>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TYLKO GOLE

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Po przeczytaniu kilku dobrych rad forumowiczów (m.in. Papa Smerf, Sztuk 18 i Dark Nighmare) oraz własnej grze i spostrzeżeniom sądzę że znalazłem system wygodny dla siebie! :smile:
Strategia/system jest oparta na zdarzeniach piłki nożnej i dotyczy typowania ilości strzelonych bramek. Będę stosował dwie drogi gry, nie łączące się ze sobą. Docelowo być może pozostanę przy jednej lub zmodyfikuję którąś, gdybym doszedł do fundamentalnych dla systemu wniosków.
Systemy nazywam odpowiednio OVER 0,5 oraz UNDER/OVER, co najkrócej charakteryzuje ich cechy:
OVER 0,5 to gra oparta tylko i wyłącznie na takim doborze meczów, w których nie padnie wynik 0-0. UNDER/OVER to składanie takich kuponów, gdzie będą typowane spotkania o niskim prawdopodobieństwie udziału sumy bramek w konkretnym meczu, czyli również dobór niskich stawek (może to być over/under ilości bramek na mecz, którąś połowę spotkania lub na konkretny zespół). Pierwszy sposób bardziej ma posłużyć realnym zyskom. Drugi również, niemniej ten będzie traktowany bardziej dla &quot;sportu&quot; - własnej rozrywki. Ponieważ nie ma pewnych systemów, pech może sprawić, że powyższe metody gry mogą się w oczywisty sposób nie sprawdzić...
Dla osiągnięcia celu, jakim jest naturalnie wygrywanie - nauczony poprzednimi próbami gry w podobny sposób - bezwzględne jest przestrzeganie trzech prostych zasad:
  1. Nie można grać na konkretny wynik lub rozstrzygnięcie (nawet z podpórką - faworyt zbyt często przegrywa), ewentualnie kupon można uzupełnić o bardzo pewny typ &quot;awansuje&quot; przed rewanżem meczu pucharowego.
  2. Grać dziennie tylko tyle, na ile rynek pozwala - pomniejszone o swoje przekonanie podparte analizą; jeśli zatem wierzymy tylko w jedno spotkanie to tylko takie obstawić lub zrezygnować w ogóle. Równocześnie jeśli nie ma czasu na analizę - nie podejmować gry na siłę.
  3. Minimalizować emocje - tylko ilość goli w meczu ma wzbudzać zainteresowanie, a nie sympatie do drużyny, czy chęć &quot;dokręcenia&quot; kursu, itd.

W przypadku strategii OVER 0,5 kapitał początkowy to 25j. Wielkość zdarzeń na kuponie jest tylko ograniczona 2 punktem zasad. Wygraną kwotę obstawiamy na kolejne zdarzenie/a, aż do momentu podwojenia kapitału początkowego (to jest jeden poziom). Wówczas gra zaczęta zostanie od nowa z nową stawką początkową - wielokrotność 5j (lub wg uznania niższą/wyższą), wg schematu poniżej:
Kolejno w kolumnach (wzrost stawki, wartość stawki, oczekiwany obrót, bank - wartość zaokrąglona):
- 25j 50j 20j=25j-5j
5j 30j 60j 40j
10j 40j 80j 65j
15j 55j 110j 100j
20j 75j 150j 150j
25j 100j 200j 220j
30j 130j 260j 315j itd.
Ponieważ zaczynam z budżetem początkowym 50j na system OVER 0,5 to na pierwszym poziomie (czyli gdy gram 25j), może przytrafić się tylko jedna wpadka, by zacząć od nowa. W przypadku przebrnięcia kolejnych poziomów odkładamy pieniądze na wypadek właśnie nietrafnego typu - tzw. bank. Gdyby np. nastąpiło to na 4 poziomie, czyli gdy stawka początkowa to 55j, wówczas nową rozgrywkę zaczynamy od poziomu niżej, czyli 40j. Bank służy zabezpieczeniu na wypadek &quot;każda seria się kiedyś kończy&quot;, gorzej jak pech nie pozwala na serię, ale to już bajka &quot;losy nieznane&quot;...
W przypadku strategii UNDER/OVER kapitał początkowy to 10j i jest stały na każdy kolejny kupon, ale jego AKO powinno przekroczyć kurs 2,0. Jeśli system będzie mnie zawodził - zrezygnuję z takiej &quot;rozrywki&quot;. Dotychczas gra tym sposobem przebiegała w kratkę, ale od tego momentu typy będą bardziej przemyślane wg powyższych zasad...
Ponieważ podobne próby systemów podejmowałem wczesniej będę je kontynuował poniżej, uwzględniając tym razem bardziej szczegółowo statystykę, a przede wszystkim całość będzie bardziej poukładana i klarowna od samego początku.
Obecnie gram na Bet365. Dobrym bukmacherem do tego typu gry też jest Betfair, jeśli się tam przeniosę - poinformuję... ale na razie należy mieć szczęście i coś ugrać :smile:
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Dinamo Bukareszt - Vorskla Poltawa
Spartak Moskwa - Legia Warszawa
PSV Eindhoven - SV Ried
Club Brugge - FC Zastafoni
Partizan Belgrad - Shamrock Rovers
AZ Alkmar - Aalesund
Sevilla - Hannover 96
Sporting Lizbona - Nordsjelland
kurs: 1,29
stawka: 27,3j (większy niż &quot;starter&quot; bo z poprzedniej gry, link we wpisie wyżej)
UNDER/OVER
AEK Larnaka - Rosenborg Trondheim
under 2,5 Rosenborg
Gaz Metan Medias - Austria Wiedeń
awans Austria
Young Boys - Braga
under 4,5
Sparta Praga - FC Vaslui
awans Vaslui
Panathinaikos Ateny - Maccabi Tel Aviw
awans Maccabi
Schalke 04 G. - HJK Helsinki
over 1,5 Schalke
Dnipro D. - Fulham
awans Fulham
Victoria Guimaraes - Atletico Madryt
awans Atletico
Karpaty Lwów - PAOK Saloniki
awans PAOK
kurs: 3,24
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Dinamo Bukareszt - Vorskla Poltawa 2-3
Spartak Moskwa - Legia Warszawa 2-3
PSV Eindhoven - SV Ried 5-0
Club Brugge - FC Zastafoni 2-0
Partizan Belgrad - Shamrock Rovers 1-1 d.1-2
AZ Alkmar - Aalesund 6-0
Sevilla - Hannover 96 1-1
Sporting Lizbona - Nordsjelland 2-1
kurs: 1,29 ✅
stawka: 27,3j (większy niż &quot;starter&quot; bo z poprzedniej gry, link we wpisie wyżej)
UNDER/OVER
AEK Larnaka - Rosenborg Trondheim 2-1
under 2,5 Rosenborg
Gaz Metan Medias - Austria Wiedeń 1-0
awans Austria
Young Boys - Braga 2-2 (było gorąco w końcówce :razz ????
under 4,5
Sparta Praga - FC Vaslui 1-0
awans Vaslui
Panathinaikos Ateny - Maccabi Tel Aviw 2-1
awans Maccabi
Schalke 04 G. - HJK Helsinki 6-1
over 1,5 Schalke
Dnipro D. - Fulham 1-0
awans Fulham
Victoria Guimaraes - Atletico Madryt 0-4
awans Atletico
Karpaty Lwów - PAOK Saloniki 1-1
awans PAOK
kurs: 3,24 ✅
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 10,22j✅ (35,22j-25j)
Bilans UNDER/OVER: 14,64✅ (32,40j-10j-7,60j z poprzedniej rozgrywki)
A coś na dziś - o ile znajdę - nico później, teraz nie mam czasu na analizę...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Barcelona - FC Porto
St. Andra - St. Polten
Esbjerg - Hjorring
FC Zwolle - Sparta Rotterdam
Gyor - Zalaegerszeg
kurs: 1,15
stawka: 35,22j
UNDER/OVER
NK Rijeka - HNK Sibenik
under 1,5 Sibenik
NK Zagrzeb - Varteks Varazdin
under 1,5 Varteks
Ajax Amsterdam - Vitesse
over 0,5 II połowa
Willem II Tilburg - Maastricht
over 0,5 II połowa
Helmond - FC Eindhoven
over 1,5
Barcelona - FC Porto
over 1,5 Barcelona
kurs: 2,82
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Barcelona - FC Porto 2-0
St. Andra - St. Polten 1-1
Esbjerg - Hjorring 3-0
FC Zwolle - Sparta Rotterdam 2-0
Gyor - Zalaegerszeg 5-1
kurs: 1,15 ✅
stawka: 35,22j
UNDER/OVER
NK Rijeka - HNK Sibenik 1-0
under 1,5 Sibenik
NK Zagrzeb - Varteks Varazdin 1-0
under 1,5 Varteks
Ajax Amsterdam - Vitesse 4-1 (0-0)
over 0,5 II połowa
Willem II Tilburg - Maastricht 2-1 (1-0)
over 0,5 II połowa
Helmond - FC Eindhoven 0-1 (szok...)
over 1,5
Barcelona - FC Porto 2-0 (mimo wszystko lepiej nie powielać meczów...)
over 1,5 Barcelona
kurs: 2,82 ⛔
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 15,51j ✅
Bilans UNDER/OVER: 4,64j ✅
Mimo, że UNDER/OVER to typy bardziej &quot;sportowe&quot; to moją głupotą jest mimo wszystko wstawianie tu typów np. over 1,5 na cały mecz - w końcu równie dobrze można dać to na over0,5. W zasadzie jakiekolwiek inne granie over na UNDER/OVER mija sie z celem kuponów OVER0,5... od tego momentu rezygnuję na graniu over na cały mecz w strategii UNDER/OVER bo nawet nie ma z tego większej radości, pozostanę jednak (na razie) przy over na konkretną połowę lub zespół - dla frajdy ciekawych kursów... być moze strategia UNDER/OVER w ten sposób sama sie wykruszy stopniowo, ale jak zaznaczałem priorytetem są kupony OVER0,5 - a ich nie ma nawet za bardzo jak modyfikować...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Na razie charakter sportowy strategii UNDER/OVER pozostawię, mimo że trochę mi się to kłóci z obstawianiem na OVER0,5, co powoduje, że gdzieś umykają emocje po założeniu zakładów... ale zobaczymy... teraz ważniejsze - typy na dziś:
OVER 0,5
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
KAA Gent - Lierse
Mons - Zulte-Waregem
Utrecht - Roda Kerkrade
NK Koper - NK Rudar
Koge - Aalborg
Seoul - Gengwon
Hamburg - Cologne
kurs: 1,38
stawka: 40,50j

UNDER/OVER

Chelsea Londyn - Norwich
under 1,5 Norwich
Middlesbrough - Coventry
under 1,5 Coventry
Huddersfield - Wycombe
under 1,5 Wycombe
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
under 3,5
Tours - Nantes
under 3,5
FC Twente - VVV Velno
over 1,5 II połowa
kurs: 3,57
stawka: 10j
Do analizy meczów generalnie używam statystyk jakie dostarcza bukmacher, bo przyznam, że nie bardzo znam strony z takimi danymi, ale sporadycznie korzystam z norweskiej strony: http://fussball.wettpoint.com/en/tables.html , z której np. można się dowiedzieć że absolutnie nie wolno grać Polonię Warszawa na over 0,5 - ich wskaźnik meczów na remis 0-0 jest zatrważająco wysoki (http://fussball.wettpoint.com/en/correctscore/1086.html), a już tym bardziej w meczu z GKS Bełchatów.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-1 (mimo wszystko szczęśliwie, bo mecz na niskim poziomie)
KAA Gent - Lierse 1-0
Mons - Zulte-Waregem 3-1
Utrecht - Roda Kerkrade 3-1
NK Koper - NK Rudar 1-1
Koge - Aalborg 1-4
Seoul - Gengwon 6-3
Hamburg - Cologne 3-4
kurs: 1,38 ✅
stawka: 40,50j

UNDER/OVER

Chelsea Londyn - Norwich 3-1
under 1,5 Norwich
Middlesbrough - Coventry 1-1
under 1,5 Coventry
Huddersfield - Wycombe 3-0
under 1,5 Wycombe
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 2-1
under 3,5
Tours - Nantes 2-1
under 3,5
FC Twente - VVV Velno 4-1 (3-1) (cóż... zbyt ostro z tymi bramkami zagrane, ale szczęscie było blisko)
over 1,5 II połowa
kurs: 3,57 ⛔
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 30,89j ✅
Bilans UNDER/OVER: 5,36j ⛔
Pierwszy poziom gry OVER 0,5 zaliczony, co oznacza, że obecna pula przeznaczona na grę to 80,89j (25j pula startowa + 25j pula rezerwowa + 30,89j wypracowanego zysku). Kolejny zakład rozpoczęty będzie od stawki 30j, natomiast do banku trafia 25,89j (+stała pula rezerwowa).
W przypadku rozgrywki UNDER/OVER od dziś postanawiam, że jeśli poziom zadłużenia przekroczy 30j⛔ przestaję grać ten system, stop loss jest również niezbędny nie tyle na rynku walutowym, ale również w bukmacherce. Przy okazji ostatni kupon udowodnił, że selekcja musi być jeszcze bardziej restrykcyjna i wyważona!
OVER 0,5
Tottenham - Manchester City
Manchester United - Arsenal Londyn
Eintracht F. - Padeborn
Odense BK - Sonderjyske
Lille - Ol. Marsylia
Austria Wiedeń - FC Admira T.
Feyenord - Herenveen
Debreczyn - Ujpest
FC Basel - FC Thun
kurs: 1,37
stawka: 30j
UNDER/OVER
Rennes - Cean
under 1,5 Cean
PSV Eindhoven - Excelsior
under 1,5 Excelsior
Montana - CSKA Sofia
under 1,5 Montana
Steaula Bukareszt - FC Targa
under 1,5 Traga
Groningen - AZ Alkmar
over 0,5 II połowa
TSV Monachium - Union Berlin
under 1,5 Berlin
Glasgow Rangers - Aberdeen
under 1,5 Aberdeen
kurs: 3,18
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Tottenham - Manchester City 1-5
Manchester United - Arsenal Londyn 8-2 (szok!:razz ????
Eintracht F. - Padeborn 0-0
Odense BK - Sonderjyske 2-4
Lille - Ol. Marsylia 3-2
Austria Wiedeń - FC Admira T. 2-4
Feyenord - Herenveen 2-2
Debreczyn - Ujpest 3-2
FC Basel - FC Thun 2-1
kurs: 1,37 ⛔
stawka: 30j
UNDER/OVER
Rennes - Cean 3-2
under 1,5 Cean
PSV Eindhoven - Excelsior 6-1
under 1,5 Excelsior
Montana - CSKA Sofia 0-5
under 1,5 Montana
Steaula Bukareszt - FC Targa 2-0
under 1,5 Traga
Groningen - AZ Alkmar 0-3 (0-1)
over 0,5 II połowa
TSV Monachium - Union Berlin 3-1
under 1,5 Berlin
Glasgow Rangers - Aberdeen 2-0
under 1,5 Aberdeen

kurs: 3,18 ⛔
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 25,89✅ (bo 55,89j-25j-5j na nowy poziom)
Bilans UNDER/OVER: 15,36 ⛔
Muszę wyrazić pewną opinię, bo uczucia mam teraz mieszane. Oczywiście jestem rozczarowany na meczu II Bundesligi, bo dobrze grający Eintracht Frankfurt trochę zawiódł, ale goście mieli też pokazać pazur - ostatecznie ci są pewnie zadowoleni z remisu 0-0. Ale to jest Bundesliga właśnie, zbyt często mamy 0-0 albo wyniki hokejowe i tu zapewne leżał mój błąd. Z drugiej strony porażka w momencie niepierwszego etapu jest o tyle dobra, że to ułatwienie dla psychiki na przyszłość zarówno dla obstawiania meczów (bo na pewno nauczy mnie to większej uwagi w formowaniu zakładów), jak i przyjmowania porażki na poszczególnych poziomach (bo wiadomo, że każda seria zazwyczaj kiedys musi się skończyć). Ponadto cieszy, że dobór meczów generalnie jest z bardzo dużą rezerwą, większość kończy się bardzo dużą liczbą ramek, no ale na we Frankfurcie też tak miało być...
W przypadku strategii UNDER/OVER, widać że do zakładów powinienem selekcjonować mecze o bezwzględnej, niezaprzeczalnej i 100% pewności ;), bo nawet liga małej ilości bramek jak francuska może zawieść. Nastawiać się bardziej na mecze z ultraniekwstionowanym faworytem - obstawiając u1,5 na outsidera! Rennes był tu niekwestionowanym faworytem, ale na pewno nie ultraniekwestionowanym :razz:
Dziś powinno być lepiej:
OVER 0,5
Emmen - FC Oss
Haka V - HJK Helsinki
Vikingur - Vestmannaeyjar
Strajnar - Hafnarfjordur
Rosenborb BK - Odd Grenland
kurs: 1,16
stawka: 25j
UNDER/OVER
FC Barcelona - Villareal
over 1,5 Barcelona
Viktoria Pilzno - Sparta Praga
under 2,5 Viktoria
Maccabi TA - Ashdad
under 1,5 Ashdad
Nacional - Benfica Lizbona
under 4,5
Horsens - Aarhus
under 4,5
York - Aflerton
under 1,5 Aflerton
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
under 1,5 ŁKS
kurs: 3,03
stawka: 10j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Emmen - FC Oss 1-3
Haka V - HJK Helsinki 1-3
Vikingur - Vestmannaeyjar 1-3
Strajnar - Hafnarfjordur 4-0
Rosenborb BK - Odd Grenland 7-0
kurs: 1,16 ✅
stawka: 25j
UNDER/OVER
FC Barcelona - Villareal 5-0
over 1,5 Barcelona
Viktoria Pilzno - Sparta Praga 0-2
under 2,5 Viktoria
Maccabi TA - Ashdad 4-0
under 1,5 Ashdad
Nacional - Benfica Lizbona 0-2
under 4,5
Horsens - Aarhus 0-3
under 4,5
York - Aflerton 0-1
under 1,5 Aflerton
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1-3
under 1,5 ŁKS
kurs: 3,03 ✅
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 4,89j✅ (bo zyski z banku na nową grę 25,89j-25j + zysk z bieżącej 4j)
Bilans UNDER/OVER: 4,94j✅
Na razie dowód jest taki, że bez banku byłby minus - czy jest to jednak powód by każdy zysk odkładać w bank? Niekoniecznie, bo w innym przypadku nie uzbierałoby się sumy pozwalającej na granie &quot;od nowa&quot;. Najłatwiej więc wydłużyć poziom do np. potrojenia albo więcej stawki startowej. To kwestia stricte indywidualna - póki co realizuję wyznaczony cel.
Podsumowanie tygodnia po jutrzejszych zakładach (o ile coś adekwatnego znajdę).
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Swindon - Southampton
Bournemouth - Hereford
kurs: 1,09
stawka: 29j (bo poprzednio wygrana 4j, natomiast pozostałość z banku nie włączana do gry)
UNDER/OVER
nie znalazłem dostatecznej liczby meczów, które mnie interesują i dadzą AKO co najmniej 2,00
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Swindon - Southampton 1-3
Bournemouth - Hereford 4-1
kurs: 1,09 ✅
stawka: 29j
Bilans OVER 0,5: 7,50j✅ (31,61j - 25j + 0,89j pozostałość w banku)
Bilans UNDER/OVER: 4,94j✅
Ponieważ strategię OVER 0,5 zaczynałem 24 sierpnia czas na tygodniowe podsumowanie:
Zakłady trafne/wysłane: 6/7
Razem meczów/średnio na 1 kupon: 40/5,7
Liczba bramek/średnio na mecz: 160/4
Nietrafionych meczów (wynik 0-0): 1
1 tydzień - bilans: 7,50j✅
Natomiast w przypadku UNDER/OVER jestem winien podsumowanie z trochę dłuższego okresu czasowego bo przygodę zaczynałem 17 sierpnia:
Zakłady trafne/wysłane: 9/22
Razem meczów/średnio na 1 kupon: 106/4,8
Nietrafionych meczów: dokładnie nie wiem, nie prowadziłem przed tym tematem szczegółowej statystyki, a nie chcę przeszukiwać poszczególnych meczów.
Bilans do dziś: 4,94j✅
WNIOSKI:
W przypadku UNDER/OVER przystępowałem z minusem, gdy zakładałem ten temat. Więc ostatecznie jestem zadowolony z obecnego wyniku, bierze się to pewnie stąd, że przykładam większą uwagę w analizę spotkań, a w ostatnich dniach pechowe typy tylko minimalnie nie weszły, więc z taką progresją rozwoju mam nadzieję, że po kolejnym tygodniu bilans się poprawi :]
OVER 0,5 - nie trzeba tu liczyć na dużo szczęscia, bo przy dobrym wyborze meczów raczej o bramki nie trzeba się martwić. Śledzenie tych zdarzeń ponadto jest interesujące. Nadal pojawia się pytanie, czy warto grać bank? Z jednej strony tak, bo zabezpiecza nam płynność i zwiększa pewność inwestowania oraz daje komfort psychiczny. Z drugiej strony pomnażanie kapitału jest o wiele szybsze grając bez odkładanych zysków (przy podwojeniu stawki początkowej). Ja przegrałem pierwszy kupon po odłożeniu części zysku do banku - bez tego ruchu byłbym teraz na minusie 18,39j. Odpowiedź więc chyba brzmi, że bank to skuteczna metoda tej strategii. Nie wykluczam, że w najbliższym tygodniu nie przytrafi się taki pech i zjadę do tego poziomu, ale oczywiście liczę na przebicie się w okolice 3 poziomu - inaczej przecież bym nie grał :cool: Acha, mimo jednej porażki, pozytyw jaki jeszcze płynie z podsumowania jest taki, że generalnie trafiam na mecze z dużą ilością goli (średnia 4 na mecz), więc na dobrą sprawę gdyby pokusić się o OVER 1,5 może wynik byłby ostatecznie podobny :razz:
Liczenie czegoś takiego jak yield w przypadku takich systemów jest mało ekscytujące, to w końcu nie są mecze średnich i dużych kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Bilans OVER 0,5: 7,50j✅ (31,61j - 25j + 0,89j pozostałość w banku)
Bilans UNDER/OVER: 4,94j✅

Ponieważ strategię OVER 0,5 zaczynałem 24 sierpnia czas na tygodniowe podsumowanie:

Zakłady trafne/wysłane: 6/7
Razem meczów/średnio na 1 kupon: 40/5,7
Liczba bramek/średnio na mecz: 160/4
Nietrafionych meczów (wynik 0-0): 1
1 tydzień - bilans: 7,50j✅

Natomiast w przypadku UNDER/OVER jestem winien podsumowanie z trochę dłuższego okresu czasowego bo przygodę zaczynałem 17 sierpnia:
Zakłady trafne/wysłane: 9/22
Razem meczów/średnio na 1 kupon: 106/4,8
Nietrafionych meczów: dokładnie nie wiem, nie prowadziłem przed tym tematem szczegółowej statystyki, a nie chcę przeszukiwać poszczególnych meczów.
Bilans do dziś: 4,94j✅
To albo ci sie chce albo nie chce robic statystyk, bo takie branie tego co wygodne i pasuje do statystyk mozna sobie o kant dupy rozbic.


WNIOSKI:
W przypadku UNDER/OVER przystępowałem z minusem, gdy zakładałem ten temat
????


... a w ostatnich dniach pechowe typy tylko minimalnie nie weszły, więc z taką progresją rozwoju mam nadzieję, że po kolejnym tygodniu bilans się poprawi :]
Odsylam do wikipedii po definicje progresji oraz rozwoju.

OVER 0,5 - nie trzeba tu liczyć na dużo szczęscia, bo przy dobrym wyborze meczów raczej o bramki nie trzeba się martwić...
Jezuu, powiedz, skoro nie trzeba miec duzo szczescie zeby tym systemem ZARABIAC to jakim cudem Tobie sie nie udaje??


Z drugiej strony pomnażanie kapitału jest o wiele szybsze grając bez odkładanych zysków (przy podwojeniu stawki początkowej). Ja przegrałem pierwszy kupon po odłożeniu części zysku do banku - bez tego ruchu byłbym teraz na minusie 18,39j. Odpowiedź więc chyba brzmi, że bank to skuteczna metoda tej strategii.
No tak, nie ma nmic prostrzego jak pomnazanie kapitalu grajac kurs 2.
Zdaj sobie sprawe , ze przy takim kursie nie masz nawet 50 procent szans na trafiienie, wiec jakim cudem dochodzisz do tak genialnych wnioskow?
...dobrze , ze dodales chyba, jednak zapewne nie zrobiles tego celowo.


Liczenie czegoś takiego jak yield w przypadku takich systemów jest mało ekscytujące, to w końcu nie są mecze średnich i dużych kursów.
A co ma kurs do liczenia yieldu??

WNIOSKI/
Pozwol, ze zacytuje,,...po tym co tu dzisaj zobaczylem nie wiem czy chcialbym z Toba ubic muche w kiblu...

Wnioskow jest cale mnostwo ale wg mnie zaden argument do Ciebie nie przemowi bo masz spore zaleglosci w wiedzy ELEMENTARNEJ i nie hcodzi mi o bukmacherke ale o LOGIKE i Matematyke.
Sam sobie zaprzeczasz negujac wlasne tezy a na koniec i tak piszesz, ze wszystko gra i tylko male korekty i bedzie cacy.

Zapraszam do dzialu dla poczatkujacych po owa wiedze ...poszukasz a na pewno znajdziesz.

PS&gt;dodam tylko, ze gorszego rozumowania i nakrecania samego siebie jaki to jestem genialny to dawno nie widzialem.

Takze nie bierz sobie tego do siebie bo nie mowie CI tego na zlosc ale po prostu nie moge patrzec jak ktos wypisuje takie bzdury.
PS2&lt;Ale przynajmniej jest sie z czego posmiac przed snem i to bedzie jedyny pozytek z Twojego w cudzyslowie w nawiasie((((((,,,,,,,systemu,,,,,,)))
Temat do zamkniecia bo do niczego nie prowadzi.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Temat do zamkniecia bo do niczego nie prowadzi.
Oj, trochę narwany widzę jesteś. Nie wiem jakim sposobem lubisz grać, ale ja wyraźnie napisałem - ten sposób jest dla mnie wygodny! I nie musisz rozumieć co piszę, na razie odnotowuję ✅, jak się zacznie zła seria - bo to naturalnie możliwe - najwyżej przestanę dalszych prób. Ale rozumiem Ty masz patent na zwycięstwa - no widzisz, ja jeszcze do tego nie doszedłem, może będę kiedyś w Twojej wygodnej sytuacji. A może zaprezentuj go zamiast nabijać się ze wszystkich?! Twój post zachowam, jako dowód odrębnego zdania - szkoda ze słabo podpartego argumentami - dlaczego &quot;system&quot; jest słaby. Kolejne posty raczej będę prosił o usunięcie. P.S. nie wszystko co mówi wikipedia i media to prawda.
PROSZĘ O NIEKOMENTOWANIE TEMATU
wyjątki stanowią tylko merytoryczne uwagi
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5:
Thepsa Kusatsu - Tokushima Vortis
Monpellier - Amiens
kurs: 1,13
stawka: 31,61j
UNDER/OVER:
tak jak wczoraj, nie zebrałem satysfakcjonującej liczby zakładów
nie używam GG, zapraszam na: [email protected]
P.S. Coś chyba jest na rzeczy z tą forumową pocztą, każdemu nie działa?!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
meczów dziś nie brakuje, ale brakuje obstawienie opcji over 0,5, a te co mają - nie zadowalają mnie
UNDER/OVER
sytuacja się powtarza, nie zbiorę AKO co najmniej 2,00
Przerwa na reprezentacje uszczupla bardzo wybór, ale na szczęście już jutro uczta kibica, m.in. eliminacje ME - wierzę, że coś wybiorę.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
UNDER/OVER
Tymczasem Bet365 jednak rozszerzył dziś warianty bramkowe na eliminacje U-21 w strefie europejskiej więc są mecze, które mnie interesują...
Anglia - Azerbejdżan
over 2,5
Niemcy - San Marino
over 2,5 II połowa
Litwa - Szwecja
under 1,5 Litwa
Mołdawia - Portugalia
under 1,5 Mołdawia
Gruzja - Hiszpania
under 1,5 Gruzja
Luksemburg - Austria
over 2,5
kurs: 3,20
stawka: 10j
ale już w przypadku OVER 0,5 kursów nie ma lub są tak bardzo zaniżone że szkoda ryzykować dla trzeciego miejsca po przecinku lub 1 w miejscu setnym ułamka. Mam nadzieję, że młode reprezentacje nie zawiodą.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
UNDER/OVER
Anglia - Azerbejdżan 6-0
over 2,5
Niemcy - San Marino 7-0 (3-0)
over 2,5 II połowa
Litwa - Szwecja 0-1
under 1,5 Litwa
Mołdawia - Portugalia 0-2
under 1,5 Mołdawia
Gruzja - Hiszpania 2-6
under 1,5 Gruzja
Luksemburg - Austria 1-4
over 2,5
kurs: 3,20⛔
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 11,61j✅
Bilans UNDER/OVER: 5,06j⛔
Zawiedli mnie piłkarze z Iberii, wysokie prowadzenie osłabiło ich czujność i dali sobie wbić gola w końcówce. Zabrakło mi trzech minut do zwycięstwa :;/: Ale czuje, że jutro jest mój dzień!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Norwegia - Islandia
Cypr - Portugalia
Hiszpania - Chile
Tescoma Zlin - Varnsdorf
Łotwa U21 - Francja U21
kurs: 1,21
stawka: 35,72j
UNDER/OVER
Białoruś - Bośnia i Hercegowina
under 2,5 BiH
Walia - Czarnogóra
under 3,5
Irlandia - Słowacja
under 1,5 Słowacja
Ukraina - Urugwaj
under 2,5 Ukraina
Polska - Meksyk
under 2,5 Polska
Niemcy - Austria
over 0,5 II połowa
kurs: 2,03
stawka: 10j
Mało opcji bramkowych udostępnił w dniu dzisiejszym bukmacher, ale ostatecznie trochę interesujących mnie meczów znalazłem...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
OVER 0,5
Norwegia - Islandia 1-0
Cypr - Portugalia 0-4
Hiszpania - Chile 3-2
Tescoma Zlin - Varnsdorf 0-0
Łotwa U21 - Francja U21 0-3
kurs: 1,21 ⛔
stawka: 35,72j

UNDER/OVER
Białoruś - Bośnia i Hercegowina 0-2
under 2,5 BiH
Walia - Czarnogóra 2-1
under 3,5
Irlandia - Słowacja 0-0
under 1,5 Słowacja
Ukraina - Urugwaj 2-3
under 2,5 Ukraina
Polska - Meksyk 1-1
under 2,5 Polska
Niemcy - Austria 6-2 (3-1)
over 0,5 II połowa
kurs: 2,03 ✅
stawka: 10j
Bilans OVER 0,5: 0,89j ✅
Bilans UNDER/OVER: 5,24j✅

Zawiodła mnie II liga czeska, przyznam, że analiza bardzo przypominała niefortunny mecz Eintrachtu, gdzie wówczas tez przegrałem. Wniosek nasuwa się taki, że nie sama analiza ma być kluczem do typów, ale trzeba trochę ligą się interesować i ją &quot;czuć&quot;, a niestety czy to II liga czeska czy II liga niemiecka - sa mi dość obce. Nic to trzeba walczyć z kapitałem początkowym w przypadku OVER 0,5.
Natomiat na UNDER/OVER zbyt często trafiam na mecze bramkowe, chyba więcej uwagi trzeba poświecić OVER 0,5...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom