>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 04.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 4. Lutego

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bonzotiger 20

bonzotiger

Użytkownik
Dyscyplina-Koszykówka-NBA
Spotkanie-Washington Wizards-Portland Trailblazers
Typ-Portland
Kurs-1.83
Buk-Bet365
Godzina-1.05
Analiza-
Portlamd z bilansem 34-13 podejmują we własnej hali wizards (23-23).Tak właściwie to na tym mogłem już zakończyć ta analize ,ale przyjrzyjmy się drużynom bliżej.Portland w ostatnich 10 meczach notują przeciętny bilans 6-4 dla porównania czarodzieje mają także 6-4 ,jednak portland swoje mecze rozgrywali na dużo silniejszym zachodzie.Portland główną siła są rzuty za 3ptk, nie inaczej jak w wizards .Z tym że Portland posiada dużo lepszych strzelców(Batum,Lilliard,Williams,Mathews) niż Wiz (Wall,Beal).Obydwie drużyny nie grały od kilku dni ,więc krótka ławka portland nie będzie miała większego znaczenia.Oceniam szanse na ten zakład na 80 %.Nie jest to może pewniak ,ale za to kurs bardzo przyjemny.Dziękuję za uwagę-szczęścia w zakładach życzę ;]
⛔ 100
 
defect 65

defect

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Puchar Włoch
Spotkanie: Udinese - Fiorentina
Typ: 1DNB
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj krótko, ale konkretnie. Dlaczego akurat Udine? Mimo to, że ta drużyna moim zdaniem jest jednym z największych rozczarowań w lidze to widzę w niej dużego faworyta tego spotkania. Udine to drużyna która potrafi grając z dużymi piłkarskimi firmami zrobić niespodziankę. Wydaję mi się czasami, że zawodnikom zależy jedynie na tych bardziej prestiżowych meczach, a te ze ligowymi średniakami całkowicie odpuszczają. W meczach z silnymi drużynami widać u nich ogromną motywacją i wole walki. Ich droga do tej fazy pucharu wyglądała tak, że najpierw ograli u siebie Inter (1:0), a następnie wygrali na wyjeździe z Milanem(1:2). W lidze nie mają już o co grać więc myślę, że bardzo poważnie podejdą do tego meczu zwłaszcza, że grają u siebie. Fiorentina ma realne szanse na występy w LM i myślę, że trener może oszczędzać niektórych zawodników na potyczki ligowe. Oprócz tego Fiorentina ma ostatnio obniżkę formy. W dwóch ostatnich meczach w lidze z przeciętnymi rywalami straciła punkty. Najpierw remisują u siebie z Genoą, a następnie przegrywając na wyjeździe z Cagliari. Ponadto ostatni pojedynek między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Udine 1-0 na własnym stadionie. Myślę, że tutaj możemy spodziewać się podobnego wyniku. W ramach bezpieczeństwa gram DNB po dość zawyżonym kursie.
✅112
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Spotkanie: Udinese -Fiorentina
Typ: x/x
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet 365
Analiza: Witam, na jutro wybrałem półfinałowe spotkanie w Pucharze włoch w którym na przeciwko siebie staną ekipy Udinese, oraz Fiorentiny. Udinese w poprzednim spotkaniu pucharowym wyeliminowało w dwumeczu Milan, a jeszcze wcześnie okazało sie zespołem lepszym od innego mediolańskiego klubu czyli Interu, teraz stanie na ich drodze zespół Fiorentiny, która w poprzednich spotkaniach miała na pewno łatwiejszych przeciwników do wyeliminowania , ograła najpierw chievo, a następnie siene. Jest to pierwsze spotkanie półfinałowe , Udinese zagra tutaj przed własną publicznościa, wiec jest faworytem , jednak bukmachery wystawili mniej wiecej równe kursy na to spotkanie.Oba zespoły remisują rzadko w obecnym sezonie w poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi ekipami też rzadko padały rmisy, zazwyczaj ktoś zdobywał komplet punktów., ja jednak uważam ze w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym rezultatem , będzie remis do przerwy jak i na koniec spotkania, wszystko rozstrzygnie sie w spotkaniu we Florencji.
⛔ 100
 
maer 259,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: Halifax - Salisbury
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 04.02.2014
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich do Anglii i ligi Conference Premier czyli piątego poziomu rozgrywek.
Jest to mecz przełożony z dnia 07.01.2014 roku który już raz analizowałem ale był to zwrot.
W mieście Halifax na stadionie The Shay miejscowy zespół Halifax Town podejmie drużynę przyjezdnych Salisbury.
Halifax rozegrał w tym sezonie ligowym trzydzieści dwas spotkania w których zdobył czterdzieści pięć punktów po dwunastu zwycięstwach, dziewięciu remisach oraz jedenastu porażkach i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 57-50.
Salisbury zdobył czterdzieści sześć oczek w swoich dwudziestu ośmiu rozegranych do tej pory meczach po czternastu zwycięstwach, czterech remisach oraz dziesięciu porażkach co obecnie daje ósme miejsce w angielskiej Conference Premier z bilansem bramek który prezentuje się 39-36.
Gospodarze u siebie zagrali szesnaście meczy i zdobyli w nich trzydzieści siedem oczek po jedenastu wygranych, czterech remisach oraz jednej porażce, bilans bramek u siebie 41-16.
Goście na wyjazdach zdobyli jedenaście punktów w swoich trzynastu meczach w delegacji po trzech zwycięstwach, dwóch remisach oraz ośmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-21.
Moim zdaniem tak wtedy jak i po przełożeniu tego meczu na dzień 04.02.2014 roku w tym spotkaniu to Halifax Town zgarnie trzy oczka zresztą kolejne jak grają u siebie gdyż gospodarze tego meczu w tym sezonie to drużyna typowo bardzo dobrze grająca u siebie gdzie zdobyła do tej pory prawie wszystkie swoje punkty strzelając przy tym ogromną ilość czterdziestu jeden bramek czyli są też u siebie najskuteczniejsi w całej lidze biorąc pod uwagę jak zespoły grają u siebie a Salisbury lepiej gra u siebie niż na wyjazdach co widać po ich zdobyczach punktowych jak również strzelanych oraz traconych bramek gdzie w kolejnych dwóch spotkaniach na wyjazdach po przełożeniu tego meczu z pierwszego terminu stracili kolejne cztery bramki i nie strzelili żadnej, jak już pisałem trzy punkty o które będzie się toczyła walka na boisku zostaną w miejscowości Halifax na stadionie The Shay miejscowego Halifax Town.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 285,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Indiana - Orlando
Typ: 171-180 pkt
Kurs: 5.00
Buk: Gamebookers
Orlando gra drugi mecz w dwa dni, natomiast dla Indiany bedzie to pierwszy mecz typu &quot;Back To Back&quot;. Jutro grają z Atlantą. Under jest w tym wypadku tutaj pewny, pytanie tylko na jakim przedziale sie obie druzyny zatrzymaja. Indiana ostatnio ma dobre obfite w pkt mecze. Ostatnio z solidnym w defensywie Brooklyn Nets bylo 193 pkt i wygrana indiany 97-96. Mysle ze spokojnie mozemy spodziewac sie o okolo 20 pkt mniej w ich kolejnym meczu w ktorym ich przeciwnikiem bedzie Orlando Magic. Orlando ktore z Bostonem nawet nie potrafi wygrac, malo tego przekroczyc 90 pkt. Mysle ze bez Nelsona, nie zdobedą tutaj wiecej niz 85. W koncowce moga podgonic i na to licze, bo ich dorobek punktowy przed 4 kwartą moze oscylowac na okolo 55-60 punktach. Indiana pewnie bedzie juz w tym momencie wysoko prowadzic i w 4 kwarcie wystawi rezerwy, co nawet przy ich 75-80 pkt do rozpoczecia 4 kwarty, moze skonczyc sie na under 20 w 4 i wynik okolo 95-78.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
⚽ Francja - Puchar Ligi
Nantes - PSG
2 @ 1.55 bet365

Nie trzeba chyba wiele o tym pojedynku pisać, żeby wiedzieć kto jest faworytem w tym spotkaniu. Według mnie dosyć niespodziewanie drużyna polskiego właściciela Waldemara Kity awansowała do półfinału tych rozgrywek, jednak muszę powiedzieć, że mieli dosyć łatwą drogę do tej fazy rozgrywek. Do pokonaniu mieli takie &quot;potęgi&quot; jak Lorient, Auxerre oraz Nice. W porównaniu do ich przeciwników - drużyny ze stolicy Francji, którzy musieli pokonać St. Etienne (zwycięzców tych rozgrywek z zeszłego roku) oraz Bordeaux. Przechodząc do ostatnich spotkań w lidze bądź pucharach obu drużyn - trzy ostatnie spotkania drużyny Nantes to bardzo, ale to bardzo słabe występy - zaczynając od pogromu na parc de princes kończąc na porażce ze słabym Sochaux. PSG natomiast po wpadce w pucharze z Montpellier oraz remisie z Guingamp w lidze, dosyć łatwo wygrało z Bordeaux w ostatnim ligowym spotkaniu. Na koniec przytoczę taką statystykę, że Nantes ostatnie spotkanie z PSG wygrało w 2004 roku. Jak dla mnie faworyt w tym meczu jest jeden, a kurs idealny do podbicia kuponu.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Spotkanie : Detroit Red Wings : Vancouver Canucks
Typ : 1OT
Kurs : 1,80
Buk : Expekt
Oczywiście kibicuje druzynie z Hockey Town i wierze, że zaliczą jakis winning streak powyżej 2 wygranych. Każdy zespół taki ma oprócz Detroit... Wiadomo co jest problemem, kontuzje czołowych graczy,beznadziejna defensywa i przeciętne występy bramkarzy w tym sezonie( tylko 2x czyste konto). Wow idę dalej, wczorajszy mecz z Capsami, którzy dysponują świetną ofensywą, pokazał jakie luki są w obronie skrzydeł. Jedyny + wczorajszego spotkania to chyba ofensywa, życiowa forma Nyquista i niesamowita gra (jak zwykle)Zetteberga. Jeśli chodzi o drużynę Canucks ostatnio są w jeszcze gorszej formie niż DRW. Wciąz brak Heńka który wpłwa na słabą formę brata. W niezłej formie jest Kesler który wnosi wiele do ofensywy Orek. Nie będę obwiniać Howarda,bo mu współczuje, ale grał teraz 2 spotkania z Capsami i myślę, że dziś w B2B jego miejsce zajmie Gustavsson. Dodam jeszcze, że dziś wraca na ławkę trener Canucksów. Ja stawiam na Detroit, bo ciąglę licze na ich przebudzenie. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Mecz:Utah-Toronto
Typ:Toronto -5,5
Kurs:2,00
Buk: Bet365
Analiza:Swojego czasu o graczach Utah mówiło się, ze stosują w swojej grze zasadę yowo- you only win once. Nadeszły kolejne mecze to i nadeszły jakieś zwycięstwa jednak czternasta pozycja na zachodzie nie napawa optymizmem. Dzisiejszej nocy naprzeciw nich staną Raptors. Pierwsza różnica między tymi drużynami jest taka, że Raptors to chociaż team z jakimiś perspektywami, bo trzeba przyznać, że gracze z Utah nie mają przed sobą barwnej przyszłości.
Ich grę ciągną Hayward, Burks czy Turek Kanter, ostatnio w wygranym meczu z Kings liderował Favors, którego występ dzisiaj stoi pod znakiem zapytania.W teamie Kanadyjczyków może zabraknąć drugiej opcji na &quot;jedynce&quot; czyli Vasqueza jednak warto pamiętać o kapitalnym Lowrym.Poza tym wiadomo kto od zdobywania punktów w ich drużynie jest- DeRozan czy Ross.Goście wracający z Portland powinni mieć tym większą chrapkę na zwycięstwo, że wygrana w z Blazers wymknęła się im w ostatnich sekundach.Myślę, że sześciopunktowa wygrana przyjezdnych jest bardzo prawdopodobna.
✅ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Chennai
Spotkanie: Yang - Machado
Typ: Yang
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Ten kurs to jakieś nieporozumienie. Żadnej analizy długiej na temat umiejętności obu graczy nie będzie, bo nie w tym rzecz. Maczo jeszcze wczoraj siedział w Słowenii na Davis Cupie. Nie wierzę aby nagle zjawił się na 2 końcu świata w &quot;topowej&quot; formie po tylu godzinach lotu. Poza tym Rui nigdy nie był jakimś wybitnym grajkiem na twardych nawierzchniach, które w przeciwieństwie do jego rywala nie były jego ulubionymi (wiadomo, że Rui najlepiej zawsze czuł się na clayu). W normalnych warunkach Maczo nie byłby dla mnie faworytem w takim meczu, w obecnych okolicznościach tym bardziej trudno mi sobie wyobrazić aby mógł ograć ofensywnego, ogranego na twardych nawierzchniach Taja. Do tego dodam, że Rui od dawna dołuje ze swoją forma i przyznam, że jego obecność w kwalach do AO bardzo mnie zdziwiła (odpadł tam w 2 rundzie z będącym na podobnym etapie kariery Starace). Dodam, że Taj 2 tyg temu w challu w USA ograł Smyczka, Jenkinsa, Garangangę i kreczem Socka. Dla odważnych 2-0 po 2,62 tem sam buk.
⛔ 100
 
D 27

dexxx89

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis: ATP - SINGIEL: Vina Del Mar (Chile)
Godzina: 00:30
Spotkanie: Garcia-Lopez G. (Esp) - Reister J. (Ger)
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet 365
Zapraszam tym razem na nawierzchnie ziemną, gdize spotka się 56 rakieta świata z zajmującym 96 miejsce Niemcem Reisterem. Ciekawy kurs bukmacherów, chyba oparty wyłącznie na zajmowanych pozycjach przez obu panów w rankingu ATP. Oboje panowie spotkali się już w 2011, i w kwietniu 2013 roku. Dwa razy na nawierzchni ziemnej, dwa razy triumfował Niemiec. Patrząc na mecze rozegrane w 2013 na tego typu nawierzchni Garcia-Lopez grał w kratkę, przy prezentującym solidny poziom Reisteru (duża większośc meczy wygranych na nawierzchni ziemnej) i tu upatruję szansy na wygranie tego meczu właśnie przez Niemca. Pozdrawiam
⛔ 100
 
el_nino_bets 83

el_nino_bets

Użytkownik
Dyscyplina-Koszykówka-NBA
Spotkanie-Milwaukee Bucks - NY Knicks
Typ-Knicks (-6)
Kurs-1.80
Buk-Bet365
Godzina-2.05
Analiza-
Bucks to najsłabsi z tegorocznej puli NBA sezonu zasadniczego, wygrali jedynie 8 spotkan a co gorsze (dla nich oczywiscie) jak przegrywają to dosc wyraznie, wysoko i osobiscie nie dla oka. Milwaukee to wciąz mały rynek, zle zarządzany i z kiepskimi koszykarzami.
Knicks slabo zaczeli sezon, atmosfera nie jest najlepsza ale z kim jak z kim ale z Bucks dzis w nocy problemow miec nie powinni. Wciaz to duzo lepszy roster, niemal na kazdej pozycji. Jest Melo ktory obecnie jest w wysmienitej formie i potrafi sam rzucic 40 oczek lekką ręką Chandler jest w niezlej dyspozycji i dzis na deskach powinien rządzic. Shumpert widac ze gra duzo lepiej gdy u boku jest Anthony, ktory nieraz potrafił podwajany potrafił kreowac kolegow na wolnych pozycjach. J. R Smith to wciąz solidny grajek ktory z ławki u Knicks potrafi rzucic powyzej 10pkt na mecz.
Reasumując to obiektywnie Knicks jesli tylko nie odpuszczą powinni to spokojnie wygrac. Mają po prostu lepszą s5, ławke i mają Melo ktory powinien narzucac Bucks sporo pkt.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Los Angeles Kings- Chicago Blackhawks 2 (60&#39;) @ 2,6 bwin
Decyduję postawić się już teraz, bo kurs zacny ale typ nie jest żadną perełką ani &quot;pefffką&quot;. Jednak gdy zobaczyłem ten kurs, aż Kuboty spadły mi z nóg. Moim zdaniem duże value na Hawks. Jak wiadomo drużyna Kings jest zdecydowanie pod formą. Nie sądzę że grają bez &quot;ładu i składu&quot; bo w sumie dawno ich nie oglądałem ale obejrzałem sobie skróty ich ostatnich meczów + przeanalizowałem statystyki. Różowo nie jest. Okazje niby są ale brak skuteczności. Ponadto ślepe stawianie na Quicka w bramce. Nie sądzę że to jest zły bramkarz, wręcz przeciwnie ale jeśli coś nie funkcjonuje tak jak należy to trzeba to zmienić. Na taką myśl nie wpadł jeszcze trener Kings, Darryl Sutter. Ma przecież na ławce znakomitego młodziana czyli Jonesa. W sumie nie wiadomo kto wystąpi dziś w bramce Królów z Miasta Aniołów ale będzie to prawdopodobnie bardziej doświadczony bramkarz Kings czyli Amerykanin Quick. Wyliczyłem sobie średnią obron Quicka w ostatnich 5 meczach i wyszło mi że broni on na poziomie 84% strzałów na bramkę Kings. To słaby wynik jeśli wziąć pod uwagę że w całej karierze bronił na poziomie 91%. Nie wiem o czym myśli trener Kings. Przecież w meczu z Penguins (4:1 dla Pingwinów) w 1 tercji Quick wpuścił aż 3!! bramki na 7 (tak siedem)!!! strzałów. W kolejnych dwóch zagrał już Jones broniąc bardzo dobrze na współczynniku 93%, broniąc 14 strzałów a wpuszczając tylko jeden. W kolejnym meczu z Flyers, Sutter znów popełnił głupi błąd. Postawił znów na Jonathana. Efekt? 2:0 dla Lotników i procent na poziomie 84. Nie wygląda źle ale jeśli dodam że Goście oddali 13 strzałów i zdobyli 2 bramki, ogarnia mnie śmiech. Dziś jeśli wystąpi Quick o typ jestem spokojny bo pomimo że Hawks nie wygrywają wiele meczów i też nie prezentują się za specjalnie to są zdecydowanie solidniejsi od dzisiejszych gospodarzy. Gapiostwo Quicka już nie przejdzie przy piekelnej ofensywie Czarnych Jastrzębi. Kings i Hawks spotkali się już w tym sezonie 2 razy. Tak się składa że obydwa spotkania oglądałem i stawiałem również na Chicago. Co prawda mecze były rozgrywane na United Center w Chicago ale wtedy Kings byli na fali a Blackhawks tak pięknie zneutralizowali atuty Królów że wracali do domu z bagażem 3 bramek przy strzelonej jednej, jedynej honorowej i to jeszcze na 4 minuty przed końcem meczu. W drugim meczu zagrali znacznie lepiej czego rezultatem była porażka 1:0 ale mogli ugrać znacznie więcej, szczególnie w 2 tercji. Nieważne. Absencji w obydwóch ekipach nie doszukałem się żadnych, więc zapowiada się całkiem fajny meczyk. Osobiście liczę na przebudzenie się Patricka Kane&#39;a który w ostatnim czasie dość mocno się zaciął.
⛔ 100 zły zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
Memphis +7,5
2.12
Unibet
Mloty ostatnio zawiodly przegrywajac gladko z Czarodziejami w stolicy. Wynik 96-81 na korzysc ekipy z Waszyngtonu byl moze nie tyle sensacja, co niespodzianka. Trzeba uczciwie przyznac, ze niespodzianki to sol najlepszej ligi koszykarskiej na swiecie.
Memphis gra ostatnio rewelacyjnie, duzo Niedzwiadkom dal powrot Marca Gasola, swietna gra w defensywie ekipy z Memphis zapewnia im zwyciestwa z bardzo silnymi ekipami. Zwlaszcza mecze wyjazdowe robia wrazenie. Prozno szukac wysokich wynikow w spotkaniach z udzialem Grizzlies:
01.02.14 Minnesota Timberwolves Memphis Grizzlies 90 : 94
30.01.14 Sacramento Kings Memphis Grizzlies 89 : 99
29.01.14 Portland Trail Blazers Memphis Grizzlies 81 : 98
25.01.14 Houston Rockets Memphis Grizzlies 87 : 88
16.01.14 Milwaukee Bucks Memphis Grizzlies 77 : 82
Mloty w spotkaniach z Niedzwiadkami nie spisuja sie jakos wybornie na wlasnym parkiecie, ostatnie dwa spotkania przegrane. Wydaje mi sie, ze trafilem na value u bukmacherow, kurs 2.12 na porazke Memphis maksymalnie 7 punktami to kopalnia zlota. Oczywiscie wszystko jest mozliwe, jednak moim skromnym zdaniem Memphis jest w stanie spokojnie pokryc ten handicap.
Odwazniejszym proponuje pewniaka na Memphis po kursie 4.60 w Unibet (wlacznie z dogrywka). Szczerze mowiac, to bardzo kusi mnie postawienie tego typu.
Powodzenia!
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka CEV K
Mecz: Khimik Yuzhny - Dresdner SC
Typ:2
Kurs:2,55
Buk: Bet365
W meczu siatkarskiego pucharu CEV w fazie Chellenge dojdzie do pojedynku ukraińskiego Khimika z niemieckim Dresdnerem SC. Buki stawiają dość mocno na Khimik, mnie trochę zdziwił aż tak wysoki kurs na Dresdner. Jak dla mnie Khimik to no name. Widziałem fragmenty ich meczu z Bielskiem który przegrały zdecydowanie 0-3 i wygrały dopiero w złotym secie. To co gra Bielsko to jakaś padaka co choćby widać było wczoraj, i skoro one tak łatwo ograły te ukrainki to nie świadczy to dobrze o ukrainkach. Khimik u siebie niby coś tam prezentuje bo choćby Bielsko tam zostało rozgromione wręcz.
Dresdner dla mnie to drużyna stabilna na przyjęciu, wiele młodych ale utalentowanych siatkarek, nie są one w tym sezonie tak mocne jak w poprzednich gdzie w LM ogrywały dobre ekipy. W tym roku również grały w LM lecz zajęły 3 miejsce w grupie i teraz grają w CEV. Warto zwrócić uwagę na takie zawodnizki jak rozgrywająca reprezentacji Maren Apitz oraz libero reprezentacji Holandii Myrte Schoot. Mi się podoba gra młodziutkiej przyjmującej Lisy Izgierdo oraz środkowej Stefani Karg (zresztą bardzo ładne dziewczyny). Stawiam na Drezno.
✅155
 
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie
Vitesse : AZ Alkmaar
AZ Alkmaar strzeli gola w obydwu połowach
4.00 @ Betsson
W Holandii przyśpieszają i dziś kolejna kolejka , wybrałem pojedynek wicelidera rozgrywek Vitesse z AZ Alkmaar . Gospodarze w tym sezonie grają bardzo dobrze i już notują wspaniałą serię a jest to 12 kolejek bez porażki , ostatnio jednak pomimo tej serii gra im się ciężko i jak wygrywają to w ostatnich minutach meczu , ostatnie ich starcie w meczu wyjazdowym zremisowali z Feyenoordem 1:1 , a co u gości a no nie notują ostatnio dobrej serii bo na 7 ostatnich pojedynków 5 porażek jednak dalej są na miejscu które pozwala grać play-off o puchary a 7 pkt brakuje im do miejsca 4 dającego bezpośrednie prawo gry w pucharach ale do końca rozgrywek jeszcze sporo czasu i liczę że po tej nie zbyt miłej serii teraz będzie lepiej , gdy zajrzymy do bezpośrednich pojedynków z Vitesse to widać że ten rywal im odpowiada i tak ogólnie to bilans 8-7-13 i br. 31:51 w/g mnie robi wrażenie a tutaj na Gelredrome 4-4-6 i br. 16:27 tak więc na bramkę ze strony gości osobiście liczę a zaryzykuję że AZ strzeli gola i w pierwszej i w drugiej połowie , patrząc na ostatnie mecze Vitesse to taki typ miał miejsce nie dawno bo kiedy Vitesse podejmowało u siebie Brede co prawda wygrali 3:2 ale goście zdobyli po golu w obu połowach a między dzisiejszym rywalem to daleko nie będę szukał bo w poprzednim sezonie AZ wygrało tu 2:1 i także po golu w obu połowach tak czy siak liczę na te gole ze strony AZ !
⛔ 100
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Blue Square Południe
Mecz: Stortford v Staines Town
Typ: Stortford
Kurs: 2.25
Buk: Bet365
Bardzo ciekawe spotkanie moim zdaniem, które ostatecznie rozstrzygnie się na korzyść gospodarzy. Spotkają się ekipy, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Stortford ma na koncie 34 punkty, natomiast rywale jedno oczko więcej z tym, że gospodarze rozegrali do tej pory aż trzy spotkania mniej od przyjezdnych. Drużyny te walczą o zajęcia miejsc 2-5, bowiem pierwsza lokata jest już raczej nie do osiągnięcia, zarezerwowana dla Bromley. Staines Town, to typowa drużyna własnego boiska, która w delegacjach gubi się jak dziecko we mgle, choć ostatnio trzeba ich pochwalić, bo zapunktowali trzy razy z rzędu, a w ostatnim meczu wyjazdowym potrafili nawet wygrać co było ich pierwszym kompletem punktów zdobytym na obcym terenie. Stortford także bardziej preferuje grę przed własną publicznością, gdzie jak dotąd mają bilans 6-0-2. Ostatni mecz u siebie, to niestety porażka, ale rywal był wymagający. Niestety w pięciu ostatnich kolejkach, zaledwie raz zdołali wygrać, pozostałe cztery spotkania to porażki, ale moim zdaniem w tym meczu będą górą. Goście na wyjazdach nie istnieją, a ostatnie zwycięstwo interpretowałbym w kontekście szczęścia i moim zdaniem w tym meczu zwycięzcą będzie Stortford.
✅125
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manch.City-Chelsea
Typ: 2:1, 3:1 lub 4:1 Dokładny wynik (wiele opcji)
Kurs: 4,5
Bukmacher:bwin
Analiza:
Troche duzo ten kurs. Sa przeslanki za underowoscia tego spotkania: wyniki Chelsea na wyjazdach z czubem tabeli underowe, ich ostatni mecze z West Hamem gdzie ich napastnicy nie mogli sie przebic przez hokejowa obrone gosci(swoja droga fajny mecz) a takze trener Jose M. jak wiadomo nie widzacy nic zlego w nietraceniu bramek. Mimo wszystko mowimy o Manchesterze City w domu i jego bramkostrzelnosci, chocby bez Aguero i Nasriego. Manchester City lubi stracic bramke i sadze, ze Chelsea bedzie dzis probowala postawic na kontre Eto i im wyjdzie. Generalnie przewiduje i kibicuje na podtrzymanie passy hegemona i wygrana Manchesteru jest slusznie oceniana na ok 50% (kursy w granicach 1,8-2,1 bo skoczylo do gory). Remis w tym spotkaniu dla mnie value i mozliwy, wygrana Chelsea raczej malo prawdopodobna a ludzie stawiaja. A 2:1, 3:1, 4:1 jako najpopularniejsze wyniki za 4,5- biore
⛔ 100 zła data
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver - LA Clippers
Typ: Denver wygra
Kurs: 2,00
Bukmacher: unibet
Do dwóch minionych typów brakowało jedynie jednego punktu, szczerze mówiąc szlak trafia na miejscu ale mówi się do trzech razy sztuka. Z przekonaniem gram na Denver, ponieważ nie mają innego wyjścia i muszą wygrywać. Grają z drużyną o podobnym kalibrze - Clippers - charakterystyczna ofensywa, rzucają sporo - podobnie jak gospodarze. Oczywiście z jedną różnicą bo Lawson wraca, a Nuggets z Ty&#39;em to dwie zupełnie innego ekipy. Lawson umie jak nikt inny napędzać machinę z Denver, rozgrywa, przyspiesza tempo. Collison będzie miał problem. Własny parkiet jest tutaj kluczowym czynnikiem, bo po dwóch porażkach z rzędu spodziewam o wiele lepszego występu Nuggets. W swoim składzie dysponują paczką strzelców, którzy są w stanie grać jak równy z równym z ofensywą Clippers. Generalnie forma jest po stronie gości, jednakże Denver jest specyficznym klubem i przede wszystkim notujący zwyżki formy w bardzo szybkim czasie. Raz potrafią ograć najlepszą ekipę w lidze , by potem przegrać z najgorszą. Myślę, że nadszedł najwyższy czas żeby pokazać kawał solidnej koszykówki a Denver z pewnoscia maja absolutnie minimum aby ograc LA.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 19

wawer96

Użytkownik
Liga holenderska
TYP: Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam BTS
Bukmacher: Expekt
Kurs: 1,52
Drużyna z Roterdamu zajmuje obecnie czwarte miejsce dające prawo gry w Lidze europy. Ten rok rozpoczeli zwycięstwem na wyjeździe z FC Utrecht, ale ostatnie dwa mecze nie były rewelacyjne. Była to przegrana z Ado Den Haag na wyjeździe, oraz remis na własnym boisku w ostatnim meczu z Vitesse.
Roda zajmuje miejsce w dolnej części tabeli i walczy o utrzymanie.
Najbardziej istotne jest jednak to, że obie ekipy w większości swoich występów strzelają przynajmniej jedną bramkę i to bez względu na to czy grają na wyjeździe czy na własnym boisku.
Dlatego właśnie proponuję tym gole obu drużyn.
Kurs jest niewielki, ale myślę że jest duża szansa na trafienie.
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom