>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 43: Sao Paulo-2

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Nicolas Massu - Thomas Cazes-Carrere
Typ: Nicolas Massu -1,5 seta; @1,70
Tobet

Stawianie na Massu jest zawsze jakimś ryzykiem, bo ten zawodnik już swoje w karierze osiągnął, no i ostatnio gra już głównie w challengerach. Ostatnie tygodnie to raczej słabe wyniki. Teraz trafia jednak na slabiutkiego rywala. Cazes-Carrere gra trochę w futuresach, trochę w challengerach. Jeśli chodzi o wyniki, to szału nie ma. Myślę, że jeśli Nicolasowi nic nie odbije, to powinien pokonać takiego rywala w dwóch setach.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Thomaz Bellucci - Ivo Klec
Typ: Thomaz Bellucci -6,5 gemów; @1,85
Tobet

Bellucci po serii słabszych turniejów chce się chyba wyżyć i postanowił zagrać w challengerze. W tym roku osiągał najlepsze wyniki właśnie na mączce, zatem jeśli nie wygra całego turnieju to się zdziwię. W pierwszej rundzie dostaje słabiutkiego Kleca. To powinien być szybki mecz. Linia handi troszkę wysoka, ale jak się Brazylijczyk przyłoży, to ją pokryje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Thomaz Bellucci - Paul Capdeville
Typ: Paul Capdeville +5,5 gemów; @1,90
Tobet

Tak jak pisałem w poprzednim poście, bardzo się zdziwię, jeśli Bellucci nie wygra całego turnieju. W pierwszym meczu gładko ograł słabiutkiego Kleca. W drugiej rundzie trafia jednak na troszkę lepszego tenisistę. Capdeville ostatnio zaszalał w Santiago. Jeśli forma z poprzedniego challengera pozostała, to Paul powinien przynajmniej te kilka gemów ugrać. Bellucci wygra oczywiście to spotkanie, ale wysoka linia handi 5,5 gemów, skłania raczej do zagrania plusowo na outsidera.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Yuriy Schukin - Christian Lindell
Typ: Yuriy Schukin; @1,35
Tobet

Schukin zapadł mi w pamięć zeszłorocznym finałem challengera w Poznaniu, gdzie przegrał po niesamowitym meczu z Peterem Luczakiem 6:3 6:7 6:7. Spotkanie to z tego co pamiętam było pokazywane na TVP Sport. Mecz ten był bardzo zacięty i stojący na dobrym poziomie, jak na turniej challengerowy. Wydawało mi się po obejrzeniu tego spotkania, że Yuriy w krótkim czasie bardzo podskoczy w rankingu. Końcówka zeszłego roku nie była jednak aż tak udana. Ten rok rozpoczął od kilku turniejów na hardzie w hali i mniej więcej od połowy marca gra już tylko na mączce. W kilku ostatnich challengerach odpadał w pierwszych rundach. Tutaj w Sao Paulo jakby przełamanie. Teraz trafia na młodego Szweda Lindella, który gra głównie w futuresach. Doświadczenie i ogranie na tym poziomie Schukina powinni przeważyć na jego korzyść w tym meczu. Uważam, że Yuriy wygra to spotkanie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Thomaz Bellucci - Christian Lindell
Typ: Christian Lindell +6 gemów; @2,10
Tobet

Lindell wczoraj dosyć niespodziewanie (przynajmniej dla mnie) pokonał Schukina. Dzisiaj jednak młody Szwed na pewno wyleci z turnieju. Trafia na Belluciego, który przerasta wszystkich zawodników w tych zawodach o dwie klasy. Jak na razie Brazylijczyk bardzo pewnie ogrywa rywali. Pewnie teraz będzie tak samo. Ja polecam jednak handi dodatnie na outsidera: z dwóch powodów - po pierwsze linia handi jest bardzo wysoka i jeszcze mamy dobry kurs na +6 gemów, to się rzadko zdarza; po drugie (tutaj trochę pofilozofuję) - czasami jest tak, że teoretycznie zawodnik znikąd, zaczyna grać świetny turniej, to potem kontynuuje tą grę do końca swojej przygody w imprezie (bardzo prawdopodobne, że Szwed w kilku następnych turniejach wypadnie słabiej w następstwie tych wspaniałych dla niego zawodów, ale tutaj w Sao Paulo jak w poprzednich meczach grał dobrze, tak w tym też powinien). Jak widać, mój typ jest trochę naciągany, ale myślę, że warto spróbować takie handi +6 gemów po naprawdę dobrym kursie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Thomaz Bellucci - Marcos Daniel
Typ: Thomaz Bellucci -4,5 gemów
Kurs: 1,75
Buk: Tobet
Analiza: Wczoraj Bellucci stracił seta z Lindellem, ale młody Szwed zagrał tutaj chyba turniej życia. Dzisiaj już wszystko wróci do normy w przypadku Brazylijczyka. Na przeciw staje Daniel - już nieco podstarzały rodak Belluciego. Daniel gra tutaj dobrze, ale finał to powinna być egzekucja. Bellucci od początku był megafaworytem tych zawodów. Napocił się tylko we wczorajszym półfinale. We wcześniejszych meczach pełen light i dziś też powinna być spokojna wygrana. Thomaz wygra zdecydowanie to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom