>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tylko zysk 0,5

b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
To co przedstawię poniżej to może nie &quot;system&quot; a sposób gry ...
Dużo osób próbuje grać ostatnio bardzo niskie kursy 1,01-1,05 myśląc że to kursy grają chcą przejść 200 , 400 i wiecej poziomów grając va-bank .
Ja im mówię powodzenia – ale prędzej czy póżniej noga się podwinie , przykład samuel - te kursy mu nie siadłyKurs: 1.01 + Kurs: 1.023 + Kurs: 1.023 .


Mój cel jest inny chce zysku dziennego, mnie wystarczy 10j
Ostatnio zarobiłem troszkę ponad 1,6k tu Mój temat

Sposób &quot;System&quot; jaki zamierzam grać jest następujący :
1j :=10zł -pisze jednostki bo każdy podstawi se ile chce pod to

Start 100j

dzielimy to po 50j i gramy va-bank Over 0,5 Live czekając aż kurs urośnie do poziomu &lt; 1,10
aż do USTALONEGO ZYSKU tj 10j a wystarczą do tego 2 spotkania po 1.10
i mamy nasz zysk .
Jak dobieram spotkania :

Na przykładzie drużyny która zabrała mi troszkę KASY

Bari 0 – 0 Ascoli

Bari
Mecze u siebie := 18 - Bramki strzelone 18
5 ostatnich spotkań Bramki strzelone 2 &quot;czemu ja to grałem &quot; powinno być minimum 6

Ascoli
Mecze wyjazd := 21 Bramki strzelone 21
5 ostatnich spotkań Bramki strzelone 9
w trakcie spotkania obserwacje również ilość ataków , strzały na bramki i z tego wnioskuje czy warto czy też nie ....
Wiadomo dla uczących się i nie pracujących &quot;czyli dla tych bez większych dochodów&quot; sposób ten przyniesie małe zyski ale wystarczy zainwestować trochę by się cieszyć a jak przegram hmmm.. cóż to tylko zabawa przegrywałem wiecej , i wiem ile mogę przeznaczyć na zabawę ...

Zabawę będę prowadził tu ZYSK
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Zmieniam troszkę system na początku gram Va-bank do uzyskania 50j zysku i gram za 100j &quot;50Bank&quot; by zysk był nie 10j a 20-25j ..
Obecnie jest
Bank 50j
Stawka 50j
Wczoraj 10j
Dzisiaj 10j
Co daje 70j do gry...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
zmiana systemu nie przyniosła nic złego za to sposób dobierania spotkania był inny temu do gry zostało tylko 50j .......
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To co przedstawię poniżej to może nie &quot;system&quot; a sposób gry ...
Dużo osób próbuje grać ostatnio bardzo niskie kursy 1,01-1,05 myśląc że to kursy grają chcą przejść 200 , 400 i wiecej poziomów grając va-bank .
Ja im mówię powodzenia – ale prędzej czy póżniej noga się podwinie , przykład samuel - te kursy mu nie siadłyKurs: 1.01 + Kurs: 1.023 + Kurs: 1.023 .

dzielimy to po 50j i gramy va-bank Over 0,5 Live czekając aż kurs urośnie do poziomu &lt; 1,10
aż do USTALONEGO ZYSKU tj 10j a wystarczą do tego 2 spotkania po 1.10
i mamy nasz zysk .

Mozesz wytlumaczyc co masz na mysli mowiac &quot;czekajac az kurs urosnie do poziomu &lt;1,10&quot;?? bo z tego co napisales to on jest &lt;1,10 i raczej nie moze urosnac do poziomu &quot;&lt;1,10&quot;, no chyba, ze masz na mysli &quot;urosnie do poziomu =1,10&quot;
Piszesz na poczatku, ze wkoncu noga sie powinie w metodzie gry VaBanQ a sam tak grasz...rozumiem, ze dzielisz 100j/2 = 50j i inwestujesz w 2 bety po &lt;1,10, tak?
Czy zostawiasz sobie 50j, a za drugie 50j grasz?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Mozesz wytlumaczyc co masz na mysli mowiac &quot;czekajac az kurs urosnie do poziomu &lt;1,10&quot;?? bo z tego co napisales to on jest &lt;1,10 i raczej nie moze urosnac do poziomu &quot;&lt;1,10&quot;, no chyba, ze masz na mysli &quot;urosnie do poziomu =1,10&quot;
Piszesz na poczatku, ze wkoncu noga sie powinie w metodzie gry VaBanQ a sam tak grasz...rozumiem, ze dzielisz 100j/2 = 50j i inwestujesz w 2 bety po &lt;1,10, tak?
Czy zostawiasz sobie 50j, a za drugie 50j grasz?
Czekam aż kurs z 1,06 podniesie się do poziomu wyższego lub równego niż 1,10
grałem za 50j 50j BANK w systemie piętnastka ..
Wiec &quot;VaBanQ&quot; to raczej nie jest tak do końca ....
dalej podtrzymuje swoje słowa żę VaBanQ prędzej czy później zakończy się BANKRUTEM temu ten &quot;SPOSÓB&quot; gry trzeba wpisać w jakiś system w moim przypadku 15-stka

Pozdrawiam
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Trochę myślenia
Poziom I 15-stki
Stawka 10
cel 20 /// by zamknąć pierwszy poziom
10x1,1:=11
11x1,1:=12,1
12,1x1,1:=13,31
13,31x1,1:=14,64
14,64x 1,1:= 16,11
16,11x1,1:=17,71
17,71x1,1:=19,49 /// poziom zamknięty
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
jest to modyfikacja moja wpisana w ten system zasada jest tylko co do ETAPÓW &quot;banków&quot; reszta czy dajemy kurs 2 czy Ako 2 jaka różnica ?? - taka że mnie łatwiej trafić kursy 1,1 - 1,7 niż jeden 2
 
D 77

dalik

Użytkownik
Racja tylko to nie typowa 15 stąd było moje zapytanie.

Tak czy siak sposób dobry. Szacunek dla Ciebie.
Zacząłem to testować za drobne kwoty tylko bardziej &quot;na pałę&quot; wybieram losowo mecze gdy mam możliwość obstawiania. .

Edyta.
aha , pamiętaj: Kursy nie grają
 
D 77

dalik

Użytkownik
Odświeżę trochę temat.
Jestem właśnie w trakcie meczu USA - Polska w siatkówkę.
Jest 2:0 w setach dla polski i trzeci set 10:8 dla Polski.
Kurs na zwycięstwo Polski był 1,04 cholernie mały ale postawiłem 115zł.
Jak matematyka przykazała - to jest łatwe 5zł do przodu.
Jakby Polska tego nei wygrała , to chyba by było zapisane w historii tego kraju....
Zastanawiam się poważnie nad graniem &quot;pewnych meczów&quot; za grubą kasę.
Wiem, że już nie jeden poległ na tym ale jak nie patrzeć dorobić się można (dopóki się nie wtopi ???? )
Co Wy na to ?
 
Do góry Bottom