>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 01.11.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 1 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
]Dyscyplina: Koszykówka -&gt; NBA, Godz: 0:00
Spotkanie: Philadephia 76ers - Denver Nuggets
Typ: Nuggets (- 3,5)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed tym sezonem, Philadelphia była jedną z czterech drużyn, biorącą udział w głośnej wymianie, gdzie głównym bohaterem był Dwight Howard. Udało im się pozyskać gwiazdę wokół której mogą zacząć budować drużynę, centra numer 2 w NBA, byłego gracza LAL – Andrew Bynuma. Jednak ich nowa gwiazda nie wystąpi w tym spotkaniu z powodu wciąż trwającej kontuzji kolana. Na dodatek odeszli Andre Iguodala – tegoroczny All-Star; oraz snajper Lou Williams. Wzrośnie za to rola Jrue Holiday’a, który nie jest jednak dobrym strzelcem dystansowym. A o ile Dorell Wright nie będzie w tym spotkaniu rzucał trójek seriami, marnie widzę szanse Szóstek na wygranie tego spotkania. Ale gdzie odszedł wyżej wspomniany Iguodala? Otóż do dzisiejszych przeciwników gospodarzy – Denver Nuggets. Stali się oni cichymi bohaterami wymiany Howard’a. W zamian za Harringtona i Afflalo pozyskali właśnie „Iggiego”, który powinien się szybko wpasować w szybki styl grania ekipy z Denver. Dalsze kontrakty przedłużyli utalentowany, acz krytykowany środkowy JaVale McGee oraz Andre Miller. McGee spędził wakacje na wspólnych treningach z Hakeemem Olajuwonem, więc mam nadzieję, że już w tym spotkaniu pokaże czy poczynił jakieś postępy ;) Ale nie tylko to czyni Bryłki faworytami tego spotkania. Posiadają oni również niesamowitą głębią składu, dobrych zadaniowców jak Corey Brewer, Wilson Handler oraz Kenneth Farried, który w zeszłym sezonie był jednym z lepszych debiutantów. A wszystkim będzie dyrygował Ty Lawson, który zaliczył najlepszy sezon w swojej karierze i staję się prawdziwym liderem swojego zespołu. Człowiekiem, którego brakuje zespołowi z Philadelphi. Od wczoraj kursy na win Nuggets spadły, ja jednak obstawiam delikatne handi, które bez trudu koszykarze z Gór Skalistych powinni pokryć ????
⛔100
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Atletico-MG - Flamengo
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Moim zdaniem, drudzy w tabeli gospodarze rozprawią się z przeciętnym Flamengo. Mam dużo dowodów, które uświadamiają, że ten mecz po prostu Atletico wygra. Gospodarze są w świetnej formie - w ostatnim pojedynku rozprawili się na własnym stadionie z pierwszym w tabeli Fluminense, ładując im 3 bramki! W ostatnich meczach, Atletico zdobyło łącznie 13 bramek, w tym 11 na własnym stadionie. Miejscowi na własnym terenie grali 16 razy - 13 razy wygrali, 3 razy zremisowali i ani razu nie ponieśli porażki! Pod względem meczów u siebie, są oni najlepsi w całej lidze. Nie wierze w liczbę &quot;13&quot;. Nie ma tutaj żadnych szans dla gości. A co o nich? Ostatnio wymęczyli 1:0 u siebie z Sao Paulo. Oglądałem ten mecz i powiem, że ich gra niczym nie zachwycała. Ale poza tym skromnym zwycięstwem, albo bezbramkowo, bądź 1:1 remisują, a najczęściej przegrywają. Na wyjeździe potrafią urwać punkt słabszym rywalom, ale nic więcej. Oczekuje od Flamengo wysokiego zwycięstwa. Ładny kurs również zachęca do gry...
⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Campeonato Brasileiro Serie A
Spotkanie: Atletico MG-Flamengo
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,80
Buk: Tobet
Analiza:
Dzisiaj kończymy 33. kolejkę Serie A i mamy mecz Atletico MG-Flamengo. Faworytem rzecz jasna gospodarze, którzy dalej &quot;walczą&quot; o mistrzostwo. Napisałem &quot;walczą&quot; nieprzypadkowo, bo szansę dla Galo na mistrzostwo są naprawdę niewielkie. Jednak jeśli kilka warunków zostanie w przeciągu kilku dni spełnionych, to Galo będą mieli jeszcze realne szanse na triumf. Dzisiaj muszą wygrać, czym zmniejszyliby stratę do Fluminense, do 6pkt. W weekend grają wyjazd z Coritibą i muszą wygrać(tak jak pozostałe mecze) oraz liczyć na potknięcie Fluminense w meczu wyjazdowym z Sao Paulo. Teoretycznie wszystko możliwe ale jakoś ciężko mi uwierzyć by Fluminense miało wypuścić z rąk pewny tytuł. Dzisiaj gospodarze bez Juniora Cesara(wypożyczony z Flamengo) oraz Rafaela Marquesa(kontuzja) - tylko ten pierwszy zagrałby w podstawowym składzie, a wobec jego braku, zagra Richarlyson, który może wszystko zrobić i to dosłownie... W ofensywie mamy Ronaldinho, który jest w formie i też będzie chciał zaszkodzić klubowi, z którym rozstał się w atmosferze skandalu, Bernard, Jo i Guilherme to też zawodnicy wysokiej klasy więc, co najmniej 2 gole z ich strony bym widział ale i większa ilość mnie nie zdziwi. Tym bardziej, że Flamengo nic wielkiego w obronie nie pokazuje. Do kadry meczowej wracają Caceres i Leo Moura. O ile ten drugi, to co najwyżej zasiądzie na ławce, to w przypadku reprezentanta Paragwaju istnieje możliwość gry od 1 minuty. W ataku jak zwykle Liedson i Vagner Love, którzy strzelali gole w pierwszym meczu tych ekip. Na ławce jest jeszcze Adryan, który zapewne, gdzieś w okolicach 46-60 minuty powinien wejść na boisko i rozruszać zespół.
Jak dla mnie, to zapowiada się szybki mecz z wieloma bramkami oraz wygraną gospodarzy, którzy są na ten moment o wiele lepsi. Flamengo walczy jeszcze o utrzymanie, chociaż już są bliscy zapewnienia bytu ligowego ale skoro brakuje niewiele, to warto powalczyć o kolejne punkty w takim spotkaniu i z ich strony, też o jakiegoś gola można liczyć. Zatem over będzie chyba tutaj najlepszą opcją. Taką samą opcję wybrałem w pierwszym meczu tych ekip, o czym można przeczytać tutaj.
Atletico MG: Victor; Marcos Rocha, Réver, Leonardo Silva e Richarlyson; Pierre, Leandro Donizete, Guilherme, Ronaldinho Gaúcho e Bernard; Jô
Flamengo: Felipe; Wellington Silva, Renato Santos, González e Ramon; Cáceres(Ibson), Amaral, Renato e Cléber Santana; Vágner Love e Liedson
⛔100
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Data: 1.11.2012 20:45
Spotkanie: Genoa - Fiorentina
Typ: BTS (obie strzelą)
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Listopad zacznę analizą spotkania pomiędzy Genoa a Fiorenitną. Mecz odbędzie się na stadionie &quot;Stadio Luigi Ferraris&quot;.
Po 9 kolejkach, goście zajmują 5 lokatę, natomiast gospodarze 14 miejsce. Genoa w tym sezonie tylko raz zdołała wygrać na własnym boisku. Goście na wyjazdach spisywali się gorzej ponieważ, ani razu nie wywieźli od rywala kompletu punktów.
Ciężko wytypować faworyta tego starcia, dlatego ja porywam się na obstawienie tzw. &quot;BTS&#39;a&quot;. Wydaje mi się, że obie drużyny
postarają się o zdobycie gola. Gospodarze na własnym stadionie w tej rundzie za każdym razem zdobywali bramkę, także Fiorentina w swoich wyjazdowych meczach zawsze zdobywała bramki. Na 7 bezpośrednich pojedynków między drużynami w 5 oglądaliśmy bramki strzelone obu bramkarzom.
Myślę, że dobry kurs jak na to spotkanie.
Mój typ to 1:2 dla Fiorentiny.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Paris
Spotkanie : Wawrinka - Ferrer
Typ : Wawrinka
Kurs : 3,41
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Pierwszy typ na listopad, może wydawać się ryzykowny, ale czy na pewno taki jest?
Ferrer ma pewny awans do finałów Masters, więc co on tu jeszcze robi? A no broni 180 pkt, które wywalczył w roku ubiegłym. Wystarczy, że wygra ze Szwajcarem i plan wykonany. Motywacja jest, ale nie wszystko się udaje. Hiszpan jest niesamowitym wojownikiem, twardy charakter, tak samo jak Rafa Nadal. Nigdy się nie poddaje, ale samym sercem do walki pojedynków się nie wygrywa. Ferrer w każdym spotkaniu uwija się jak w ukropie, potrafi dobrze minąć rywala przy siatce, jednak najczęściej stawia na rozwiązania siłowe nie kalkulując zbytnio.

Wawrinka to zupełnie inna bajka. Szwajcar grający jednoręcznym backhandem, podobnie jak Federer. Obaj znają się bardzo dobrze, często grają ze sobą w turniejach deblowych i na pewno mogą się od siebie uczyć.
Wawrinka w przeciwieństwie do Ferrera stawia na rotacje i technikę, jednak kiedy trzeba &quot;zabić&quot; piłkę, po prostu to robi. Serwuje lepiej od Hiszpana i nie chodzi tu wcale o szybkość podania, bardziej o plasowanie piłki w różne miejsca karo serwisowego.
Jeśli chodzi o szybkość biegania, obaj gracze robią to podobnie, jednak sprawniejszy i bardziej zwrotny jest na pewno Ferrer.
Co więcej mogę dodać? Moim zdaniem to Wawrinka jest faworytem, ma też przewagę psychologiczną, ponieważ w tym roku w Cincinnati, odprawił Hiszpania do domu bez straty seta.
⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Mecz : Eibar - Atl. Bilbao
Typ: Czyste konto - Bilbao Nie
Kurs : 1,44
Buk: Bet365
Analiza:
Wybrałem spotkanie które odrazu rzuciło mi się w oczy . Zacznijmy od tego , że obie ekipy dzieli różnica kilku lig . Jednak patrząc na rozgrywki pucharowe można smiało powiedzieć , że ma to małe znaczenie . Wiadomo nie od dziś , że większość drużyn odpuszcza sobie te rozgrywki skupiając się na rozgrywkach ligowych lub pucharowych dając szanse drużynom teoretycznie gorszym . Dzisiaj raczej to nie nastąpi gdyż Goście aktualnie grają fatalnie zarówno w rozgrywkach krajowych jak i na arenie międzynarodowej . Mnie to jednak nie martwi , ponieważ aktualnie obrona Bilbao to ser szwajcarski . Każdy kto oglądał ostatnie spotkania zarówno z Lyonem jak i Getafe może tak stwierdzić . Gospodarze natomiast to solidny zespół i mimo , że grają w niżej lidze to zadziwiają . Na 5 rozegranych spotkań u siebie wszystkie wygrali . Ponad to strzelili w nich 14 bramek tracac tylko 3 i na pewno nie odpuszczą dzisiejszym przeciwnikom . Obie ekipy grają ofensywny futbol a znajac zycie Goscie nastawią się na taktykę strzelmy więcej niż stracilismy . Jedno jest pewne Eibar chcac awansować dalej musi strzelić bramkę a patrzac na obrone gosci jest to całkiem możliwe . Zarówno morale jak i forma a przede wszystkim własny teren to duży atut gospodarzy i dlatego stawiam dzisiaj taki zakład
⛔100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA, Challenger Taipei
Spotkanie: Zarina Diyas - Varatchaya Wongteanchai
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wiem, że kurs szału nie robi, ale może komuś przyda się na przykład do jakiegoś dubelka, albo taśmy.
19-letnia Kazaszka nieźle zaprezentowała się już w ubiegłotygodniowym ITF-ie w Taipei, gdzie doszła do finału (poległa tam z Saisai Zheng), a po drodze zaliczyła m.in. rowerek z Julią Glushko. Generalnie w ostatnich miesiącach kilka fajnych wyników, m.in. w Chinach ograła Dellacquę, Savinykh i Kudryatsyevą - jakby nie patrzeć zawodniczki dużo wyżej notowane. Życiowy sukces odniosła jednak wczoraj pokonując 6:2, 6:2 Shuai Peng. Można niby tłumaczyć Chinkę ostatnimi problemami zdrowotnymi, ale zwycięstwo zawsze jest zwycięstwem.
Tajka niby kilkanaście miejsc wyżej w rankingu, ale wyniki w tym roku słabiutkie - większość turniejów zakończonych w pierwszych, maksymalnie drugich rundach, parę porażek z totalnymi amatorkami. W zeszłym roku challengera w Taipei zakończyła w pierwszym meczu urywając tylko trzy gemy prawie 40-letniej Craybas, to mówi samo za siebie.
Mecz w czwartek około 7-mej rano, myślę, że nie powinno być niespodzianki.
✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Mecz : LA Lakers@Portland Trail Blazers
Typ: Portland +3,5
Kurs : 1,76
Buk: Bet365
Ruszyła liga NBA, nie mogłem się doczekać. W pierwszym dniu sezonu rozczarowali swoich fanów gracze Lakers. Pomimo spektakularnych transferów(Howard, Nash) i kilku wzmocnień(np. Jamison) nie potrafili, przed własną publicznością, pokonać Mavericks(grających bez Nowitzkiego!). Warto pamiętać też o fatalnych wynikach w preseason- Lakers nie wygrali w nich ani razu. Oczywiście, wynik w tamtych meczach nie był zbyt ważny, ale jednak presja kolejnego meczu bez zwycięstwa musi tkwić w głowach zawodników.
Zespół Lakers potrzebuje czasu by się zgrać, Steve Nash jeszcze nie jest w najlepszej dyspozycji, do tego zapewne nie będzie nadążał w obronie.
Jeśli chodzi o gospodarzy, drużynę z Portland, będą w tym sezonie sporą niewiadomą. Jeszcze 2-3 lata temu mieli być potęgą, ale klątwa kontuzji(Roy, Oden) przekreśliła ich szansę. Dziś rozpoczną sezon, i choć nie są uważani za czołową drużynę Zachodu, to mecz z LA zawsze traktują priorytetowo.
Szanse PTB upatruje w tym że Lakersi grają back-to-back(mecz dzień po dniu) a więc będą nieco bardziej zmęczeni. Blazers powinnni zmobilizować się na inaugurację, a kibice w Rose Garden na pewno udowodnią że potrafią stworzyć świetną atmosferę. Własne boisko+zmęczenie LA+niewielki handicap powinno zagwarantować sukces.
✅76
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Spotkanie: Atletico MG-Flamengo
Typ: Atletico MG wygra 1 golem
Kurs: 3.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro 50 minut po północy rozpocznie się spotkanie w ramach ligi Brazylijskiej , pomiędzy ekipami Atletico MG oraz Flamengo. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy która jak na razie zajmuję 2 pozycję w tabeli i do pierwszego miejsca jak na razie ma 9 punktów przewagi i jedno spotkanie zaległo , które wyrówna się już jutro. U siebie ekipa gospodarzy ma niesamowity bilans, ponieważ w tym sezonie na 16 meczy rozegranych na własnym stadionie wygrali 13 razy i tylko 3 razy remisowali co daje im pierwsze miejsce pod względem spotkań rozegranych u siebie ekipa gości natomiast an wyjazdach radzi sobie raczej słabo , na 16 rozegranych meczy wygrali 3 razy zanotowali 4 remisy i 9 krotnie schodzili z boiska jako ekipa przegrana, ja uważam że ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem w jutrzejszej rywalizacji i marne szanse mają goście na wywiezienie jakichkolwiek punktów z tego gorącego terenu , ja jednak postawiłbym wygraną ekipy gospodarzy jedną bramką na co bukmacherzy wystawili dobry kurs oscylujący w granicach 3.30. Uważam ze można spróbowac zagrać ten typ za drobne, powodzenia!!:grin:
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Gwatemala 1
Petapa - Mictlan
Over 3.5 gola
2.80
Sportingbet

Na czwartek wybrałem mecz z ligi środkowoamerykańskiej. W lidze gwatemalskiej zmierzy się ze sobą Petapa i Mictlan. Gospodarze po 17 meczach plasują się na 11 pozycji w tabeli (12 drużynowa liga), a goście są o 2 oczka od nich wyżej. W tym spotkaniu stawiam na over 3.5 gola. Poniżej argumenty.
Po pierwsze obie ekipy lubią grać ze sobą ofensywnie. Świadczy o tym historia spotkań między tymi ekipami. Ostatnie mecze między nimi kończyły się wynikami 3:1, 1:0, 3:2, 1:0, 4;3, 5:2. Jak widać, aż w 4 meczach na 6 padł wynik wyższy niż trzy bramkowy. Po drugie w bieżących rozgrywkach obie drużyny notują wysokie wyniki. Gospodarze na 17 meczy mieli 6 razy over 3.5 gola, a goście na tyle samo spotkań mieli również 6 razy +3.5 gola. Goście w ostatnich tygodniach zaliczyli &quot;hokejowe&quot; wyniki takie jak 6:2, 7:0 czy 3:1.
Moim zdaniem w meczu drużyn z dołu tabeli remis nikogo nie zadowoli i obie drużyny pójdą na wymianę ciosów. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy 3:2.
⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia, SM
Spotkanie: Tappara - Kalpa Kuopio
Typ: powyżej 5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W nowym miesiącu na dzień dobry odwiedzamy południowo-zachodnią część Finlandii - Tampere. Może niezbyt popularne jest szukanie większej ilości bramek w tym rejonie, ale koło takiego kursu obojętnie nie przejdę. I statystycznie wygląda to przyzwoicie - Tappara strzela 2.94 br/m, Kalpa 2.89 br/m. Gospodarze tracą dokładnie 3 bramki w każdym spotkaniu, goście na wyjazdach dostają w plecy średnio.. a jakże - 3.00. Miejscowi, co ważne są w dobrej formie strzeleckiej, 4 bramki na tafli lidera z JYP i 5 bramek wyżej notowanym z Raumy (oba wyjazdy) wskazują, że jest to &quot;coś&quot; w ofensywie. I to trzeba wykorzystać. Kalpa wpadła w lekki dołek po serii kolejnych wygranych, ale to nie znaczy, że nie strzelają. Ostatnie 2 mecze z ich udziałem to 5 i 7 bramek. W tym sezonie spotkali się dwukrotnie. W Tampere padł wynik 2:3, na tafli dzisiejszych gości - 6:2. Sporo wskazuje za obfitującym w bramki meczem i tego się trzymajmy.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 1

natenczas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna. Cola del Rey (Hiszpania) 21:00
Mecz : Melilla - Levante
Typ: 2
Kurs : 1,95
Buk: Bet365
Analiza:
o 21:00 rozgrywany jest pierwszy dwumecz 1/16 hiszpańskiego Pucharu Króla (Copa del Rey) w którym zmierzą się Melilla i Levante.
Melilla: otóż występują oni na co dzień w Segunda B (czyli odpowiedniku 3 ligi). Melilla nawet w lidze nie radzi sobie dobrze (co ma odzwierciedlenie w 14 miejscu w tabeli). I jeżeli będzie im się tak dalej wiodło, będą musieli sie starać by przypadkiem nie spaść.
Na własnym stadionie podejmują uczestnika Ligi Europejskiej i zajmującego szóste miejsce w Primera División: Levante.
Mówią że puchary rządzą się swoimi prawami. Ale nie sądzę, żeby chłopcy z Melilli, którzy walczyć będa o utrzymanie w Segunda B zdołali powstrzymać Levante, które, może nie jest &#39;w gazie&#39; ale w lidzejak i w LE radzi sobie świetnie. ( LE zwycieżając ostatnio z Twente 3:0, w Primera División pokonując Grenadę 3:1).
Levante jedzie do afrykańskiej posiadłości: Melilli po gładkie zwycięstwo.
Moim skromnym zdaniem uważam, że kurs 1,95 jest lekko zawyżony, więc czemu by z niego nie skorzystać.
Pozdrawiam.
⛔100
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Data: 1.11.2012 20:45
Spotkanie: Genoa - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: unibet
Analiza: Jutrzejszego wieczoru w ostatnim meczu 10 kolejki włoskiej Seri A Zmierzą sie ze sobą dwie drużyny które zupełnie odmiennie zaczęły sezon.Genoua zawodzi na całej całości zajmuje dopiero 14 miejsce w Lidze gra dość w kratkę i do tej chwili odnotowali zaledwie dwa zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach.jedynym z niewielu zawodników którzy nie zawodzą w tym sezonie jest najlepszy strzelec ekipy gospodarzy Marco Borrielo który nawiązuje formą ze swoich najlepszych sezonów w karierze które spędził w Romie i Milanie.Ekipa z Florencji początek sezonu zalicza do bardzo udanych w rozgrywkach sa na bardzo wysokim 5 miejscu co na pewno jest sporym zaskoczeniem drużyna Vicenazo Montelli gra rewelacyjnie i w tym sezonie ma no rozkładzie takie drużyny jak Lazio a również udało im sie urwać punkt mistrzowi Włoch z Turynu.Ja myślę ze dziś skończy sie świetna pasja Drużyny Montelli i zanotują trzecią porażkę w obecnych rozgrywkach tym bardziej ze dwie poprzednie zanotowali w delegacji a Genoua sie przełamie bo przeciwnik jest idealny do zakończenia swojej złej passy.
⛔100
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Copa del Rey
Melilla - Levante
typ: 2
kurs: 2,02
bukmacher: Pinnacle
analiza: Goście z przedmieść Walencji nie powinni miec kłopotów z awansem do kolejnej
rundy CdR . Ich rywal występuje na codzień w grupie IV Segunda B i radzi sobie tam nienajlepiej , zajmując dopiero 14 pozycję . W ostatniej kolejce polegli 4:0 z niejakim San Roque . Do tej fazy CdR awansowali pokonując po dogrywkach mało komu znane drużyny Linense i Constancia .
Levante ostatnio imponuje formą . Trzy kolejne zwycięstwa w lidze ,oraz pewna wygrana 3:0 w Lidze Europy z mocnym Twente Enschede . Na ten mecz mogą wystawić trochę ławki , ale nie powinno to w żaden sposób zaważyć na wyniku jutrzejszego spotkania . Są o nie jedną klasę lepsi
od przeciwnika .
⛔100 - powtórzony typ
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Gwatemala, Apertura,
Spotkanie: Marquense - Suchitepequez
Typ: x2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Gospodarze nie wygrali od 7 meczów i niektórzy mogą mysleć, że wreszcie seria zostanie przerwa. ja twierdzę, że będzie trwać dalej. Ostatnio ulegli na wyjeździe przeciętnemu Mictlan. U siebie natomiast zdołali tylko zremisować 1-1 z przedostatnim zespołem w tabeli. W trzech minionych meczach zdobyli ledwie jednego gola. To fatalny bilans. Nawet jeśli będą go chcieli poprawić, będą musieli się odkryć i zaatakować. A to powinno rozluźnić ich szyki obronne. Suchitepequez przegrało w minionej kolejce, ale warto spojrzec na ich dwa ostatnie wyjazdy. Grali z trzecim i czwartym teamem w tabelii. obu zespołom strzelili gola. Z tym pierwszym zdołali nawet zremisować. To według mnie znacznie lepszy bilans niż gospodarzy dzisiejszego meczu. Dlatego na moje skromne oko kursy przesadzone i można szukać zwycięstwa gości. Nie wygrali tam od 2006 roku, moze stąd takie a nie inne kursy.
✅105
 
D 2

delpierrro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Singiel Paryż
Data: 1.11.2012 15:20
Spotkanie: Del Potro - Llodra
Typ: Llodra +3,5 gema
Kurs: 2,03
Bukmacher: PinnacleSports
1/8 finału w Paryżu. Pojedynek rozstawionego z numerem 7 Argentyńczyka Juana Martina Del Potro z nierozstawionym Francuzem Michaelem Llodrą. Ten pierwszy po fantastycznym turnieju w Bazylei juz dzisiaj gładko rozprawił się z Kolumbijczykiem Fallą 6-2,6-2. Francuz miał cięższe zadanie bo musiał zmierzyć się z Isnerem który jak wiadomo posiada bardzo mocny serwis co ułatwia grę na twardej nawierzchni. Ku mojemu zdziwieniu Llodra nie dał większych szans Amerykaninowi - kontrolował mecz, nie tracił nerwów a co najwazniejsze świetnie pracował przy własnym serwisie. Był bardzo zmotywowany co nie jest dziwne bo w koncu gra u siebie.
Co do jutrzejszego pojedynku to widzę tutaj sporą szansę dla Michaela. Del Potro może zrobić podobnie jak dzisiaj Djoko który dośc w smieszny sposob przegral z Querreyem. Turniej Masters coraz blizej więc kto wie. Jeden jak i drugi zawodnik bardzo rzadko tracą swoje gemy serwisowe . Spodziewam się wyrównanego spotkania z dużą ilością asów po jednej jak i drugiej stronie kortu. Typ w moim odczuciu bardzo pewny .
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Spotkanie: GAIS - Gefle
Typ: 1
Kurs: 5,00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Jutro o godzinie 18:00 spotykają się dwa zespoły które okupują dno tabeli. Gospodarze jest to czerwona latarnia Szwedzkiej ekstraklasy wygrali zaledwie 1 spotkanie i to prawie 3 miesiące temu, a ostatnie punkty zdobyli 24 września. Dlaczego stawiam na nich ? Zła passa musi się kiedyś skończyć a dodatkowo pragnę dodać ze na swoim boisku tanio skóry nie sprzedadzą i mimo że przegrywają wszystko jak idzie to często też strzelają bramki warto dodać jak v-ce lider z Elfsbora gdy przyjechał na mecz z GAIS okropnie się z nimi męczył strzelając zwycięską bramke dopiero w 94 minucie meczu. Myśle że zespół Gefle którzy zajmuje 12 miejsce będzie znakomitą okazją aby sie przełamać przed własną publicznością. Teraz coś o drużynie gości, przyjeżdża do outsidera podrażniona po dwóch porażkach z rzędu z Elfsborgiem który jest v-ce liderem i Atvidabergs który jest dwa oczka wyżej w tabeli. Chcąc przełamać złą passe będą chcieli spacerkiem zebrać 3pkt. Jednak w moim odczuciu GAIS sprawi jutro niespodzianke !
⛔100
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dyscyplina: kosz NBA
Spotkanie: Phoenix - GS Warriors
Typ: over 201
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Godz : 3.00
Analiza:
Warriors mega punktujący zawodnicy na 3 niskich pozycjach (Curry + Thompson i Barnes). Uwierzcie mi oni potrafią rzucać :wink: . David Lee to kolejny argument za ofensywną szybką koszykówką , gość po stronie ofesnywnej parkietu potrafi grać bardzo dobrze , jednak po drugiej stronie już jest cienki . Bogut jak zwykle marudzi z kontuzjami ale powinien zagrać nie wiadomo ile .
Suns to niewiadoma jak dla mnie , jak Beasley będzie miał ochotę do gry to może być ciekawie , Scola i Dragic powinni punktować sporo na pickach tak. Oprócz Gortata trudno wypatrzyć tam solidnych obrońców. No chyba że Dragic nieźle broni ale akurato mało ważne . Scola i Beasley lubią punktować i to na ofensywnej stronie parkietu zostawiają wiekszość energii. Linia wcale nie bardzo wysoka ja biorę :wink:
⛔100
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Phoenix Suns - Golden State Warriors
typ: Suns -7 AH
kurs: 2.80
bet365
Analiza: Dziś ruszyła najlepsza liga koszykówki na świecie NBA. Drugiego dnia rozgrywek jest kilka ciekawych spotkań w tym m.in. Phoenix Suns którzy podejmą we własnej hali Golden State Warriors. Stawiam oczywiście na gospodarzy, a jest ku temu kilka powodów:
- Słońca u siebie są bardzo mocni, wygrali we własnej hali wszystkie mecze przedsezonowe z Denver, Sacramento oraz Portland
- będzie to doskonała okazja do rewanżu dla gospodarzy za porażkę w meczu przedsezonowym na wyjeździe 107-92, Warriors na wyjazdach nie są tak mocni
- w drużynie goscie problemy zdrowotne ma kilku ważnych graczy: Bogut, Carry oraz Lee przy czym Bogut raczej nie zagra, a reszta na pewno nie będzie w pełni siłi nie zagra na 100% zaangażowania
- Suns zaskakująco dobrze zagrali w meczach towarzyskich pomimo tego że jest kilku nowych zawodników, z pierwszej piątki zostali tylko Dudley oraz Gortat a pomimo tego widać już bardzo dobre zgranie, patrząc na grę Dragicia powoli przestaje tęsknic za Stevem Nash&#39;em, Beasley to dla mnie ogromne wzmocnienie a Scola to klasa sama w sobie, razem z Gortatem powinni rządzić pod koszem. Z czasem powinno być coraz lepiej.
- statystyka H2H zdecydowanie przemawia z Słońcami, z 20 spotkań na własnym parkiecie wygrali aż 16
Gospodarze będą chcieli dobrze rozpocząć sezon pamiętając poprzedni gdzie fatalnie rozpoczęli i później pogoń za czołową 8 nie była udana.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom