>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy by Wojtek_89

W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
#3 WNBA 09.09.2021 01:00
Atlanta Dream - Phoenix Mercury
Diggins-Smith S. (Phoenix Mercury) powyżej 17.5
@1.85
Stawka: 3/3
Bookie: 1x


Max stawka, ale dla mnie bez dwóch zdań warto, bo bookie wciąż myśli, ze zagra Griner oraz Taurasi, choć ta druga jest GTD.
No, ale po kolei.. Skylar w tym sezonie notuje średnio 18.5PPG i jest niezwykle ważną postacią drużyny. Poza ostatnim meczem z Fever jej forma jest naprawdę solidna i zaproponowaną tutaj linie ex zawodniczka ND pokrywała w 4 z 6 rozegranych ostatnio starć licząc również ta klapę z IND.
W meczu przeciwko ATL jak wspomniałem nie zagra Griner, liderka i jedna z mocnych kandydatek do tytułu MVP. GTD jest także Taurasi, choć szczerze wątpię, że ona się pojawi. Out jest także Smith, choć to też strata gigantyczna nie jest, ale rotację zawęża.
Oczywiście do gry po ponad roku niedawno wróciła Hartley, ale była zawodniczka UConn póki co w żaden sposób nie przypomina zawodniczki sprzed kontuzji. Dwa mecze w jej wykonaniu to małe minuty i zaledwie 1.5PPG.
Mamy zatem pewne Turner, Nurse, Cunningham, Vaughn, Peddy oraz właśnie Diggins-Smith, a z tego zestawu ta ostatnia to najmocniejszy punkt.
Idąc dalej, PHX w tym sezonie dwukrotnie mierzyło sie z Dream i tak, w G1 Skylar zrobiła 19p, ale Griner dołożyła 14, a Diana 18 punktów.
G2 to z kolei 25 oczek Diggins-Smith, choć Griner i DT dołożyły łącznie 31 punktów.
Dla mnie ta linia to promocja, bookie śpi, trzeba to wykorzystać.
 
Do góry Bottom