>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.12.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Vaslui - Lazio Rzym
Typ: Ile goli strzeli zespół 2? POWYŻEJ 1,5 gola
Kurs: 2,10
Buk: bwin
Analiza:
Nowy miesiąc, nowe nadzieje ;) Na dziś chyba jeden z najfajniejszych meczy, bo kurs na zwycięstwo gości bardzo zachęcający, a wydaje się, że faworyt jest tylko jeden. Ja jednak uważam, że mecz może mieć dwa scenariusze. W pierwszym gospodarze zaskoczą rzymian i szybko strzelą bramkę sprawiając tym samym, że Lazio będzie musiało gonić wynik. Drugi scenariusz to gra do jednej bramki (oczywiście rumuńskiej). W obu scenariuszach myślę, że Lazio będzie chciało/musiało strzelić minimum dwie bramki. To jednak tylko moje subiektywne przemyślenia. Rzućmy zatem okiem na fakty, które opisywali już w tym temacie poprzednicy, więc bardzo krótko:
- mecz jest w Rumunii, ale Vaslui nie gra go na swoim boisku
- gospodarze są osłabieni (wysoce prawdopodobny jest brak dwójki podstawowych obrońców, a pewny brak kapitana, który jest reżyserem ich gry)
- do składu Lazio na dobre wraca Miro Klose, który &quot;robi różnicę&quot; w tym teamie
Czyli własciwie podsumowując. Mecz może mieć znamiona niespodzianki (np pierwsza bramka zdobyta przez gospodarzy) ale powinien się zakończyć wygraną włochów. Obstawiam 1:2 lub 1:3
⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - FC Zürich - Slovan Bratislava (Most scoring team in this weeks EL)
Typ - X
Kurs - 2.70
Buk - Tobet
Analiza :
Nietypowy typ, mianowicie, który z zespołów zdobędzie więcej bramek w swoim spotkaniu Ligi Europejskiej. FC Zurich zmierzy się ze Sportingiem Lizbona, natomiast Slovan Bratyslawa podejmuje Athletic Bilbao. Oba zespoły grają na wyjazdach oraz oba spotkania kształtują się tak samo czyli grają liderzy grupy z outsaiderami. Swój typ opiewam głównie na tym, iż zespoły Zurichu i Slovana nie zdobędą bramki na wyjeździe, gdyż grają z przeciwnikami o klase leszymi od siebie. Także w rozrachunku wychodzi, iż zdobędą taką samą liczbę bramek mianowicie - nie strzelą. Kurs bardzo warty uwagi i realna szansa na końcowy sukces.
⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga europejska
Spotkanie: Schalke 04 - Steaua Bucuresti
Typ: Ile Bramek zdobędzie drużyna 1? 3 lub więcej bramek
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
vs.

Trener Huub Stevens we wtorek obchodził 58 urodziny. Spóźnionym prezentem dla niego, ma być zwycięstwo w dzisiejszym meczu ze Steaua Bukareszt. Niemniej jednak, holenderski szkoleniowiec nie chce zwyciężać tylko dla siebie - chce to również zrobić dla drużyny, a przede wszystkim dla kibiców. Dzięki trzem punktom, które drużyna może dziś wywalczyć. Schalke 04 Gelsenkirchen byłoby pewne awansu do kolejnej fazy Ligi Europy. „To jest naszym celem.” - mówi dyrektor sportowy Horst Heldt.
Schalke u siebie jest bardzo bramkostrzelne, pokazało to ostatnie sześć meczów. W czterech z nich Schalke zdobyło 3 lub więcej bramek. Komplet punktów w dzisiejszym meczu zagwarantuje niemieckiemu zespołowi awans i spokojną podróż do Izraela na ostatni mecz z wiceliderem grupy J Maccabi Haifa.
Steaua na wyjazdach spisuje sie gorzej niż źle. na Ostatnie 10 spotkań tylko jedno zwycięstwo. W Lidze Europejskiej ostatni mecz wyjazdowy zakonczyli mocnym laniem od Maccabi tracąc 5 goli i nie strzelając żadnego. W rumuńskiej ekstraklasie podopieczni Ilie Stana również radzą sobie zdecydowanie poniżej oczekiwań.
W ostatnich trzech miesiącach odnieśli zaledwie trzy wygrane, pokonując niżej notowane zespoły. Słaba dyspozycja zaowocowała dopiero dziewiątym miejscem w tabeli po 15 kolejkach (Steaua ma jeden mecz rozegrany mniej). Strata do liderującego Dinama Bukareszt wynosi już czternaście punktów. Schalke powinno wykorzystać słabiutką dyspozycje rumuńskiej drużyny, wykorzystać atut własnego stadionu i dać ładny pokaż strzelając minimum trzy bramki
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Liga Europejska
spotkanie: AEK- Anderlecht
typ: 2(-1)
kurs: 3.30
buk: Tobet
analiza:
Na dziś przygotowałem handicap w meczu AEK Ateny przeciwko Anderlechtowi Bruksela. Myślę, że typ warty zagrania, tym bardziej po wysokim kursie 3.30 od bukmachera Tobet. Myślę, że ogólnie 2.00 na zwycięstwo gości zawyżone, rozumiem iż to ostatni mecz w grupie, a dla drużyny która jest bez zwycięstwa to ostatnia szansa na uratowanie honoru. Jednak Liga Europejska nie jest dla słabiaków, tam każdy mecz jest o zwycięstwo, nie ważne czy drużyna jest pierwsza czy ostatnia w tabeli. Na wyjazdach czy u siebie Anderlecht pokazał, że potrafi wygrywać, raz 3:0, dwukrotnie 2:0 oraz 4:1, w dodatku grą efektowną, a jak widać i efektywną, w każdym meczu minimum 2 bramki. Warto może spróbować puścić overa. Świetna forma Polaka, mianowicie Marcina Wasilewskiego cieszy, na pewno dziś też da z siebie 100%, gdyż ma wspaniały charakter do gry w piłkę nożną. Myślę, że goście z Brukseli nie odpuszczą dzisiaj, mimo iż mają zapewnione wyjście z grupy. Uważam, że warto zagrać handicapem, a jego szanse powodzenia oceniam 70-80 %. Początek o godzinie 19:30, mecz w Polsacie Sport. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Spotkanie: Stoke - Dynamo Kijów
Typ: Stoke wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3,80
Buk: Gamebookers
W spotkaniu Ligi Europejskiej Stoke City podejmie na własnym boisku Dynamo Kijów. Gospodarze jak na razie świetnie spisują się w tegorocznych rozgrywkach przewodząc w ligowej tabeli swojej grupy i potrzebują do awansu tylko jednego punktu. Ambicje &quot;The Potters&quot; sięgają na pewno wyżej i będą chcieli pokonać u siebie Ukraińców, aby przybliżyć się do zwycięstwa w grupie. Stoke rzadko kiedy traci na własnym boisku punkty, a przekonać się mogli ich rodzimi rywale tacy jak: Manchester United czy Chelsea Londyn. W szeregach gospodarzy zabraknie jedynie Mamady Sidibie. Dynamo Kijów potrzebuje co najmniej jednego punktu, aby dalej się liczyć w walce o awans do kolejnej rundy rozgrywek. Jeśli Besiktas wygra, a Ukraińcy stracą punkty mogą się pożegnać z awansem. Dlatego też myślę, iż nie będą się ograniczać do obrony i będą też atakować bramkę Stoke. Wyniki Dynama na wyjazdach nie naprawiają optymizmem, gdyż zdobyli tylko jeden punkt ze słabiutkim Maccabi Tel Aviv i dzisiaj się nie zanosi, aby pokonali &quot;The Potters&quot; na własnym boisku.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Mistrzyń.
Spotkanie : Pesaro - Dynamo Moskwa
Typ : Dynamo (-1.5)
Kurs : 1.65
Buk : Tobet
Analiza : No to zaczynamy. Nie jestem doświadczony w pisaniu tego typu wypracowań, ale myślę że z biegiem czasu będzie wszystko ok. Najpierw postaram przedstawić wam sytuacje jaka panuje w grupie E. A raczej jaka nie panuje. Na razie za dużo nie możemy powiedzieć. Za nami dopiero jedno spotkanie odbyte w tej że grupie. Muszynianka Fakro Muszyna zwyciężyła z Crveną 3:0 i prowadzi w grupie z dorobkiem, jak łatwo idzie się domyślić komuś kto chodź troszkę zna się na siatkówce 3 punktów. Lubię oglądać piłkę siatkową, i wiem że jak i u kobiet tak i u mężczyzn Moskiewskie Dinamo ogórkiem nie jest. Dziś będziemy mogli zobaczyć tę kobiecą wersję. Myślę że Rosjanki na papierze przeważają i to dużo ... a co więcej uważam że potwierdzą to dziś na boisku. Napisze jeszcze że są to rozgrywki europejskie pod nazwą Champions League Women. Czyli jak idzie się domyślić Kobieca Liga Mistrzyń Siatkarek. 20:30. Polecam.
