>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 39: Orleans, Lermontov, Madrid

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Orleans

Location: Orleans, France
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €106,500 +H
Tournament website: http://www.opendorleans.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/2273/mds.pdf


Lermontov

Location: Lermontov, Russia
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website:
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6614/mds.pdf


Madrid

Location: Madrid, Spain
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €42,500
Tournament website: http://tenisciudaddemadrid.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2012/6050/mds.pdf




Oficjalna strona ATP Challenger Tour: http://www.atpworldtour.com/tournaments/challenger-tour.aspx

Livescore: http://www.opendorleans.com/live-score




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Escoffier - Malisse under 19,5g @ 1,72

Dzisiaj już tylko Challengery zostały, więc znalazłem ciekawy typ z Orleans, gdzie gospodarz zupełnie mi nie znany Escoffier podejmie Belga, Malisse. Nie ma wątpliwości kto wygra ten mecz, kurs 1,10 śmieszny, ale adekwatny do sytuacji. Xavier powinien sobie poradzić dość gładko, mimo, że jest bez formy. Francuz na ostatnie 5 meczów wszystkie przegrał, więc cudów się nie spodziewam, nawet przed własną publicznością. 6-3,6-4 to maximum dla Malisse i po takim kursie warto, naprawdę warto spróbować nieco mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Renevand - Goffin under 20,5g @ 1,72

We Francuskim Orleans, zapowiada się Belgijski dzień. Na początek Bemelmans, teraz Malisse, a na koniec Goffin, który jest mega faworytem w tym meczu. Umiejętności nie ma co porównywać, Goffin cudowne dziecko belgijskiego tenisa, spory talent tutaj nie powinien mieć problemów i under 20,5g wygląda bardzo pewnie. Wystarczy 6-4, 6-4 i under siedzi. Renevand gra u siebie w hali to fakt, Francuzi lubią takie warunki, ale miesiąc temu zaliczył kontuzje, nie grał 3 tygodnie. Po kontuzji zagrał 2 mecze, niestety dla niego oba przegrał. Sądzę, że wtym meczu dostanie szybko 2-0 i po turnieju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Daniel Munoz-De La Nava - Arnau Brugues-Davi @ 1,60 Unibet ✅ [4/6 6/4 6/4]
Pojedynek leworęcznych Hiszpanów w stolicy Hiszpanii, ale tylko jeden z nich jest w tym match-upie rasowym claycourterem. Munoz-De La Nava, bo o nim mowa, jest po dobrym występie w Szczecinie i dysponuje rzemiosłem pozwalającym na regularnie pokonywanie rywali na poziomie Bruguesa-Davi. Pan Arnau na clayu nie jest tak wymagającym rywalem jak na hardzie i w swej profesjonalnej karierze nie pokonał jeszcze na mączce rywala pokroju Munoza De La Nava. Na jutro nie przewiduję przełomu w tej sprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Kuznetsov-Basilashvili,challenger Lermontov(mączka)
Kuznetsov wyraźnie w formie,wygrał ostatnio dwa turnieje na mączce(Trnava,a wcześniej Todi).Trzeba dodać,że we wszystkich tych meczach nie stracił seta.Jeśli idzie o jego przeciwnika to ten też w formie,również ostatnio wygrał 2 turnieje,tyle,że turnieje z cyklu ITF,a to spora różnica.
Rosjanin awansował do pierwszej setki rankingu po wygranej na Słowacji,więc to go powinno jeszcze bardziej zmobilizować do dalszej dobrej gry.Dziś jest zdecydowanym faworytem w pojedynku z zawodnikiem,który dotychczas grał tylko turniejach z cyklu ITF,a co za tym idzie nie grał jeszcze z zawodnikami jego pokroju.
Kuznetsov 2-0 @ 1.55 bet365 ✅
Under 20.5g @ 1.8 bet365 ✅
6-4,6-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bautista - Darcis under 22,5g @ 1,87

Zaczynamy kolejny dzień z Challengerami i znów z Orleans ciekawy typ. Darcis zmierzy się z Bautistą i faowyrtem w tym meczu jest oczywście Belg z dobrym serwisem, który na hardzie sprawił wiele kłopotów Berdychowi czy Wawrince, czyli graczom zdecydowanie większego poziomu niż Hiszpan. Serwis Belga w hali jest mega atutem i under wg mnie w tym meczu powinien na spokojnie wpaść. Co do gry Hiszpana wiem nie wiele, ale patrząc to na hardzie nieźle pograł w Challengerach, w Pozoblanco wygrał turniej, lecz jego dzisiejszy rywal to nieco wyższy poziom niż zawodnicy, z któymi się mierzył. W poprzednim turnieju pokonał Lu i Gabashvillego, ale sądzę, że w tym mezu nie będzie miał wiele do powiedzenia i nawet 6-4, 7-5 starczy dla Belga ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Edouard Roger-Vasselin - Michael Llodra @ 1,55 Betsafe ⛔ [6-3 6-7 6-2]

Llodra to zeszłoroczny zwycięzca tego turnieju. Pomimo że ten sezon poza występem w Maryslii ma fatalny, to w hali, szczególnie francuskiej, jest jak bestia, groźny w zasadzie dla każdego i jeszcze może w tym sezonie dokonać wielkich rzeczy. Tymbardziej że Roger-Vasselin już tak nie błyszczy jak chociażby wiosną. Na hali jest ograny, ale zawodnicy których nawet nie można określić challengerowymi przeciętniakami jak Kirilov, Bossel czy Reix walczą z nim jak równy z równym. Jeśli Llodra weźmie się w garść, a myślę że doświadczenia z przeszłości pozwalają przyjąć takie założenie, to będzie w tym meczu wyraźnym faworytem. Kurs 1,55 w takim wypadku uznaję za satysfakcjonujący.
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
Kohlschreiber - Mannarino

Żadnych problemów podczas tego spotkania nie powinnien mieć Kohlschreiber, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego dzisiejszego rywala. Dzieli ich ponad sto pięcdziesit miejsc. W poprzednim tygodniu Niemiec grał na hali w Metz i doszedł tam do ćwierćfinału gdzie to swoje spotkanie przegrał z Monfilsem gdzie to trzeba przyznać, że zagrał całkiem dobre spotkanie. Jego bilans na hali w tym sezonie to 5/3. Jest tutaj rozstawiony z numerem jeden i jestem przekonany, że stać go na dojście tutaj przynajmniej do pófinału. Mannarino w tym sezonie nie wygrał żadnego meczu na hali. Dużo lepiej radzi sobie na betonie co zresztą pokazał nie tak dawno w Istanbule gdzie to doszedł do finału. A pokonał tam m.in. Menendez-Maceirasa oraz Zemlja. Jest zawodnikiem leworęcznym i moim zdaniem to jest tylko jeden atut w tym spotkaniu. Doświadczenie i klasa przemawia tutaj za Niemcem i mam nadzieje, że wygra ten mecz. Można nawet zaryzkować i stawiać na wynik 2-0.

Typ Kohlschreiber @ 1.25
Typ Kohlschreiber DW 2-0 Kurs 1.60
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Kohlschreiber - Mannarino
Żadnych problemów podczas tego spotkania nie powinnien mieć Kohlschreiber, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego dzisiejszego rywala. Dzieli ich ponad sto pięcdziesit miejsc. W poprzednim tygodniu Niemiec grał na hali w Metz i doszedł tam do ćwierćfinału gdzie to swoje spotkanie przegrał z Monfilsem gdzie to trzeba przyznać, że zagrał całkiem dobre spotkanie. Jego bilans na hali w tym sezonie to 5/3. Jest tutaj rozstawiony z numerem jeden i jestem przekonany, że stać go na dojście tutaj przynajmniej do pófinału. Mannarino w tym sezonie nie wygrał żadnego meczu na hali. Dużo lepiej radzi sobie na betonie co zresztą pokazał nie tak dawno w Istanbule gdzie to doszedł do finału. A pokonał tam m.in. Menendez-Maceirasa oraz Zemlja. Jest zawodnikiem leworęcznym i moim zdaniem to jest tylko jeden atut w tym spotkaniu. Doświadczenie i klasa przemawia tutaj za Niemcem i mam nadzieje, że wygra ten mecz. Można nawet zaryzkować i stawiać na wynik 2-0.

Typ Kohlschreiber @ 1.25
Typ Kohlschreiber DW 2-0 Kurs 1.60
Dla mnie Francuz z pewnością powalczy w tym meczu, oglądałem go w 2 spotkaniach w Stambule gdzie zaprezentował się bardzo dobrze, miał przestoje i problemy ale to raczej wynikało z jego porywczego charakteru, Kohlschreibera widziałem w meczu z Paire, w 2 i do połowy 3 seta Francuz robił z nim co chciał, dopiero szczęśliwy brejk po 2 czy 3 df w gemie Paire, ustawił cały mecz i Niemiec utrzymał zwycięstwo. Mannarino na hali jest bardzo groźny dla każdego w tamtym roku wygrane w hali z Berankisem, Simonem czy Rosolem. Do tego gra dziś u siebie,a wiadomo że Francuzi u siebie dodatkowo się spinają.
dla mnie:
over 20,5 1,72 bet365
Mannarino wygra jednego seta 2,05 tobet
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Richard Berankis - Xavier Malisse @ 2.05 tobet ⛔

Lekkim faworytem bukmacherów jest belg Malisse co jest dla mnie zupełnie nie zrozumiałem dla mnie i to zdecydowanym faworytem jest o dziesięć lat młodszy Litwin Berankis, dodatkowo buki dali nam niespodziankę w wysokości kursu na Richarda.
Nawierzchnia kordu zdecydowanie promuję Berankisa, dodatkowo forma jaką prezentują obaj tenisiście zgoła odmienna. Litwin w tym roku prezentuję się bardzo przyzwoicie, natomiast Xavier w tym roku dramatycznie słabo. Zwycięstwo w pierwszej rundzie z anonimowym Antoine Escoffier było jego pierwszym zwycięskim pojedynkiem od końca lipca. W poprzednim tygodniu prezentował się w Metz, gdzie w pierwszej rundzie był bez szans w pojedynku z kiepsko serwującym tego dnia Paire przegrywając 6:1,6:4 co jest odnośnikiem jego dyspozycji na chwilę obecną.
Młody Berankis z roku na rok buduję swoją pozycję w światowym tenisie, czego efektem są coraz lepsze wyniki. Na kortach halowych ma rewelacyjny bilans. W pierwszej rundzie pokonał bardzo groźnego Donskoya, który ostatnio prezentuje tenis na wysokim poziomie. Jak dla mnie wielka promocja od bukmacherów ! Brać póki jeszcze kursy nie poleciały.
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
13:00 | Levine - Goffin @2,75 | Bet365 ⛔

Moim zdaniem spotkanie bez faworyta, bukmacherzy przeceniają Goffina lub niedoceniają Levine. Obaj w dobrej formie, nawierzchnia także nie faworyzuje żadnego. Po stronie Amerykanina doświadczenie, za to Belg jest bardziej stabilny. Ja tutaj widzę mecz na styku, zagrałbym jakikolwiek over, ale ciężko o taki zakład na tą chwilę. Prawdopodobnie na live dorzuce over, myślę, że linia maksymalnie 21,5 będzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Polecam dziś Kuznetsova, kursy do 1,5 urosly , nie wiem czy ludzie szukaja sensacji czy przeciwko jego passie graja. Z tego co sie orientuje w tym tygodniu robi sobie w koncu przerwe, wiec o zadnym odpuszczaniu nie ma mowy. Jest zawodnikiem duzo lepszym i samo przebijanie Nedosvyeva nie wystarczy.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie typuję zwycięzcy tego spotkania. Oglądałem na tym turnieju po dwa spotkania dzisiejszych półfinalistów. Kuznetsov oczywiście znacznie większy wachlarz możliwości, lepsze wyczucie, jednak nie napisałbym, że Nedovesov tylko przebija. Posiada solidny serwis, czasami potrafi nieźle zaatakować.
Gdybym miał stawiać to dałbym na Andreya, jednak jakoś nie jestem przekonany i odpuszczam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nedov probowal czesto atakowac ale nie ma w tych atakach tak duzej mocy , w dodatku wiekszosc w srodek kortu, dropow jak na lekarstwo a jak juz to nie potrafi przebic nimi siatki ????
✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom