>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by paula

paula 7

paula

Użytkownik
Witam!
Postanowiłam spróbować swoich sił w bukmacherce. Będę podawać swoje typki jak narazie jedynie z piłki nożnej. Zobaczymy z jakim efektem ????
Można komentować i dzielić się swoimi poglądami odnośnie danego meczu.
Pozdrawiam,
życzę sporych wygranych ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
1.
Hertha - Bochum
✅
Typ: HERTHA
AKO: 1,60

Mój pierwszy typ. Zobaczymy, czy okaże się szczęśliwy ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
Pierwszy typ okazał się trafny. Byłam go niemal pewna. Oby intuicja mnie nie zawiodła w kolejnych typkach ????

2.
Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej
⛔

Typ: WKS

AKO: 2,50

Analizę tego meczu umieszczę w TYPY DNIA, o ile nie podbiorą mi typu ????


3.
Egipt - Australia
✅

Typ: EGIPT

AKO: 2,10
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Witam!
Wybieram się jutro na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej i mimo wszystko chciałbym zobaczyć zwycięstwo naszej kadry, choć trzeba przyznać, że jestem sporym optymistą, ponieważ fakty są takie a nie inne i to drużyna gości jest faworytem. Więc w sumie do typu się nie przyczepiam - sam nie gram tego meczu.
Mam jednak obiekcje co do spotkania Egipt - Australia. Mianowicie czym kierujesz się przy stawianiu na &#39;Faraonów&#39;?
Mecz co prawda w Kairze, gdzie swego czasu Egipt przez kilka lat był niepokonany w meczach międzypaństwowych, ale... ostatnio wybitnie tej reprezentacji się nie układa. Porażka z Nigrem, remis u siebie ze Sierra Leone...
Do tego Shehata znacząco zmienił kadrę na ten mecz. Bramkarz El Hadary, pomocnicy Ghaly, Shawky czy napastnicy Mido, Motaeb i Amr Zaki to niektórzy z listy... niepowołanych na ten mecz.
Ciekawostką jest, że w kadrze jest Mohamed Zidan, który jeszcze w Dortmundzie nie zagrał po kontuzji, a już jest na kadrze ;)
Być może i Egipt oparty na graczach z rodzimej ligi dozna pozytywnego impulsu i wygra ten mecz. Nie mniej jednak Australia słabą ekipą nie jest i przynajmniej remis jest w stanie spokojnie ugrać, tym bardziej wobec nieciekawej atmosfery w drużynie Egiptu.
Życzę powodzenia ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
Myślałam, że wytrzymam do jutra z obstawianiem, ale chęć mnożenia pieniążków większa ????

4.
Woking - Brighton
⛔

Typ: BRIGHTON

AKO: 1,50


5.
Southend - Macclesfield
⛔

TYP: SOUTHEND

AKO: 2,10


6.
Leyton Orient - Dagenham &amp; Red.
✅

Typ: LEYTON ORIENT

AKO: 1,80
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Myślałam, że wytrzymam do jutra z obstawianiem, ale chęć mnożenia pieniążków większa ????

5.
Southend - Macclesfield

TYP: SOUTHEND
AKO: 2,10

6.
Leyton Orient - Dagenham &amp; Red.

Typ: LEYTON ORIENT
AKO: 1,80
Witam Cię, Jako ze bardzo interesuje się Angielskim futbolem te dwa spotkania to dla mnie klasycznie no bet, Macclesfield to nie zespół do bicia Southend zagra słabszym składem kilku rezerwowych graczy podobnie w Leyton a Dagenhma nie raz udowodniło że potrafi dobry mecz rozegrać w pucharze. Dlateog osobiście odpuściłbym oba spotkania.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
jak miło zobaczyć kobietę wśród takiego grona ;). Na wstępie życzę od razu powodzenia. Czasem to można zwariować czytając typy kolesi ;) - kłótnie o typy, a to yield źle policzony, że kursy zawyżone.. a to... a tamto. Jakby zapomnieli o tym że są tu w jednym celu. Miło Cię tu przywitać ;). Nawiasem ładny avatar, ciekawe czy to Twoje zdjęcie ?;&gt;. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.
 
paula 7

paula

Użytkownik
Witam Cię, Jako ze bardzo interesuje się Angielskim futbolem te dwa spotkania to dla mnie klasycznie no bet, Macclesfield to nie zespół do bicia Southend zagra słabszym składem kilku rezerwowych graczy podobnie w Leyton a Dagenhma nie raz udowodniło że potrafi dobry mecz rozegrać w pucharze. Dlateog osobiście odpuściłbym oba spotkania.
Jednak z Leytonem miałam rację. Na początku genialnie wbili dwie bramki, później jednak już szok i przerażenie, że Dagenham zaczął nadrabiać i to z wielką korzyścią, bo wyrównali. Jednak potem w 76 minucie Scott Mcgleish był moim objawieniem.

Odnośnie Southend to kompletna pomyłka ???? Niedość, że w regulaminowym czasie gry był remis, to myślałam, że chociaż w dogrywce odegrają się. Nawet już nie z korzyścią dla mnie, lecz znowu było to samo. Potem nadzieja w karniakach - szkoda jednak, że są w tym tacy słabi.
 
paula 7

paula

Użytkownik
4.
Woking - Brighton
⛔

Typ: BRIGHTON

AKO: 1,50
To był tak pewny typ, a teraz wielki szok - w sumie do dziś tą przegraną jeszcze &#39;przeżywam&#39;. W 2. połowie szybciutko zaczął działać Matthew Sparrow, jednak kilkanaście minut później, to co zrobił Gordon Greer jest niewybaczalne - bramka samobójcza w 72 minucie. Potem dogrywki - znowu obydwie drużyny trafiły brameczkę. Całe szczęście, że w karniakach Brighton pokazał klasę 0;3. Szkoda jednak, że wygrana Brightonu po 2. połowach, dogrywce i rzutach karnych, a nie gładziutko po 2. połowach :]
 
paula 7

paula

Użytkownik
Typ na dzisiejszą nocke:

10.
Goias - Palmeiras
✅

Typ: PALMEIRAS

AKO: 2,5

Analizę zdążyłam już umieścić w TYPY DNIA - 18 listopada ????
Odnośnie meczyków, które dziś obstawiłam, było ich 5.
3 już wygrane,
2 jeszcze się nie zaczęły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paula 7

paula

Użytkownik
Witam!

Wybieram się jutro na mecz Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej i mimo wszystko chciałbym zobaczyć zwycięstwo naszej kadry, choć trzeba przyznać, że jestem sporym optymistą, ponieważ fakty są takie a nie inne i to drużyna gości jest faworytem. Więc w sumie do typu się nie przyczepiam - sam nie gram tego meczu.

Mam jednak obiekcje co do spotkania Egipt - Australia. Mianowicie czym kierujesz się przy stawianiu na &#39;Faraonów&#39;?

Mecz co prawda w Kairze, gdzie swego czasu Egipt przez kilka lat był niepokonany w meczach międzypaństwowych, ale... ostatnio wybitnie tej reprezentacji się nie układa. Porażka z Nigrem, remis u siebie ze Sierra Leone...

Do tego Shehata znacząco zmienił kadrę na ten mecz. Bramkarz El Hadary, pomocnicy Ghaly, Shawky czy napastnicy Mido, Motaeb i Amr Zaki to niektórzy z listy... niepowołanych na ten mecz.

Ciekawostką jest, że w kadrze jest Mohamed Zidan, który jeszcze w Dortmundzie nie zagrał po kontuzji, a już jest na kadrze ;)

Być może i Egipt oparty na graczach z rodzimej ligi dozna pozytywnego impulsu i wygra ten mecz. Nie mniej jednak Australia słabą ekipą nie jest i przynajmniej remis jest w stanie spokojnie ugrać, tym bardziej wobec nieciekawej atmosfery w drużynie Egiptu.

Życzę powodzenia ????


No więc jednak los się odegrał na wszystkich &#39;patriotów&#39;, którzy polecieli za pieniążkiem i życzyli źle Polakom ???? Ostatnie 8 meczy nie wygrywali, a tu dzisiaj zaskoczenie. Z jednej strony miłe, kto wie może w końcu Polacy obudzili się. Z drugiej strony -100 pkt oraz dużo kaski, które ubyło z konta.


Odnośnie Egiptu i Australii - wiadoma była wygrana, ale ta minimalna - jedną bramką. Miłe zaskoczenie, że aż trzema ???? Rzut karny w ostatnich minutach dodał otuchy do następnych nietypowych posunięć ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
Statystyki kuponów 1 - 10.


Kupony typowane: 10
Kupony wygrane: 6
Kupony przegrane: 4

proc. skuteczność: 60 %

najwyższy trafiony kurs: 2,5


Typki na jutro ukażą się w godzinach popołudniowych ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
na 19.11.2010 postanowiłam, że zatypuje dwa meczyki II ligi austriackiej ????


11.
Grodig - Vienna
✅

Typ: GRODIG

AKO: 2,00

Analiza w TYPY DNIA - 19 listopada.


12.
FC Lustenau - Gratkorn
⛔

Typ: FC LUSTENAU

AKO: 1,85
 
paula 7

paula

Użytkownik
Po całym dniu nieobecności, jak narazie dwa typki na jutro ???? Oferta na jutro jest wręcz powiem bogata, dlatego z pewnością jutro podam kolejne typy na sobote :]

14.
Paks - MTK Budapest ⛔

Typ: PAKS

AKO: 1,85



15.
Walsall - Carlisle
⛔

Typ:CARLISLE

AKO: 2,20


Analiza w TYPY DNIA - 20 listopada ????
 
paula 7

paula

Użytkownik
Dziś ciężki dzień. Jeden trafiony kupon, dwa natomiast nie. Chwilowe załamanie. Mam nadzieje, że jednodniowe ???? Lecz i tak na dziś - 22.30 jeszcze jeden typek - dla emocji ????

16.
San Luis - S. Wanderers
✅

TYP: S. WANDERERS

AKO: 2,00
 
paula 7

paula

Użytkownik
No i było trochę emocji i wiele bramek ???? Wczoraj trafiłam 2:2 mecze, więc nie jest tak źle jak myślałam. Na dziś sporo meczy, trudny wybór - dwa już typowałam. Więc może kolejne dwa:


17.
Kapfenberg - Ried
⛔

Typ: RIED

AKO: 2,25

W ostatnich minutach musieli strzelić. To się nazywa pech ;]



18.
Charleroi - Genk
✅

Typ: GENK

AKO: 1,65
 
paula 7

paula

Użytkownik
Typy na 21.11.2010r.


19.
Wimbledon - Kettering
✅

Typ: WIMBLEDON

AKO: 1,57



20.
Espanyol - Hercules
✅

Typ: ESPANYOL

AKO: 1,91

Analizę umieszczę w TYPY DNIA - 21 listopada



21.
Stuttgart - Köln
⛔

Typ: STUTTGART 2 BRAMKAMI

AKO: 2,35



22.
Logrones - Eibar
⛔

Typ: EIBAR

AKO: 1,95
 
paula 7

paula

Użytkownik
23.
Flamengo - Guarani
✅

Typ: FLAMENGO

AKO: 1,5



24.
Gremio - Atletico- PR
✅

Typ: GREMIO

AKO: 1,67



25.
Emelec - Espoli
✅

Typ: EMELEC

AKO: 1,45



26.
Barrio Mexico - Santos DG
-&gt; przełożone

Typ: BARRIO MEXICO

AKO: 1,57
 
Do góry Bottom