>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 1 października


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
keczup 0

keczup

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga niemiecka
Spotkanie: Hoffenheim - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium
Kurs: 1.55
Bukmacher: Expekt
W niedziele 1 pazdziernika o godzinie 15.30 na Rhein-Neckar Arenie Spotkają się 2 czołowe jak narazie drużyny ligi niemieckiej. Gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie i tracą do lidera czyli gości tego meczu 6 punktów. Hoffenheim całkiem dobrze radzi sobie na swoim stadionie bo na 3 mecze 2 razy zgarniala 3 punkty a raz przegrała. Niestety ten dzień dla kibiców tej drużyny nie będzie najlepszy gdyż ich przeciwnikiem będzie rywal z najwyższej półki rozpędzony na pełnym gazie nie tracący bramek od 6 spotkań w lidze. Tylko w pierwszym meczu otwierającym sezon stracili oni bramkę w bardzo głupi sposób po fatalnym zachowaniu Neuera.
Goście nie mają żadnych kontuzji w składzie więc wspaniałe trio Gomez , Robben i Ribery będą mogli wspólnie nękać bramke rywali. Do tej pory na wyjazdach strzelili 6 goli nie tracąc żadnego i tym razem nie powinno tak być. Jeśli ktoś chce obstawiać te spotkanie to radzę się śpieszyć gdyż kurs do jutra może jeszcze sporo spaść. Od spotkania w lidze mistrzów minęło już kilka dni więc tak profesjonalni gracze jak wyżej wymienieni powinni już sie zregenerować. 2 ostatnie spotkania w tamtym sezonie kończyły się dwukrotnie przegraną jutrzejszych gospodarzy 4:0 i u siebie 2:1. Myslę że jeśli Hoffenheim się niezamknie na swojej połowie i będzie chciało też coś strzelić to będziemy mogli się spodziewać wyniku powyżej 5:0 gorzej jeśli nastawią się na gre z kontry. Dlatego też stawiam na pewne zwycięstwo gospdarzy w tym meczu. Typ polecam do dubla.
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Tokyo
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Vera Zvonareva
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Co mogę powiedzieć. Jak dla mnie ten kurs to zwyczajny prezent od buków. Naprawdę nie wyobrażam sobie aby Agnieszka jutro przegrała finał z V. Zvonarevą. Pomijam już fakt że obie zawodniczki spotykały się już ostatnio dwukrotnie. Raz w 3 rundzie w Toronto, drugi raz w finale w Carlsbad. Oba pojedynki wygrała Agnieszka Radwańska w dwóch setach. Miałem przyjemność oglądać oba spotkania, i wierzcie mi na słowo Agnieszka ma po prostu patent na Rosjankę. Radwańska była wtedy bardzo dobrze przygotowana technicznie. Powiem szczerze. Nie spodziewałem się porażki Victorii Azarenki z naszą zawodniczką. To nie typ zawodniczek które odpuszczają, zwłaszcza w półfinałach. Białorusinka przegrywa naprawdę tylko z wielkimi &quot;rakietami&quot;. Ostatnio tylko S. Williams była w stanie ją pokonać. na 10 ostatnich spotkań uległa tylko dwukrotnie wymienionej amerykance. Radwańska w tym turnieju pokonała już Marion Bartoli to już było sensacją. Początkowo myślałem że włoszce po prostu nie wyszedł mecz, często jej nie wychodzą. Jednak porażka wspomnianej już V. Azarenki nie można zaliczyć do przypadków. Radwańska na chwile obecną gra światowy tenis. V. Zvonareva miała łatwiejszą drogę od naszej rodaczki chociaż grała ostatnio ze zwyciężczynią ostatniego Wimbledonu P. Kvitova. No cóż P. Kvitowa po Wimbledonie wyraźnie rzuciła na luz bo zaraz po nim zaczęła przegrywać nawet z tenisistkami z 59 miejsca w rankingu. (A. Dulgheru). Więc zwycięstwo Zvonarevej nad P. Kvitovą wielkim osiągnięciem raczej bym nie nazwał. Wszystkie atuty stoją dzisiaj po stronie Agnieszki Radwańskiej. Jedynie ranking stoi po stronie Rosjanki i ewentualna chęć rewanżu za ostatni przegrany finał. Jednak pamiętajmy, chęci w sporcie to za mało..
by scotratez
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rg13 63

rg13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier Leauge
Spotkanie: Blackburn - Manchester City
Typ: +2,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Już jutro na Ewood Park spotkają się te 2 drużyny. Jedna z nich jestem niekwestionowanym pretendentem do mistrzostwa ligi, druga umówmy się. Walczy o to by się utrzymać w lidze i zając możliwie najwyższe miejsce w stawce. Dopiero teraz drużyna Citizens wydaje się być dobrze przygotowaną do walki o najwyższe laury. Świadczy o tym fakt, iż w ciągu ostatnich 6 meczy 5 razy wygrali i raz zremisowali. W lidze mistrzów nie wiedzie im się za dobrze, ale jest to zupełnie inna bajka. To, że nie zajmują miejsca lidera, jest spowodowane tym, że rywale zza miedzy - czerwone diabły wpakowały m.in 8 bramek Arsenalowi. Sprowadzony podczas letniego okienka transferowego Sergio Agüero ustrzelił dla niebieskich już 8 bramek, a kolega z ataku Edin Dzeko 7 co świadczy o śmiertelnie groźnym i bezwzględnym ataku MC. Natomiast obrona Blackburn nie prezentuje się za dobrze. W ciągu 6 meczy stracili ich aż 13, a trzeba zaznaczyć, że będzie to ich dopiero 2 mecz z drużyną z wielkiej stawki (wcześniej wygrali, z masakrycznie spisującym się w tym sezonie Arsenalem 4:3)
Według mnie padną tu minimum 3 bramki, spodziewam się większej ilości goli, ale nie jestem pewien jak sytuacja z Tevezem wpłynęła na drużynę, dlatego typ +2,5 jest dla mnie pewniakiem.
✅75
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Spotkanie:
Aston Villa - Wigan Athletic
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:


Czas na siódmą kolejkę pierwszej ligi Anglii, zainteresował mnie mecz Aston Villa - Wigan Athletic. Aston Villa obecnie 8 miejsce w lidze zmierzy się z 15 drużyną. Dotychczasowe wyniki Aston Villi nie są może imponujące, 5 remisów i jedne zwycięstwo, ale w tym meczu są moimi faworytami. Przeciwnik może się pochwalić dużo gorszym bilansem po dotychczasowych meczach 3 przegrane, 2 remisy i jedno zwycięstwo. Na chwilę obecną w lepszej dyspozycji jest Aston Villa, jest lepsza na boisku. Drużyny od 2005 roku za sobą zagrały łącznie 12 meczy, w dotychczasowych meczach mamy remis(po 4 zwycięstwa i 4 remisy). Moim typem w tym spotkaniu jest Aston Villa.
✅66
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: TORAY PAN PACIFIC OPEN FINAL TENNIS
Spotkanie: A. Radwanska - V. Zvonareva
Typ: V. Zvonareva
Kurs: 1.752
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Finał turnieju WTA W Tokio. Mimo że Radwańska wygrała ostatnie dwa mecze ze Zvonarevą to bardziej pasuje mi kurs na Rosjankę. W tych ostatnich dwóch meczach Polka wygrywała bez problemów i widać było brak pomysłu i bezradność Very na styl prowadzonej gry przez Agę. Jestem jednak pewien, że Vera potrafi zagrać lepiej przeciwko Agnieszce i głównie to słania
mnie do postawienia właśnie na nią. Wygrana z Azarenką robi wrażenie, jednak Vika popełniła sporo niewymuszonych błedów w trzecim secie podobnie jak wcześniej Janković o Kanepi nie wspominając. Zvonareva nie pokonała nikogo wielkiego po drodze, ale robiła to bardzo pewnie. Myślę, że Vera będzie bardzo zmotywowana na ten finał. Sądzę, że Vera uważa się za lepszą tenisistkę od Agi i będzie się starała jutro to udowodnić. Na pewno Vera jest w stanie porozrzucać Agę po korcie i w efekcie zdobywać punky. W końcu nie z takimi defensorkami już sobie radziła. Ta trzysetówka z Azarenka na pewno też trochę sił kosztowała Polkę, ale to tak na marginesie. Myślę, że jutro wygra Vera w dwóch setach.
⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Cracovia Kraków - Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: UNIBET
Analiza: O godzinie 18:00 w Krakowie, rozpocznie się bardzo ciekawy mecz, z resztą przyjaźni. Gospodarze przystąpią do niego w dobrych nastrojach, po wyjazdowym zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze. Lech natomiast powinien być podrażniony porażką przed tygodniem we Wrocławiu. Pasy w tym sezonie rozegrały już 4 mecze u siebie, co ciekawe nie zdobyły w nich ani jednego oczka. Skoro nawet beniaminek (ŁKS) wywiózł z Krakowa komplet punktów, wydaje mi się że taka drużyna jak Lech też powinna. Kolejorz gra w tym sezonie bardzo nierówno, świetne występy przeplata kiepskimi meczami. Jednak wpadki nie mogą już mu się przytrafiać, jeśli myśli o mistrzostwie.Trener Jose Maria Bakero nie będzie mógł znów skorzystać z trzech defensorów (Arboleda, Djurdjevic, Kikut), zaś druzyna gospodarzy osłabiona będzie brakiem Suvorowa. Lech podrażniony ostatnią porażką powinien rzucić się i rozszarpać bardzo dziurawą defensywę Cracovii. Myślę, że Pasy będą grały defensywnie i okaże się to wodą na młyn dla Poznaniaków. Lech nie potrafi grać, jak straci pierwszy gola. Myślę, że w tym meczu absolutnie się to nie stanie i Kolejorz będzie mógł się cieszyć ze zwyciestwa
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga włoska
Spotkanie: Inter - Napoli
Typ: Ilość goli - ponad 3,5
Kurs: 3.6
Bukmacher: Sportingbet
Spotkanie które wybrałem na sobotę to mecz Interu z Napoli. Drużyna z Mediolanu na początku rozgrywek Serie A nie zachwycała. Po 3 meczach tylko 1 punkt zdobyty. Jednak w końcu nastąpiło przełamanie jak na mistrza Włoch przystało i w 4 kolejce Inter odniósł pewne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Bologną 3:1. Również we wtorek w Lidze Mistrzów drużyna z Mediolanu po zaciętym meczu pokonała w Moskwie 3:2 zespół CSKA. Myślę że nastąpił przełom w Interze i zespół złapał formę jaką prezentował w ubiegłym sezonie. Inter jest drużyną która dużo bramek strzela w meczu ale również traci czego dowodem są ostatnie dwa mecze tej drużyny. Napoli z kolei to drużyna solidna która jak na razie spisuje się świetnie zarówno w lidze i europejskich pucharach. Zespół z Neapolu wyróżnia też fakt że ma znakomitych, bramkostrzelnych napastników - Cavani, Lavezzi. Liczę że w jutrzejszym spotkaniu widzowie zobaczą zacięty mecz i bramkarze obydwu drużyn będą wyciągać piłkę z siatki. Mój typ to over 3,5 gola w tym meczu.
⛔100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Angielska
Spotkanie: Everton - Liverpool
Typ: Luis Suarez strzeli bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Luis Suarez w 6 kolejkach trafił trzy krotnie, to będą jego pierwsze derby Liverpoolu w życiu i sądzę, że w tak ważnym meczu uda mu się trafić do bramki rywali presja na nim jest duża, ponieważ to on puki co strzelił najwięcej goli dla zespołu FC Liverpool w tego rocznych rozgrywkach. Co do samego meczu to będzie ciężki mecz ponieważ Everton u siebie bardzo dobrze gra, a Liverpool ma bardzo słabe wyjazdowe mecze pokazuje to chociażby przegrana 1:0 ze Stoke lub 4:0 z Tottenham, można by zaryzykować typem na to, że Obie drużyny strzelą bramkę przy kursie ok. 1.70 lub na 1X przy kursie ok. 1.40.
Powodzenia ????
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożnaIzrael, 1 liga – 18:30
Spotkanie: Ironi Rishon Lezion – Bnei Yehuda
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: BetClic
Analiza:
W 7 kolejce 1 ligi izraelskiej Ironi Rishon Lezion podejmuje Bnei Yehude. Gospodarze zajmują obecnie 10 pozycje w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Sezon zaczęli fantastycznie od dwóch zwycięstw z Bnei Sakhnin 4:2 i z Hapoel Hasharon 2:1. W 3 i 4 kolejce przyszły już mecze z tuzami izraelskiej piłki i Ironi sobie nie poradziło przegrywając z Maccabi Tel-Aviv 0:2 i z Maccabi Haifa 1:3. Ostatnie 2 kolejki to dwa remisy z Kiryat Shmone 1:1 i z Maccabi Petach-Tikva 2:2. Goście zajmujący obecnie 6 pozycję z dorobkiem 10 puntów jak dla mnie są ekipą dużo mocniejszą od Ironi Lezion, jest to drużyna niewiele gorsza od tych najmocniejszych z którymi Ironi sobie nie radzi. Zawodnicy Bnei Yehuda rozpoczęli zmagania w tym sezonie od kwalifikacji Ligi Europy. Po bojach z Helsingborgiem niespodziewanie przegrali swój pierwszy mecz ligowy ze słabym Hapoelem Akka 0:2. W następnych kolejkach Yehuda grała już lepiej 3 razy wygrywając i po razie remisując i przegrywając. W tym meczy stawiam na podtrzymanie passy dwóch zwycięstw z rzędu Bnei Yehudy i wywalczenie kompletu punktów.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 7

dooktor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: Blackburn - Manchester City
Typ: 2 ( Manchester City wygra )
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Jutro w Premiership spotkaja sie przedostatnia druzyna oraz lider tez ligi. Gra Manchesteru City w tym sezonie w lidze jest na bardzo wysokim poziomie, po nabyciu klubu przez nowych inwestorow jest to ich pierwszy sezon, w ktorym na powaznie beda sie liczyc w zdobyciu mistrzostwa anglii, oczywiscie o ile utrzymaja te forme caly sezon.
Blackburn na 5 ostatnich meczy wygral 1, zremisowal 1 oraz przegral 3. Jedynym dobrym meczem z ich strony byl mecz z Arsenalem, koncowke tego meczu udalo mi sie ogladnac i musze powiedziec, ze wynik powinien byc zupelnie inny, w samej koncowce Arsenal calkowicie dominowal rywala i mial 3-4 super okazje na zdobycie gola.
Manchester City z 5 ostatnich meczy ligowych 1 zremisowal i wygral ich az 4, strzelajac w nich az 15 bramek. Warto podkreslic pewna wygrana, mozna powiedziec, ze osmieszenie Tottenhamu wygrywajac na ich terenie 5-1, swiadczy to napewno o sile ofensywnej druzyny z Manchesteru.
Ostatni swoj mecz w LM Manchester przegral 0:2 z Bayernem, mysle ze na ten mecz z Blackburn zawodnicy MC wyjda bardzo zdeterminowani i rozbija swoich rywali wrzucajac im okolo 3-4 bramek.
✅60
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: Bari - Livorno
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclic
O godzinie 15:00 na Stadio Comunale San Nicola, obejrzymy pojedynek pomiędzy AS Bari i AS Livorno Calcio. Oba zespoły spotkały się ostatni raz podczas 4. rundy Coppa Italia, kiedy to zespół z Bari rozgromił Livorno 4:1.
Bari to spadkowicz z Serie A, który próbuje podnieść się po bardzo nieudanym poprzednim sezonie, w którym udało mu się wygrać jedynie 5 spotkań. Spadek do Serie B, z pewnością podłamał morale drużyny i jednocześnie zmobilizował do większych starań w nowym sezonie. Po 6 kolejkach sezonu 2011/12 zajmuje 11. pozycję tracąc do swoich rywali jedynie 3 pkt. W ostatnim wjazdowym spotkaniu z Sassuolo, gracze z Bari pokazali, że początkowe niepowodzenia nie zniechęcają ich i będą walczyć o jak najlepszy wynik w lidze. Martwi mnie jednak słaba skuteczność ataku, którą od początku sezonu prezentuje drużyna AS Bari, więc to spotkanie warto by zagrać z handicapem.
Livorno kolejny sezon zmaga się z zespołami z Serie B. Dobra końcówka ubiegłego sezonu pozwoliła zakończyć zmagania tuż za strefą barażową o awans do Serie A. Reszta sezonu była dość bezbarwna i świadczyła o nierównej formie drużyny. W tym sezonie zespół zajmuje dobre, 7. miejsce w tabeli - głównie dzięki dwóm łatwym zwycięstwom nad Juve Stabia(19.) i Varese(15.). Ostatnie zremisowane spotkanie z zespołem Vicenza(20.), nie napawa optymizmem przed pojedynkiem z Bari.
Obie drużyny prezentują dość zbliżony poziom umiejętności, jednak to drużyna Bari wygrywała większość ostatnich konfrontacji. Jako spadkowicz z Serie A, powinna wykazać swoją wyższość ponownie i wykorzystując atut własnego boiska, zwyciężyć w to sobotnie popołudnie. Gdybym miał obstawiać konkretny wynik, postawiłbym 2:1.
✅140
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Sebastian Sylvester - Grzegorz Proksa
Typ: 2
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Walka o mistrzostwo Europy w wadze średniej. Polak jest zdecydowanie lepszym pięściarzem od rywala, który przewyższa go chyba tylko w jednym elemencie - trzymaniu podwójnej gardy, bo Proksa nie robi tego wcale, walczy z opuszczonymi rękami, taki nasz RJJ. Największym atutem Niemca jest to, że walczy u siebie, ale nawet to nie pomogło mu w ostatniej walce z Danielem Geale, gdzie o dziwo nie było jakiejś wielkiej przewagi Australijczyka, ale to jemu przyznano zwycięstwo. Schematycznie boksujący Sylvester, który mistrzem świata został jedynie dzięki wpływom swojego promotora nie powinien niczym zaskoczyć niekonwencjonalnie walczącego Polaka. Jeśli tylko od pierwszej rundy Super G wejdzie w swój rytm to wygra w sposób bezdyskusyjny i nawet słynni obiektywni sędziowie na niemieckich galach nie będą mieli szansy na zrobienie wałka.
✅108
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dortmund - Augsburg
Typ: Strzelec bramki w dowolnym czasie: Mario Gotze
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Jutro o godz 16 na Signal Iduna Park odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscową Borussią a Augsburgiem.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, choć jakoś w tym sezonie nie imponują formą, ale z przeciwnikiem tej rangi na własnym obiekcie muszą wygrać a pkt im są bardzo potrzebne, bo mistrz Niemiec po 7 kolejkach zajmuje słabe 8 miejsce.Jak już wspomniałem Borussia nie imponuje formą , przykład ostatni mecz z Marsylią , gdzie ulegli aż 3:0 . W lidze Niemieckiej ostatni swój mecz wygrali szczęśliwie na wyjeździe z Main 2:1 po bramce Piszczka w + 90 minucie spotkania. Jeśli chodzi o gości to jak narazie pozostają jedyną drużyną w Bundeslidze która nie wygrała meczu. Ich bilans spotkań to 4 remisy i 3 porażki , bilans bramek 6 strzel i 12 strac . Myśle, że jutro Jurgen Klopp zmotywuje na maksa zawodników do gry i pokażą na co ich stać , szczególnie liczę na Mario Gotze , który w ostatnim meczu jako jeden z niewielu zawodników Borussi , próbował coś grać , miał wiele okazji, ale niestety nie udało mu się strzelić gola , myśle że w jutrzejszym meczu nowa młoda gwiazda światowej piłki ustrzeli przynajmniej jednego gola , liczę również na skuteczność naszego rodaka Roberta Lewandowskiego. Obstawiam wynik 3:0 dla Gospodarzy.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Premier League
01.10.2011 16:00
Blackburn - Manchester City
typ: Manchester -1,5 gole
kurs: 2.64
buk: Pinnacle
Już jutro rozpocznie się 7 kolejka Premier League.O godzinie 16:00 na stadionie Ewood Park dojdzie do spotkania pomiędzy Blackburn Rovers a Manchesterem City.Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście i trudno się z tym nie zgodzić.Gospodarze w tym sezonie zdołali zainkasować 3 punkty tylko w spotkaniu z Arsenalem wygranym 4:3.Jednak to tak naprawdę Kanonierzy ten mecz przegrali niż drużyna Steva Keana go wygrała.Po za tym udało im się tylko raz zremisować z Fulham 1:1,a reszta to same porażki m.in. w ostatniej kolejce z Newcastle 3:1.Drużyna ma wyraźne problemy z grą obronną gdyż stracili już 13 bramek.W jutrzejszym spotkaniu nie wystąpi Olsson.
Goście bardzo udanie rozpoczęli rozgrywki w Anglii.Mają 16 punktów w 6 meczach,czyli tyle samo co ich rywal zza miedzy.Siła ofensywna drużyny z Aguero,Silvą cz Dżeko jest bardzo duża.Widać to po pierwszych spotkaniach w których strzelili już 19 bramek.W ostatniej kolejce wygrali z raczej silniejszą ekipą Evertonu 2:0.W Lidze Mistrzów przegrali jednak z Bayernem Monachium 2:0,lecz mecz był wyrównany i stał na bardzo wysokim poziomie.Dodatkowo wejścia na boisko odmówił Carlos Tevez i został on zawieszony.
Wydaje mi się,że jutrzejsze spotkanie będzie prowadzone pod dyktando jednej drużyny.Stawiam w tym meczu na wynik 0:2/0:3.A oto jeszcze przypuszczalne składy:
Blackburn: Robinson; Salgado, Samba, Nelsen, Olsson; Dunn, P Jones; Emerton, J Jones, Hoilett; Roberts.
Manchester City: Hart; Boyata, Kompany, Lescott, Kolarov; De Jong; A Johnson, Toure Yaya; Silva; Aguero, Dzeko.
✅164
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Spotkanie: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern München
Typ: FC Bayern München
Kurs: 1,45
Bukmacher: bet-at-home
Bayern który w tym sezonie jest niesamowicie skuteczny i traci najmniej bramek w Europie spośród wszystkich znanych lig, nie powinien mieć problemu z 4 zespołem niemieckiej Bundesligi. Biorąc pod uwagę wyniki Bayernu w lidze mistrzów i to jak gra w swojej lidze to faworyt może być tylko jeden. Bawarczycy dotychczas w meczach wyjazdowych a było ich 3 które wszystkie wygrali i strzelili przy tym 6 bramek nie tracąc ani jednej. A propo drużyjny Hoffenheim u siebie strzelili tylko 5 bramek tracąc 3 co świadczy o tym, że nie mają jakiś cudownych snajperów w kadrze.
powtórzony typ, ⛔100
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Tokio
Spotkanie: Radwańska - Zvonareva
Typ: over 21,5 gema
Kurs: 2,02
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na jutro przygotowałem spotkanie finałowe z udziałem Polki, nie mam faworytki do tego meczu, ponieważ uważam, że mecz będzie wyrównany i według mnie powinien paść mój over gemowy, który przygotowałem. Obie grają bardzo dobrze w tym turnieju, Radwańska wyeliminowała naprawdę dobre rywalki, w tym Azarenkę, która ostatnio przegrywała tylko z Sereną Williams czyli finalistką US Open. Ostatnie pojedynki naszej zawodniczki były 3 setowe i uważam, że i tym razem tak będzie, choć nie wiem jak z formą fizyczną Polki, bo grała dużo w tym turnieju długich meczy. Zvonareva miała prostą drabinkę, chyba najtrudniejsza jej rywalka to Petra Kvitova, ale ostatnimi czasy nic nie pokazuje. Vera zagrała krótsze mecze i ona będzie mniej zmęczona, ale mimo wszystko obstawiam na bardzo wyrównany mecz i najlepiej na zwycięstwo Polki! Jak wiemy Polka przed US Open grała z Rosjanką i spokojnie 2 mecze wygrała, tym 1 właśnie w finale, dlatego upatruję tu szanse na 3 setówkę, bo wydaję mi się, że w lepszej formie jest Rosjanka. Mecz w nocy, nie wiem czy będę oglądał, ale myślę, że mój zakład zaliczę na plus!
⛔100
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier Legaue
Spotkanie: Everton-Liverpool
Typ: 2
Kurs: 2,54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Liverpool, zajmujący 5 miejce, wygrał 2 ostatnie mecze, co oznacza, że jest w dobrej formie. Everton ostatni mecz przegrał. Spodziewam się, że Liverpool wyjdzie na mecz w najsilniejszym składzie, gdyż derby z Evertonem są dla nich jednym z najważniejszych meczów. Myślę, że tercet Kuyt-Suarez-Carrol zrobią swoje i pokażą, kto będzie się liczyć o &quot;wielką czwórkę&quot;

Kiepska analiza.
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włoska Serie A
Spotkanie: Roma - Atalanta
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kurs, jaki bukmacherzy wystawiają na Romę jest zdecydowanie zbyt niski. Rzymianie bardzo słabo rozpoczęli sezon, a w regularnym gromadzeniu punktów od początku na pewno nie pomaga fakt, iż pierwsza jedenastka składa się w tej chwili z wielu nowych graczy, którzy przyszli pod koniec okienka transferowego. Bojan na razie nadaje się tylko na ławkę, a Pjanic i Kjaer nie zdążyli jeszcze zgrać się z drużyną. Atalanta natomiast spisuje się znacznie powyżej oczekiwań. Przed sezonem odjęto jej 6 punktów i wielu skazywało ją na szwędanie się gdzieś w dole tabeli przez długi czas, a tak na prawdę - gdyby nie ujemne punkty - byłaby liderem. Trudno jest uwierzyć, że będą w stanie pokonać nawet nie do końca zgraną Romę w Rzymie, ale remis jest już prawdopodobny. Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu, ale bukmacherzy myślą inaczej i chyba warto z tego skorzystać.
⛔100
 
masajek 14

masajek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Klasa Okręgowa, Bielsko-Biała
Spotkanie: Wilamowiczanka Wilamowice - Morcinek Kaczyce
Typ: Morcinek Kaczyce
Kurs: 2,10
Bukmacher: Tobet
Analiza: Jako iż w ofercie Tobeta na ten sezon jest możliwość typowania niższych klas rozgrywkowych polskiej ligi pozwoliłem sobie wytypować spotkanie sobotnie Bielskiej Ligi Okręgowej w którym zmierzą się zespoły Wilamowiczanki Wilamowice - beniaminka tegorocznych rozgrywek oraz GKS-u Morcinek Kaczyce. Co nieco siedzę w temacie jest to region w którym mieszkam dlatego też czemu nie spróbować? ???? Co skłoniło mnie na postawienie takiego a nie innego typu? Przede wszystkim liczę na skuteczność duetu z Kaczyc (Adamek -Jeleń) ten drugi brat znanego reprezentanta Polski oraz zawodnika LOSC Lille. Kopią brata może nie jest (nie grałby w takim wypadku w okręgówce :p ) ale umiejętności na ta klase rozgrywkową posiada wystarczające aby kąsać swoich przeciwników licznymi golami. Moją opinię potwierdza fakt że w ostatnim spotkaniu Kaczyce rozromiły w meczu u siebie Zaporę Porąbke aż 10-1 gdzie tylko (aż?) 8 bramek zdobył wspomniany wyżej duet napastników. Nad taktyką czy też preferowanym stylem gry zespołów nie będę się rozwodził bo jak wiadomo na tym szczeblu rozgrywek nie odgrywa ona tak dużej roli jak choćby skuteczność którą niewątpliwie zawodnicy z Kaczyc obecnie posiadają ???? Dzięki, życzę pozostałym graczom powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom