>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typer MŚ w hokeju 2015

adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy aby wygrać w tej promocji wystarczy prawidłowo wytypować co najmniej 40 spotkań,czy wygrywa tylko osoba/osoby która będzie mieć trafionych typów najwięcej(ale nie mniej niż 40),bo ten skromny opis zasad tego stuprocentowo nie rozstrzyga,a mam wątpliwości bo 40 trafnych typów może mieć relatywnie dużo osób jeśli to konkurs dla graczy z całego świata.

Zasady i warunki:

&quot;Nagroda główna –iPad mini 3 16GB
Aby wygrać nagrodę główną czyli iPada mini 3 16GB gracz musi wytypować poprawnie w naszym typerze przynajmniej 40 z 64 spotkań mistrzostw świata IIHF w hokeju na lodzie 2015 rozgrywanych w Pradze (Czechy).
Zwycięzcy otrzymają iPada mini 3 16GB.
Ze zwycięzcą skontaktujemy się poprzez skrzynkę wiadomości na jego koncie Sportingbet w ciągu 24 godzin od zakończenia turnieju
W przypadku 11 lub większej liczby zwycięzców, gracze otrzymają równą część z puli 40.000 PLN (nie zostanie przyznany iPad mini3 16GB).
Na żądanie gracza iPad mini 3 16 GB może zostać wymieniony na 1600 PLN w gotówce, księgowanej na aktywnym koncie gracza Sportingbet. Pieniądze zostana zaksięgowane w ciągu 48 godzin od takiego żądania, który może zostać zgłoszone do 24 godzin od zakończenia turnieju.&quot;
 
V 94,4K

vuvuvu

Użytkownik
Też się nad tym zastanawiam. wie ktoś czy to już koniec konkursu , Jakie są wyniki ? Nie ma zakładki na dzisiejsze mecze o medale .
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jest zakładka na dzisiejsze mecze tylko,że jest to pierwszy raz gdy typuje się w dniu meczu a nie dzień wcześniej.
Z tego co wywnioskowałem z &quot;zasad&quot; i odpowiedzi supportu to 40 trafnie wytypowanych wystarczy aby być zwycięzcą,jednak nie był to wielki wyczyn i spodziewam się &gt;100 zwycięzców,co zapewne od początku zakładali umieszczając kuriozalną opcję w której najbardziej opłacalna dla laureatów była liczba zwycięzców 12-25(czyli lepiej było wygrać wraz z 20 osobami niż samotnie). W konkursie na medalistów MŚ spodziewam się mniejszej liczby zwycięzców.
 
V 94,4K

vuvuvu

Użytkownik
Nie wiem gdzie widzisz zakladkę na dzisiejsze mecze Hokejowego Typera mistrzostw świata bo ja nie mam.
Już jest zakładka do Hokejowego Typera
 
V 94,4K

vuvuvu

Użytkownik
Skontsktowalem się z czatem Sportingbet i dziewczyna powiedziala mi że wszyscy ktorzy traią 40 eczy lub więcej bedą dzeleni wygraną tak samo.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jakby było 100 to byłbym nawet zadowolony.
A nie wiem nawet czy ta wygrana zamiast ajpada to nie będzie jakieś symboliczne 10 zł.
Dowiemy się jutro.
 
V 0

voyt3c

Użytkownik
Ja trafiłem medalistów, typowanie potwierdzone , czekam na wyniki podziału 40000 pln ???? . Mam nadzieje że chociaż 100 pln wpadnie, bo wytypowanie medalistów nie było zbyt trudne.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Zgadza się,nie było wielkiego zaskoczenia co do medalistów,ale ja i tak ich nie trafiłem,jak ktoś wie,niech napisze ile osób trafiło,a może ktoś trafił całą dokładną klasyfikację?
W typowaniu codziennych wyników z tego co widzę było bagatela 690 zwycięzców ????
 
V 0

voyt3c

Użytkownik
Mi na konto wpłynęło 67 pln, wychodzilo by że aż 590 osób trafiło medalistów. Ale mail&#39;a nie dostałem żadnego z informacją o wygranej.
 
Q 0

quest

Użytkownik
tylko czemu te 58 zł jest do obrotu jak w regulaminie nie było o tym mowy...ipada też by kazali obracać...?
 
Do góry Bottom