>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.02.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Spotkanie: Anderlecht - St. Liege
Typ: Anderlecht
Kurs: 1.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lider ligi belgijskiej podejmuje czwartą drużynę. Generalnie trzeba założyc, że w takim meczu wszystko może się zdarzyc. Ja jednak uważam, że Anderlecht w tej chwili odstaje wyraźnie od reszty stawki. Dodatkowo jest to drużyna, która bardzo dobrze radzi sobie u siebie - w tym sezonie tylko raz traciła punkty. Podobnie jest z drużyną St. Liege, która również wyraźnie preferuje spotkania na własnym stadionie i na wyjeździe mimo wysokiego 4 miejsca poniosła w tym sezonie już 5 porażek. Anderlecht ostatnio jest w dobrej formie - i choc każda passa musi się kiedyś skończyc - zwycięstwo ostatnie nad 3 Lokeren na wyjeździe pokazuje, że Anderlecht spokojnie może wygrac ze wszystkimi. H2H pokazuje co prawda dosc wyrównane spotkania między obiema drużynami tak jednak spotkania w Brukseli zwykle kończyly się zwycięstwami gospodarzy.
Jak pisałem na początku - mecze drużyn z czołówki to zawsze dużo emocji i duża szansa na wtopienie - jednak uważam, że Anderlecht spokojnie poradzi sobie z tym wymagającym przeciwnikiem.
⛔100
 
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Campeonato Paulista A1
Spotkanie:
Santos SP - Sao Paulo SP
Typ:
1
Kurs:
2.10
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Na dziś wybrałem dość dobry typ na lideraligi brazylijskiej, Santos.
Mierzy się on w niedziele z Sao Paulo również dobrą drużyna z czołówki.
Od 4 spotkań drużyna Neymara nie przegrała żadnego a jedynie 1 spotkanie zremisowała. Obecnie jest liderem w tabeli z 10 pkt na koncie. Potyczka z Sao Paulo nie będzie łatwa ale wg mnie spokojnie wygrana. Polecam również postawienie handicapa na 0-1 bo dość prawdopodobne przy jakże wysokim typie 3.8 gdyż santos w 3 meczach wygrywał co najmniej 2 bramkami.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: NBA,Koszykowka;USA
Spotkanie:S.Antonio Spurs-Washington Wizards
Typ:1(-12,5)
Kurs:1,91
WilliamHill
godz: 2:35
Troszke wysoki handi,jednak zaryzykujmy.San Antonio (21 zwyciestw,2porazki) swietna forma,ostatnie 5 spotkan wszystkie wygrane.Gospodarze wypoczeci(mam nadzieje ze nie za bardzo:p) ostatni mecz grali w czwartek z Charlote,pewna wygrana 102-78(24 pkt roznicy).Jutro rywal nieco bardziej wymagajacy,choc zajmujacy 12pozycje w konferencji wschodniej z dorobkiem 8zwycieztw i 14porazek.Niepokojace moze byc,ze pomimo wypracowanej przewagi(jak przypuszczam),w ostatniej kwarcie gospodarze moga nieco wyluzowac,jednak wygrana over 15pkt jest jak najbardziej prawdopodobna,pzdr
⛔100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSerie A
Spotkanie:Milan - Udinese
Typ:Luis Muriel strzelca gola dowolny czas
Kurs:4.33
Bukmacher:William Hill
Analiza:;

Na jutro taki ryzykancki typ na strzelca gola w spotkaniu Milanu z Udinese uważam że jednym ze strzelców może być Kolumbijski napastnik Muriel . Młody gniewny a przede wszystkim szybki napastnik Udine obok Di Natale tworzą razem niesamowitą maszynę w ofensywnie . Jutrzejszym faworytem tego spotkania wcale jak dla mnie nie musi być to zespół Milanu ze {wzmocnieniem} Ballotelim które ja uważam uważam za osłabienie bo nie sadzę aby w jaki kolwiek sposób pomógł drużynie Milanu patrząć że w ataku mieli sporo graczy pokroju Bojana Pazziniego czy Robinio oni po raz kolejny kupili napastnika ja osobiście to wolałbym zaoszczędzić te 20 m i zakupić młodych latem i kreować ich na gwiazdy bo taką role chyba objął sobie Milan w ostatnich czasach . W 2h2 wcale nie widac przewagi Milanu w tej konfrontacji obie strony dużo strzelały a jak już strzelac to napastnicy i własnie takim jest Muriel . Pozdrawiam
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej AHL
Spotkanie: Bridgeport Sound Tigers - Norfolk Admirals H(0 - 1)
Typ:1
Kurs:3.10
Bukmacher:Tobet
03.02.2013 01:00
Analiza:
jeden z wielu spotkań rozgrywanych dziś na halach w akademickiej lidze hokejowej.Wielu zawodników gra teraz w klasie wyżej bo w końcu ruszyło to widowisko.Ja jednak typ stawiam z AHLa.Na dziś wybrałem spotkanie ktore myślę zakończy się po mojej myśli.Stawiam na wynik z handicapem w którym myślę że to gospodarze wygrają te spotkanie minimum dwiema bramkami.Ostatnie spotkanie między nimi zakończyło się sromotną klęską Tigers , dostali aż 0:5 i w tym spotkaniu że się odgryzą Norfolk za tamtą porażkę.Wierzę w Sound gdyż w ostatnim spotkaniu w końcu się przełamali po tzrech porazkach z rzędu.Po dogrywce ale zawsze .Było to spotkanie na wyjeździe to tym bardziej.teraz zagrają na własnej hali i myślę że tym razem u sibie Admirals nie będą mili za dużo do powiedzenia.Przełamali się i złapali wiatr w żagle.Norfolk przegrał ostatnie spotkanie wyjazdowe. Wczesniej trzy wygrane z rzędu na własnej hali.dzis myślę że także nie będą mieli za dużo do powiedzenia i ulegną wysoko w tym spotkaniu.Po prostu zostaną zmiażdzeni za ostatnią wygranę z Sound.Tigers chcą rewanżu i w tym spotkaniu myślę że to się uda.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
theadix 12

theadix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Man City - Liverpool
Typ:Man City (-1) 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: William Hill
Na dzień dzisiejszy wziąłem pod lupę ligę angielską i mecz Man City z Liverpool. Drużyna City w ostatnich 4 meczach na własnym stadionie nie straciła bramki, a 3 z 4 meczy wygrali różnicą min. 1 bramki. Ofensywa The Citizens nie ma się w tym sezonie tak dobrze jak poprzednim, należy jednak pamiętać, że często gra się tak jak przeciwnik pozwala i to co zostało przetrenowane nie zawsze można w pełni wprowadzić w życie w meczu o punkty. Drużyna z Liverpoolu ma ostatnio zwyżkę formy, ale to jednak drużyna Manciniego, będzie bardziej zmotywowana, gdyż po wczorajszym zwycięstwie lokalnego rywala, koniecznie muszą wygrać, by nie powiększyć straty do United. Będzie ciężko, chodź wydaje się, że typ realny do spełnienia.
Przypuszczalne składy.
Manchester City: Hart, Zabaleta, Nastasic, Lescott, Clichy, Barry, Garcia, Milner, Silva, Aguero, Dzeko.
Liverpool: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Henderson, Lucas, Suarez, Gerrard, Sterling, Sturridge.
⛔100
 
P 39

piku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Nigeria
Typ:1
Kurs:1.80
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
O godzinie 16 rozpocznie się trzeci ćwierćfinał tegorocznego Pucharu Nardów Afryki.Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej dysponująca &quot;na papierze&quot; najlepszym składem tej imprezy. W większości podstawowy skład WBK jest wypoczęty ponieważ po dwóch grupowych zwycięstwach trener w ostatnim meczu z Algierią dał odpocząć kilku zawodnikom z pierwszej &quot;jedenastki&quot;. Odwrotnie pod tym względem prezentuje się sytuacja Nigerii. Drużyna ta musiała do ostatniego gwizdka &quot;walczyć&quot; o awans z grupy. Dodatkowo styl który prezentuje team Keshi&#39;ego jest daleki od oczekiwań.Oglądając ostatni grupowy mecz Nigerii ze słabiutką Etiopią można było odnieść wrażenie jakby dzisiejszy ćwierćfinalista wcale nie chciał awansować. Zero wyjść na pozycję, zero walki, wszystko &quot;na stojąco&quot;. Gdyby nie rzut karny i głupi faul zawodnika Etiopii bardzo prawdopodobne, że drugim ćwierćfinalistą była by dziś drużyna Zambii.
Podsumowując, drużyna WBK - głodna triumfu, ze wspaniałymi nazwiskami w składzie i co najważniejsze w formie co pokazują wyniki powinna wygrać w podstawowym czasie gry z bardzo przeciętnie prezentującą się na tej imprezie drużyną Nigerii.
⛔100
 
F 10

forioku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Cambuur
Typ: Over 2.5 goal
Kurs: 1.6
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obydwie druzyny walcza o play-offy dajace awans i wydaje mi sie ze sa na bardzo dobrej drodze ku temu . Strzelaja duzo goli , duzo tez traca taka gra na zasadzie strzel o jednego wiecej niz strac dosc popularna w holenderskiej lidze .
Sadze ze sparta wygra to spotkanie lecz uwazam za bezpieczniejsza opcje wlasnie over
Licze na grad bramek
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: MMA, UFC
Spotkanie: Antonio Silva - Alistair Overeem
Typ: Antonio Silva
Kurs: 4,51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: MMA na światowym poziomie to dość specyficzny sport, gdyż bardzo szybko z samego szczytu można spaść bardzo nisko. Tak było m.in. z Fedorem, który chyba dla większości kibiców był swego rodzaju guru, a potem nadeszły dwie porażki i nagle pojawiało się mnóstwo negatywnych opinii i próśb, by kończył karierę. Co ciekawe to właśnie Antonio Silva był jednym z pogromców Fedora. Silva w tamtej walce pokazał się z bardzo dobrej strony. Nic dziwnego, że wielu kibiców zaczęło w nim widzieć przyszłego dominatora. Niestety, potem Silva przegrał dwa pojedynki: z Cormierem i Valesquezem. Po tych porażkach jak to tradycyjnie w MMA bywa, kibice znowu lekceważą zawodnika, który przegrał dwie walki z rzędu, podobnie jak bukmacherzy wystawiając na niego taki kurs. Po tych dwóch porażkach Silva wygrał z solidnym zawodnikiem- Browne, więc pozbierał się po ostrym laniu jakie sprawił mu Valesquez. Tym razem jego rywalem będzie Alistair Overeem. Forma Overeema to jak dla mnie wielka niewiadoma. Ten zawodnik &quot;wpadł&quot; na dopingu i przez to długo nie walczył. Ostatnia walka Alistaira była pod koniec 2011 roku, więc ponad rok temu, podczas gdy Silva walczy regularnie. Właśnie w tym upatruję szansy dla Silvy. Ponad rok przerwy zapewne negatywnie wpłynie na dyspozycję Overeema. Silva ma bardzo solidny parter i uważam, że ma szanse sprowadzić na glebę Overeema i tam wygrać z nim.
✅351
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - New Orleans Hornets
Typ: Hornets
Kurs: 2,45
Buk: Bet365
Skoro wczoraj mi weszla porażka Timberwolves, to dlaczego dziś miałoby być inaczej?
Leśne Wilki wciąż bez swojego najlepszego zawodnika, Kevina Love. Na ostatnie 10 spotkań wygrali tylko 1.
Po drugiej stronie Nowy Orlean. Oni także mistrzami nie są, ale prezentują się znacznie lepiej niż przeciwnicy. Dodatkowo nie ma u nich większych braków.
Analiza na szybko, ale myślę, że goście wygrają to spotkanie.
Pozdrawiam.
⛔100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , nba
Spotkanie: New York Knicks - Sacramento Kings
Typ: totals - 181-190
Kurs: 6,50
Bukmacher: bwin
Analiza: Nie jestem wielkim specem od koszykówki nba, nie oglądam zbyt dużo meczy gdyz wszystko za sprawa strefy czasowej jednak pomimo tego wpadł mi w oko jeden z zakładów. W Medison Square Garden Nowy Jork gra bardzo fajną ofensywną koszykówkę z moich obserwacji, Carmelo rozgrywa świetny sezon, może mu daleko do MVP ale i tak jest w czołówce. To on napędza ten zespół. Na dzień dzisiejszy jest to zespół który może sprawić wiele kłopotów w playoffach, w obronie zdarzają się błędy lecz podsumowując jest to składny klub. Z kolei Sacramento jedna z gorszych drużyn na parkietach nba, nie mają za dobrych zawodników, wyłącznie Cousins i Evans są warci obejrzenia. Reszta składa się tylko z średniaków. Nie za dobrze funkcjonuje w ofensywie i tam szukałbym rezultatu na parkiecie Knicks. Oni potrafią bronić tego typu drużyny i szczerze powiedziawszy i nie uważam, żeby mieli z nimi jakieś większe problemy. Przy dobrym wyniku starterzy najprawdopodobniej usiądą na ławce a zważając na fakt, iż następnego dnia Nowy Jork gra następny mecz - nie będą się nie wiadomo jak forsować.
⛔100
 
W 31

walczi

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykowka , nba
Spotkanie : Detroid - Los Angeles Lakers
Typ : 2
Kurs : 1.6
Bwin
Dzis o godzinie 19 naszego czasu odbedzie sie spotkanie pomiedzy Tlokami a przyjezdna druzyna z Jezioranow. Druzyna ze stanu California ostatnimi czasy zanotowala zwyzke formy i wzieli sie za odrabianie strat by wejsc do PO. Do druzyny najprawdopodobniej wroci DH12 co wzmocni ja nieco wzgledem ostatniego spotkania. Nalezy powiedziec otwarcie ze jest to dla Lakers typowy must win bo jezeli nie z Detroit to z kim? Zapowiada sie rowniez niezly pojedynek na pozycji srodkowych pomiedzy Andre a Dwightem. Druzyny graly juz ze soba na samym poczatku sezonu i z podniesionymi glowami wychodzili wtedy Lakersi wygrywajac niemal 30 punktami. Licze na dobry wystep niesionych dobra chemia w druzynie Lakersow.
✅60
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna, La Liga
Spotkanie : Malaga - Saragossa
Typ : Malaga wygra, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,35
Bwin
Sobotę całkowicie odpuszczam i kolejnym weekendowym typem będzie Malaga. Ostatnio mieli trochę kiepski terminarz. Grali z Barceloną w Pucharze Króla i odbiło się to trochę na lidze. Teraz przyjdzie im mierzyć się z Saragossą, która ostatnio jest w słabiutkiej formie. Gospodarze muszą się spinać, bo lada moment rusza LM i tam znów trzeba będzie poświęcić jakiś mecz w La Liga. Ostatnio u siebie stracili dwa punkty z Celtą więc szkoda wpadać po raz kolejny ze słabą drużyną. Saragossa ostatni dobry mecz zagrała z Bilbao, ale o 4 kolejnych spotkaniach lepiej żeby zapomnieli. W drużynie gospodarzy może być jakiś problem z defensywą, bo z zespołu odszedł Monreal, a ojciec Demichelisa zginął w wypadku samochodowym i siłą rzeczy środkowego obrońcy nie zobaczymy w starciu z Saragossą. Ofensywa jednak powinna przeważyć rezultat na ich stronę.
⛔100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Burkina Faso - Togo
Typ: 1X
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś przyjrzymy się meczowi o dużą stawkę , wejście do półfinału Pucharu Narodów Afryki, stawiamy śmiało na 1X , dlaczego? już piszę :
  • Burkina Faso imponuje swoją grą w obronie , w turnieju stracili tylko 1 bramkę a w ostatnich 10 rozegranych meczach tylko 4 bramki (!) i przegrali tylko 1 mecz, natomiast rywal Togo straciło aż 11 bramek oraz przegrali aż 4 mecze , świadczy to tylko o tym ,że nasi piłkarze są w formie co popierają bardzo dobrymi wynikami
  • Spójrzmy jakich mieli rywali , Burkina Faso potrafiła przeciwstawić się o wiele silniejszym zespołom takim jak np. Zambia czy Nigeria (odpowiednio 50 i 40 miejsc wyżej w rankingu FIFA ) , natomiast Togo w styczniu poległo w meczu z Nigrem 3:1 (Będącym 20 miejsc niżej w rankingu)
  • Osobiście nie wierzę ,że będący &#39;w gazie&#39; zawodnicy z Burkina Faso nie powstrzymają przeciętnej drużyny z Togo , zwłaszcza z taką defensywa
  • a jak się przedstawia bilans h2h? a no jak najkorzystniej, 3 wygrane piłkarzy Burkiny Faso i jeden remis, co ciekawsze w grudniu zeszłego roku Burkina Faso odniosła 2 zwycięstwa, odpowiednio 2:1 oraz 1:0, chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

✅42
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, PLK, 17:30
Spotkanie: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk
Typ ;2(+12)
Kurs: 1.84
Buk: Pinnacle

Drużyna gości po odejściu Linartasa, powierzyła rolę pierwszego trenera dla Andreja Urlepa. Znany trener w Polsce doskonale, chyba większosci kibiców, którzy mieli możliwość chociaż jednorazowego oglądania PLK.
Jego zasług w PLK nie da się odmówić. Czy zatem w pierwszym meczu wprowadzi nagły porządek w zespole ze Słupska po kilku wspólnych treningach? Pierwszy sprawdzian z wymagającym rywalem, ale który, mimo wszystko jest w zasięgu drużyny prowadzonej przez Urlepa.
Goście powinni szukać swojej przewagi pod koszem. Dodając do tego, że zespół obejmuje nowy szkoleniowiec, a zawodnicy wtedy są zawsze zmobilizowani, by pokazać się w pierwszym meczu, jak najlepiej, przed nowym trenerem, uważam że linia maksymalnie powinna być wystawiona na +/- 8-9 punktów.
W pierwszej rundzie, zawodnicy Czarnych Słupsk, podejmując zespół z Sopotu, w hali Gryfia, wygrali przed własną widownią 78:72.
✅84
 
anzelmo 200,1K

anzelmo

Użytkownik
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov HS205, 03.02 09:00
Jurij Tepes - Kamil Stoch
Twój typ: 2
2.00
Tobet
Po takim kursie warto spróbować oczywiście mamy do czynienia ze skoczniami mamucimi, gdzie warunki wietrzne będą miały ogromne znacznie.Jak dla mnie w tej parze faworytem jest nasz rodak, a to dla tego ze jest po prostu równiejszym zawodnikiem. Jest w dobrej formie skacze równo- powtarzalnie nawet w bardzo trudnych warunkach podtrawi oddać bardzo dobry skok.Po słabym początku sezonu jego forma jest równa, wysoka walczy o podium w pucharze świata.Szansa na awans duzo bo dzisiaj paru zawodnikow zabraknie z czolowki.Skokami treningowym bym sie specjalnie nie przejmował. Kamil skakał przeciętnie- Tepes lepiej ale on podtrawi tak skakać a w zawodach bywa rożnie. Tepes uwielbia mamuty, skacze bardzo nie równo, jak dla mnie jest słabszy psychicznie. Podtrawi niebotycznie odlecieć by po chwili prostu zepsuć skok. Jeśli ma wiatr pod narty jest mocny.Tydzień temu na największym mamucie w norweskim Vikerslund raz lepszy Kamil raz Tepes.Warunki dzisiaj maja być lepsze niż w kwalifikacjach wiec myślę ze Kamil powalczy o podium, odda dwa dalekie skoki i spokojnie pokona Słoweńca.
ps.Mam nadzieje ze dzisiaj będą skakać i nie będzie zwrotu
✅100
 
stanley-63 910,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 Bundesliga Niemcy
Spotkanie - SSV Jahn Regensburg : Hertha Berlin
Typ - Hertha Berlin strzeli 3 gole lub więcej
Kurs - 3.00
Buk - Bwin
Analiza :
Dzisiaj na Jahnstadion miejscowe Regensburg pod wodzą naszego Franka Smudy rozpoczyna walkę o być albo nie być w przyszłym sezonie na zapleczu Bundesligi i od razu spotyka się z zespołem który obecnie zajmuje 2 miejsce Herthą Berlin . SSV Jahn Regensburg z 13 pkt zamyka tabelę 2 Bundesligi a ich bilans jak na dzis to 3-4-12 w bramkach 22:34 ostatnie zwycięstwo jakie odniesli piłkarze Regensburga było we wrzesniu ubiegłego roku i od tej pory w 11 kolejnych meczach 7 porażek i 4 remisy , u siebie na Jahnstadion w 10 meczach mają bilans 2-3-5 i 12:14 no i nic pozytywnego nie idzie poza tym napisać . Goscie natomiast po 19 kolejkach mają na swoim koncie 42 pkt a ich bilans to 12-6-1 w bramkach 36:15 i nie wyobrażam sobie aby dzisiaj na Jahnstadion zgubili jakies pkt. . Hertha Berlin w tym sezonie w meczach wyjazdowych zdobyła 21 pkt czyli jak widzimy połowa ze zdobytych co potwierdza równą grę zarówno u siebie jak i na wyjazdach jest jednak jeden fakt który przekonał mnie do postawienia na gole w ich wykonaniu a mianowicie więcej goli Hertha zdobyła w meczach wyjazdowych niż u siebie popatrzmy - u siebie stosunek bramkowy 14:5 natomiast na wyjazdach 22:10 , obie ekipy jak do tej pory spotkały się zaledwie dwa razy raz i tak w sezonie 98/99 w meczu DFB Pokal i zwycięstwo Herthy tutaj w Regensburg 2:0 i w tym sezonie w ich pierwszym spotkaniu w Berlinie Hertha wygrała 2:1 , dzisiaj jednak liczę na dużą skutecznosc gosci i uważam że ze trzy gole powinni zdobyć , jak będzie to zobaczymy . Pozdrawiam !
✅200
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Minor Hockey League, Rosja
Spotkanie: Reaktor - Stalnye Lisy
Typ: under 6,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Zakład na rosyjską Minor Hockey League jest dość ryzykowny, wyniki tam padają czasami nieprzewidywalne, ale akurat na under w tym spotkaniu się skuszę. Zespół gospodarzy już nie ma szans na grę w fazie playoff, w tej chwili strata 18 pkt. do 8 miejsca i do rozegrania co prawda 15 spotkań, ale forma i dyspozycja przeciętna. A przecież jest jeszcze kilka innych drużyn z lepszym dorobkiem i też walczących o playoffy. Zespół gospodarzy zanotował 31 underów i 14 overów dla tak postawionej granicy. To najbardziej underowy team w konferencji, strzelił zaledwie 99 goli.
Goście to jak wiemy najskuteczniejszy atak w konferencji Vostok, 210 goli strzelonych w 47 grach. W sezonie zanotowali już 103 pkt., aż 48 więcej od swojego rywala. W tej chwili są wiceliderem tej konferencji. Średnio w meczach z udziałem gości pada 7,02 gola/mecz ale wczoraj było tylko 3:0 dla Lisów. U siebie Lisy wygrały 5:2 i 8:1, ale patrząc już na ostatnie 8 gier to goście zanotowali tylko 2 overy.
Według mnie wygrana gości raczej pewna, ale z underem bramkowym.
⛔100
 
B 51

bartdidi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy, A
Spotkanie: Chievo - Juventus
Typ: remis (x)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Niedziela 12:30 w Veronie miejscowe Chievo podejmie mistrzów kraju Juventus.
Chievo jest bardzo mocną, drużyną na własnym stadionie. W tym sezonie przegrali tylko 2 razy i to nie z byle kim (Lazio, Inter).
Juventus jest oczywiście bardzo mocny, ale Nowy Rok zaczął bardzo słabo. W 6 spotkaniach tylko raz udało im się wygrać, poza tym odnotowali 4 porażki i kilka dni temu przegrali w pucharze z Lazio 2:1. Ewidentnie nie mogą znaleźć formy z poprzedniego roku.
Dodatkowo w spotkaniu z Chievo oprócz tego, że trener Conte bedzie obserwował spotkanie z trybun w składzie zabraknie Marchisio, Pepe, Bendtnera, Vucinica oraz Chielliniego i Bonucciego. Czyli osłabienia są znaczne, szczególnie w defensywie odczuwalny będzie brak dwójki środkowych obrońców.
Juventus znajduje się w lekkim dołku, a do tego ma ogromne problemy kadrowe. W takiej sytuacji gra się bardzo trudno.
Chievo na pewno nie jest wygodnym rywalem, szczególnie na własnym stadionie. Stąd mój typ na remis w dzisiejszej konfrontacji.
⛔100
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ligue 1 Francja
Spotkanie : Montpellier - Reims
Typ: Montpellier wygra w meczu do zera
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niedawno obstawiałem przeciwko Reims taki sam typ i się sprawdził , więc tym razem też próbuje,no i ładny kurs ???? Reims w którym gra nasz reprezentant Grzegorz Krychowiak na początku sezonu grało dobrze i zbierało punkty,wszyscy myśleli że spokojnie się utrzymają ale od pewnego czasu ich forma regularnie spada,wystarczy spojrzeć na tabele.Reims które na wyjazdach gra tak że nie trzeba tego komentować, nie wygrało na wyjeździe jeszcze ANI RAZU w tym sezonie Ligue 1 i większość meczów przegrywa do zera nawet z mało znanymi rywalami, najczęściej 0:1 lub 0:2 - mało kiedy strzela jakąś bramkę.Reims wygrało swój ostatni mecz dawno temu bo 6 października 2012 roku u siebie - to obrazuje całą sytuację panującą w zespole.Dzisiaj nie planuje żadnego przełamania ze strony klubu gości.Montpellier to jeszcze obecny mistrz kraju,który u siebie gra dobrze i właśnie oto chodzi że ostatni raz u siebie stracili bramkę w meczu ligowym w listopadzie w meczu z dobrym w tym sezonie klubem z Nicei, od tego czasu grając u siebie wygrywa do zera ???? Wiadomo, jest ryzyko jest zabawa ale ja liczę dzisiaj na 1:0 dla Montpellier . Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom