>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.04.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdanski (+5.5)
Data: 05.04.2012 19:00
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 rozegrane zostanie spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej koszykówki mężczyzn, czyli PLK. Gospodarze z Tarnobrzega nie są obecnie w najlepszych nastrojach, gdyż ich forma nie odzwierciedla ich postawy chociażby z fazy zasadniczej rozgrywek. Ostatnio 31 marca przegrali na wyjeździe w Kołobrzegu z tamtejszą Kotwicą 81:89. Wcześniej wygrali we wlasnej hali z PBG Poznaniem 81:70, a jeszcze wcześniej doznali dotkliwej porażki z AZS-em w Koszalinie 92:72. Polpharma odwrotnie - jej forma wzrasta z dnia na dzień. Ostatnio wygrali w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em 96:83, wcześniej rozbili u siebie Kotwicę 85:65, a także odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z PBG w Poznaniu 67:56. Do formy w starogardzkim zespole doszedł przede wszystkim Brandon Hazzard, który w ostatnim meczu zdobył aż 45 punktów, co na PLK jest bardzo dobrym wynikiem i przyznam, że nie potrafię wymienić drugiego zawodnika, który zdobyłby taką ilość punktów. W pierwszej piątce dobrze spisują się także Jeremy Simmons, a także Marcin Nowakowski. &quot;Swoje&quot; powinni także dorzucić Michael Hicks, Daniel Wall, a także Grzegorz Arabas. Na ich postawę liczę przede wszystkim.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Panathinaikos Ateny - Maccabi Electra ( Euroliga Mężczyzn)
Data: 05.04.2012 g. 20.45
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365 - głównie od nich będę podawał typy, bo to mój ulubiony buk
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45, w Atenach rozegrany zostanie ostatni, decydujący o awansie, 5 mecz pomiędzy obrońcą trofeum a izraelskim zespołem z Tel Awiwu. Grecki team przed rozpoczęciem batalii o final four był wielkim faworytem, miało być gładkie 3:0 w meczach. Tym czasem Panathinaikos po zwycięstwo w 1 meczu u siebie różnicą 20 pkt drugi mecz na własnych śmieciach przegrał po dogrywce. W 3 meczu lepsze również było Maccabi i tak naprawde 4 mecz w izraleu powinien zakończyć mecze z udziałem tej pary w ćwierćfinale, został jednak wygrany przez greków. Uważam, że Panathinaikos to nei ten sam zespół i nie ta sama forma co przed rokiem, kurs co prawda na ich zwycięstwo tylko 1.19 przy 4.50 na Electre, ale to tylko kurs. Wg mnie dzisiaj padnie bardzo dużo punktów, a Maccabi wygra minimum 3 punktami, a Grekom, będących gospodarzami tego meczu nie pomoże nawet doping kibiców.


Statystki ćwiećfinału:

  • 20/03 PAN-MAC93:73
  • 22/0 3PAN-MAC92:94 D
  • 27/03 MAC-PAN65:62
  • 29/03 MAC-PAN69:78
  • 05/04 PAN-MAC - Dzisiajszy mecz, wg mnie jak to na stadionie w Grecji w tej parze można zauważyć, pada dużo pkt, będzie 80-83


⛔100
 
B 2

baueroo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna (liga europejska)
Spotkanie: athletic bilbao-schalke 04
Typ: Przebieg meczu over 100pkt (goal 10 pkt- rzut karny 10 pkt- czerwona kartka 10 pkt- zolta kartka 3 pkt- rzut rozny 3 pkt)
Kurs: 3.6
Bukmacher: william hill
Analiza: Wieczorne spotkanie powinno przyniesc nam wiele emocji podobnie jak to bylo w pierwszym meczu gdzie padl wynik 4:2 dla druzyny hiszpanskiej. W tamtym meczu obudwu zespolom udalo sie uzbierac wynik over100pkt wiec dlaczego nie mialby sie on powtorzyc. Zwlaszcza ze Schalke nie ma nic do stracenia a Athletic gra widowiskowa i efektowna pilke. Spodziewam sie wielu bramek i zoltych kartek, bo na pewno w tym meczu nikt nie odstawi nogi. W ostatnich 6 spotkaniach zarowno gospodarze jak i goscie mieli wynik overowy w ilosci goli az w 4 przypadkach. Obydwie druzyny wyjda w ofensywnych ustawieniach a przewidywalne sklady prezentruja sie nastepująco :

Przewidywane składy:
Athletic: Iraizoz – Iraola, Ekiza, Martinez, Aurtenetxe – Perez, Herrera, De Marcos – Susaeta, Llorente, Muniain

Schalke: Unnerstall - Uchida, Papadopoulos, Matip, Escudero - Jones, Holtby - Farfan, Raul, Obasi - Huntelaar.

⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Valencia CF - AZ Alkmaar
Typ: HT/FT X/Valencia
Kurs: 4,50
Buk: Bwin

Analiza:
Witam. Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie Ligi Europy pomiędzy Valencią, a AZ Alkmaar. W pierwszym spotkaniu w Holandii AZ zwyciężył 2:1. Czas więc na rewanż. Przed tym dwumeczem faworytem do awansu była hiszpańska drużyna i uważam, że mimo niepowodzenia w pierwszym spotkaniu i tak przejdzie do półfinału.
Należy tutaj oddzielić Ligę od Europejskich Pucharów. Valencia w lidze gra słabo, niby jest w czołówce (wiadomo - za wielką dwójką), ale to nie ta sama drużyna co chociażby na początku sezonu. Mam wrażenie, że ligę totalnie odpuszczają widząc szanse na sukces na arenie międzynarodowej.
Z drugiej strony Holendrzy - AZ jest drużyną własnego boiska. Nie dziwi więc fakt, że zwyciężyli w pierwszym spotkaniu. Skoro na wyjazdach idzie im słabiej, to muszą szanować zaliczkę z pierwszego spotkania, ponieważ Valencii wystarczy skromne 1:0.
Spodziewam się defensywnej gry AZ, co przełoży się na małą ilość sytuacji pod ich bramką, a już tym bardziej w polu karnym Hiszpanów. Do przerwy bardzo możliwy wynik bezbramkowy, lecz po przerwie Valencia dopnie swego i strzeli jedną, może dwie bramki i awansuje do półfinału.
Pozdrawiam!

⛔100
 
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Szwajcaria Challenge League
Spotkanie: SR Delemont-SC Kriens
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 19:45 w ramach 23 kolejki Szwajcari zostanie rozegrany mecz pomiedzy SR Delemont i SC Kriens.SR Delemont zajmuje obecnie 14 miejsce ich bilans 4-5-13 w bramkach 19-39 zdobywajac 17 punktów.SC Kriens zajmuje obecnie 15 miejsce ich bilans 4-4-14 w bramkach 29-45 zdobywajac 16 punktów. W ostanim spotkaniu SR Delemont podejmował u siebie AC lugano i przegrali to spotkanie 1:0.SC Kriens ostanie spotkanie podejmował u siebie AC Bellinzona i równiez przegrali to spotkanie jak ich przeciwnik.Gospodarze grajac u siebie ich bilans 3-3-5 w bramkach 14-12 zdobywajac 12 punktów.Goście w meczach wyjazdowych ich bilans 1-1-9 w bramkach 9-26 zdobywajac tylko 4 punkty.Obie druzyny walcza o utrzymanie sie w lidze.Ciezko tu wskazac faworyta tego meczu gospodarze u siebie lepiej sie prezentuja od swoich gosci.Myślę ze obie druzyny strzelą kilka bramek a mecz zakonczy sie zwyciestwem gospodarz lub remis.Myśle ze w tym spotkaniu bedzie over 2.5,ale jak bedzie przekonamy się.Pozdrawiam!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

nuevogusto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Bilbao-Schalke
Typ: pierwsza kartka w meczu 0.00-25.59
Kurs: 1,97
Bukmacher: tobet

Analiza:


Analiza:

W dzisiejszym meczu pomiedzy Bilbao, a Schalke mam nadzieję zobaczyć sporo bramek... ale również sporo walki co moim zdaniem zaowocuje kartkami. Drużyna niemiecka jak to leży w jej charakterze mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym spotkaniu, będzie starała od samego początku wymusić presję na przeciwniku, ale niekoniecznie zawsze z powodzeniem, a że mimo wszystko to gospodarze na tę chwilą prezentują lepsze umiejętności szczególnie grając na własnym terenie, to myślę że chwilami będą musieli uciekać się do fauli stąd liczę, że w do 26 min. któraś z drużyn zobaczy w tym meczu kartkę.

⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Metalist Charków vs Sporting Lizbona (PN, LE)
2 (AH +0.5),
1.79
Pinnacle

Oba zespoły dały odpocząć kilku zawodnikom przed dzisiejszym starciem. Gospodarze w lidze ukraińskiej mają zapewnione trzecie miejsce, a Sporting miał dość łatwego rywala z którym ostatecznie sobie poradził. Dzisiaj oba zespoły w dość silnych zestawieniach, i zarazem podobnych do poprzedniego spotkania. W ekipie gospodarzy w zmianach kadrowych warto zwrócić uwagę na brak podstawowego defensora Gueyego (20/0), w ekipie gości brakuje natomiast Jeffrena (8/4 mid.) - w jego miejsce zobaczymy Andre Martinsa (8/0). Sporting dokonał również kilka kosmetycznych zmian, ale to zapewne ma na celu bronienie wyniku i próba kontrataków. Goście to solidniejsza drużyna w moim mniemaniu. Metalist już widać jest nieco zmęczony sezonem. Sporting w wielu aspektach jest bardziej doświadczonym zespołem i to będzie ich ogromny atut. Ja wierzę w gości bardziej niż tydzień temu (grałem DNB). Kurs bardzo przyjemny, warto pobrać lekko. Niska stawka, bo nie przepadam za LE. I dodam jeszcze od siebie, że nie wyobrażam sobie 1/2 finału LE bez portugalskiej ekipy. Sporting walczymy.
Powodzenia.

✅79
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Zvonareva-Voegele
Typ: 2:0
kurs: 1,65
buk:expekt

Analiza:Zvoareva bez formy choc 1 mecz w Charlestonoe dobrzw zagrala, Voegele przebrnela rzez eliminacje jeat juz napewno zmeczona obie panoe nigdy sie nie spotkaly , voegele ma duzo gorszw warunki fizyczne i na hardzie napewno nie poradzi sobie z fizycznie grajaca zvonareva, licze ze Vera sobie poradzi z latwoscia poniewaz jest poprostu lepsza pod wzgledem umiwjetnosxi i fizycznosci
I napewno bez probelmu wygrać a ten turniej będzie dla niej przełomowy

⛔100
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Spotkanie: Swansea City - Newcastle United
Typ: 2
Kurs: 3.24
Buk : Pinnacle Sports

W jutrzejsze południe zostanie rozegrane pierwsze spotkanie w ramach 32 kolejki premier league. Naprzeciw siebie staną drużyny Swansea City i Newcastle United, są to odpowiednio 11 i 6 drużyna w tych rozgrywkach. Swansea są rewelacją tego sezonu. Dzielni Walijczycy zachwycają zwłaszcza ostatnio wyśmienitą formą na własnym stadionie, ich ostatnie wyniki u siebie:

Swansea - Everton 0:2
Swansea - Manchester City 1:0
Swansea - Norwich 2:3
Swansea - Chelsea 1:1
Swansea - Arsenal 3:2

Widać że Walijczycy potrafią napsuć krwi wyżej notowanym rywalom. Ale myślę, że jutrzejszego wieczoru im się to nie uda. Po pierwsze Newcastle wcale nie jest bardzo mocno uważane jako faworyta w walce z Chelsea o 5 miejsce, co według mnie jest wielkim błędem. Gdyż drużyna Newcastle ostatnio bardzo dobrze się spisuję i wydaje się, że ustabilizowali formę i ich ewentualne szanse w walce o ligę Europejską wcale nie są przekreślone. Ostatnie 3 zwycięstwa z rzędu napawają optymizmem w drużynie Srok. Liverpool nie pokazał nic w meczu z Newcastle, Sroki zagrały rewelacyjny mecz widać, że obecnie są poukładani i wzmocnienia zimowe wyszły im na dobre. Sądzę że jutrzejszego południa odniosą kolejne zwycięstwo i choć na chwilę ( do momentu meczu Chelsea) będą zajmowali 5 pozycję w Premier League.

Zła data/⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom