>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy by paweł

P 0

pawel-65544

Użytkownik
Witam!

Gram już w bukach trochę czasu i postanowiłem spróbować swoich sił na forum. Mam nadzieję, że moje typy i analizy będą wam pomocne, gdyż sam niejednokrotnie korzystałem z waszych.

Na początku będę grał w pinnacle - mój ulubiony buk. Myślę, że z czasem jeszcze gdzieś pchnę trochę kapitału.

No to... gramy!
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#1 Pinnacle

Wisła Kraków - Legia Warszawa
Legia Warszawa @ 3.43

stawka: 10zł
wygrana: 34,30zł
⛔10zł

Warszawiacy są w gazie. Wygrali z Widzewem, Koroną, Górnikiem i Jagiellonią. Widać, że ich forma skoczyła w górę, bo w obecnych czasach w Ekstraklasie takich zespołów nie pokonuje się przez przypadek. Skrzydła na nowo rozwinął Radović, dobrze gra Vrdoljak, na skrzydle szaleje Manu. Wisła jest kompletnie bez formy. Przy Reymonta jeszcze nie przegrali, ale poziom gry nigdy(może poza meczem z Lechią w którym też różnie mogło być) nie był wysoki. Jeśli chodzi o braki piłkarzy którzy grywali w ostatnich meczach to nie zobaczymy tylko Rzeźniczaka i Clebera. Legia moim zdaniem ma dzisiaj wszystko, co może jej pozwolić wywieźć pierwszy raz od 13 lat 3 punkty ze stadionu Białej Gwiazy. Wisła to jednak zawsze Wisła, grają u siebie gdzie niezależnie od okoliczności są niebezpieczni. Po takim kursie warto lekko zagrać na zwycięstwo Legii.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#2 Pinnacle

Vfl Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen
Vfl Wolfsburg @ 2.25

stawka: 20zł
wygrana: 45,00zł
⛔20zł

No więc zacznijmy od tego, dlaczego nie Schalke. Drużyna Felixa Maghata przed sezonem przeszła prawdziwą rewolucję. Z drużyny odeszli między innymi Kuranyi, Asamoah, Rafinha, Westermann, Bordon i Sanchez. To nie są tylko piłkarze, tworzący skład z poprzedniego sezonu kiedy Schalke zdobyło wicemistrzostwo kraju. To jest trzon drużyny grający tam już ładnych parę lat. Ich już nie ma. W ich miejse przyszli wypalony Raul, człowiek-kontuzja Metzelder, słaby Huntelaar i nie warty swojej ceny(13mln euro!) Jurado. Drużyna nie funkcjonuje, przeżywają ogromny kryzys i śmiać mi się chce jak czytam, że ma on być zażegnany domowym zwycięstwem ze słabym St. Pauli. Celem Schalke raczej nie jest walka o utrzymanie. Podsumowując w dużym skrócie - jest źle. Wolfsburg też bez formy, bo nie można powiedzieć inaczej. Łatwiej mi jednak uwierzyć w zwycięstwo drużyny w której grają tacy piłkarze jak Grafite, Dzeko, Diego, Kahlenberg, Josue czy Kjaer. Wilki potencjałem ludzi miażdżą klub z Zagłębia Ruhry. O wiele łatwiej będzie złapać im właściwy rytm. Volkswagen Arena w tym sezonie twierdzą nie jest, ale wyjazdy nie są mocną stroną Schalke. Istniało ryzyko, że nie zobaczymy dzisiaj Dzeko i Huntelaara ale obaj jednak znaleźli się w kadrach meczowych. Przy takim kursie można grać, bo zwycięstwo Wolfsburga jest wielce prawdopodobne.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#3 Pinnacle

Manchester City - Birmingham City
Manchester City @ 1.44

Atletico Madryt - Osasuna Pampeluna
Atletico Madryt @ 1.61

stawka: 20zł
AKO: 2.31
wygrana: 46,61zł
⛔20zł
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#4 Pinnacle

Hercules Alicante - Real Sociedad
over 2.5 @ 2.27

stawka: 20zł
wygrana: 45,40zł
✅25,40zł

Mało czasu do meczu więc nic już nie zdążę napisać. Wczoraj ogromny pech, każdy kto śledzi piłkę nożną widział co zrobiły ekipy z Wolfsburga i Manchesteru. Liczę, że dzisiaj tym typem się przełamię.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#5 Pinnacle

Inter Mediolan - AC Milan
AC Milan over 1 @ 1.90

stawka: 15zł
wygrana: 28,51zł
✅⛔0

Myślę, że Milan stać na bramki w tym meczu. Derby rządzą się swoimi prawami, ale podopieczni Massimiliano Allegriego są w lepszej formie. Dzisiejsi gospodarze nie potrafili w ostatnich meczach pokonać Brescii i Lecce, drużyn o wiele słabszych. Dodatkowo za moim typem przemawia fakt, że Inter dzisiaj musi radzić sobie bez Maicona, Samuela i Motty, a Cambiasso rozpocznie mecz na ławce rezerwowych z powodu urazu. Nie ma możliwości, aby nie ucierpiała na tym siła destrukcyjna Nerazzurri. Jeśli chodzi o ofensywę Milanu to zabraknie Pato i Inzaghiego. W wyjściowej jedenastce powinniśmy jednak zobaczyć Ibrahimovicia, Robinho, Ronaldinho oraz potrafiącego świetnie uderzyć z dystansu bądź stałego fragmentu gry Pirlo. Derby jak to derby, spodziewam się ostrej walki, głównie w środku pola ale tam Milan ma Gattuso, Pirlo czy Ambrosiniego. Jest więc kim stawiać opór. Absolutnie nie twierdzę, że Inter jest na straconej pozycji. W tym meczu może wydarzyć się wszystko. Kurs oraz zwrot w przypadku strzelenia przez Rossoneri &quot;tylko&quot; jednej bramki podobają mi się na tyle, że spróbuję.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#6 Pinnacle

Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej
Wybrzeże Kości Słoniowej pk @ 1.80

stawka: 30zł
wygrana: 54,00zł
⛔30zł

Kurs(przed samym meczem wiele z niego nie zostanie) na to spotkanie leci, ale nie ma się czemu dziwić. WKS przyjeżdża najsilniejszym składem do którego Polaków nie ma co porównywać. Kadra słaba, niezgrana, &quot;afera alkoholowa&quot; itd. Czynniki które przemawiają za piłkarzami z Afryki można wymieniać chyba do usranej śmierci. Zabezpieczam się zwrotem w razie remisu ze względu na ostatki wiary w polską piłkę, kibiców którzy nie zasługują na takie wyniki oraz kapryśną pogodę panującą w naszym kraju. W przypadku silnych opadów deszczu Iworyjczykom może być trudno o futbol jaki prezentują na codzień. Podsumowując, Polacy są na straconej pozycji, a kurs który zagrałem jest zawyżony w stosunku do możliwości obu ekip.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#10 Pinnacle

Chorwacja - Malta
Chorwacja -3 @ 2.04 and Chorwacja -3.5 @ 2.04

stawka: 20zł
wygrana: 40,80zł
⛔10zł

Miałem olać dzisiejsze eliminacje do Euro 2012, bo nie lubię meczów w których typuje się tylko to ile bramek faworyt zaaplikuje outsiderowi. Zmieniłem jednak zdanie jak zobaczyłem linię handi zaproponowaną przez buki w tym meczu. Spodziewałem się, że wyrównane kursy zaczną się od -4 lub -4.5. Drużyny o dwóch skrajnych potencjałach. Chorwacja dysponuje paczką świetnych piłkarzy grających w najlepszych europejskich klubach. Corluka, Rakitić, Modrić, Srna, Kranjcar, Eduardo czy Petrić - żadnemu pasjonatowi futbolu nie muszę przybliżać tych sylwetek. Szkoda, że nie zobaczymy dzisiaj Jelavicia i Olicia, a bez formy jest Mandżukić. Nie ma się jednak czym martwić, bo jest ich kim zastąpić. O Malcie nie będę się wypowiadał, bo nie ma o czym. Są piłkarskim dnem, chyba nawet Polska by ich ograła. Jeżeli Chorwatom &quot;będzie się chciało&quot; są w stanie zaaplikować im nawet 6-7 bramek. Ciekawa linia, ciekawy kurs - gram.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#13 Pinnacle

Boston Celtics - Washington Wizards
Boston Celtics -13 @ 1.91

Detroit Pistons - Los Angeles Lakers
Los Angeles Lakers -7 @ 1.91

stawka: 15zł
AKO: 3.64
wygrana: 54,60zł
✅39,60zł
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#14 Pinnacle

Alingsas - Redbergslids
Redbergslids @ 3.49

stawka: 10zł
wygrana: 34,90zł
⛔10zł

Typ na przełamanie, ale z dużymi szansami powodzenia. Redbergslids na wyjeździe jeszcze nie wygrało. We wrześniu na obiekcie dzisiejszych gości Alingsas poległo 12 bramkami! Ogólnie oni grają poniżej oczekiwań. Po takim kursie można próbować.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#16 Pinnacle

Premiership (Saturday 7 Matches)
Away Teams under 19.5 @ 2.12

stawka: 20zł
wygrana: 42,40zł
⛔20zł

Bardzo fajny typ w odniesieniu do całej kolejki, w której ciężko było wybrać mi jakiś pojedynczy mecz do zagrania. Żeby nie siadło, drużyny grające na wyjazdach muszą strzelić średnio 2.86 goli w meczu! Moim zdaniem to będzie bardzo trudne zadanie. Tottenham zagra na Emirates mecz derbowy i nie sądzę aby dali radę wcisnąć Arsenalowi więcej niż 1 bramkę, tym bardziej, że Fabiański ostatnio znalazł formę. Chelsea grająca w Birmingham to chyba jedyny poważny atut gości. W składzie The Blues z tego co widzę nadal brakuje Terrego i Lamparda, a o Essienie nie mogę znaleźć konkretnych informacji. Chelsea ostatnio jednak trochę słabiej więc nie spodziewam się jakiegoś koncertu bramek z ich strony. Blackpool - Wolves to mecz w którym może zdarzyć się wszystko. Patrząc jednak na to, jak Wilki grają na wyjazdach strzelenie nawet 2 bramek będzie wyczynem. Bolton ostatnio pokazał, że ma jaja wygrywając z Wolves kiedy wszyscy stawiali przeciwko nim. Dziś zagrają u siebie - będzie im łatwiej. Zdobyczy bramkowych Newcastle nie wykluczam, bo to solidna drużyna. Manchester mimo, że ostatnio w moim odczuciu gra słabo, to obrona nadal jest ich atutem. Zagrają z 17 w tabeli Wigan i zaryzykuję stwierdzenie, że w tym meczu bramki nie stracą. Stoke jest drużyną lepszą od W.B.A, ale wydaje się, że żaden popis strzelecki nie wchodzi w grę. Tragiczny Liverpool gra na Anfield Road co będzie atutem, bo jeszcze gorszy West Ham strzelił tylko 4 bramki w 6 meczach wyjzdowych(2 z Birmingham, 1 ze Stoke, 1 z Wolves). Tu również wykluczam demonstrację siły ofensywnej gości, z tym że, w tym przypadku z całą pewnością. Podsumowując wszystki drużyny swojej średniej nie strzelą(2.86), a nie widzę drużyn(może Chelsea?) które są w stanie ponad tę linię wyjść.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#17 Pinnacle

Premiership (Saturday 7 Matches)
Away Teams under 19.5 @ 2.05

stawka: 25zł
wygrana: 51,25zł
⛔25zł

Nic nie mogę znaleźć na dzisiaj ciekawego więc do poprzedniego typu który coraz bardziej mi się podoba dokładam 25zł po niestety już niższym kursie.
 
P 0

pawel-65544

Użytkownik
#18 Pinnacle

Genoa - Juventus
over 2 @ 2.04 and over 2.5 @ 2.04

stawka: 30zł
wygrana: 61,20zł

Co do ostatniego typu to będę jeszcze walczył, ale nie sądzę żeby to coś dało. Narazie robie swoje.
 
Do góry Bottom