>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 50: Rio de Janeiro, Maia 2

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Rio de Janeiro, Brazylia
Data rozgrywania: 13.12.2021-19.12.2021
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup.jpg
Miejsce: Maia, Portugalia
Data rozgrywania: 13.12.2021-19.12.2021
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
M 542

Melbourne

Użytkownik
Fanselow - Oliveira
Oliveira @ 1.54 Unibet

Oliveira z Melzerem momentami zachwycał. Dobrze serwował, bronił, skutecznie kontratakował. Widać było, że świetnie się czuje na tym korcie, miał wsparcie publiczności i potrafił z tego korzystać. Przed tygodniem przegrał tu z Blancaneaux (ten później wygrał turniej). Pokonał F. Cerundolo w listopadzie. Forma jest wysoka, możliwe że niedługo poprawi życiówkę w singlu. Przypomina mi Marcondesa, który tydzień temu też grał nadzwyczajnie, nakręcało go wsparcie fanów i ostatecznie nawet wygrał challengera w Brazylii (zaczynał go jako nr. 524 ATP). Nie wiem czy Oliveira to powtórzy, ale warto mu się przyglądać. Jutro powinien wygrać, bo rywala ma ze zdecydowanie niższej półki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 928

majer04

Użytkownik
kolega wyżej dobrze kmini. oliviera wydaje sie byc w formie dostaje podobnie grajacego do melzera fanselowa ktory pomeczyl sie troche z reprezentantem gospodarzy w poprzedniej rundzie. oliviera powinien wygrać jednak ja sproboje rozwiazania ryzykowniejszego i zagram 1 set fanselow/ mecz oliviera po kursie 7. albo polecam zaczaić się na live i pograć po lepszym kursie czysty win.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
A.Bogdan-Gracheva 2 @1.82

Postawilem na Gracheva w tym meczu i takie mam odczucia. Przede wszystkim wydaje mi sie, ze miala duzo trudniejsza droge do tego polfinalu w postaci przeciwniczek. Ogolnie dobrze dziewczyna sie rozwinela w tym roku i ladnie pokazala sie na French Open i US Open. Kursy dziwnie sie tu zachowuja, bo raz rosna w jedna strone, by przechylic sie na korzysc Rumunki, po czym znowu faowrytuzja minimalnie Rosjanke, wiec chyba same buki niebardzo wiedza co tu zrobic.

Probuje na Gracheva, poniewaz potrzebny mi jakis typ z wiekszym kursem do dzisiejszych zdarzen. Licze, ze dobrze to "przeczytałem" i Rosjanka bedzie w tym meczu gora. Wiem, ze turbiej WTA Challenger, ale i tak chwilo "zgon" w dzialach tenisa, wiec chyba bez roznicy, ze nei bede przeszukiwac innych watkow.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Martin-Tseng 2 1.67 0-2
Oglądałem Tsenga w 2spotksniach w tym turnieju no i gra naprawdę świetnie.dobry stabilny serwis,szybkość i celność,nie widzę powodów by Martin nagle odczarował grę Tsenga.Jak dla mnie zdecydowany faworyt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom