>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typowanie Proste, Ale Skuteczne

D 1

dinus

Użytkownik
Witam zakładam 2 temat bo moge, 1 kompletnie zaniedbałem, ale mam problem nie mam pomysłu na gre gram w Funtach, jakoś mam tak, że jeżeli przegram coś próbuje na siłe się odegrać i najczesciej to źle wychodzi, może ma ktoś rady jak grać spokojnie, ale statecznie
Staty co 10kuponów.

Chętnie poczytam komentarze na temat mojego tematu pozdrawiam Dinus
 
D 1

dinus

Użytkownik
Stan konta 31,46 GBP, stawki będą odpowiednie 1 GBP = 1j
Pozdrawiam

Kupon #1

Mikhail Youzhny vs Gilles Simon | typ 1 - 1,57 ⛔ 36 57

Cska Moskwa vs PAOK Saloniki | typ 1 - 1,33 ⛔ 1-1

Stawka: 3,46j
Kurs: 2,09
EW: 7,29j

Analiza: -

⛔ 3,46j
To wyglądało tak jakby Youzhnemu grać się nie chciało
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #2
Butorac/ Rojer vs Brunstrom/ Zelenay | Typ 1 - 1,53 ✅
Galatasaray vs Pepsi Caserta | typ 2 +13 - 1,31✅ 54 - 64
Akurat Caserta wygrała 10 punktami a ja bałem się dać handicap +11 ..
Stawka: 2j
Kurs: 2,01
EW: 4,02j

Analiza: -
✅ 4,02j
Kupon #3
Blackpool v Tottenham | Typ 2 - 1,80 ⛔ 3-1
Bournemouth v Sheff Wed |Typ 1 - 1,80 ⛔ 1-1
Stawka: 1,5j
Kurs: 3,26
EW: 4,86j

Analiza: -
⛔ 1,5j
Kupon #4
Lyon v Real Madryt | Typ 2 - 1,90⛔ 1-1

Stawka: 2,5j
Kurs: 1,90
EW: 4,57j

Analiza:
⛔ 2,5j
Co by tu napisać do Realu przyszedł Adebayor, który będzie chciał się pokazać w Europie, Benzema wraca na stare śmieci to może, też się postara? Ronaldo na pewno będzie groźny, każdy liczy tu na niespodzianke, zaś ja nie prawda bilans dla Realu nie korzystny bo 0-3-3, ale właśnie jest czas przełamać ten bilans i i bilans 1/16 od wielu lat nie pokonany. W dodatku (według mnie) nie zagra największa gwiazda Lyonu Lisandro Lopez bardzo dobry zawodnik, i może spodować miejszą siłę rażenia. No cóź na pewno Muriniho wymyśli coś &quot;ekstrawagenckiego&quot; na dzisiejszy mecz. Licze na ciekawe widowisko i zwycięstwo Realu.
Inne typy
Ronaldo strzeli ⛔
Real over 1,5 ⛔
Real do zera ⛔
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #5


Benoit Paire v Matteo Viola
Typ 1 - 1,40
Sergiy Stakhovsky v Ernests Gulbis ⛔
Typ 2 - 1,44
Feliciano Lopez v Novak Djokovic
Typ 2 - 1,05


Stawka: 2,03j
Kurs: 2,12
EW: 4,31
j
Analiza:

⛔ 2,03j
Kupon #6

Marion Bartoli v Shahar Peer | Typ 2 - 1,50⛔

Daniela Hantuchova v Vera Dushevina | Typ 1 - 1,33


Stawka: 2j
Kurs: 2
EW: 4j

Analiza:

⛔ 2j
Kupon #7

Daegu Orions vs Busan Sonicboom ⛔
Typ 2 - 1,52
KCC Egis vs Anyang KGC ⛔
Typ 1 - 1,47

Stawka: 2j
Kurs: 2,25
EW: 4,51j

Analiza: Ofc. wygrana 3 kwarta

Po jakiego ja grałem ten ostatni kupon
⛔ 2j
 
D 1

dinus

Użytkownik
i Jak być tu mądrym ? To co podaje na forum nic nie wchodzi, a to co mam grać i to mocno odpuszczam i wchodzi ... mowa tu o Berdychu
 
D 1

dinus

Użytkownik
Zaczynam od nowa, przedtem odpuszczałem, bo grałem na live, i myślałem, że musze prowadzić też, ale live będe sobie grał poza tematem, w temacie będe podawał typy które gram sam, bądź też ciekawe typy. Pozdrawiam 1j - 1GBP. Mam nadziej, że wkoncu wytrwam.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #1

Barcelona -2 vs Almeria

Stawka: 7j
Kurs: 1.4
EW: 2.8
Analiza:


Zwrot, był to handicap azjatycki, jeśli ktoś chce moge zrobić screen&#39;a.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kompletny brak pomysłu na gre, z 10 GBP zrobiłem 80 by później to przegrać, raz wchodzi wszystko raz nic, wogóle teraz mam AŻ 7 GBP a wczoraj miałem jeszcze ponad 40, zna ktoś jakieś ciekawe systemy ? Jeśli tak to prosze o jakaś porade jak grać, albo jakieś ciekawe systemy na PW, z góry dziękuje.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #2
Marmi Lanza Verona - Bre Banca Cuneo ✅
Typ 2 - 1.45 Wynik: 2-3
Perugia - Itas Diatec Trentino ✅
Typ 2 - 1.11 Wynik: 1-3
MKS Muszynianka - Aluprof Bielsko-Biala ✅
Typ 1 - 1.30 Wynik: 3-2

Stawka: 2j
Kurs: 2,09
EW: 4,18j

Analiza:
✅ 2,18j

Kupon #3
Ajax - Groningen
Typ 1 - 1,36 Wynik: 2-0 ✅
FC Twente - Roda JC
Typ 1 - 1,36 Wynik: 1-1 ⛔
PSV - Heerenveen
Typ 1 - 1,30 Wynik: 2-2 ⛔

Stawka: 1,97j
Kurs: 2,41
EW: 5,20j

Analiza:
⛔ 1,97j
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #2
Marmi Lanza Verona - Bre Banca Cuneo
Typ 2 - 1.45 Wynik:
Perugia - Itas Diatec Trentino
Typ 2 - 1.11 Wynik:
MKS Muszynianka - Aluprof Bielsko-Biala
Typ 1 - 1.30 Wynik:
Stawka: 2j
Kurs: 2,09
EW: 4,18j
Analiza:
Kupon #3
Ajax - Groningen
Typ 1 - 1,36 Wynik:
FC Twente - Roda JC
Typ 1 - 1,36 Wynik:
PSV - Heerenveen
Typ 1 - 1,30 Wynik:
Stawka: 1,97j
Kurs: 2,41
EW: 4,73j
Analiza:
EDIT @ źle podliczyłem EW zmieniłem z 5,2 na 4,73.
Można to usunąc, chciałem edytować, a zacytowałem.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Lyon vs Lens


Według mnie dość ciekawy mecz, Lyon bo ostatnim meczu zremisowanym 2-2, dwie bramki stracone w 90min oddalili się od mistrzostwa. Zaś Lens przegrało na własnym terenie z Marsillią (0-1).
Lyon u siebie przegrał tylko raz, będą chcieli wynagrodzić kibicom ostatnią wtopę, dla Lyon jak i dla Lens 3 punkty są ważne, ponieważ Lyon walczy wciąż o mistrzostwo Francji, natomiast Lens o utrzymanie w najlepszej lidze francuskiej.
Wszsytko przemawia za Lyonem, własny stadion, lepsi piłakrze, większe aspiracje, zamazanie ostatniej wtopy.Lyon ostatnie 2 mecze zremisował, więc to też będą chcieli przełamać tą passę.

Inne Typy :
Over 2,5 @ 1,8 3/10 ✅✅
Lyon -1 @ 1,95 4/10 ✅✅
Lyon @ 1,33 7/10
✅✅

Fiorentina vs Ac Milan

Zacznę od tego, że Milan odniósł ostatnio przekonujące zwycięstwo, z odwiecznym rywalem Interem, aż 3-0. Oglądałem tamten mecz i był ciekawy, nawet bardzo.Milan przewodzi w Seria A mając 2 punkty przewagi nad Interem i 1 mecz zaległy, zaś Napoli wygrywając dzisiaj zrównała się z Milanem, ale też mają 1 mecz więcej, więc to może być dodatkowy powód do wygranej &quot;nie dać się dokonić&quot;. Niby Fiorentina ma atut własnego boiska choć ? gra na nim średnio, natomiast Milan w lidze gra najlepiej na wyjazach. Fioretina ostatnio zremisowała z Ceseną. Milan potrafi zremisować z takim Bari, ale też właśnie potrafi wygrać z Interem. Piłakrze Milanu mają więcej talentu, mierzą wy wyższe cele, osłabieniem może, być brak Cassano, który w ostatnim meczu dostał 2 zółte kartki w konsekwencji dostał czerwoną. Więc wiekszość przemawia za Ac Milan, a może Boruc puści coś co nie powinno wpaść, to się okaże boisko to zwerfikuje.

Inne Typy:

AC MILAN @1 1,83 5/10 ✅✅
AC MILAN -1(AZJ) @2,42 3/10 zwrot
Liczba Kartek powyżej 3,5 @ 1,61 3/10
✅✅✅

ładnie ładnie
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #4
Fiorentina - AC Milan DNB
Typ 2 - 1.36 Wynik: 1-2 ✅
Lyon - Lens
Typ 1 (-1 AZJ) - 1.55 Wynik:
3-0 ✅
Stawka: 3j
Kurs: 2,11
EW: 6,33j

Analiza:
✅ 3,33j
Kupon #5
Nishikori vs Sweeting
Typ 1 -3,5 Wynik: 4-6, 6-7 ⛔

Stawka: 3j
Kurs: 1,72
EW: 5,14

⛔ 3j
Szkoda, że zapozyczony typ nie wszedł.
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #5

Frederico Gil - Sergiy Stakhovsky
Typ 1 - 1,40 Wynik : 6-1 6-3 ✅

Nikolay Davydenko - Robin Haase 5-7 6-4 4-6 ⛔
Typ 1 - 1,36 Wynik :


Stawka 3j
Kurs: 1,90
EW 5,73j


⛔ 3j
miał być Roberdo zamiast Davydenko, ale nie mogłem go znależść na Bet365.com
Edit@ Ładnie przez to, że bet365 15 min przed ropoczęciem meczu Robredo nie miał go ofercie dałem typ zastępczy i oczywiscie nie wszedł żenada

Kupon #6

Stepanek - Baghdatis
Typ 1 - 1,57 Wynik : 3-6 6-1 7-6 ✅

Stawka 4j
Kurs: 1,57
EW 6,29j


✅ 2,29j
Oby więcej takich pozytywnych emocji ! w Tie Breaku z 0-3 na 5-6 6-7 by wygrać 9-7
 
D 1

dinus

Użytkownik
Liverpool - Man City


Witam czeka nas ciekawy mecz w Anglii, liczę na dobre widowisko. Liverpool przegrał ostatni mecz z West Bromwich 1-2 po 2 rzutach karnych jeden w 90min :&gt;. Natomiast Man City wygrał 5-0 z Kotami (Sunderland), wczesniej porażka z Chelsea 2-0 , wygrana z Wigan remis z Fulham i porażka z Man Utd, czyżby powrót formy czy Sunderland zagrał słabo? Natomiast Liverpool ładnie się ostatnio prezentował, aż do ostatniego meczu pomijając wpadka z Młotami 1-3. Bilans Liverpool na własnym stadionie 9-4-2 dość dobry, zaś Man City na wyjeździe 6-4-5. Liverpool traci dość mało bramek u siebie w lidze nie całą jedną na mecz, natomiast Man City też dużo nie strzela na wyjazdach, ale według mnie w tym meczu będzie inaczej będzie dużo bramek. Mam nadzieje, że z dobrej strony zaprezentuje się Carroll. Cieżko osądzać kto wygra obie drużyny mierzy w mistrzostwo na początku sezonu, ale praktycznie nie mają szans na mistrzostwo, Man City wielkie pięniądze, wielkie ambicje, wielcy piłarze, ale wyniki nie te, tak samo z Liverpoolem, ciężko mi stwierdzić kto wygra w tym meczu, ale jednak przechyle się ku Man City, liczę tak jak mówiłem, że dobrze zagra Carroll i Dżeko :&gt;. Jak to bywa w angielskich meczach, mecz będzie pewnie zacięty dużo ostrej gry więc może być dużo zółtych kartek.

@ Inne Typy

Man City -1 (AZJ) 5,95 @ 1/10 ⛔
Man City DNB 2,00 @ 4/10 ⛔
Powyżej 3 3,00 @ 2/10 zwrot
Kartki powyżej 2,5 1,57 @ 5/10
⛔

Mam pytanie zagląda wogóle ktoś tutaj?
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #7

Liverpool - Man City
Typ 2 -1(AZJ) Wynik: 3-0


Stawka 1,64j
Kurs: 5,5
EW 9,02j


⛔ 1,64j

No niestety się przeliczyłem.
 
D 1

dinus

Użytkownik
SZACHTAR DONIECK - FC BARCELONA

Czeka nas rewanżowy pojedynek, w pierwszym meczu wpadł wynik 5-1 dla gospodarzy, choć goście powinni strzelić więcej goli choćby sytuacje z pierwszych 15min. Barcelona u siebie była pod mini presją strzelenia conajmniej 3 goli, ponieważ kibice byli zwiedzenie, że ich ulebiency strzelają tylko 2 bramki i wygrywają ostatnio przewagą 1 bramki. Szachtar ostatni mecz przegrany oglądałem ten mecz i był dość nudny, nawet więcej niż nudny bardzo nudny. Natomiast oglądałem mecz Barcelony z Almerią dziwny mecz tyle akcji Messi np strzela zamiast po ziemi chcę lobać bramkarz i bije prosto w niego, później kontratak gdzie było 2 piłkarzy Almeri na samego Pique (?) i wpadł, później szybki karny i wyrównanie i wygrana, gdzie Messi gola na 3-1 wbił w 90min+, ten gol też był dziwny wyglądało jakby &quot;obronca odpuśćił&quot;. Szachtar u siebie jest bardzo groźny ostatni np pokonał Arsenal, ale czy ja wiem czy mają szanse z Barceloną, jakby zagrali tak jak pierwsze 15 w Barcelonie z lepszą skutecznością to mogli by powalczyć o zwycięstwo. Barcelona na wyjazdach gra gorzej i jeśli mają &quot;pewny&quot; awans odpuszczają np mecz z Wisłą pierwszy wygrany bodajże 4-0 by w Krakowie przegrać 0-1. Choć w tym przypadku może tak nie być, bo wiedzą o tym, że Szachtar to godny przeciwnik. Skłaniał bym się tutaj, że jeżli ktoś wygra to przynajmniej 2 bramki, dla mnie cieżki mecz do wytypowania, popatrze czy jest coś ciekawego do zagrania, jeżeli będzie to napisze.
Jakieś sugestie co do tego meczu ?

Barcelona 1,85 @ 4/10 ✅✅
Barcelona -1 (AZJ) 2,65 @ 2/10 zwrot
Powyżej 4.0 4,65 @ 1/10 ⛔⛔
Dałbym, że Villa nie strzeli, ale nie moge znalezść. ✅✅

Ciekawie kto będzie miał racje ja czy AKA SHAKAL :&gt;
 
D 1

dinus

Użytkownik
Kupon #8

Szachtar - Barcelona
Typ 2 (-1 AZJ) - 2,5 Wynik: 0-1

Stawka 3,85j
Kurs: 2,5
EW 8.65j


Zwrot
Kupon #9

Man Utd - Chelsea
Typ X - 3,25 Wynik: 2-1 ????

Stawka 2j
Kurs: 3,25
EW 6,5j


⛔ 2j
Typ na przeczucie.
 
D 1

dinus

Użytkownik
To jak odzielamy się GRUBĄ KRESKĄ od poprzednich postów. I zaczynamy mądre, a przedwszystkim rozsądne granie :)

1.

Prievidza-Levice(+6,5) 2 1.87 18:00 ✅✅ 71-66

Kurs:xxxx
Wkład:xxx

Buk:Betsson

+130.50 PLN

Zysk/Strata: +4605.30 PLN

Szablon
 
D 1

dinus

Użytkownik
1.

????Jo-Wilfred Tsonga- Rafeal Nadal(-3,5) 2 1.80 ✅ (6:2, 5:7, 6:4)

Kurs:1.8
Wkład:5GBP

Buk:Bet365

+4 GBP

Zysk/Strata: +4 GBP
 
Do góry Bottom