>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typerskie rewolucje

F 0

fanxtar

Użytkownik
Witam wszystkich typerów!

Długo zbierałem się do założenia własnego tematu z typami ale oto jest ????

Na dzień dobry:

Kiki Bertens - Angelique Kerber 2 - 1,18 krecz/zwrot
Kerber zdaje się powoli wracać do życia po zwycięstwie w AO. Tutaj dostaje dużo słabszą przeciwniczkę, a punkty do rankingu przecież zbierać trzeba.
Naomi Osaka - Timea Babos (Babos &gt; 0,5 seta) - 1,25 ✅
Jeśli Timea była w stanie odprawić z kwitkiem dobrze grającą Pliskovą, to tym bardziej powinna wygrać przynajmniej seta z Naomi.
Coco Vandeweghe - Monica Niculescu (Coco &gt; 0,5 seta) - 1,25 ⛔ // Coco powinna kreczować, bo ewidentnie miała jakiś problem ze stopą. Drugi set ewidentnie na dogranie i zgarnięcie pieniążków za udział... Cóż, bywa i tak.
Rumunka dostała w 1/32 praktycznie wolny los do 1/16, a i tak straciła seta z beznadziejną Peng. Dlatego Coco, która gra tutaj naprawdę fajny tenis również powinna wygrać przynajmniej jednego seta.
Johanna Konta - Elena Vesnina (Konta &gt; 0,5 seta) - 1,25 ✅
Konta zarówno w IW, jak i tutaj, gra fajny, równy tenis. Da się to oglądać, co w damskim tenisie nie jest regułą. U Eleny zawsze drażnił mnie taki sobie serwis (już w deblu z Makarovą bez oglądania meczu można było zgadnąć, w których gemach serwuje Vesnina). Set dla Konty jak najbardziej do udźwignięcia.
AKO: 2,3
Bukmacher: Totolotek
- mam u nich rangę VIP Platinium (+7% do każdego zakładu)
Stawka: 475 ⛔
EW: 1042,39
 
F 0

fanxtar

Użytkownik
Jak to mówią - pierwsze śliwki robaczywki. Dzisiaj atakujemy faworytów w tenisie:
Agnieszka Radwańska - Timea Bacsinszky 1 - 1,35
Oglądałem kilka meczów Timei w IW i tutaj w Miami i jest to generalnie przebijanie w pół kortu, bez jakichś technicznych fajerwerków. Aga powinna drewnianą Szwajcarkę elegancko rozprowadzić po korcie.
Heather Watson - Simona Halep 2 - 1,25
Brytyjka zaliczyła spory progres ostatnimi czasy ale na Simonę to i tak za mało. Oglądałem mecz Heather z Wickmayer i gdyby Belgijka była bardziej konkretna pod koniec 2. seta, to Watson by już w turnieju nie było.
Roberto Bautista Agut - Jo Wilfried Tsonga 2 - 1,4
Hiszpanie dostają w Miami wciery aż miło. Przed chwilą odpadł Ferrer, a dzisiaj po południu powinien odpaść kolejny. Tsonga w nienajgorszej formie, w IW powalczył z Djokiem (odpadł po dwóch TB), kiedy Bautista dostał oklep od Feliciano.
AKO: 2,36
Bukmacher: Totolotek
Stawka: 200
EW: 448,4
 
Do góry Bottom