>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 05.04.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdanski (+5.5)
Data: 05.04.2012 19:00
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 rozegrane zostanie spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej koszykówki mężczyzn, czyli PLK. Gospodarze z Tarnobrzega nie są obecnie w najlepszych nastrojach, gdyż ich forma nie odzwierciedla ich postawy chociażby z fazy zasadniczej rozgrywek. Ostatnio 31 marca przegrali na wyjeździe w Kołobrzegu z tamtejszą Kotwicą 81:89. Wcześniej wygrali we wlasnej hali z PBG Poznaniem 81:70, a jeszcze wcześniej doznali dotkliwej porażki z AZS-em w Koszalinie 92:72. Polpharma odwrotnie - jej forma wzrasta z dnia na dzień. Ostatnio wygrali w Łodzi z tamtejszym ŁKS-em 96:83, wcześniej rozbili u siebie Kotwicę 85:65, a także odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z PBG w Poznaniu 67:56. Do formy w starogardzkim zespole doszedł przede wszystkim Brandon Hazzard, który w ostatnim meczu zdobył aż 45 punktów, co na PLK jest bardzo dobrym wynikiem i przyznam, że nie potrafię wymienić drugiego zawodnika, który zdobyłby taką ilość punktów. W pierwszej piątce dobrze spisują się także Jeremy Simmons, a także Marcin Nowakowski. &quot;Swoje&quot; powinni także dorzucić Michael Hicks, Daniel Wall, a także Grzegorz Arabas. Na ich postawę liczę przede wszystkim.

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Panathinaikos Ateny - Maccabi Electra ( Euroliga Mężczyzn)
Data: 05.04.2012 g. 20.45
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365 - głównie od nich będę podawał typy, bo to mój ulubiony buk
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45, w Atenach rozegrany zostanie ostatni, decydujący o awansie, 5 mecz pomiędzy obrońcą trofeum a izraelskim zespołem z Tel Awiwu. Grecki team przed rozpoczęciem batalii o final four był wielkim faworytem, miało być gładkie 3:0 w meczach. Tym czasem Panathinaikos po zwycięstwo w 1 meczu u siebie różnicą 20 pkt drugi mecz na własnych śmieciach przegrał po dogrywce. W 3 meczu lepsze również było Maccabi i tak naprawde 4 mecz w izraleu powinien zakończyć mecze z udziałem tej pary w ćwierćfinale, został jednak wygrany przez greków. Uważam, że Panathinaikos to nei ten sam zespół i nie ta sama forma co przed rokiem, kurs co prawda na ich zwycięstwo tylko 1.19 przy 4.50 na Electre, ale to tylko kurs. Wg mnie dzisiaj padnie bardzo dużo punktów, a Maccabi wygra minimum 3 punktami, a Grekom, będących gospodarzami tego meczu nie pomoże nawet doping kibiców.


Statystki ćwiećfinału:

  • 20/03 PAN-MAC93:73
  • 22/0 3PAN-MAC92:94 D
  • 27/03 MAC-PAN65:62
  • 29/03 MAC-PAN69:78
  • 05/04 PAN-MAC - Dzisiajszy mecz, wg mnie jak to na stadionie w Grecji w tej parze można zauważyć, pada dużo pkt, będzie 80-83


⛔100
 
B 2

baueroo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna (liga europejska)
Spotkanie: athletic bilbao-schalke 04
Typ: Przebieg meczu over 100pkt (goal 10 pkt- rzut karny 10 pkt- czerwona kartka 10 pkt- zolta kartka 3 pkt- rzut rozny 3 pkt)
Kurs: 3.6
Bukmacher: william hill
Analiza: Wieczorne spotkanie powinno przyniesc nam wiele emocji podobnie jak to bylo w pierwszym meczu gdzie padl wynik 4:2 dla druzyny hiszpanskiej. W tamtym meczu obudwu zespolom udalo sie uzbierac wynik over100pkt wiec dlaczego nie mialby sie on powtorzyc. Zwlaszcza ze Schalke nie ma nic do stracenia a Athletic gra widowiskowa i efektowna pilke. Spodziewam sie wielu bramek i zoltych kartek, bo na pewno w tym meczu nikt nie odstawi nogi. W ostatnich 6 spotkaniach zarowno gospodarze jak i goscie mieli wynik overowy w ilosci goli az w 4 przypadkach. Obydwie druzyny wyjda w ofensywnych ustawieniach a przewidywalne sklady prezentruja sie nastepująco :

Przewidywane składy:
Athletic: Iraizoz – Iraola, Ekiza, Martinez, Aurtenetxe – Perez, Herrera, De Marcos – Susaeta, Llorente, Muniain

Schalke: Unnerstall - Uchida, Papadopoulos, Matip, Escudero - Jones, Holtby - Farfan, Raul, Obasi - Huntelaar.

⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Valencia CF - AZ Alkmaar
Typ: HT/FT X/Valencia
Kurs: 4,50
Buk: Bwin

Analiza:
Witam. Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie Ligi Europy pomiędzy Valencią, a AZ Alkmaar. W pierwszym spotkaniu w Holandii AZ zwyciężył 2:1. Czas więc na rewanż. Przed tym dwumeczem faworytem do awansu była hiszpańska drużyna i uważam, że mimo niepowodzenia w pierwszym spotkaniu i tak przejdzie do półfinału.
Należy tutaj oddzielić Ligę od Europejskich Pucharów. Valencia w lidze gra słabo, niby jest w czołówce (wiadomo - za wielką dwójką), ale to nie ta sama drużyna co chociażby na początku sezonu. Mam wrażenie, że ligę totalnie odpuszczają widząc szanse na sukces na arenie międzynarodowej.
Z drugiej strony Holendrzy - AZ jest drużyną własnego boiska. Nie dziwi więc fakt, że zwyciężyli w pierwszym spotkaniu. Skoro na wyjazdach idzie im słabiej, to muszą szanować zaliczkę z pierwszego spotkania, ponieważ Valencii wystarczy skromne 1:0.
Spodziewam się defensywnej gry AZ, co przełoży się na małą ilość sytuacji pod ich bramką, a już tym bardziej w polu karnym Hiszpanów. Do przerwy bardzo możliwy wynik bezbramkowy, lecz po przerwie Valencia dopnie swego i strzeli jedną, może dwie bramki i awansuje do półfinału.
Pozdrawiam!

⛔100
 
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Szwajcaria Challenge League
Spotkanie: SR Delemont-SC Kriens
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 19:45 w ramach 23 kolejki Szwajcari zostanie rozegrany mecz pomiedzy SR Delemont i SC Kriens.SR Delemont zajmuje obecnie 14 miejsce ich bilans 4-5-13 w bramkach 19-39 zdobywajac 17 punktów.SC Kriens zajmuje obecnie 15 miejsce ich bilans 4-4-14 w bramkach 29-45 zdobywajac 16 punktów. W ostanim spotkaniu SR Delemont podejmował u siebie AC lugano i przegrali to spotkanie 1:0.SC Kriens ostanie spotkanie podejmował u siebie AC Bellinzona i równiez przegrali to spotkanie jak ich przeciwnik.Gospodarze grajac u siebie ich bilans 3-3-5 w bramkach 14-12 zdobywajac 12 punktów.Goście w meczach wyjazdowych ich bilans 1-1-9 w bramkach 9-26 zdobywajac tylko 4 punkty.Obie druzyny walcza o utrzymanie sie w lidze.Ciezko tu wskazac faworyta tego meczu gospodarze u siebie lepiej sie prezentuja od swoich gosci.Myślę ze obie druzyny strzelą kilka bramek a mecz zakonczy sie zwyciestwem gospodarz lub remis.Myśle ze w tym spotkaniu bedzie over 2.5,ale jak bedzie przekonamy się.Pozdrawiam!

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

nuevogusto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Bilbao-Schalke
Typ: pierwsza kartka w meczu 0.00-25.59
Kurs: 1,97
Bukmacher: tobet

Analiza:


Analiza:

W dzisiejszym meczu pomiedzy Bilbao, a Schalke mam nadzieję zobaczyć sporo bramek... ale również sporo walki co moim zdaniem zaowocuje kartkami. Drużyna niemiecka jak to leży w jej charakterze mimo niekorzystnego wyniku w pierwszym spotkaniu, będzie starała od samego początku wymusić presję na przeciwniku, ale niekoniecznie zawsze z powodzeniem, a że mimo wszystko to gospodarze na tę chwilą prezentują lepsze umiejętności szczególnie grając na własnym terenie, to myślę że chwilami będą musieli uciekać się do fauli stąd liczę, że w do 26 min. któraś z drużyn zobaczy w tym meczu kartkę.

⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Metalist Charków vs Sporting Lizbona (PN, LE)
2 (AH +0.5),
1.79
Pinnacle

Oba zespoły dały odpocząć kilku zawodnikom przed dzisiejszym starciem. Gospodarze w lidze ukraińskiej mają zapewnione trzecie miejsce, a Sporting miał dość łatwego rywala z którym ostatecznie sobie poradził. Dzisiaj oba zespoły w dość silnych zestawieniach, i zarazem podobnych do poprzedniego spotkania. W ekipie gospodarzy w zmianach kadrowych warto zwrócić uwagę na brak podstawowego defensora Gueyego (20/0), w ekipie gości brakuje natomiast Jeffrena (8/4 mid.) - w jego miejsce zobaczymy Andre Martinsa (8/0). Sporting dokonał również kilka kosmetycznych zmian, ale to zapewne ma na celu bronienie wyniku i próba kontrataków. Goście to solidniejsza drużyna w moim mniemaniu. Metalist już widać jest nieco zmęczony sezonem. Sporting w wielu aspektach jest bardziej doświadczonym zespołem i to będzie ich ogromny atut. Ja wierzę w gości bardziej niż tydzień temu (grałem DNB). Kurs bardzo przyjemny, warto pobrać lekko. Niska stawka, bo nie przepadam za LE. I dodam jeszcze od siebie, że nie wyobrażam sobie 1/2 finału LE bez portugalskiej ekipy. Sporting walczymy.
Powodzenia.

✅79
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Spotkanie: Zvonareva-Voegele
Typ: 2:0
kurs: 1,65
buk:expekt

Analiza:Zvoareva bez formy choc 1 mecz w Charlestonoe dobrzw zagrala, Voegele przebrnela rzez eliminacje jeat juz napewno zmeczona obie panoe nigdy sie nie spotkaly , voegele ma duzo gorszw warunki fizyczne i na hardzie napewno nie poradzi sobie z fizycznie grajaca zvonareva, licze ze Vera sobie poradzi z latwoscia poniewaz jest poprostu lepsza pod wzgledem umiwjetnosxi i fizycznosci
I napewno bez probelmu wygrać a ten turniej będzie dla niej przełomowy

⛔100
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Spotkanie: Swansea City - Newcastle United
Typ: 2
Kurs: 3.24
Buk : Pinnacle Sports

W jutrzejsze południe zostanie rozegrane pierwsze spotkanie w ramach 32 kolejki premier league. Naprzeciw siebie staną drużyny Swansea City i Newcastle United, są to odpowiednio 11 i 6 drużyna w tych rozgrywkach. Swansea są rewelacją tego sezonu. Dzielni Walijczycy zachwycają zwłaszcza ostatnio wyśmienitą formą na własnym stadionie, ich ostatnie wyniki u siebie:

Swansea - Everton 0:2
Swansea - Manchester City 1:0
Swansea - Norwich 2:3
Swansea - Chelsea 1:1
Swansea - Arsenal 3:2

Widać że Walijczycy potrafią napsuć krwi wyżej notowanym rywalom. Ale myślę, że jutrzejszego wieczoru im się to nie uda. Po pierwsze Newcastle wcale nie jest bardzo mocno uważane jako faworyta w walce z Chelsea o 5 miejsce, co według mnie jest wielkim błędem. Gdyż drużyna Newcastle ostatnio bardzo dobrze się spisuję i wydaje się, że ustabilizowali formę i ich ewentualne szanse w walce o ligę Europejską wcale nie są przekreślone. Ostatnie 3 zwycięstwa z rzędu napawają optymizmem w drużynie Srok. Liverpool nie pokazał nic w meczu z Newcastle, Sroki zagrały rewelacyjny mecz widać, że obecnie są poukładani i wzmocnienia zimowe wyszły im na dobre. Sądzę że jutrzejszego południa odniosą kolejne zwycięstwo i choć na chwilę ( do momentu meczu Chelsea) będą zajmowali 5 pozycję w Premier League.

Zła data/⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom