>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 49: Florianopolis, Forli 3, Maia, Antalya 4

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Florianopolis, Brazylia
Data rozgrywania: 06.12.2021-12.12.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup.jpg
Miejsce: Forli, Włochy
Data rozgrywania: 06.12.2021-12.12.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup2.jpg
Miejsce: Maia, Portugalia
Data rozgrywania: 06.12.2021-12.12.2021
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju: https://maiaopen.pt/home
Zwycięzca singla 2020:
Pedro Sousa
Zwycięzcy debla 2020: Zdenek Kolar/Andrea Vavassori

kup.jpg
Miejsce: Antalya, Turcja
Data rozgrywania: 06.12.2021-12.12.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €31,440
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !

 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Florianopolis
Godzina: 17:00
Spotkanie: Londero - Heide
Typ: Londero
Kurs: 1.62
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Omijam tego tenisiste w zakładach ale dziś zrobię wyjątek, mam nadzieję że nie będę żałował. Ogólnie widzę warunki pod to żeby zagrać w stronę argentyńczyka. Granie w stronę Londero wiąże się z tym że jest on bardzo nieobliczalny i potrafi zagrać z kimś dobrze dysponowanym wyrównany mecz by za chwilę przegrać z jakimś no namem 2:0. Zawodnicy zmierzyli się w listopadzie 2 razy i 2 razy wygrał Heide, zawodnik z końca piątej setki rankingu. Nie chcę mi się wierzyć że wygra on 3 raz pod rząd z Londero który pod koniec 2019 roku zajmował 50 miejsce w rankingu. Dzisiejszy rywal to jest młody 19 letni chłopak który grywa głównie z zawodnikami z odległych miejsc, na których tle się wyróżnia. Nie jest to ten sam Londero co chociażby w 2019 roku ale tu kluczowe może być doświadczenie którego argentyńczykowi nie brakuje. Kurs nie powala patrząc na ostatnie wyniki ale w mojej ocenie Heide nie wygra 3 raz z tym zawodnikiem, polecam do dubelka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
And.Martin-C.H.Tseng 2 @1.8

Jeszcze mniej wiecej miesiac do startu nowego sezonu, ale grane sa challengery w dosc okrojonych obsadach. Chun Hsin Tseng byl niewatpliwie ogromna gwiazda juniorksich rozgrywek i 20-latek wciaz moze odegrac znaczaca role w przyszlosci, ale to akurat przypadek ze brakuje mu poki co po prostu tezyzny fizycznej. Niemniej jednak Tseng bardzo ograny w Europie, bodjaze trenujacy sporo w Barcelonie, wiec te hiszpanskie klimaty lub portugalskie w niczym mu nie przeszkadzaja. Tajwanczyk ostatnio sie rozegral, jest w dobrym rytmie meczowym i wydaje mi sie, ze naprawde jest niezle pod katem dyspozycji.

Pojde w jego strone tenisisty z Azji glownie dlatego ze Andrej Martin to juz weteran, ktory bardziej jest juz raczej po drugiej stronie mimo jeszcze nie az tak zaawansowanego znowu wieku, to raz. A dwa, akurat w tym pojedynku walory silowe nie odegraja duzego znaczenia, bo akurat slowackiemu weteranowi to zawsze brakowalo mocy na serwisie i uderzeniach, wiec od tej strony Tsengowi Slowak krzywdy nie zrobi. Licze na wydolnosc i umiejetnosci Tsenga w tym spotkaniu, ktory mam nadzieje bedzie powoli z miesiaca na miesiac odgrywac co raz wieksza role w swiecie tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom