>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 41: Tiburon, Rennes

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gensse Augustin vs. Darcis Steve 1,30 10/10✅

Jak zwykle w challach gram na pewne grono zawodników o podobnych kursach i zazwyczaj wychodzę na tym b. dobrze, jak ktoś obserwuje moje typy to na pewno to zauważył. Darcis to dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych grajków w challach, ma potecjał aby spokojnie grać w turniejach ATP i na pewno nie przegrywa tam w 1r. No ale chce wygrywać mecze, wygrywać turnieje i chwała mu za to bo nie raz dał zarobić. Jego przeciwnik, zazwyczaj odpada w 1 lub 2r w challach, Jego największym osiągnieciem w tym sezonie to na pewno przejscie kwali do US OPEN. Lubi szybkie korty, tu takie mamy dodatkowo gra u siebie mecz wieczoru na pewno to coś wielkiego dla takiego zawodnika. No ale ma pecha gra z Darcisem, który po prostu nie przegrywa w 1r, mam nadzieje, że będzie tak i tym razem, vamos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ma kończące dzięki swojemu FH, typowy cc też to nie jest
Z tych dwóch meczy wieczornych jednak większe szanse daje Rochusowi po większym kursie.
 
salva 22

salva

Użytkownik
Gilles Muller - Sergei Bubka

W rankingu dzieli zawodnikow ponad 100 miejsc. Bubka jest to przecietny zawodnik grajacy w challengerach, ale i tak jest za slaby by je wygrywac. Natomiast Muller od kiedy wrocil po kontuzji pchnie sie w rankingu w gore. Jest to zawodnik o poteznym serwisie, serwujacy mnostwo asow. Ostatnio jest w formie co nie mozna powiedziec o jego rywalu. W turnieju w Metz przegral po ciezkim meczu z dobrze dysponowanym Ljubicicem. Muller jest rozstawiony w tym turnieju z nr 1, jak dla mnie to glowny faworyt do zgarniecia calej puli.


Muller @ 1,25


Cedrik-Marcel Stebe - Daniel Evans Obaj zawodnicy sa bardzo mlodzi i sa rowiesnikami. Jesli chodzi o ranking to dzieli ich przepasc bo az ponad 200 pozycji. Evansa nigdy nie widzialem w akcji. Ostatnio wydaje sie byc w dobrej dyspozycji jak na swoje miejsce w rankingu. W turniejach przewaznie odpada w 1r albo w kwalifikacjach. O Stebe moge napisac cos wiecej. W ostatnich dwoch turniejach przegral dwa razy z Zopp, ale jeszcze wczesniej wygral 2 turnieje. Chlopak posiada dobry serwis. Napewno jest bardziej obiecujacym zawodnikiem niz jego przeciwnik. Jak dla mnie to czarny kon tego turnieju, jest rozstawiony z numerem 8. Cedrik-Marcel Stebe @ 1,25
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ale mecz Benka z Lacko w 3 secie Benek wyszedł na 3:1 i serwis i chłopak stanoł zrobiło sie 5:3 dla Lacko i jak francuz z tego wyszed nie wiem doszło do tibreaka w którym Benek wyszedł obronna ręka 7:5 i wygrała mecz 2:1
 
duo 303

duo

Użytkownik
ale mecz Benka z Lacko w 3 secie Benek wyszedł na 3:1 i serwis i chłopak stanoł zrobiło sie 5:3 dla Lacko i jak francuz z tego wyszed nie wiem doszło do tibreaka w którym Benek wyszedł obronna ręka 7:5 i wygrała mecz 2:1
W 2 secie było 2-0 dla Benneteau i 40-0 dla niego przy serwisie Lacko, po czym Lacko doszedł tego gema odłamał i po chwili zrobiło się 3-2 także tu było więcej zwrotów akcji
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fischer był bardzo bliski pokonania Karlovica w ostatnim turnieju w Sacramento, gdzie w 3 secie prowadził już 5-2 w tiebreaku, ale brakło szczęscia i trzeźwego umysłu. Poza tym Ivo dość nie pewnie tutaj w Tiburonie; w pierwszej rundzie przegrał seta z Gameylarem, który później w drugim skreczował, w kolejnym meczu z Farahem został przełamany na samym początku, ale w rezultacie zdołał odłamać serwującego na seta Kolumbijczyka i mentalnie pogubiony Farah łatwo juz później przegrał. Kursy na Fischera moim zdaniem nieco przesadzone, uwzględniając jeszcze fakt, że zagrał w tym turnieju już 2 ładne spotkania z Greulem i Odesnikiem.

Martin Fischer @3,25 / Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom