z druzyn wyjazdowych powinna wygrac. Na Minnesote nie licze, bo wygladaja bardzo slabo w obronie, a Rangersi sa w stanie zrobic niespodzianke.
Dodatkowe info:
Pierwszy mecz to zwyciestwo 3:2 Rangers po dogrywce.
Słabsza 2 tercja, ale 1,3 i dogrywka dla nich.
Kibice gospodarzy zastanawiaja sie gdzie Crosby podział formę. Gdyby nie powrót Malkina po kontuzji, to byłoby dużo gorzej.
Rangersi po 1 meczu zawsze odpuszczają, ale kolejny raz wierze w ich siłę defensywną i myśle, że będą potrafili sie oprzeć gospodarzom.
Nie polecam tego typu tym razem, bo w play-offach w tak wyrównanych parach często drużyny idą łeb w łeb. Tyle że kurs na gospodarzy jest zbyt niski i dlatego gram na gości.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej
Godzina: 1:30
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
Typ: Penguins win
Kurs: 2,0
Buk: bet365
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Pittsburgh Penguins a New York Rangers. W tym meczu moim faworytem jest drużyna gospodarzy, która uległa w pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku play off po dogrywce 3-2 drużynie Rangers. Ale gra wyglądała przyzwoicie i nie można mieć zastrzeżeń do Pingwinów, brakowało trochę skuteczności. W strzałach na bramkę było 36-27 dla gospodarzy. Dzisiaj się spodziewam podobnej ilości strzałów, może nawet troszeczkę więcej ale na pewno skuteczniejszych ataków .. Pingwiny muszą dzisiaj wygrać bo w kolejnym spotkaniu czeka ich bardzo ciężki teren, a wiec dzisiejsza przegrana może znacznie przekreślić ich szanse na półfinał .. Widzę ze typ OT już jest zajęty więc typuje czysta zwycięstwo gospodarzy po kursie 2,0. Polecam
⛔ 100 / powtórzenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom