>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy by piterptf

piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Witam w tym temacie będę podawał swoje typy podparte &quot;znajomością sportu ekonomią oraz matematyką&quot;
Zobaczymy jak to pójdzie. Życzę sobie i wam wygranych w tych trudnych czasach


TSV 1860 München - Fortuna Düsseldorf - 1x
Kurs: 1,30zł
Stawka 100zł
EW: 130zł
Bet at home
 
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Witam w tym temacie będę podawał swoje typy podparte &quot;znajomością sportu ekonomią oraz matematyką&quot;
Zobaczymy jak to pójdzie. Życzę sobie i wam wygranych w tych trudnych czasach


TSV 1860 München - Fortuna Düsseldorf - 1x
Kurs: 1,30zł
Stawka 100zł
EW: 130zł
Bet at home
✅
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Gratuluje trafienia tych typów ale naprawdę nie warto tak grać
Grasz w Bahu to mówi wiele tam są najniższe kursy ale na początek do wygrywania może być. Wpłaciłeś 100 złotych ? To nie jest tak mało aby nic z tego nie ugrać ale nie graj za tak dużą stawkę w szczęgólności takich meczy. Możesz to frajersko przegrać a jeżeli trafisz poprawnie wygrasz frajersko małą kwote.
Przykładowo na 10 typów trafisz 6 grając za 100 złotych kursy 1,50 niby nieźle ale i tak byś stracił 100 złotych i na tym to polega wytypowanie większej ilości poprawnie meczy jest nie mozliwe dlatego nie warto łapać takich kursów no chyba, że jesteś pewny ale wtedy na pewno przegrasz.
 
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Gratuluje trafienia tych typów ale naprawdę nie warto tak grać
Grasz w Bahu to mówi wiele tam są najniższe kursy ale na początek do wygrywania może być. Wpłaciłeś 100 złotych ? To nie jest tak mało aby nic z tego nie ugrać ale nie graj za tak dużą stawkę w szczęgólności takich meczy. Możesz to frajersko przegrać a jeżeli trafisz poprawnie wygrasz frajersko małą kwote.
Przykładowo na 10 typów trafisz 6 grając za 100 złotych kursy 1,50 niby nieźle ale i tak byś stracił 100 złotych i na tym to polega wytypowanie większej ilości poprawnie meczy jest nie mozliwe dlatego nie warto łapać takich kursów no chyba, że jesteś pewny ale wtedy na pewno przegrasz.
okej dzieki za cenne rady.
 
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Rochdale AFC - Bristol Rovers Typ: 1X
Leyton Orient - Swindon Town Typ: 1x
łaczy kurs: 1.46
Stawka: 50zł
EW: 73,13zł
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Nie do końca ja bym na twoim miejscu odpuścił granie 1x kursy są naprawdę niskie (skończył z graniem tego do ako) i grał gdybym nie był pewny a bałbym się remisu DNB (zwycięstwo daję mi wygraną, remis zwrot)
Odpuszczenie tak niskich kursów np w meczu Leyton - Swindon town kursy spadają na gości może to coś oznaczać, teraz warto sprawdzić dlaczego tak jest. Przeczytaj o kontuzjach, kogo weźmie trener na mecz, h2h, może oglądałeś mecz obu ekp i to Tobą kieruje. Nie znam sie wcale na tej lidze ale coś może tam się wydarzyć (nie warto się zawsze tym kierować, ale czasem coś jest na rzeczy)
Granie singli po wyższym kursie niż kilku typów na taśme to daje większę szanse trafienia i najprawdopodobniej jakikolwiek zysk
Tak na szybko znalazłem ciekawe mecze NY Islanders - Toronto typ 1 kurs 2,45 Bah daje kurs 2,20. Islanders mają problemy z bramkarzem jednak zespół z Toronto grał dziś w nocy mecz z Trashersami do Nowego Yorku jest kawał drogi. Pierwsze co sobie pomyślałem aha zapewne zespół z Kanady postara się zdobyć punkty u siebie a wyjazd się zobaczy na co Nowojorczycy pozwolą. Jako iż Bah nie wie co to hc (daje tylko hc 0-2 na gości) do rozważenia są dwie bardzo prawdopodobne sytuacje że Gospodarze wygrają (kurs na 1x to 1,43 odpuść od razu bo nie warto) albo grać over/under.
Na szybko ten typ wpadł mi w oko sam na razie tego nie gram jednak chce Ci pokazać że bez większej wiedzy jest szansa ograć buka wystarczy popatrzeć w terminarz a jak wiesz, jaka jest sytuacja w klubach to mimo iż nie trafisz wszystkiego (bo sie nie da) ugrasz sporą sumke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Tylko na bah nie widzialem &quot;mozliwosci remis zwrot&quot; chyba ze ślepy jestem to jak możesz pokieruj mnie
 
K 35

krasny2

Użytkownik
To jest &quot;magia&quot; tego buka on nie ma tego typu zakładów (nawet nie wiedziałem)
Nie ma też zakładu ML na hokej, ani właśnie zakładu dnb
Takiego buka sobie wybrałeś, zawsze mnie dziwiło ile ludzi go poleca początkującym.
Mam nadzieje, że będziesz jednym z tych którzy nawet w Bahu są w stanie coś ugrać. Jeżeli jednak masz tam te 200 złotych nie korzystałeś z promocji 50 wpłaty to warto abyś to wypłacił i wpłacił np do bet365 albo tobetu.
 
Do góry Bottom