⛔ 100
 
kuzkes 1

kuzkes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Stoke - Dynamo Kijow
Typ: Rezultat po 1 połowie - X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Wydaje się że w tym meczu faworyt jest tylko jeden. Pewnie tak będzie ponieważ Stoke lideruje w grupie z dorobkiem 10 pkt. (3 wyrane i remis). Jednak myślę ze Dynamo mocno się postawi i płuca oddadzą na boisku, ponieważ zajmują w grupie 3 miejsce, a maja tylko 1 pkt straty do Besiktasu. Więc stawiam na wyrównana pierwszą połowę i taki też wynik po jej zakończeniu.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Europejska
Atheltic Bilbao - Slovan Bratislava
Slovan +2,25
1,9
Bet365
Dzisiaj o 21:05 w Kraju Basków, lider grupy F podejmie jej outsidera z Bratysławy. Bilbao do zapewnienia sobie awansu potrzebuje zaledwie jednego punktu, natomiast zwycięstwo praktycznie zapewnia im wygrana w grupie. Szanse na awans Slovana są już iluzoryczne.
Trenerzy Bielsa i Weiss do swoich osiemnastek meczowych powołali praktycznie wszystkich swoich najlepszych zawodników.
Athletic Club: Iraizoz, Toquero, Aurtenetxe, Amorebieta, San José, David López, Iturraspe, Llorente, De Marcos, Gabilondo, Koikili, Raúl, Susaeta, Iraola, Iñigo Pérez, Muniain, Ander Herrera, Ekiza, Javi Martínez and Ibai.
Slovan Bratislava: Gabris, Putnocky, Hrosso, Dobrotka, Bagayoko, Had, Kolcak, Pauschek, Augustin, Grendel, Zofcak, Milinkovic, Kladrubsky, Guede, Taborsky, Halenar, Kuzma, Lacny and Sebo.
Bilbao przegrało w ostatniej kolejce u siebie z Granadą 1-0, a już w niedzielę gra na Mallorce. Jest to kolejny z argumentów na to, że Baskom nie będzie zależało na wysokim zwycięstwie ze Słowakami. Natomiast Slovan wygrywając w ostatni weekend z Ruzomberokiem zakończył rundę jesienną w rodzimej lidze na drugim miejscu za Ziliną.
Slovan jest niespodzianką tej edycji LE,w której znalazł się przegrywając 0-2 dwumecz z Apoelem Nikozją, rewelacją LM. Słowacy do grupy awansowali eliminując AS Romę, zwyciężając u siebie rzymian 1-0 i remisując na wyjeździe 1-1. W grupie przegrali u siebie z dzisiejszym rywalem 1-2 i zremisowali z PSG 0-0. W Paryżu przegrali 1-0, a Salzburgu 3-0. Wydaje się, że ten wynik jest powodem ofensywnego nastawienia Słowaków w tym meczu. W spotkaniach ze zdecydowanie wyżej notowanymi rywalami, nasi południowi sąsiedzi grają bardzo defensywnie i tracą stosunkowo mało bramek. Stąd z dużą radością przyjąłem linie wystawione przez bukmacherów.
Jedynym minusem tej układanki jest sytuacja Slovana w tabeli, który dzisiaj w Bilbao może nawet nie tyle co zaryzykować, to zagrać na luzie ofensywny mecz.
✅ 90
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: FC Vaslui - SS Lazio Roma
Typ: 1
Kurs: 4,28
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Nie rozumiem dlaczego ma wygrać Lazio? Identycznie było w peirwszym meczu. Rumuni też skazywani na pożarcie wywieźli Rzymu cenny, bramkowy remis. Nie mają się czego obawiać i jestem pewien, ze zagrają dzisiaj z dużą determinacją. Nie byli ostatnio słabsi, a dzisiaj dochodzi atut własnego boiska. Poza tym Lazio ma prawo być zmęczone po dwóch ligowych ciężkich bojach, najpierw z Napoli, a potem z Juventusem. W żadnym Rzymianie gola nie strzelili. Do Rumunii przyjechali więc w zmęczeni i w kiepskich nastrojach. Myślę, że Vaslui wygra i tak wysoki kurs, to błąd bukmacherów ;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom