>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 01.06.2012 (piątek)

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 1 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
spotkanie: San Marino - Grecja
typ: over 2.5
kurs: 1.4
buk: Expekt
analiza:
Na dziś zaproponuję mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy drużyn do lat 21, w którym reprezentacja San Marino podejmie reprezentację Grecji. Faworytem o kursie nawet niewartym grania ( około 1.05) są Grecy, obejmujący czwarte miejsce w grupie 1. Ich sytuacja nie jest zbyt wesoła, ponieważ mają rozegrany jeden mecz więcej niż będąca na trzeciej lokacie Białoruś oraz okupująca drugie miejsce Bośnia i Hercegowina. Na pierwszym miejscu nasi zachodzi sąsiedzi - Niemcy, co z resztą nikogo nie dziwi. Ostatnia konfrontacja San Marino z Grecją zakończyła się wygrana 2:0 reprezentacji z półwyspu Bałkańskiego. Grecy jak już strzelają bramki to zawsze więcej niż jedną. Mam tu na myśli 3 z 5 ostatnich spotkań, tzn. przegrana z Niemcami 4:5, wygrana z Białorusią 3:1, a także wklepane 2:0 swoim dzisiejszym rywalom. Od 11 listopada 2011r. ekipa Greków U21 nie strzela bramek innym reprezentacją. Typ także na przełamanie, a po głowie chodzi mi takie 3:1. Początek spotkania o 20:30. Pozdrawiam i życzę powodzenia w czerwcu ;)

⛔100
 
S 0

shinobido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Włochy-Rosja
Typ: Włochy
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:


Przewidywane składy:

REPREZENTACJA WŁOCH

Buffon
Maggio, Chiellini, Barzagli, Ogbonna
De Rossi, Pirlo, Marchisio
Montolivo
Cassano, Balotelli

REPREZENTACJA ROSJI

Akinfeev
Anyukov, Sharonov, Berezutsky, Zhirkov
Shirokov, Denisov, Zyryanov
Dzagoev, Arshavin
Kerzhakov

Włosi ostatni mecz rozegrali w lutym z USA (0:1) i był to jedyny ich mecz w tym roku. Ostatnie zwycięstwo miało miejsce 11 listopada 2011 w meczu z Polską. Rosjanie w tym roku zaliczyli trzy mecze towarzyskie(zwycięstwo 2:0 z Danią i ostatnio remisy z Urugwajem 1:1 i z Litwą 0:0).
Sądzę, że o dyspozycji reprezentacji Włoch nie można zbyt wiele powiedzieć, bo po prostu dawno nie grali. Jednak patrząc na skład widzimy, że siła w ofensywie jest. Balotelli wiemy, że jest nieobliczalny, Cassano prezentuje się ostatnio nieźle, a w pomocy takie nazwiska jak Pirlo czy de Rossi. Są to doświadczeni zawodnicy, potrafią sami przesądzić o losach meczu.
Rosjanie ostatnio nie błyszczą. Ich siła w ofensywie jest znacznie większa niż w defensywie, ale w ostatnim czasie wcale tego nie widać. Stwarzają wiele okazji, ale nie potrafią strzelić gola słabej Litwie. Reprezentanci Rosji są chyba zmęczeni zgrupowaniem przed EURO 2012, bo zdecydowanie spisują się w sparingach znacznie poniżej oczekiwań, a oczekiwania są ogromne. Zawodnicy czują presję i w dzisiejszym meczu z pewnością dadzą z siebie wszystko, aby uspokoić kibiców i selekcjonera. Moim zdaniem ten mecz wygrają Włosi. Dlaczego? Włosi są głodni gry i na świeżości powinni się lepiej prezentować niż Rosjanie (szczególnie w drugiej połowie). No i trzeba przyznać, że Włosi mają lepszych zawodników na ławce rezerwowych.

⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, RG 2012
Spotkanie : Simon - Wawrinka
Typ : Wawrinka -1,5 seta
Kurs : 2,40
Bukmacher : Unibet
Analiza :

French Open ruszył na dobre. Z dnia na dzień jesteśmy świadkami coraz to lepszych pojedynków. Tym razem wybrałem mecz w którym zagrają dwaj rozstawieni zawodnicy.
Pierwszy z nich to Szwajcar Stanislas Wawrinka, a drugi to reprezentant gospodarzy Gilles Simon.
W tym meczu naprawdę ciężko wytypować zdecydowanego faworyta, ponieważ obaj są zawodnikami światowej klasy.
Jednak ja zdecydowałem się na taki, a nie inny typ faworyzujący Szwajcara i postaram się to wyjaśnić.

Wawrinka to zawodnik, który jak już kiedyś pisałem postawił wszystko na tenis i rzucił szkołę w wieku 15 lat. Dobrze zrobił nawiasem mówiąc, bo razem z Federerem rozsławili Szwajcarski tenis.
Stanislas gra jednoręcznym backhandem, jest szybki i posiada szeroką paletę zagrań technicznych.
Dobrze gra przy siatce, ale potrafi też atakować w czym pomaga mu tak zwana &quot;ciężka ręka&quot;.
Nie będę się rozpisywał o jego osiągnięciach itd, będzie krótko i na temat.

Dosyć agresywny styl gry Wawrinki, mocny serwis i dobra gra przy siatce w konfrontacji z dosyć zachowawczą grą Simona powinny dać efekty w postaci zwycięstwa, pewnego zwycięstwa.
Simon nie radzi sobie z zawodnikami grającymi agresywny tenis, ponieważ wtedy spychany do defensywy szybko się męczy i traci pewność uderzeń.
Obaj rozegrali taką samą liczbę setów w tym turnieju więc zmęczenie nie powinno mieć
znaczącego wpływu na przebieg meczu.
Myślę, że na tej nawierzchni lepsza gra kątowa Szwajcara umożliwi mu gładkie zwycięstwo.

⛔100
 
S 11

sigir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, międzypaństwowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Włochy - Rosja
Typ: Mniej niż 2,5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W poście powyżej pojawiły się informacje na temat składów i wcześniejszych meczów Rosjan i Włochów, dlatego nie będę ich powtarzał. Ja jednak widzę ten mecz inaczej.
Odnoszę wrażenie, że podczas przygotowań do Euro 2012 dla Rosjan najważniejsze są dwie rzeczy: po pierwsze - nie przegrywać sparringów, po drugie - bez potrzeby się nie przemęczać. Remis z Włochami będzie ich w pełni satysfakcjonował.
Jakie priorytety mają Włosi? Te same, tylko że w odwrotnej kolejności ;)
Typuję remis 0:0 lub 1:1 a żeby być pewniejszym, postawię na małą ilość goli.


⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, międzypaństwowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Meksyk - Bośnia i Hercegowina Typ: BiH strzeli
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Piłkarze Bośni i Hercegowiny w eliminacjach grali bardzo dobrze, ale po meczach z Portugalią coś faktycznie w nich się zepsuło. Porażka z Naszymi (1:0), z Brazylią (1:2) i ostatnia porażka (1:0) z Irlandią. Dla Bośniaków najprawdopodobniej to ostatni sparing przed EL MŚ rozpoczynającymi się we wrześniu, tak więc czas najwyższy się zmobilizować. Mecz będzie rozgrywany w Chicago, gdzie zespół z Europy ma dopingować spora liczba ich rodaków (mowa tutaj o liczbie ponad 30 tyś). Tak więc będzie też dla kogo grać i komu się pokazać, tym bardziej po takiej kiepskiej serii meczów bez zwycięstwa. Buki strasznie faworyzują Meksykanów, którzy są tutaj niemal gospodarzami. Ale należy pamiętać, że za kilka dni zagrają z Brazylią także w meczu towarzyskim, w którym na pewno będą chcieli się pokazać, bo to jednak będzie bardziej prestiżowe spotkanie niżeli z BiH. Tak więc myślę, że nie tylko buki, ale również i piłkarze Meksyku nie do końca docenią graczy z Europy. A BiH ma kim postrzelać, bo są przecież i Dzeko i Ibisievic. Kurs bardzo zachęcający.

✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 11

kursant_x

Użytkownik
Typy Dnia - 01.06.2012 (piątek)
Godz: 3:00
Dyscyplina : Piłka Nożna, Mecze Towarzyskie
Spotkanie : Meksyk - Bośnia
Typ : 1
Kurs : 1,64
Bukmacher : Betfair
Analiza :

Bośnia gra, delikatnie mówiąc w eksperymentalnym składzie. W składzie mamy tylko 3 nominalnych obrońców - bez dwóch kluczowych: Spahic i Papac. Mamy za to 14(sic!) pomocników z 4 nic nikomu nie mówiącymi nazwiskami - debiutanci. Jeden z dwóch kluczowych napastników - Dzeko jest w zasadzie na wakacjach i nawet jak wystąpi to zagra na pół gwizdka.

Podobno na bośniackim forum można wyczytać, że część graczy zamierza zaliczyć koncert jakiejś bośniackiej gwiazdki akurat koncertującej w Chicago.

Meksyk jest dużo mocniejszą ekipą niż Irlandia która w miniony weekend pokonała u siebie Bośniaków będących w lepszym składzie niż ten, który zaprezentują na wyjeździe. Zabraknie obrońcy Salihovicia i mamy &quot;wakacyjnego napastnika&quot;. Dochodzi również sprawa przelotu i zmiana strefy czasowej co również działa na niekorzyść gości.

Klasyczna czysta jedynka.

PROSZĘ O USUNIĘCIE IDENTYCZNEGO POSTU Z TYPÓW Z 31 MAJA - W MOMENCIE PODAWANIA TYPU NIE BYŁ JESZCZE AKTYWNY DZIAŁ TYPÓW Z 1 CZERWCA

✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Roland Garros
Spotkanie: Radwańska A. - Kuznetsova S.
Typ: 2-0
Kurs: 1.57
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiejszego dnia znowu zagram na pewne zwyciestwo naszej zawodniczki. Widac że jest w gazie. Z Williams nie miała żadnych problemów. Oddała inicjatywe jedynie na krótki moment w drugim secie przy 5-1 kiedy to Amerykanka ugrała 2 gemy raz przełamując nasza zawodniczkę, ale przy 5-1 mozna się trochę rozluźnic. Po Adze widac, że jest świetnie przygotowana kondycyjnie, biegała niemal do wszystkich piłek, dobiegałą niejednokrotnie do piłek, do których wydawałoby się nie można dobiec, a ona jeszcze robiła z nich punkty. NIeźle wyglądał serwis, czasami brakowało tego czegoś przy długich wymianach, ale i tak wyglądało to bardzo dobrze. Dzisiaj grała 3 sety w deblu, ale debel nie jest tak męczący i myślę, że nie wpłynie to negatywnie na naszą zawodniczkę. Co do Kuznetsovej to ma ona swietne statystyki (9-3) w meczach z Isią, ale głównie nabiła je parę lat temu. Teraz już nie prezentuje tej formy, sezon ma słaby i nic nie wskazuje, że mogłaby przeciwstawic się naszej Isi. Mam nadzieje, że Aga podtrzyma dobrą dyspozycję z meczu z Venus. Wtedy o wynik można byc spokojnym.

⛔100
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Roland Garros 2012
Spotkanie: Sara Errani - Ana Ivanovic
Typ: Ana Ivanovic
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Sara Errani obecny rok może uznać za bardzo udany. 3 wygrane turnieje singlowe oraz bardzo dobre wyniki w deblu z Robertą Vinci w deblu mogą robić duże wrażenie, ale trzeba zauważyć, że turnieje, które wygrała, to były turnieje słabiej rozstawione. Jej wyniki miał zweryfikować mecz z Agnieszką Radwańska i zweryfikował. Prawda jest taka, że Errani to bardzo dobra zawodniczka, która stara się przebić każdą piłkę, ale do czołówki jeszcze jej daleko.
O Anie Ivanovic można powiedzieć, że wraca/wróciła do swojej wysokiej formy. W każdym razie zarówna w turnieju w Madrycie jak i Rzymie pokazał bardzo dobry tenis - zatrzymały ją dopiero Azarenka i Sharapova.
W RG też prezentuje się jak na razie bardzo dobrze. Pierwszy mecz z Arruabarrena-Vecino to oddane tylko 2 gemy, a następnie z Shahar Peer oddane 4 gemy. Szczególnie może cieszyć wynik z Izraelką bo z nią w przeszłości miewała problemy.

Errani to przede wszystkim przebijanie piłek. Na Ivanović to zdecydowanie za mało. Minusem jest też wolne wchodzenie włoszki w mecz, często traci na pocczątku swoje podanie i później musi odrabiać. Przy dobrze prezentującym się podaniu Ivanović może nie zdążyć odrobić strat.

H2H 2:0 na korzyść Serbki - w tym jedno spotkanie rozegrane właśnie na RG w 2009

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka,nba
Spotkanie: okc-sas
Typ: Tim Duncan under 16,5pkt
Kurs: 1,9
Bukmacher: Tobet

Dzis kolejne 3-cie spotkanie pomiedzy Oklahoma ,a Spurs .Stan rywalizacjii na dzien dziesiejszy to 2-0 dla Sas.Pierwszy mecz to w miare dobra defensywa ekipy Duranta ,ale zwalona przez nich ostatnia kwarta spowodowała że Thunder przegrali ten mecz na wlasne zyczenie .W drugim meczu zaś to zespołowosc Sas i dobra skutecznosc z gry 55% spowodowała ze Okc praktycznie byla bez szans w tym meczu.Dzis mysle ze bedzie zupełnie inaczej ,zespołowosc ekipy Okc bedzie gurowała nad zawodnikami Sas.Nie wierze zeby Parker zagrał tak dobrze jak ostatnio to samo Leonard ,dzis bedzie bardziej defensywny mecz niz ktos przewiduje.Stawiam na under jednego z liderów Duncana .W poprzednich meczach Tim zdobyl odpowiednio 16pkt i 11 pkt ,mial mizerny procent z gry ,a ratowały go przede wszystkim rzuty wolne .Duncan dzis powinien byc dobrze kryty przez Ibake tak jak to bylo w poprzednich meczach ,ze wzgledu jak na moje na underowy mecz jak Tim przekroczy minimalnie 10pkt w tym meczu to bedzie jego sukces

✅90
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Roland Garros
Spotkanie: Angelique Kerber - Flavia Pennetta
Typ: 2
Kurs: 2,64
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Bacznie obserwuję grę Włoszki od Rzymu i naprawdę wróciła do wysokiej formy. Pokonała tam gładko Kirilenko, Stephens, Cetkovską, przegrała w ćwierćfinale z Williams, tzn. oddała mecz gdy było 0-4 (dość pechowo tak źle zaczęła, tak naprawdę wynik za bardzo pokazuje przewagę Sereny, a aż takiej nie było). Tutaj także póki co pierwsze dwa spotkania bez większych problemów - z Hsieh i Glatch. Przekonała mnie do siebie i jestem gotów na nią postawić, nie tylko w tym meczu, ale i w kolejnych widzę jej szanse (w ćwierćfinale Ivanovic/Radwańska), zagrałem także na cały turniej po kursie ponad 100 ???? (naturalnie bez większych nadziei). Kerber duży progres wiadomo, ale mnie na clayu nie przekonuje ani trochę. Widziałem jej spotkanie z Zhang i naprawdę zero szału w przeciwieństwie do Flavii. W Romie była w półfinale, ale też nic wyjątkowego nie zaprezentowała przez cały turniej. Może to nie ma znaczenia, bo liczy się forma, dyspozycja danego dnia, szczęście itp. (szczególnie w Women&#39;s Tennis Association), ale Włoszka ma bilans na mączce 186/83, a Niemka 73/54 (w tym roku obie mają po 10/3). Różnica wyraźna i pokazuje kto tu przynajmniej teoretycznie winien być faworytem.

⛔100
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina:piłka nożna/ MŚ kwalifikacja Oceania,
spotkanie: Samoa - Tahiti
typ:1
kurs:14,5
bukmacher:bwin
witam na dziś wyczaiłem niezły kurs ale za bardzo nie nie wiem co to za mecz w większości buków kurs na gospodarzy spada zatem i ja będąc safascynowany kursem i to spadającym na gospodarzy zagrałem na gospodarzy zobaczymy póżniej co z tego wyniknie ale wróćmy do meczu. u żadnym buków internetowych nie ma nawet wzmianki co do gości tego jakże ważnego dla wszystkich grających meczu bo nikt o gościach nic nie wie.Może dla buków goście i na nich urs to niezły kąsek do zgryzienia ja stawiam na gospodarzy bo ich mecze w 2011 roku chociaż śą zarejestrowane w FIFA a tych gości nie ma

⛔100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, FIVB Men’s World Olympic Qualification in Tokyo
Spotkanie: Japonia - Serbia
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.581
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czerwiec, w którym pomimo trwającego French Open i nadchodzącego Euro 2012 chciałbym poświęcic na typy siatkarskie - czyli to co lubimy najbardziej. Dzisiaj będzie krótko i w miarę na temat. Japonia podejmowała na własnym parkiecie Serbów kilkanaście dni temu - 20 maja w ramach Ligi Światowej. W tamtym spotkaniu padł wynik 3:2 dla Serbów, którzy bez Nikoli Grbica i Ivana Milijkovica będą spore problemy, aby odnieśc jakikolwiek sukces na arenie międzynarodowej. Jednak awans na Igrzyska Olimpijskie w Londynie jest planem minimum dla Serbów i brak przepustki do Londynu byłby dla Kolakovica tragedią. Dobra - ostatnio było 5 setów - nic się w składach nie zmieniło - miejscem spotkania także jest Japonia, więc spory handicap dla Japończyków, składy te same, więc dlaczego miałoby byc inaczej? Na pewno stawka meczu jest o wiele większa i może nadac ton dalszym poczynaniom Serbów i Japończyków w kolejnych spotkaniach turnieju w Tokyo.
Serbowie są zdecydowanymi faworytami tego turnieju, jednak jestem przekonany, że złapie ich chwilowy dołek i seta z gospodarzami po drodze stracą. Tym razem liczę na 3:1 dla Serbów - gdybym strzelac miał!

⛔100
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Roland Garros
Spotkanie: Del Potro v Cilic
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kolejna runda Roland Garros przed nami, na jutro upatrzylem spotkanie chorawata z argentynczykiem. Po pierwsze dlaczego Chorwat? Del Po w tym turnieju gra z pewnym urazem kolana jakim tak na prawde nie wiemy...ale widac to w jego poczynaniach w ostatnich spotkaniach na tym turnieju, meczarnie z Vasellinem? To ma być ten Del Po co moglbym zagrozic czołowce? natomiast Marin solidnie od poczatku na maczce w Paryzu, bez wiekszyh problemow pokonywal swoich rywali.. serwis ma rownie potezny co JMDP więc jesli tylko bedzie trafial moze miec duzo do powiedzenia...raczej nie przewiduje tutaj szybkiego roztrzygniecia..moze nawet i 5 setow, ale dla mnie kurs na Cilica przesadzony, warto ryzykowac, MArin w formie Del Po z kontuzja.. Powodzonka ????

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - San Antonio
Typ: Thunder -1 pierwsza kwarta
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
Spodziewam sie mocnego uderzenia od poczatku spotkania. Thunder sa w nieciekawej sytuacji i jezeli w piatek przegraja - straca wieksze szanse na mistrzostwo NBA, bo nie jestem w stanie wyobrazic sobie takiego comebacku przeciwko tak renomowanej druzynie jak Spurs. Oklahoma zawsze prezentowala sie bardzo dobrze na swoim parkiecie, a wsparcie kibicow moze byc bardzo wazne w tym meczu. San Antonio gra swietny basket, ale w koncu musza przegrac. Mysle, ze nadszedl taki moment, w ktorym Oklahoma postawi wszystko na jedno karte i ostatecznie wygra. Durant i Westbrook zaprzepascili szanse wygrania pierwszego meczu na wyjezdzie, jednak jutro powinni dac z siebie jeszcze wiecej i nie dac rywalowi zwyciezyc.

⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Paryż
Spotkanie: N. Petrova - S. Stosur
Typ: tibreak w meczu - tak
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365

Zapowiada się ciekawe widowisko pomiędzy Paniami. Obie prezentują dobrą formę w tym turnieju i nie wierzę aby S. Stosur jutro gładko pokonała N. Petrova przy jej aktualnej dyspozycji. Nadia pokonała gładko w dwóch setach I. Benesova oraz Ch. Scheepers. Australijka także w dwóch rozgromiła Falconi oraz E. Baltache które są jednak nieco mniej wymagającymi rywalkami w stosunku do rywalek N. Petrovy. Ale do czego zmierzam.. Jeżeli obie przystępują do turnieju w niezłej formie zapowiadać to będzie intensywną walkę. I nie prorokuje to z kapelusza. Wystarczy zwrócić uwagę na ostatnie trzy spotkania tych dziewczyn. Ostatnie trzy ponieważ 2011 i 2012 to najbardziej adekwatne porównania chociaż jeżeli mam być szczery żadne statystyki nie grają. W pierwszym pojedynku w 2011 mecz się zakończył 6:1, 6:4 dla Stosur. (walka była w drugim secie) drugi pojedynek także z 2011 zakończył się już 7:6 6:7 7:5 dla S. Stosur. Były dwa tibreaki! A niewiele zabrakło a byłby 3. W trzecim spotkaniu który odbył się tego roku w marcu wygrała N. Petrova wynikiem 6:1 6:7 7:6. Znowu były dwa tibreaki. Dziewczyny grają pierwszy raz ze sobą na ziemi więc wynik będzie wielką zagadką. Patrząc na ich poczynania po takim kursie tibreak jest bardzo realny, zwłaszcza że poziom obu dziewczyn na chwile obecną zbliżony jest.
by scotratez

⛔100
 
D 0

dsokal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa, Polska - Katowice
Spotkanie: Polska - Kanada
Typ: Polska -2.5
Kurs: 2.130
Bukmacher: Pinnacle

Stawiam na pewne zwycięstwo Polaków. Nasza drużyna jest do tej pory jest liderem grupy B fazy interkontynentalnej. W pierwszym turnieju, rozgrywanym właśnie w kraju naszych dzisiejszych rywali pokonali Kanadę i Brazylię (kontuzjowaną, ale mimo wszystko Brazylię). Ulegli jedynie Finlandii, co według mnie można uznać za wypadek przy pracy.
Jaka atmosfera panuje w katowickim Spodku wie chyba każdy kibic, nawet ten niedzielny. Tysiące rozentuzjazmowanych kibiców z pewnością doda skrzydeł naszym Orłom, którzy powinni gładko pokonać zdecydowanie niżej notowanych przeciwników. Polska zajmuje 4 miejsce, podczas gdy Kanada 18. Nawet i ta pozycja wydaje mi się na wyrost.
Z naszego obozu nie dochodzą żadne informacje o kontuzjach. Z małych urazów po poprzednim turnieju wyleczyli się Kurek, Kubiak i Nowakowski. Wszyscy powinni być w pełni sił na jutrzejsze starcie. Zbyszek Bartman jest do tej pory najlepiej punktującym zarówno reprezentacji jak i całej Ligii. W moim odczuciu sukcesywnie wyrasta na lidera drużyny.
Tak więc stawiam na pewne zwycięstwo 3:0, szczególnie, że to pierwszym mecz turnieju.

✅113
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Oklahoma - San Antonio
Typ: San Antonio
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet365

San Antonio sa w znakomitej formie czego nie mozna napisac o ich przecinikach Oklahoma City Thunder 120:111 (w serii prowadzą 2-0) i była to już ich 20. wygrana z rzędu.
Spursi sa nie do zatrzymania a na dodatek Tim Duncan jest w tragicznej formie. Sans moja przewage psychologiczna ich trener zmotywuje do kolejnego zwyciestwa. Wysoki kurs jest bardzo atrakcyjny. Sans maja znakomitych graczy a oklahoma nie ma na nich patentu. Mysle, ze wynik 20-30 punktow przewagi jest bardzo prawdopodobny ale ze nie jestem ryzykantem stawiam poprostu na wygrana spursow ????

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Japonia J2-League
Spotkanie - Tokushima Vortis - Machida Zelvia
Typ - Suma goli ? powyżej 2,5
Kurs - 2.15
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj wybrałem spotkanie w 2 lidze Japonskiej pomiędzy Tokushima Vortis a Machida Zelvia postawię w tym meczu na gole a konkretnie przynajmniej 3 . Obie drużyny jak dotąd straciły sporo tych goli a to dopiero 16 kolejek rozegranych i tak : Gospodarze którzy aktualnie zajmują 16 miejsce i po 16 kolejkach mają bilans 4-4-8 w bramkach 13:20 jak widac defensywa nie jest ich mocną stroną . W ostatnim swoim spotkaniu na wyjezdzie zremisowali z zespołem Shonan 0:0 co powiem było dla mnie niespodzianką . W swoich domowych spotkaniach Tokushima ma bilans 3-1-4 i 9:10 w bramkach , w ostatnim swoim występie przed własną publicznoscią pokonali Gainare Tottori 3:0 . Goscie natomiast okupują strefę spadkową są na 21 miejscu a ich dorobek jak na dzis to 10 no i 14:26 w bramkach , jak widać mają o jedną bramkę wiecej zdobytą ale też o 6 więcej straconych , ich występy poza domem to 2-2-4 ale aż 11 zdobytych goli i 12 straconych co pokazuje że w domu zdobyli zaledwie 3 gole i nie ukrywam że też własnie liczę dzis na jakąs bramkę w ich wykonaniu bo na ostatnie 4 spotkania wyjazdowe Machida zdobyła aż 7 goli . Do tej pory drużyny jeszcze ze sobą nie rywalizowały tak więc to pierwsze ich zetknięcie jak będzie przekonamy się po spotkaniu . Pozdrawiam !

⛔100
 
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Eliminacje ME U21
Spotkanie - Luxembourg U21 : Netherlands U21
Typ - Ile padnie goli / powyżej 5.5
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :

Dzisiaj młodzież z rocznika U21 rozegra swoje spotkania w ramach eliminacji do ME mnie zaciekawiło spotkanie młodych Luxembourczyków z Holendrami , wiadomo że faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden a są nim młodzi Holendrzy jednak wyszukałem u buków dosyć ciekawy kurs na gole w tym spotkaniu bo niewątpliwie parę ich powinno pasc no ale czy aż 6 zobaczymy . Ja pokusiłem się na tą ilosc goli z dwóch powodów a no w ostatnim swoim występie młodych Luxembourczyków a grali na boisku Bułgarii U21 gdzie też zdecydowany faworyt to była Bułgaria Luxenbourg przegrał co prawda ale 3:2 co na pewno było sporym zaskoczeniem . Ogólnie to piłkarze z Luxenbourga zajmują ostatnie miejsce w tabeli a ich bilans to 0-0-4 i 4:16 w bramkach . Jeżeli chodzi o Holendrów to do dzis bo zapewnie po tym spotkaniu wskoczą na pierwsze miejsce no ale jeszcze są na 2 pozycji ich dorobek po 5 kolejkach to 3-1-1 i w/g mnie skromny ten bilans bramkowy bo 7:2 no chodzi mi o skromne 7 goli zdobytych bo np. Scotland U21 ma zdobytych 11 goli a może być taka sytuacja że to własnie bramki mogą decydować o awansie . W pierwszym spotkaniu w Holandii wygrali oczywiscie gospodarze 4:0 , ja jednak uważam że na swoim terenie Luxembourg pokusi się o jakiegos gola bo do tej pory tak było :
Luxembourg U21 : Austria U21 1:4
Luxembourg U21 : Scotland U21 1:5
no i nie ukrywam że liczę na powtórkę meczu Luxembourg U21 : Scotland U21 1:5 a może lepiej , zobaczymy a kurs mocno zachęcający ! Pozdrawiam !

⛔100
 
Do góry Bottom