>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 4: Heilbronn[Niemcy], Bucaramanga[Kolumbia], Honolulu [Hawaje, USA]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Heilbronn
Location: Heilbronn
Type: €85K+H
Surface: Indoor Hard
Starting Date: January 25
2009 Champion: Benjamin Becker [GER].
Tournament website: http://www.heilbronn-open.de/

Challenger Bucaramanga
Location: Bucaramanga
Type: $35K+H
Surface: Clay
Starting Date: January 25
2009 Champion: Horacio Zeballos [ARG]
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com

Challenger Honolulu
Location: Honolulu
Type: $50K
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 25
2009 Champion: New event.
Tournament website: http://www.hawaii.usta.com

Przydatne linki:

Challenger Heilbronn
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/460/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/460/x.pdf

Challenger Bucaramanga
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/5016/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/5016/x.pdf

Challenger Honolulu
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/6112/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/6112/x.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Anderson - Crugnola @ 1.27 ✅ 6/7 6/2 6/4
Crivoi - Ghem @ 1.31 ✅ 7/6 7/6
AKO @ 1.66
Pierwsze rundy turniejów w Niemczech i w Kolumbii i biorę dwóch zawodników którzy specjalizują się na danych nawierzchniach, pierwszym jest Kevin Anderson który na tle Murraya wyszedł strasznie, blado i na pewno niektórzy na pewno myśleli jak on przeszedł kwalifikacje ale jednak return Murraya według mnie jest jednym z lepszych, a Kevin potrafi naprawdę strasznie kąsić swoim serwisem, gdzie Crugnola ogólnie rzecz biorąc nie nadaje się na twarde nawierzchnie, najbardziej jak to Włochowi pasuję wolna nawierzchnia lecz ten HC taki nie jest. H2H 1-0 dla obywatela RPA spotkanie odbyło się przed AO, myślę że Kevin nie stracił na mocy i jednak będzie potrafił ograć Włocha. Co do Crivoia jest strasznym średniakiem nawet na swojej koronkowej nawierzchni czyli mączce, wybrał się aż do Kolumbii i trafił szczęśliwie na Andre Ghema który jest strasznie skrępowany podczas gry i to jeszcze na mączce Rumun powinien spokojnie go ograć. H2H 1-0 dla Brazylijczyka było to dwa lata temu i Brazylijczyk wygrał 7/6 3/6 6/1 nie wyobrażam sobie takiego wyniku teraz gdzie Rumun specjalnie przyleciał do Kolumbii na swoją nawierzchnie, niż pojechać do Niemiec.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ancić - Kukushkin @ 1.60 ⛔ 3/6 7/6 2/6
Super Mario wraca do tenisa w singlu, wczoraj z Lovro Zovko zagrał w deblu i pokonał z kumplem z reprezentacji Davisa Niemców Ilga/Zeicha 7/6 6/1. Ostatnie spotkanie jakie rozegrał Ancić to półfinał turnieju w Rotterdamie z Murrayem gdzie uległ Szkotowi 1/6 2/6 więc mija już prawie rok bez meczu w profesjonalnym tenisie, ale z tenisem jest jak z jazdą na rowerze jej się nie zapomina. W tym sezonie Kukułka zagrał w Dausze przebrnął przez kwale i w I r. uległ w spotkaniu z Denko 2/6 0/6 do kwalifikacji do AO nie przystępował. W H2H zachowana jest czysta karta. Często stawiam powroty i to się jednak opłaca Clijsters, Henin czy Molik to ostatnie powroty gdzie zainwestowałem i się opłacało w prasówkach, wywiadach Chorwat wspominał że pierw ograć się na słabych turniejach i turniejach w kraju lecz jednak nie w formacie ATP, a zbliża się turniej w Zagrzebiu, myślę że sam Kukushkin może być pewny siebie, a sam Ancić w 100 % nie wie co pokarze jednak liczę na końcowy triumf Chorwata.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Typu nie komentuje, bo wcale nie uważam go za zły. Skomentuje tylko wyjaśnienie. Powroty Clisters czy Henin to jednak co innego niż powrót Ancica. Każdy z nas wie, jakie perypetie ten zawodnik przechodzi, długo oczekiwany powrót - kontuzja - dłuuuuga przerwa - powrót - itd. itd.
Żal mi go bo miał ciekawy tenis i gdyby grał regularnie mógłby pałętać się gdzieś koło 10 miejsca rankingu, ale widać nie dane mu było grać na pełnych obrotach. Liczę, że tym razem zdrowie pozwoli mu dłużej pograć, ale od razu po tak długim czasie inwestować w niego swoje pieniądze? Odradzam.
W każdym razie liczę, że typ wejdzie, a Chorwat będzie wreszcie mógł się cieszyć grą.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Masz racje nigdy nie gra sie na zawodnika ktory wraca po przerwie. Nie wiesz w jakiej formie fizycznej jest Ancic, nie traktuje go na pewno zbyt powaznie chce sprawdzic na co go stac moze wygrac kilka gemow to wszystko.
kurs 1.60 nidgy w zyciu, ale zycze powodzenia ????
Ancic wracaj do czołowki!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Russell - Karanusić @ 1.40 ✅ 6/1 6/0
Eleganckie spotkanie w drabince na Hawajach ze względu jak dla mnie i na pewno jak dla większości sporego faworyta czyli Michaela Russella który wraca powoli, powoli do czegoś większego niż druga setka rankingu, a Amerykanin dawno nie witał a turniejach ATP czy Szlemach by chociaż nie kończyć bez historii gdzie urwał seta z Del Potro, teraz turniej u siebie i jednak Amerykanin który tłuczkiem nie jest potrafi coś wyrzeźbić w dobrym znaczeniu tego słowa powinien pokonać słabego średniaka Karanusića który znany jest bardziej z eksplatowania go kiedy już Chorwacja nie grała już o nic w Davisie czy z gry na dosyć słabych challengerach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schwank E. - Mello R. 1.97
Po takim kursie musze zaryzykować. Panowie spotkali sie juz w tym roku podczas finału challnahera i bez problemów wygrał Brazylijczyk oddał przeciwnikowi 5 lub 6 gemów ???? Mecz bez wiekszej historii. Mello wiec w tym sezonie nie przegrał jeszcze mecze watpliwe aby po kilkunastu dniach Schawank znalazł jakiś sposób na pokonanie Mello, wyraznie nie lezy mu ten utalentowany i robiacy ciagle postepy tenisista. Po takim kursie naprawde grzech nie zaryzykować.
Anderson K.
- Kim K. 1.55
H2H 3:0 na korzyść Andresona. Zazwyczaj gładko sobie radził z śednim bardzo średnim Kimem. Nie leży mu, nie warto sie dłużej rozpisywać ????

http://tenis-widzu89.blogspot.com/ wiecej betów, zapraszam
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
A ja się z Twoim pierwszym typem w żadnym wypadku nie zgodzę. Schwank to bardzo utalentowany tenisista, który dobre wyniki może osiągać na praktycznie każdej nawierzchni, ale mimo wszystko na cegle czuje się zdecydowanie najlepiej. Przegrał z Mello w Sao Paulo przy gorącym dopingu brazylijskich kibiców, na nawierzchni która zdecydowanie bardziej odpowiadała rywalowi. Właśnie widziałeś kiedyś Ricardo? To dość specyficzny Brazylijczyk o ofensywnym stylu gry, z ciekawym kończącym forhendem (bekhend ma znacznie słabszy), natomiast w długich wymianach na cegle gdy trzeba się wykazać umiejętnością podtrzymania wymiany już lekko odstaje. Po za tym Mello często stara się zaskakiwać rywali skrótami, ale w grze na małe kara ze Schwankiem łatwo mieć nie będzie. Eduardo to na cegle jeden z najlepszych challengerowców, a powoli powinien wkraczać i do turniejów pro (na poważnie, choć zrobiłby to już kilka lat temu gdyby nie kontuzje) i tam też będzie w stanie sporo namieszać. Ja dziś zagram na Argentyńczyka, który na pewno wyciągnął wnioski z ostatniej porażki i na &quot;neutralnym&quot; terenie powinien ograć leworęcznego Brazylijczyka.

Eduardo Schwank - Ricardo Mello 1 @ 1.70 (7/10)

Po za tym krótko. Widziałem wczoraj Berrera (swoją drogą tragicznie ustawiona kamera trochę oglądanie tego challengera uprzykrza) i zagrał całkiem solidnie. Powinien dziś pokonać Kamke. I wreszcie wracam do kolumbijskiego challengera i uważam, że warto zagrać na Brzezickiego. Tenisista z polskimi korzeniami zrobił ostatnio duże postępy. Pamiętam jego solidną grę podczas US Open nawet na hard court. Co ważne podkreślenia lubi grać z rywalami którzy nie wywierają strasznej presji na korcie, atakując a takim rywalem jest właśnie Crivoi i dlatego uważam, że dobrze dysponowany Argentyńczyk odniesie dzisiaj zwycięstwo.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Kevin Anderson - Kevin Kim (0.0 - 4.0) 2 1,75 (Tobet) 5/10
Kim w formie średniutkiej, Anderson w przeciętnej, dlatego kurs na wygraną tego pierwszego (1,35) jest dość zabawny.
Bilans Kima z serwismenami na hardzie to prawie dokładnie 50% wygranych. To nie dziwne, bo return ma głęboki i kąśliwy, a jeśli złapie rytm, to mocne strzały z obydwóch skrzydeł, sprawią sporo kłopotu rywalowi, który dobrym defensorem nie jest. Liczę, że dziś wygra seta (czas na przerwanie fatalnej serii, bo w 3 wcześniejszych meczach przeciwko Andersonowi jeszcze mu się to nie udało), a sam mecz będzie ciasny.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Mozi graty za dzisiejsze typy na Chellengery .
Jutro pojedynek Berrer - Dogopolov . Ten ukrainiec robi tam trochę szumu. Oglądałem go dzisiaj w meczu z Kukushinem i powiem że nic wielkiego on nie gra. Gra bardzo podobna do Tomicia , uderzenia zwalniające wymiane, praktycznie zero ataku. Bardzo dobry serwis ma chłopak.
Berrer natomiast dzisiaj początek meczu katastrofa. Każdy gem serwisowy męczony jak niewiem co. 2 set już zdecydowanie pod jego dyktando. Wydaje się że niemiec trafi do finału turnieju w niemczech który nawet wygrał 4 lata temu.
Jak ty to widzisz ? Wiesz może z kim jutro Brzezicki gra bo kurde on w gazie jest. Można chyba go jutro również postawić
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Golubev A. - Ouanna J. 1.55
Miełem nadzieje, ze kurs na te spotkanie bedzie troche wiekszy panowie podobny ranking itp no ale trudno. Gram na Kazacha wczoraj troszke mnie martwił miał duze przestwe w pierwszym secie co chwile bronił breakpintów gdyby grał z kim lepszym niż Hrbaty mysle ze mogl przegrac pierwszego seta. No ale w 2 secie juz wszystko wróciło do normy, i Kazach wygrał. Dzisiaj gra z utalentowanym Francuzem no ale nic wielkiego nie osiagnał i juz chyba tego nie zrobic nie wybija sie niczym szzególnym we Francji wielu takich grajków, ale tutaj gra naprawdę dobrze. Serwis mu niezle funkcjonuje, ale to za mało. Spodziewam sie wyrównanego spotkania, mam nadziej, ze Golubev na swoim wysokim poziomie bez głupich błedów i przestojów, Ouanna moze mu nie pozwolic na powrót...
P.S Mozi gratki za typ ładnie to rozkminiłes, dobrze ze go ostatecznie nie zagrałem ????
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
No jutro finał Golubev - Berrer .
Dzisiaj Berrer zagrał bardzo ładny mecz, wogóle nie dał pograć rywalowi. Myślę że zawodnik gospodarzy wygra jutro pojedynek. Berrer bardzo solidny serwis , oczywiście nie ujmując nic Golubovi który dzisiaj chyba 26 asów zrobił jednak w ponad 30 gemach. Stawiam jutro na niemca
Drugi finał jeszcze nie w pełnym składzie ale Brzezicki - Schwank/Giraldo i tutaj stawiam że będzie to Schwank i wygra jutro finał. Brzezicki osiągnął bardzo dobry wynik ale jednak Schwank czy Giraldo mają bardzo dobre warunki fizyczne i bardzo ładnie grają.
Więc na jutro Berrer + Schwank lub Giraldo
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schwank E. - Brzezicki J.P. 1.55
Liczyłem na wiekszy kurs no ale i tak biore ten typ. Schwank w świetnej formie, ostatnie challnagery to finał,półfinał,półfinał,półfinał - teraz czas na zwyciestwo! Tutaj w Kolumbii nie stracił jeszcze seta, ograł tutaj Mello z którym przegrał w finale kilka dni temu! Forma rośnie, rywal dzisiaj nie bedzie miał za duzo do powiedzenia, licze na to ze to Schwank przejmie inicjatywe od samego początku spotkania!
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Widzu, ubiegłeś mnie ;)

Tak, typ bardzo ciekawy, dlatego również pozwolę sobie dopisać go do swoich statystyk (oczywiście niezależnie od wyniku meczu;) ).
Dodam jeden fakt z mojej bazy danych - i to bardzo reprezentatywną statystykę. Edu w ciągu ostatnich 2 lat wygrał z pusherami ok. 85% meczów na clayu ;)
Z taką formą, myślę, że niedługo zacznie na nowo próbować swoich sił w turniejach rangi ATP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom