>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 40: Mouilleron-le-Captif, Santiago 2, Barcelona, Neapol

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Mouilleron-le-Captif, Francja
Data rozgrywania: 04.10.2021-10.10.2021
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €66,640
Oficjalna strona turnieju: https://www.opendevendee.fr/
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup.jpg

Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 04.10.2021-10.10.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $52,080
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2020:
Zwycięzcy debla 2020:


kup.jpg
Miejsce: Barcelona, Hiszpania
Data rozgrywania: 04.10.2021-10.10.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju: https://www.sanchez-casal.com/challenger/
Zwycięzca singla 2020:
Carlos Alcaraz
Zwycięzcy debla 2020:
Tristan-Samuel Weissborn/Szymon Walkow

kup.jpg
Miejsce: Neapol, Włochy
Data rozgrywania: 04.10.2021-10.10.2021
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €44,820
Oficjalna strona turnieju: https://www.sanchez-casal.com/challenger/
Zwycięzca singla 2020:
Carlos Alcaraz
Zwycięzcy debla 2020:
Tristan-Samuel Weissborn/Szymon Walkow


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger
Godzina: 16:30
Spotkanie: Horansky - Marterer
Typ: Marterer wygra mecz
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Bukmacherzy faworyzują w tym meczu Słowaka który w ostatnim czasie gra całkiem przyzwoicie zwłaszcza na clayu. Myślę że Marterer do tego spotkania podejdzie mocno zmobilizowany, przegrał swoje ostatnie 2 mecze, podobnie w H2h gdzie z Horankskim zagrał 2 razy i 2 razy przegrał a było to w tym roku. Marterer jak jest w gazie to potrafi grać naprawdę dobry Tenis, miewał nawet dobre momenty w rozgrywkach ATP. Słowak jest dobrym zawodnikiem ale jak dla mnie spokojnie do ogrania i uważam że kurs zachęca do pogrania w jego kierunku.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger
Godzina: 16:30
Spotkanie: Horansky - Marterer
Typ: Marterer wygra mecz
Kurs: 2,00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Bukmacherzy faworyzują w tym meczu Słowaka który w ostatnim czasie gra całkiem przyzwoicie zwłaszcza na clayu. Myślę że Marterer do tego spotkania podejdzie mocno zmobilizowany, przegrał swoje ostatnie 2 mecze, podobnie w H2h gdzie z Horankskim zagrał 2 razy i 2 razy przegrał a było to w tym roku. Marterer jak jest w gazie to potrafi grać naprawdę dobry Tenis, miewał nawet dobre momenty w rozgrywkach ATP. Słowak jest dobrym zawodnikiem ale jak dla mnie spokojnie do ogrania i uważam że kurs zachęca do pogrania w jego kierunku.
Ja mam totalnie odwrotny stosunek do tego meczu i faworyzuje Słowaka.
Od 2018 mocno zaczął grać na ziemnej nawierzchni gdzie widocznie czuję się najlepiej i dobrze mu idzie w tym sezonie bilans ziemny 19:17. Jest w rytmie meczowym pod koniec września doszedł do finału gdzie przegrał i potem poleciał grać do Hiszpanii do Murcii gdzie odpadł w 2 rundzie ale na pewno dobrze mu zrobiła aklimatyzacja na Hiszpańskiej ziemi choć ta w sumie nie jest mu obca, ważne jest to że rok temu bardzo dobrze mu szło w tym turnieju ale w ćwierćfinale po 3 setowym meczu odpadł z triumfatorem tamtejszego turnieju Alcarazem. Dodatkowo w czerwcu pokonał w Bratysławie Niemca 2:0 i też nie wiem gdzie on grał przyzwoicie ostatnimi czasy na clayu.

Generalnie wielkiego zaskoczenia u mnie nie będzie jeśli wygra Niemiec ale wiele przemawia za Filipem według mnie. To tylko Challenger więc też forma dnia miała znaczenie, powodzenia kolego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Jak widać kursy są zbliżone więc buki sami nie wiedzą co się wydarzy. Mecz przeniesiony na jutro więc będziemy musieli poczekać na rozstrzygnięcie :) pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pouille-Ymer 2 2,75

Ymer to dzban, jeden z tych w tourze, ktorzy maja potencjal ale bardzo czesto odwalaja cyrki I przegrywaja mecze, które powinny wygrac.
Skad wiec typ?
Ano stad, ze Pouille jest slabiutki obecnie, sezon mega slaby, teraz tulaczka po ojczystych challengerach, wczesniej mnostwo porazek w R1, tutaj na 4 turnieje we Francji 3 razy odpadal w drugim meczu a raz doszedl do finalu.
Ymer sezon tez slabiutki ale potencjal jest, ostatnio bylo 3 sety miedzy nimi ale w 3 Szwed dal ciala na maksa.Licze na jego rehabilitacje, kurs zacheca bo wg mnie to bedzie close game.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niemiec wygrywa 11 gemow, Horansky tylko 3 I nagle z dupy Horansky wygrywa 6 gemow, jakim cudem? Jakby to byly kobiety jeszcze bym zrozumial ale ten "zawodnik" nie ma zlego serwisu I ja tam nie wierze w czystosc tego meczu
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Berankins-Halys 1 1,6

Jak sciany nie pomoga to powinno byc izi.Halysa widzialem w starciu z Barrere I ten drugi zagral slabiutko.Halys wygladal przecietnie, dobre zagrania przeplatal prostymi bledami.Berankins dzisiaj ogral nizej notowanego Francuza grajac niezle,caly mecz majac praktycznie pod kontrola, czego I spodziewam sie jutro.

Rosenkranz-Majchrzak 1 4,5 lekko mozna sprobowac

Niemiec tutaj dobrze serwuje, przeszedl kwale, pozniej pokonal mocnego Bonziego I to w dwoch setach.Majchrzak meczyl ze slabym Karlovskim I jutro moze byc roznie.Za nizsza stawke mozna probowac.

Kolar-Brancaccio 1 1,4

Czecha widzialem w Szczecinie I gral naprawde dobrze.Pozniej tankowal, by nastepnie odpasc z Travaglia.Tutaj wszystko zalezy od Kolara,jesli zagra na swoim poziomie nizej notowany Wloch nie bedzie mial wiele do powiedzenia.Czech tu w dwoch setach poskladal Seraduriscia, wiec jutro powinno byc dobrze.

Tirante-Melzer 2 2,62

Mozna probowac wg mnie na Austriaka.,ktory wrocil w tym roku do grania po 2 letniej przerwie I pnie sie w gore rankingu.Tirante mnie jakos nie przekonuje, choc ostatnio gral dobrze, nawet wygral chelka ale wg mnie za bardzo gra silowy tenis.Jak Tirante idzie to serwis potezny robi robote I forehand sieje spustoszenie, ale jak cos nie tak to zaraz potezne auty sie zaczynaja.Melzer jakby sie rozkrecal z turnieju na turniej.Dodatkowo ostatnio grali ze soba I kursy byly duzo nizsze na Austriaka, wiec mozna pobierac.Chec rewanzu na pewno w nim siedzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +116
A 0

Alonsoo111

Użytkownik
Majchrzak-Rosenkranz 1 @ 1,37 Forbet

U każdego buk kurs oscyluje w okolicach 1,15. Na Forbecie dzisiaj wzrósł z 1, 3 do 1,37. Ok Kamil męczył się z Rosjaninem, ale warto podkreślić kogo ograł Niemiec. W kwalach ogromne męczarnie z naszym rodakiem Walkowem, wygrana po 3 Tb gdzie Polak miał piłki meczowe. Wcześniej również 3 setowe starcie z Amerykaninem z 13 setki rankingu.
Kamilowi motywacji zabraknąć nie powinno, walczy o awans do setki. Według mnie trzeba skorzystać z kursu, który ofiaruje Forbet.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Novak - Ymer E. 1 1,70 Jednak mu się chciało.
Novak ostatnio grał w finale jakiegoś chella, więce jest w gazie. Czy będzie chciało mu się grać dalej? Na dwoje babka wróżyła. Przeciwnik raczej nie będzie mus specjalnie utrudniał. Całkiem fajny kurs na Austriaka. Za krótko nie? Novak dobrze tutaj serwuje, no i uważam że jego poruszanie się po korcie zaowocuje wieloma winnerami. Ymer M. grał nie tak dawno nieźle, a nie Ymer E. Tak jest!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Nie ma nowych tematow wiec Chellenger Alicante:

Orlov-Zverev 1 2.20 Fortuna jednak ten gosc to padaczka 0-2
Typ na czuja.Kto ogladal choc raz spotkania Zvereva wie ze gra dosc sterotypowy tenis,i podobnie jak Robredo gra juz tylko wylacznie dla przyjemnosci wiec obstawianie jego gry to totolotek bo wiekszosc zalezy od przeciwnika.Orlova nie znam ale ma dosc ciekawy bilans w poprzednim roku.jest w srednim wieku wiec szalu juz jak nie zrobil tak nie zrobi ale mysle ze Zvereva pyknie.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Alicante:
Otte-Yeyvysev 1 set handicap Yevysev 2,5+ kurs około 1.80

Nie sądzę by spotkanie było tak jednostronne już w 1secie.Ostatni mecz z Istominem był prowadzony w ślimaczym tempie i jeśli tak będzie dziś podobnie to wątpię by był przełamany aż 2razy. 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom