>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 41: Tiburon[USA], Rennes[Francja], Asuncion[Paragw.], Taszkient[Uzb], Kolding

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Tiburon
Location: Tiburon, California
Type: $50K
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: October 12.
2008 Champion: New event.
Tournament website: http://tiburonpc.org/challenger/

Challenger Rennes
Location: Rennes
Type: €64K+H
Surface: Indoor Hard
Starting Date: October 12.
2008 Champion: Josselin Ouanna [FRA].
Tournament website: http://www.openderennes.org/

Challenger Asuncion
Location: Asuncion
Type: $75K+H
Surface: Clay
Starting Date: October 12.
2008 Champion: Martin Vassallo Arguello [ARG].
Tournament website: http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/2009/index.asp

Challenger Taszkient
Location: Tashkent
Type: $125K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: October 12.
2008 Champion: Yen-Hsun Lu [TPE].
Tournament website: -

Challenger Kolding
Location: Kolding
Type: €42.5K+H
Surface: Indoor Hard
Starting Date: October 12.
2008 Champion: Roko Karanusic [CRO].
Tournament website: http://www.dtfchallenger.dk/2009/

Przydatne linki:

Challenger Tiburon:
Kwalifikacje singiel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/1768/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/1768/x.pdf

Challenger Rennes:
Kwalifikacje singiel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3503/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3503/x.pdf

Challenger Asuncion:
Kwalifikacje singiel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/587/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/587/x.pdf

Challenger Taszkient:
Kwalifikacje singiel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/4012/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/4012/x.pdf

Challenger Kolding:
Kwalifikacje singiel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3353/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3353/x.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tydzień temu Fortuna pozytywnie mnie zaskoczyła dała ofertę na kwalifikacje do challengerów jak znam życie jutro takiego wypadu nie będzie, ale chociaż napiszę co bym zagrał a nóż oferta pojawi się u kogoś innego niż tylko Fortuna, myślę o Tobecie też mają takie często akcje.
Prpić - Emmrich 3/6 7/6 6/3
Turniej w Danii i myślę ze dosyć &quot;izi moni&quot; jak dla Szweda jak i dla typującego go gracza, chociaż stary to Filipek na hardzie na czelkach zawsze groźny dla każdego jeśli jest w dobrej dyspozycji i nie sądzę by deblista totalnie na poziomie challengerowskim nie powinien tutaj mieć dużo do powiedzenia.
Janowicz - Walter 7/6 6/3
Tutaj chyba bym postawił każdą kasę na dobry kurs przy naszym Jurku który siedzi we Francji jakieś półtora tygodnia gdzie zaaklimatyzował się grając na Satce ale chyba tylko dla tego powodu, gdzie szybko dał sobie z tamtym turniejem spokój i przybył na kwalifikacje Walter niby talent ale strasznie mało chłopak pogrywa dosyć mizernie wyglądają jego występy w tym roku, jestem dosyć pewny że dla przynajmniej tej minimalnej wypłaty i trzech punktów do rankingu Jurek będzie walczył jakby to były nie tak dawne kwale do USO.
Haehnel - Inzerillo 6/1 6/3
Obaj Panowie Jerome lecz ten pierwszy pod koniec sezonu gra dosyć dobrze w tym tygodniu już pokonywał Mahuta, Bastla więc nazwiska nawet dla interesującego się tenisem naprawdę tego z wyższej półki nie raz słyszał o nich, Haehnel widziałem dzięki jakiejś amatorskiej dosyć kamerki mecz z Mahutem gdzie zagiął swojego krajana i po słabym pierwszym secie uśpił i dał zbyt wielką pewność siebie Nicolasowi wygrał z nim i awansował do turnieju głównego tego drugiego dżenta nie widziałem wiem że jest dosyć młody i jako junior bardziej podobała mu się gra w debla myślę że jednak starszy Francuz który dawno nic nie pokazał będzie chciał w dwóch tygodniach grać na dwóch różnych turniejach.
Gorban - Shipilov 6/4 6/1
Andrei Gorban jak dla mnie chłopak pokroju Ungura w stylu s&amp;v na twarde nawierzchnie więc odwrotność Ungura, ale jeszcze nie buchnął formą jak Rumun takie kraje jak właśnie Macedonia, Litwa ma talenty lecz jest im bardzo ciężko przebić się chociaż do pierwszej 500stki, o tym coś może powiedzieć wielki talent Litwiński Berankis czy Grigelis myślę że Gorban dla pięciu punktów do rankingu będzie walczył jak lew gdzie gospodarz turnieju Shipilov który gra w kwalach z WC nie jest jeszcze tak naprawdę profesjonalistą raczej jest to pokazanie go w kraju na scenie tenisowej, chłopak jeszcze karierę może rozwinie jeśli ktoś go zapamięta aktualnie ma szesnaście lat.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
kursy brane z totolotek.pl
ATP CHALLENGER TIBURON
Soeda-Gambill 1 1.50 6:4 7:5
NIe wiem, dlaczego na osobę 1153 w rankingu jest kurs, że przegra aż 1.50. Że gra u siebie to dla mnie nicnie mówi. Soeda jest na tyle równy,że nie da się ograć Amerykaninowi. Mecz dzisiejszej nocy (jutro o 00:30).

ATP CHALLENGER TIBURON
Karanusic-A.Gonzalez 1 1.35 2:6 7:6 6:4
Mecz dziś o północy, popatrzyłme na wyniki Alejandro Gonzaleza i wiem, że warto dać na zwycięstwo Roko. Kolumbijczyk słabiuto, porażki z Todero, czy 1:6 4:6 z Zemlją przekonują na mającego przebłyski Chorwata, których nawet jeśliich nie będzie miał dziś, to wygra.

ATP CHALLENGER ASUNCION
M.Gonzalez-Dasnieresde Veigy 1 1.21 6:4 6:1
Dobry i równy zawodnik Maximo Gonzalez (60 w rankingu Atp) w ostatnich 3 challengerach(Montevideo, Buenos Airs, Bukareszt) dochodził do ćwierćfinałów. Tutaj na pewno nie odpadnie w 1 rundzie z Francuzem, któremu często nie idizie, a z lepszymi poddaje się po prostu. Mecz dzisiejszej nocy o 02:15
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Pick No.1
Julien Obry vs Thierry Ascione 0-2 # 1.51 (1/10) Bet365

Jako pierwszy typ na forum wybrałem challengerowe spotkanie dwóch Francuzów Juliena Obry oraz Thierryego Ascione. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach turnieju Rennes 2009. Pierwszy z panów w turnieju gra - ponieważ jest jednym z 4 tenisistów, którzy otrzymali dzikie karty - jest on zdecydowanie mniej znany szerszej publiczności - aniżeli jego rywal Ascione. Obry ma na swoim koncie 7 punktów w rankingu ATP i zajmuje w nim 1065 miejsce. Ascione punktów tych zgromadził 288 i zajmuje 183 pozycję. Trzeba zaznaczyć, że Julien jest jeszcze bardzo młody - niedawno skończył 18 lat- podczas gdy jego rywal dobija się już do 30. Myślę, że po kursie 1.51 warto zagrać na dokładny wynik 2-0 dla starszego- bardziej doświadczonego Thierryego. Jako, że jest to pierwszy typ na forum - gram go ostrożniej. Stawka 1/10


&gt;&gt;wilander
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
kursy brane z totolotek.pl
ATP CHALLENGER TIBURON
Soeda-Gambill 1 1.50
NIe wiem, dlaczego na osobę 1153 w rankingu jest kurs, że przegra aż 1.50. Że gra u siebie to dla mnie nicnie mówi. Soeda jest na tyle równy,że nie da się ograć Amerykaninowi. Mecz dzisiejszej nocy (jutro o 00:30).
Ta osoba to Jan Michael Gambill była czternasta rakieta świata która chcę wrócić do aktywnego tenisa w następnym roku, a z uprzejmości paru challengerów dostaję dzikie karty pod koniec obecnego sezonu by miał jakieś mecze o stawke i nie idzie mu tak najgorzej gdzie Go Soeda nie jest zbyt równy na hardzie i aż tak bym na ten mecz nie ryzykował i zostawił go w spokoju.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Deniss Pavlovs vs Alexandre Kudryavtsev 2 # 1.30 (2/10) Bet365

Po udanym początku. Pora na kolejne typki. Pozostaje w tematyce challengerowej. Przenosimy się jednak z Rennes do Azji na otwarte twarde korty w Taszkencie. Na mój kolejny typ wybrałem pojedynek pomiędzy Łotyszem Denissem Pavlovsem, a Rosjaninem Alexandrem Kudryavtsevem. Jest to spotkanie chellengerowe więc i klasa zawodników nie jest najwyższa. Deniss zajmuję 333 pozycję w rankingu ATP, a Alexander 208. Łotysz jest w fatalnej formie. Na ostatnie 10 spotkań wygrywał tylko raz. Kudryavtsev też nie szaleję, jednak na pewno wygrywa więcej. We Wrocławiu poczynał sobie całkiem nieźle – dotarł do finału, gdzie przegrał z Michaelem Berrerem. Jutro liczę na pewne zwycięstwo. Dodam jeszcze tylko że Alexandre (23) jest 3 lata młodszy od Denissa (26) Stawka 2/10 :spokodfhgfh:

&gt;&gt; wilander
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
kursy brane z totolotek.pl

ATP CHALLENGER RENNES
Ball-Junaid 1 1.37 [13.10.2009 godz.17:00] 2:6, krecz Balla
Myślę, że sportowiec z mocnym serwisem, który w ostatnich dwóch challengerach odpadał w pierwszej rundzie w końcu się zrehabilituje i pokona niżej notowanego krajana (501 ATP) przechodzącego przez kwalifikacje. Obaj Australijczycy nie mieli rewelacyjnych wyników, więc myślę, że ten lepszy w rankingu wygra.

ATP CHALLENGER RENNES
Mina-Falla 2 1.17 [13.10.2009 godz.18:00] 1:6 2:6
Jak popatrzyłem stronkę ze statystykami nieznanego Francuza Gianni Mina, ( http://www.tennisprediction.com/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=520508 )to bez wahania wiem, że przegra mecz z równym i odnoszącego zwycięstwa w turniejach ATP Alejandro Fallę, Francuz 1144 w rankingu dostał dziką kartę, lecz myślę że dobrze jej nie spożytkuje. Pewne zwycięstwo Falli.

ATP CHALLENGER ASUNCION
Gaudio-Massu 1 1.55 [14.10.2009 godz. 02:15] 6:1 7:5
Jeśli ktoś wejdzie na statystyki w np. bet-at-home to zobaczy, że Gaudio na Massu grali łącznie 7 razy na siebie a head-to-head to 3:4. Jednak to nie pokazuje wszystkiego. Oto stronka z wszystkimi oficjalnymi meczami między tymi zawodnikami: http://www.tennisprediction.com/?a=matches&amp;amp;p1_id=434636&amp;amp;p2_id=434806&amp;amp;ma_id=822810479 . Jak widzimy grali ze sobą już 11 razy (6:5 dla Gaudio), a to ich 12 pojedynek. Ostatnio zawodnicy grali dokładnie tydzień temu w challengerze na tej samej nawierzchni i kontynencie. Myślę, że sytuacja się powtórzy i po równym meczu wygra Gaston Gaudio.

kursy brane z totolotek.pl
Postanowiłem dac drugą porcję meczy na dziś:

ATP CHALLENGER ASUNCION
Munoz De La Nava-Capdeville 2 1.42 [13.10.2009r. 21:00] 6:3 6:4
Zupełnie nie udane w ostatnim czasie wysepy Munoz-De La Navy. Zawodnicy grali raz na siebie w kwalach do Us Open i górą był Capdeville. Daniel Munoz-De La Nava w ostatnich challengerach odniósł porażki z Pablo Santosem i Julio Siva po 0:2. Wcześniej wygrana po kreczuz Massu, a jeszcze wcześniej same porażki, m.in. z Marcinem Gawronem. Pewne 0:2.

ATP CHALLENGER ASUNCION
Ventura-Ferreiro 1 1.45 [13.10.2009r. 23:00] 2:6 6:4 6:2
Wiem, że ostanio Ventura skreczował, ale forma Ferreiro jest taka słaba, że mam nadzieję że mój jeden z ulubionych tenisistów rozprawi się z Brazylijczykiem.

ATP CHALLENGER TIBURON
Van Der Merwe-Sitak 1 1.40 [13.10.2009r. 23:00] 7:5 1:6 6:2
Zawodnicy grali ostatnio ...... przedwczoraj w tym turnieju w kwalifikacjach. Było 2:0 dla Van Der Merwe i jest poprostu lepszy od przeciwnika iwygra z nim znowu. NIe ma innej możliwiści jak wygrana Van Der Merwe.

ATP CHALLENGER TIBURON
Levine-Lammer 1 1.40 [13.10.2009r. 20:15] 6:3 6:4
Levine w ostatnich dwóch challengerach ćwierćfinał i finał. Widać, że to nie byle kto i jego gra jest dobra i równa. POwinno to starczyć na Michaela Lammera, który nigdy wysoko w turniejach nie zachodzi. Warto grać na 1.

ATP CHALLENGER ASUNCION
Salama-Puerta 2 1.10 [13.10.2009r. 23:30] 2:6 2:6
Yhym, to ja podam zawdoników, z jakimi ostatnio przegrał tajemniczy Salama w ostatnim czasie:
Munoz Canessa Javier Sebastiain (CHL) 6:7 3:6
Rodriguez Julian (ARG) 2:6 1:6
van Monsjou Bart (NLD) 0:6 2:6
Miranda Oscar (CHL) 2:6 3:6
Lopez Daniel Alejandro (ITA) 1:6 2:6
Zanacie ich? Jakby co jako dowód daję link Salamy na clayu: http://www.tennisprediction.com/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=515592 Oczywiście zawodnik z Paragwaju jest dzięki dzikiej karcie.

ATP CHALLENGER TIBURON
Salamanca-Klahn 1 1.20 [13.10.2009r. 23:30] 4:6 4:6
I znowu, zawodnik który nie odpada w 1 rundach w challengerach kontra ten, którego sam występ jest marzeniem. A ostatnie 2 challengery Salamanca wygrał (Bogota i Quito). Klahn póki co nie występował w challengeru (901 w rankingu. Pewne 1.

ATP CHALLENGER ASUNCION
Poch Gradin-Galeano 1 1.15 [13.10.2009r. 22:15] 6:2 6:1
Forma Hiszpana bez problemu starczy na Diego Galeano. http://www.tennisprediction.com/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=509999 Nie rozumiem, czego dostał ten zawonik w rankingu, nawet brak gry w turniejach ITF, dwa mecz w Davis Cup. Poracha.

Po za tym bez analiz typowałbym:
Ouanna-Cervenak 1 1.18 (ATP CHALLENGER RENNES) godz. 20:00 7:5 7:5
Kromann-O.Rochus 2 1.07 (ATP CHALLENGER KOLDING) godz. 16:30 6:3 1:6 4:6
Pella-Bagnis 1 1.60 (ATP CHALLENGER ASUNCION) godz. 22:15 4:6 6:3 4:6
S.Gonzalez-Zemlja 2 1.70 (ATP CHALLENGER TIBURON) godz. 20:15 6:7 0:6
Stadler-Ouellette 1 1.38 (ATP CHALLENGER TIBURON) godz. 19:00 6:1 6:1
Sijsling-Lindahl 2 1.80 (ATP CHALLENGER TIBURON) godz. 19:00 6:4 2:6 1:6
Russel-Sorensen 1 1.22 (ATP CHALLENGER TIBURON) godz. 01:00 w nocy 7:5 1:6 7:5

SKUTECZNOŚĆ TYPÓW W CHALLENGERACH W TYM TYGODNIU: 16/20 (80%)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ouanna - Cervenak 7/5 7/5
Ouanna @ 1.20
Broniący tytuł gospodarz rozstawiony z numerem jeden w meczu dnia w Rennes podejmuję Cervenaka dosyć duża presja na Francuzie ponieważ ma co to tutaj bronić i udowodnić, bo jednak bardziej liczyłem na niego podczas sezonu na trawie czy na hardzie, chłopak chyba jest znany najbardziej w środowisku bukmacherskim po wielu ludzi mówiło bez pardonu wałku ze strony Ljubićića w pierwszym spotkaniu po powrocie Chorwata gdzie przy stanie 7/6 *5/3 przegrał spotkanie 7/6 6/7 4/6 gdzie kursy przy gemie serwisowym Ljubićića na Francuzy wskazywały bagatelne sumy, jednak Francuz to zadziorny chłopak bardzo dobry serwis i dosyć dobry na poziom narazie słabych turniejów ATP i challengerów return ale za to jego ruchy są bardzo szybkie, na USO chyba był transmitowany jego jeden mecz jak się nie mylę z Gonzo. Cervenak bardzo dobry zawodnik jeszcze niedoceniany ale to jednak na mączce ha hardzie w tym sezonie go nie widziałem i raczej przyleciał tutaj pograć sobie bo turniej jest hospitalizowany, jest w Europie i jest najlepiej płatny na zachodzie w tym tygodniu, gdzie turniej w Danii nie jest hospitalizowany jak i nagrody są niższe nie wspominam tutaj turnieju w Taszkiencie gdzie prawie nikt z zachodu tam nie poleciał. Sądzę że Francuz zrobi lekkie show swoim kibicom na korcie głównym w Rennes i wygra swoje spotkanie, ale myślę że jednak wygrać go w tym sezonie będzie trudniej niż rok temu.
Lu - Dolgopolov Jr. 7/6 3/6 3/6
Lu @ 1.56
Ogień i woda można powiedzieć o tych dwóch Panach. Tajpejczyk lub ktoś z tych rejonów jeśli się nie mylę to oczywiście Lu całe życie mecze rozgrywa na hardzie poziom dosyć dobry czasami kogoś lepszego ogra lub ugra z nim seta, a niżej notowanych ogrywa nie bez problemu. Dolgopolov Jr. dla mnie chłopak do tej pory niespodzianka jak on w ogóle potrafi swoim stylem wygrać mecze na mączce to po prostu nie wiem i tutaj odwrotność Lu ten chłopak zrezygnował z wyjazdu na kwalifikacje do USO ponieważ tym stylem nie da się nic ugrać na nawierzchni twardej i jednym z powodu absencji na Flushing Meadows na pewno był ten powód tutaj nie widzę innej szansy jak pokazanie prawdziwej lekcji danej przez Azjatę Ukraińcowi na twardej nawierzchni.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Pick No. 4
Jesse Levine vs Michael Lammer 1 # 1.44 (1/10) Bet365

Przeglądałem ofertę o wpadło mi w oko właśnie to spotkanie. W sumie chciałem grać po jednym typie dziennie - ale coś mi mówi, że to może być całkiem dobry typ. Spotkanie challengerowe dwóch graczy z grugiej setki rankingu ATP. Amerykanin Levine ostatnimi czasy prezentuje się o wiele lepiej niż Szwajcar Lammer. Jesse w Sacramentou spisywał się bardzo przyzwoicie - przegrał dopiero w Finale z Giraldo. Na US Open pokonał zawsze groźnego Gabashviliegoi to 3:0. Lammer natomiast ze znanych nazwisk pokonał ostatnio Lapenttiego, żeby w następnej rundzie polec z Harrisonem. W US Open nie przeszedł kwalifikacji. Myślę, że po kursie 1.44 warte zagrania. Stawka 1/10. :spokodfhgfh:

&gt;&gt; wilander
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Hellraiser, return to oprócz BH chyba największa słabość Ouanny. Nie muszę dodawać jak &quot;dopracowane&quot; jest ich połączenie ;)
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Tenis: Francja, ATP Challenger Rennes 2009 (14.10.09 12:30)
Spotkanie: Rabie Chaki vs Jan Minar
Bukmacher: BEt365
Typ: 2
Kurs: 1.44

Spotkanie drugiej rundy francuskiego challengera w Rennes. Naprzeciwko siebie staną Czech Jan Minar oraz reprezentant Maroko Rabie Chaki. Faworyta należy upatrywać w Czechu, który na twardych kortach ma znaczną przewagę nad rywalem. Jego wizytówką są mocne serwisy. W pierwszej rundzie pokonał naszego Jerzego Janowicza 6:3 6:3. Do zwycięstwa poprowadziło go skuteczne podanie. Co prawda miał tylko dwa asy – ale dziś liczę na poprawę tej statystyki. O graczu z Maroka trudno jest powiedzieć coś więcej. Na pewno woli grać na ziemnej nawierzchni – niż na twardej. Kwalifikacje udało mu się przebrnąć i nawet w pierwszej rundzie sprawił niespodziankę, bo pokonał rozstawionego w turnieju z 8. Thiago Alvesa 6:0 6:7 6:1. Myślę, że dziś zakończy swój udział w konkursie. Mimo wszystko gram ostrożnie. Stawka 1/10.

&gt;&gt; wilander
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
kursy brane z totolotek.pl
ATP CHALLENGER RENNES
Guez-Brezac 1 1.25 [15.10.2009 godz. 18:00] 6:3 0:6 6:3
Obaj Fracuzi poniżej setki w rankingu ATP, jednak czoraj na protennislive śledziłem sobie mecz Guez-Clement i skuteczność Gueza była niesamowita. Z pierwszego serwisu 27/30 (90%), zaś z drugiego 10/18 (56%). W dodatku Clement miał tylko jedną szansę na break-pointa, której i tak nie wykorzystał. Tak więc pewne zwycięstwo Guez, który wcześniej grał 2 godziny i 27 minut z Davidem Goffinem (7:6 3:6 7:6)

ATP CHALLENGER KOLDING
De Bakker-F.Nielsen 1 1.32 [15.10.2009 godz. 18:30] 6:3 6:4
KOlejny typ to challengerowy wyjadacz, czyli De Bakker, wygrywa mecz za meczem w challengerach i nie może być inaczej niż wygrana z zawodnikiem, który gra dzięki dziekiej karcie.

Poza tym bez analiz (czas nie pozwala) typuję:
J.Nieminen-Peya 1 1.32 (ATP CHALLENGER KOLDING)[15.10.2009 godz.14:15] 7:5 2:6 2:6
Bogomolov Jr-R.Delgado 1 1.57 (ATP CHALLENGER ASUNCION) [15.10.2009 godz.16:00] 4:6 4:6
Gaudio-Puerta 1 1.30 (ATP CHALLENGER ASUNCION) )[15.10.2009 godz.16:00] 6:4 6:4
Sidorenko-Kindlmann 1 1.60 (ATP CHALLENGER RENNES) [15.10.2009 godz.12:45] 3:6 2:6

SKUTECZNOŚĆ TYPÓW W CHALLENGERACH W TYM TYGODNIU: 19/26 (73%)
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Pick No.8
Niels Desein vs Martin Fischer 2 # 1.65 (1/10) Betsafe

Drugi tym na dziś tym razem z mojej ulubionej „części” tenisa – tzn. Challengery w wykonaniu panów. Tym razem zawędrowałem do Kolding w Danii. Spotkanie pomiędzy Nielsem Deseinem z Belgi oraz Martinem Fischerem z Austrii. Panowie reprezentują trzecią setkę rankingu ATP. Niels jest 218, a Martin 225. Panowie grali ze sobą w 2008 raku także na twardej nawierzchni i wygrał wtedy Fischer 6-3, 6-2. Dziś liczę na podobny wynik. A to dlatego, że Fischer zdecydowanie lepiej radzi sobie na twardej nawierzchni niż rywal. W pierwszej rundzie pokonał swojego rodaka rozstawionego 7. Andreasa Haider-Maurera 60 63, a jego rywal wygrał z jeszcze innym Austriakiem Philippem Oswaldem 46 76 63. Więcej nie ma co pisać – obaj panowie większość swoich pojedynków jednak przegrywają. Wydaje się, że Austriak lepiej trafił z formą i po kursie 1.65 warto zagrać.


&gt;&gt; wilander
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Charles-Antoine Brezac vs David Guez 2 # 1.28 (2/10) Bet365

Pozostając w tematyce Challengerowej. Kolejne spotkanie odbędzie się w Francuzki Rennes. W drugiej rundzie zmierzą się ze sobą dwaj Francuzi - Charles-Antoine Brezac oraz David Guez. Wyżej notowany jest ten drugi – zajmuje 228 pozycje. Jego rywal jest 386. Zaraz na początku dodam, że Guez jest dwa lata starszy – ma 26 lat. Zdecydowanym faworytem spotkanie jest David, który ostatnio całkiem przyzwoicie się spisuj, jeżeli chodzi o ten poziom rozgrywek. Ostatnio w Francuskiej miejscowości St. Remy doszedł do ćwierćfinału, wcześniej zaliczył także dwa ćwierćfinały w Brazylii: w Campos do Jordao oraz Belo Horizonte. W Rennes w pierwszej rundzie pokonał znanego szerszej publiczności Arnaud Clementa 6:3 6:3. Jego dzisiejszy rywal Brezac – to gracz anonimowy – przynajmniej dla mnie. Liczę, dziś na pewne zwycięstwo Davida Gueza.

&gt;&gt; wilander
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
No dobra, poproszę kolegę Hellraisera o napisanie dlaczego kasuje posty merytoryczne, czyli &quot;coś wnoszące do tematu&quot; (to zdanie z regulaminu działu).
Przykro mi, że podważyłem jego wiedzę co do pewnego szczegółu dotyczącego stylu gry Ouanny, ale nie wynikało to z mojej złośliwości, ale troski o czytelników tego forum ????
Poproszę o solidną argumentację, która uzasadni taki brak szacunku wobec mojej osoby. W miejscu gdzie gospodarz mnie nie szanuję, nie będę przebywał, no chyba, że to była jakaś pomyłka ;)
Hell:
Nie ma co się obrażać od tego tygodnia postanowiłem kasować inne posty niż analizy, zostawiając naprawdę coś ważnego, a przecież to co wspomniałeś miałem ukazane w analizie stary nie ma co się obrażać, nie wiedziałem że jesteś taki uczuciowy ; o no offence ????
uczuciowy to ja jestem dla swojej dziewczyny ;) a podczas rozmowy - czy to gdzieś na forum, czy w realu, pewne dobre maniery są konieczne :p pozdrawiam ????
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Falla A. - Guez D. (Typ) 1 1,55
Tutaj ciekawy mecz W Rennes zagrają ze soba Falla z Kolumbi który zajmuje 127 miejsce w rankingu I Guez Francuz miejsce 228 samo 100 mijesc dzielące ich w rankingu powinno byc powodem na zagranie an Falle po niezłym kursie lecz Guez prez wrzesień/październik wygrał dwa turnieje ale z pulą 15tys.... czyli słabiutko w tym turnieju tylko w I rundzie pokonał wyżej w rankingu rywale potem to miejsca 350 i 280 i z nimi wygrywał 2:1 Falla gra w turniejach o sporych pulach ostatnnio miał słabsze występy lecz pokazał niedawno że potrafi wygrac turniej z pulą 75tys dolców w Rennes pokonał 1148 w rankingu Francuza 6:1 6:2 potem maił już znanych rywali z miejsc podobnych do jego Hrbaty i Malisse to znani gracze i tam było 2:1 Dziś nie powinien mieć problemów i to wygrać obastawiam tutaj 2:1 dla Kolumbijczyka SZANSA:5/10

✅✅ 2:0 6:2 7:6
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
W meczu Bogdanovic - Dodig, finale chall w Kolding, po drugim secie (3:6 7:6) doszło do niecodziennej sytuacji. Relacja poniżej ????

&quot;Is this the prize for second place?&quot; Came the question from Ivan Dodig. Since the answer was affirmative, did the Croatian finalist resolutely the vase and smashed it into pieces against a wall on the way out of center court in Bramdrupdam halls. It was the dramatic conclusion to the final of the ATP Challenger Købstæderne between Alex Bogdanovic and Ivan Dodig.
The explanation of Croats violent exit must exist in that he at that time had been disqualified in part, reversed between the second and third sets.
Prior to that, Dodig won the first set 6-3, but just lost the second 6-7 (7) in tiebreaken, after which he begged to be allowed to go to the toilet. On the way out got a linesman, however Dodigs &quot;verbal love&quot; feeling.
&quot;Since there was a serious verbal harassment of an official who was heard by the other two line judges, according to the rules of the court brief climb,&quot; says Sune Alenka, who is tournament manager for the line judges and past international judge. The judge called the Stig then tournament supervisor, seconded by ATP, on the pitch.
&quot;He then examined the circumstances and based on several lines of independent judges explanations, he was forced to disqualify Dodig, as the rules prescribe,&quot; says Sune Alenka.
Thus became a somewhat surprised Alex Bogdanovic back on track and could be celebrating as the winner.
&quot;I am very sorry that it had to end this way, and I have never tried such a thing before,&quot; said the 25-year-old Briton, who could leave Kolding with a tank full of confidence, 6150 euros in prize money and 75 points to world ranking account.
Its share of the premiums can Ivan Dodig turn to say goodbye. In addition to the vase, which he voluntarily left in shards on the floor, it is customary that the player will be fined after performances like this, even as he loses the 45 points, a finals place else throws by himself.
That it was precisely Dodig, who broke the movie, do not come as that big a surprise. The whole week has tempers boiled in the 24-year-old over orders which he believed has gone against him. In the first round match against Martin Pedersen did he even get into altercation with a spectator, and only in a single game - in the second round against fellow Antonio Veic - the supervisor had not called on the pitch.
&quot;It is possible that he has been unhappy with the line judges all week, but that it actually had to evolve to this is completely unprecedented, and it is neither commendable for him or for the tournament, it must end in this way,&quot; says tournament director Niels Persson, who else can look back at a tournament with lots of really great tennis and many entertaining matches. Ivan Dodig arranged as to give the word entertainment a closing last dispute.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli dobrze kminie, no to Dodig podczas przerwy pomiędzy drugim a trzecim setem wziął tak zwane kiblowe czyli przerwę na taolete i wtedy dorwał jednego z sędziów liniowych i nawtykał mu, gdzie ten arbiter powiedział że doszło do tego komuś z prowadzących turniej czyli na pewno supervisorowi i wtedy został zdyskwalifikowany Bośniak i kiedy dostał nagrodę za drugie miejsce rozwalił ją była waza i przed tym powiedział &quot;I to jest nagroda za drugie miejsce!?&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom