>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy by Klamka_PL ;)

K 0

klamka_pl

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy, ale typuję od dawna. Pomyślałem, że może warto podzielić się swoimi typami na forum ????

Kapitał początkowy 296 zł.

Pierwszy oficjalny kupon:

▶ Manchester Utd. - Tottenham typ: ManU strzeli kurs. 1,16
▶ Bournemouth - Aston Villa typ: over 1.5 kurs 1,3
▶ Chelsea - Swansea typ 1 kurs 1,38
AKO: 2,03

Stawka: 96 zł.

Manchester United gra u siebie z Tottenhamem Londyn, i jako, że jest to inauguracja sezonu, to myślę, że gospodarze będą chcieli pocisnąć. W ostatnim sezonie niczego nie zdobyli, a jak historia pokazuje w meczach pomiędzy tymi drużynami, to ManU zawsze u siebie strzela bramki. Dzisiaj też tak będzie ;) Bournemouth - Aston Villa. Obie drużyny bardzo bramkostrzelne, dwie bramki w konfiguracji po jednej strzelonej przez każdą drużynę jest możliwe jak najbardziej. Chelsea - obrońca tytułu, od kiedy wrócił JM na ławkę pierwszego trenera, to w The Blues znów pojawił się ogień do gry. Kiedy zdobywać pkt, jak nie z takimi drużynami jak Swansea, która pewnie w tym roku będzie dołować i zakończy sezon w II połowie tabeli.

I drugi na dzisiaj:

▶ Juventus - Lazio typ: Juve strzeli, kurs. 1,25
▶ Feyenoord - FC Utrecht typ Under 4.5, kurs 1,25
AKO: 1,56

Stawka: 100 zł

Superpuchar Włoch, Juventus - Lazio, myślę, że Stara Dama bez większych problemów zdobędzie to trofeum, ponieważ odkąd znamy Juve, to zawsze mieli ciśnienie na trofea. Z kolei Lazio ostatnio zagrało trzy oficjalne spotkania towarzyskie, to co w nich pokazali można nazwać tragedią, porażki 0:3 z Ol. Marsylią, 1:3 z Anderlechtem i 0:1 z Vicenzą nie napawają optymizmem, tam nie ma entuzjazmu. Spodziewać się zaciętego meczu ale z przewagą dla Juventusu.

Feyenoord - moim zdaniem to będzie kolejny sezon dołowania tego utytułowanego klubu. Ostatnie mecze pokazują gdzie jest drużyna, spotkania towarzyskie: 0:3 z Ol. Pireus, 0:3 z Southampton, 1:2 z Venlo. Myślę, że to spotkanie może nawet zakończyć się skromnym zwycięstwem gości - jakieś 0:1. A tym bardziej nie spodziewam się tutaj ostrego strzelania, zwłaszcza, kiedy spojrzymy na historię meczów pomiędzy Feye a Utrechtem, to over 4.5 pada raz na 6-7 lat. A przecież grają ze sobą po 2-3x w sezonie. Kurs jak na under 4.5 bardzo dobry.

Trzeci:

▶ Evertoon - Watford typ Under 4.5, kurs. 1,12
▶ Nice - Monaco typ: Monaco strzeli, kurs 1,28
▶ Roda Kerkrade - Heracles typ over 1.5 kurs. 1,18
AKO: 1,69

Stawka: 50 zł

Evertoon przez wielu jest uważanym jako faworyt tego spotkani i poniekąd racja, bo jak widać historia pokazuje, że pięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi ekipami, to mamy prosty wynik 5:0, nie ważne gdzie rozegrano spotkanie. Uważam jednak, że Watford będzie się bronił i gospodarze za wiele bramek nie strzelą. Po za tym wśród wyników tych drużyn nigdy nie było over 4.5. Monaco - jako pretendent do Mistrza Francji, mając taki mocny skład i ostatni wygrany dwumecz z YB Bern 7:1 musi strzelać. Nicea niestety jest tą drużyną, która ewidentnie nie leży gościom, ale myślę, że bramka padnie. Roda i Heracles - jak na ligę holenderską przystało overów zawsze jest dużo, a zwłaszcza w meczach pomiędzy tymi drużynami - nie raz pada po 6-7-8 bramek w meczu. Jednakże jest to początek sezonu i liczę, że wejdzie chociaż over 1.5.

Czwarty:

▶ Leicester - Sunderland typ Under 3.5, kurs 1,22
▶ Chrobry Głogów - Siedlce typ 1 kurs 1,33
▶ Zawisza - Kluczbork typ 1x kurs 1,12
AKO 1,89

Stawka 45 zł

Co tu dużo mówić, po poczytaniu trochę forum zdecydowałem się na postawienie takiego kuponu. Leicester - Sunderland nie powinno być za dużo bramek. Zawisza u siebie 1x z nieokreślonym Kluczborkiem, Chrobry strzela, Siedlce tracą, a więc 1. Zobaczymy ????
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
Cześć, jestem tu nowy, ale typuję od dawna. Pomyślałem, że może warto podzielić się swoimi typami na forum ????

Kapitał początkowy 296 zł.

Pierwszy oficjalny kupon:

▶ Manchester Utd. - Tottenham typ: ManU strzeli kurs. 1,16 [1:0] ✅
▶ Bournemouth - Aston Villa typ: over 1.5 kurs 1,3 [0:1] ⛔
▶ Chelsea - Swansea typ 1 kurs 1,38 [2:2 ⛔
AKO: 2,03

Stawka: 96 zł.
⛔ 96 zł. Chelsea jak zwykle musi zacząć od draki ???? i teraz co myśleć? Czy to Swansea jest taka dobra w co wątpię czy Chelsea jest taka szajsowna. W końcu 2:2 jest dzięki temu, że goście strzelili sobie samobója.

Czwarty:

▶ Leicester - Sunderland typ Under 3.5, kurs 1,22 ⛔ [4:2]
▶ Chrobry Głogów - Siedlce typ 1 kurs 1,33 ⛔ [1:1]
▶ Zawisza - Kluczbork typ 1x kurs 1,12 ⛔ [2:3]
AKO 1,89

Stawka 45 zł
⛔ ???? minus 45 zł.

Lepiej nie sugerować się obcymi typami ????
Czekam na Monaco i na under 4.5 Feye. Co prawda dzień na minus, ale jutro nowy dzień, nowe możliwości! ????
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
I drugi na dzisiaj:

▶ Juventus - Lazio typ: Juve strzeli, kurs. 1,25 [2:0] ✅
▶ Feyenoord - FC Utrecht typ Under 4.5, kurs 1,25 [3:2] ⛔
AKO: 1,56

Stawka: 100 zł
⛔ 100 zł
Szybkie 2:1, 3:1 dla Feye posypało mecz, Utrecht lepiej zapowiadał się przed sezonem jak na otwarciu.


Trzeci:

▶ Evertoon - Watford typ Under 4.5, kurs. 1,12 [2:2] ✅
▶ Nice - Monaco typ: Monaco strzeli, kurs 1,28 [1:2] ✅
▶ Roda Kerkrade - Heracles typ over 1.5 kurs. 1,18 [3:1] ✅
AKO: 1,69

Stawka: 50 zł
✅ 84,50
Postawiłem w nocy na singla:
▶ Santos - Cortiba, ty: Santos strzeli, kurs 1.15 [3:0] ✅
Stawka 84.50
✅ 97,18

----------------------
Bilans:
Początkowe: 296 zł
Obecnie: 97,18 zł
:/
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#6
▶ AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam typ: AZ strzeli, kurs 1,28
▶ Arsenal - WHU typ: 1, kurs 1,25
▶ Partick - Celtic typ: 2, kurs 1,33
AKO 2,13
Stawka 37 zł
#7
▶ Newcastle - Southampton typ over 1.5, kurs 1.4
▶ Preston - Middles typ over 1.5 kurs 1.45
AKO 2,03
Stawka 60,18 zł
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#6
▶ AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam typ: AZ strzeli, kurs 1,28 [0:3] ⛔
▶ Arsenal - WHU typ: 1, kurs 1,25 [0:2] ⛔
▶ Partick - Celtic typ: 2, kurs 1,33 [0:2] ✅
AKO 2,13
Stawka 37 zł
Aż nie chce się wierzyć, AZ u siebie szybkie 0:3 i zero motywacji do strzelania. Arsenal pięknie, po prostu pięknie ;)

#7
▶ Newcastle - Southampton typ over 1.5, kurs 1.4 [2:2] ✅
▶ Preston - Middles typ over 1.5 kurs 1.45 [0:0] ⛔
AKO 2,03
Stawka 60,18 zł
Liczyłem na większą ambicję Middles...
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
Chcę spróbować gry progresją x1.5. I czasem systemami np. 2 z 8 albo Super Heinze/Goliath.
✅ Kapitał początkowy - 2.066 PLN
Progresja na X, stopniowanie o 150%. Myślę o 15 stopniach progresji dla remisów w piłce nożnej z założeniem, że kurs minimum 3.3. Stawka zwiększana o 1.5. najistotniejszy jest dobór drużyny i stała obserwacja pozostałych. Jeśli zbyt długo jedna drużyna nie remisuje, to przerzucam dany stopień progresji na inną. Tak też robiłem w NHL i będę robił na remisy już od 8 października.
Systemy:
Lucky, Heinze, Goliath, Patient/Lucky - ten na kursy powyżej 13.
#1
Liga Mistrzów
1) Astana - APOEL Nicosia 2 kurs 3.60
2) Sporting - CSKA Moskwa 2 kurs 3.90
3) Celtic - Malmoe 2 kurs 6.00
4) Skenderbeu - Dinamo Zagrzeb 1 kurs 4.30
5) Valencia - Monaco 2 kurs 4.40
6) Manchester United - Club Brugge X kurs. 5.40

System Lucky 63.
Stawka 63 zł.

Te wszystkie, wskazane wyniki są jak najbardziej możliwe, w końcu to Liga Mistrzów. APOEL - cypryjczycy choć nie wymiatają tak, jak w ciągu kilku ostatnich sezonów, to czas, aby Astana odpadła, i tak już za daleko doszli. CSKA Moskwa - wspominam sobie Puchar UEFA rozgrywany na stadionie Sportingu Lizbona, gdzie CSKA pokonało właśnie w finale PUEFA Lizbonę gładko 3:1 na stadionie Sportingu. Myślę, że Rosjanie podejdą do tego spotkania bez żadnych kompleksów. Malmoe - moim zdaniem Szwedzi są lepsi od Szkotów, którzy od kilku lat mają problemy w decydujących fazach el. LM. Skenderbeu - grają u siebie to niech to wykorzystają. Monaco - jako pretendent do mistrza Francji i jako drużyna, która jest mocno na gazie co widać po meczach ligowym, poprzedniej rundzie i po towarzyskich, to myślę, że Hiszpanie nie są jeszcze na tyle rozpędzeni i mogą mieć spory kłopot z małym księstwem. Mecz Manu - Brugia - skoro z Tottenhamem się męczyli i nie potrafili strzelić bramki, tylko zgarnęli 3 pkt dzięki bramce samobójczej, to znaczy tylko jedno. Nie mają formy.
#2
Liga Mistrzów
1) Rapid W. - Schachtar DW 2:2 kurs 12.00
2) Celtic - Malmoe - DW 0:2 kurs 30.00
3) BATE - Partizan DW 2:2 kurs 16.00
System Patient
Stawka 14 zł

Liczę na Malmoe, podobała mi się ich gra w ostatniej rundzie LM, Celtic natomiast w lidze max co może coś strzela. Męczyli się z Azerbejdżanem, szok. Rapid Wiedeń i Szachtar. Choć Ukraińcy to już nie to co 2 lata temu, to myślę, że Rapid znany jest z tego, jak i zresztą Austriackie kluby, że potrafią w ostatnim momencie coś spieprzyć. 2:2 jest jak najbardziej możliwe. Strzelają, ale też tracą - co pokazał mecz z Ajaxem. BATE i Partizan - nie ma tu jakiejś specjalnej analizy, jakaś intuicja mi podpowiada, że będzie X.
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#3
Lucky 63
Brazylia liga B
1) Sampaio Correa MA - Crb AL 2 kurs 6.00
2) Santa Cruz - Mogi Mirim 2 kurs 7.75
3) Criciuma SC - Paysandu 2 kurs 4.00
4) Bahia - Nautico 2 kurs 7.75
5) Ceara CE - America MG X kurs 3.20
6) Oeste - Atletico GO X kurs 3.10
Expekt

Stawka 63 zł.
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#4
Mieszany x5

1) Kilmarnock - Celtic 1 kurs 14.50
2) Jagiellonia - Pogoń DW 3:1 kurs 18.00
3) Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1 kurs 3.90
4) Puszcza N. - Lechia Gdańsk 1 kurs 5.25
5) Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1 kurs 3.50

Lucky 31
Stawka 31 zł
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#3
Lucky 63

Brazylia liga B

1) Sampaio Correa MA - Crb AL 2 kurs 6.00 ⛔
2) Santa Cruz - Mogi Mirim 2 kurs 7.75 ⛔
3) Criciuma SC - Paysandu 2 kurs 4.00 ⛔
4) Bahia - Nautico 2 kurs 7.75 ⛔
5) Ceara CE - America MG X kurs 3.20 ⛔
6) Oeste - Atletico GO X kurs 3.10 ✅
Expekt


Stawka 63 zł.
Do przerwy dobrze to wyglądało... ale tylko jeden mecz in plus ;)
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#5
1) Invernes - Partick handi -1 dla 2 kurs 6.50
2) Basel - Thun x2 kurs 3.10
3) YB Bern - Lugano 2 kurs 5.40
4) Zwolle - Cambuur handi -1 dla 1 kurs 3.60
Expekt

LUCKY 15 za 30zł
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#6
1) Crewe - Preston North End 1 kurs 4.40
2) Portsmouth - Derby 1 kurs 5.10
3) Oldham - Middlesbrough 1 kurs 5.50
4) Hearts - Motherwell DW 1:0 kurs 7.25
5) Astra Giurgiu - Steaua 1 kurs 2.80
6) NEC Nijmegen - Excelsior Rotterdam X kurs 3.75

Lucky 63
Stawka 63 zł
Expekt
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#5
1) Invernes - Partick handi -1 dla 2 kurs 6.50 ⛔
2) Basel - Thun x2 kurs 3.10 ⛔
3) YB Bern - Lugano 2 kurs 5.40 ✅
4) Zwolle - Cambuur handi -1 dla 1 kurs 3.60 ⛔
Expekt

LUCKY 15 za 30zł
Zwolle do przerwy prowadziło 2:0 i skończyli remisem. Prawie jak w polskiej lidze. Thun do przerwy 1:1, ale nie wytrzymali. Lugano planowo.
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
#6
1) Crewe - Preston North End 1 kurs 4.40 ⛔
2) Portsmouth - Derby 1 kurs 5.10 ✅
3) Oldham - Middlesbrough 1 kurs 5.50 ⛔
4) Hearts - Motherwell DW 1:0 kurs 7.25 ⛔
5) Astra Giurgiu - Steaua 1 kurs 2.80 ✅
6) NEC Nijmegen - Excelsior Rotterdam X kurs 3.75 ⛔

Lucky 63
Stawka 63 zł
Expekt
Zabrakło tak niewiele. NEC Nijmegen w 88&#39; na 1:0, Hearts DW 1:0, ale dali jeszcze jednego strzelić. z Crewe i z Oldham się wygłupiłem ????
 
K 0

klamka_pl

Użytkownik
Progresja na X, 1.5x (pod Ajaccio)

I stopień:

Ajaccio - Evian TG X kurs 2.90
Stawka: 2 zł
Expekt

----------------------------------------

Progresja na X 1.5x (pod Bilbao)

I stopień:

Ath Bilbao - Barcelona X kurs 4.30

Stawka: 2 zł
 
Do góry Bottom