>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 37: Szczecin, Banja Luka[Bośnia i Her.], Todi[Włochy], Tulsa[USA], Cali[Kol.]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Szczecin
Location: Szczecin
Type: €106.5K+H
Surface: Clay
Starting Date: September 14.
2008 Champion: Florent Serra [FRA].
Tournament website: http://www.pekaoszczecinopen.eu/2009/

Challenger Banja Luka
Location: Banja Luka
Type: €42.5K+H
Surface: Clay
Starting Date: September 14.
2008 Champion: Ilija Bozoljac [SRB].
Tournament website: http://www.banjaluka-challenger.com/

Challenger Todi
Location: Todi
Type: €42.5K+H
Surface: Clay
Starting Date: September 14.
2008 Champion: Tomas Tenconi [ITA].
Tournament website: http://www.tennisclubtodi1971.com/main.html

Challenger Tulsa
Location: Tulsa, Oklahoma
Type: $50K
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: September 14.
2008 Champion: Kevin Kim [USA].
Tournament website: -

Challenger Cali
Location: Cali
Type: $75K+H
Surface: Clay
Starting Date: September 14.
2008 Champion: Marcos Daniel [BRA].
Tournament website: http://www.tennissegurosbolivar.com/

Przydatne linki:

Challenger Szczecin:
kwalifikacje 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/448/qs.pdf
turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/448/x.pdf

Challenger Banja Luka:
kwalifikacje 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/1607/qs.pdf
turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/1607/x.pdf

Challenger Todi:
kwalifikacje 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3627/qs.pdf
turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3627/x.pdf

Challenger Tulsa:
kwalifikacje 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/660/qs.pdf
turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/660/x.pdf

Challenger Cali:
kwalifikacje 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3994/qs.pdf
turniej główny singiel i debel 2009: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/3994/x.pdf
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Coś skrobnę ze Szczecina, na dziś delikatnie bo pierwsze mecze:

Schukin - Crugnola 1,85
Jeżeli dobrze rozpoznałem Włocha to odbijał wczoraj z Luczakiem trochę. Całkiem nieźle, jedyne co woła o pomstę do nieba o akcje przy siatce. Schukin także trenował (bodajże z Sitakiem), rzucał rakietami, wyrzucał piłki za linię, nic mu nie wychodziło. Nie ruszał się do skrótów. Wyraźnie był zniesmaczony swoją postawą.

Gil - Gozdur(+8,0) 1,85
Pierwszy mecz turnieju i w sumie głównie na to liczę. Gozdura widziałem rok temu z Brzezickim. Bardzo waleczny, wspierany przez publikę z racji tego, że jest ze Szczecina. Dlatego też dostał WC. Gil po dobrej pierwszej połowie sezonu, ostatnio trochę zgasł. Dla mnie nigdy nie był materiałem na świetnego zawodnika, ot zwykły przebijacz. Gozdur jest w stanie ugrać 5-6 gemów.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Szczukin - Crugnola 6/2 6/4
Szczukin @ 1.85
No miałem w tym roku być w Szczecinie ale wyszło jak wyszło więc jadymy z typami. Trening, treningiem ale w moich oczach z gry w meczach lepszy, zdecydowanie lepszy jest jednak Jurij ostatni raz oglądałem obu Panów z challengera w Poznaniu gdzie Crugnola pokonał Kapasia gdzie sam jak tylko mógł pomagał naszemu zawodnikowi żeby tylko coś ugrał, a po tym meczu już nie musiał pomagać bo odpadł dosyć szybko, gdzie Szczukin na własną rękę pożegnał się z tytułem patrząc na Kazacha czy tam Rosjanina bardzo lubi pogrywac u nas i myślę że będzie w stanie pokonać Włocha.
Rufin - Panfil 4/6 7/5 6/3
Panfil +3g @ 1.90
Jak zwykle wiara i nadzieja w Polaków &quot;Rufę&quot; jest jak najbardziej do ogrania przez Panfila gdzie Polak jakoś mało grał ale jak grał to latał po Europie czy po innych kontynentach to Korea to Włochy czy Uzbekistan nawet zabrakło go w Poznaniu. Ostatni raz Panfila widziałem w meczu z Pashańskim gdzie jak się nie mylę przegrał po trzysetówce, lecz grał tam na bardzo dobrym poziomie. Rufin w tym roku bardzo mało gier nawet na Satelitkach, jeśli Grzegorz naprawde chcę jeszcze zaistnieć i pnąć się dalej do trzeciej setki rankingu takich graczy jak Rufin który notabene jest wyżej jednak powinien ogrywać, ja biorę tutaj trochę asekuracyjnie może będzie walka i trzysetówka i może Grzegorz handi pokryje.
Gil - Gozdur 6/2 7/5
Gozdur +8g @ 1.85
Ostatni raz widziałem takie handi w meczu startującego jakiegoś młodego Szwajcara ze Szczukiem u siebie gdzie Szwajcar nie pokrył handi i było z tego wszystkiego zwrot 2/6 2/6. Tutaj identyczna sytuacja o Polaku słyszę pierwszy ale tak to jest zamiast promować parę osób, a dobrych żeby punktowali to jednak co turniej to nowy &quot;Jasiu&quot; i wychodzi że mamy niby tych trzynastu grajków w pierwszym tysiącu graczy ale żaden tak naprawdę jeszcze nie gra na równym poziomie oprócz umówmy się Kubota czy Janowicza. Tutaj zgodzę się z Olim, Gil dla mnie był jednym z graczy challengerowskich który zasługiwał już na częstszą grę w turniejach ATP pod koniec roku 2008 czy na początku tego lecz jednak tak jak mówi Oli chłopak opadł pierwszy mecz w turnieju nie trzeba się mocno wysilać może nasz młody chłopak potrzyma serwis przez jakieś pięć gemów.
Sweeting - Matsui 6/2 6/0
Sweeting @ 1.25
Mecz dnia w Tulsie Ryan nie nagrał się @ USO więc jak paru innych kumpli gra na czelku u siebie w kraju gdzie będzie grał z Matsiu dziadkiem który o nikim chyba już nie pamiętał i nie wiedział że jeszcze gra. Japończyk w ostatnich paru miesiącach dostaje od kogo tylko można poczynając od X-Mana to można oczywiście wybaczyć kończąc na kwalifikantach z Mołdawii czy graczach poza 1000. miejsca ja tutaj nie widzę żeby Ryan męczył się w tym meczu i nie wygrał go z dziadkiem który jednak formy nie może znaleźć.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Może jakaś relacja:|

Schukin - Crugnola 6:2, 6:4

Mecz wbrew pozorom wyrównany, zadecydowały detale. Marco gra delikatny, techniczny tenis, nie ma zbyt wielu argumentów do wykończenia akcji, ale jego grę ogląda się z przyjemnością. Dziś niestety popełniał zbyt wiele błędów aby móc nawiązać walkę z Jurą. Schukin nie grał raczej nic, po prostu ilość popełnianych przez niego UE była mniejsza niż u Włocha, szczególnie w 1 secie. W następnej rundzie z Dolgopolovem ( bo ten z Martinem raczej wygra ) pewnie Schukin przegra.

Brands - Silva 6:4, 6:4

Grali równolegle z Crugnolą, ale kort widziałem dokładnie i czasem rzuciłem tam okiem. Brands bardzo solidny serwis + dość ofensywna gra. Nieźle przebija z głębi kortu mimo swojego niemałego wzrostu, stara się dość szybko kończyć wymiany przy swoim podaniu i zazwyczaj mu to wychodzi. Zwrócił moją uwagę bardzo dobry i ofensywny fh. W następnej rundzie Gil z nosa może mieć z nim spore problemy. I Brands jest w stanie z nim wygrać.

Ouahab - Sitak 6:3, 7:6

Algierczyk to prześmiesznie wyglądający i zachowujący się zawodnik. Wygląda jakby nawet nie chciało mu się mrugnąć okiem, a co dopiero podbiec do piłki. Ale jednocześnie jest bardzo fajnym tenisitą, którego grę ogląda się z przyjemnością i uśmiechem na ustach. Masa dropów, a poza tym bardzo regularna gra z głębi kortu, dodatkowo dość urozmaicona. No i te komentarze i śmiechy z własnych zagrań...jak fantazja zbyt go poniesie to zaraz słychać śmiech i &quot;Basta&quot;. Z Montim jednak szanse ma małe, jednak tego meczu z pewnością nie ruszę. Sitak raczej nie ma zbyt wielu argumentów, może niezły 1 serw. Ale Ouahab jakby się przyłożył oddałby mu ze 4-5 gemów.

Panfil - Rufin 6:4, 5:7, 3:6

Zdecydowanie match of a day. Super tenis z obu stron. Pierwszy set to delikatna dominacja Polaka, który rewelacyjnie grał z głębi kortu. Jest to bardzo ofensywnie grający tenisista, dodatkowo niesamowicie waleczny. Wspierany przez pełne trybuny długo stawiał opór bardzo solidnemu i utalentowanemu Francuzowi. Rufin jednak od połowy 2 seta przejął inicjatywę. Przyznam, że jego gra wywarła na mnie i na Olim spore wrażenie. Świetnie prowadzone wymiany, może bez wielkiej ilości winnerów, ale świetna defensywa + spora kortowa inteligencja pozwalają mu kontrolować grę. Dodając do tego solidny serwis można stwierdzić, że mamy do czynienia z zawodnikiem mogącym w przyszłości sporo namieszać. Musi z pewnością ograniczyć ilość podwójnych błędów, odrobinkę poprawić atak, ale już można powiedzieć że stać go tu co najmniej na powtórkę z Bytomia. A obsada jest całkiem niezła w Szczecinie. Wbrew temu co ktoś napisał na konkurencyjnym forum, to nie był mecz kwali, ale widowisko stojące na bardzo wysokim poziomie.

Montanes - Rosol 6:0, 6:2

Tu widziałem tylko 5 gemów. Rosol nie mógł serwować, bardzo przeszkadzał mu ból pleców. Bo 1 serw to on ma zdecydowanie mocniejszy niż 150 km/h, które serwował w tym meczu. Ciężko ocenić grę Montanesa, bo Rosol po prostu nie był w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki.

PS. Pozdrawiam byłego tenisistę ( nie powiem kogo ), naprutego w 3 dupy, który w 3 secie meczu Panfila darł się na cały kompleks &quot;hop hop, dawaj, graj swoje, dawaj Grzesiu&quot;, klnąc pod nosem co chwila. Żenada po prostu.
PS2. Jazda leksusami z kortów i na korty, śniadanka z zawodnikami...świetna sprawa. Plus niesamowite hostessy. Żałuję niesamowicie, że w środę musimy z Olim wracać do Warszawy...
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Kamil Cap kovic - Matwe Mid delkoop — 15 Wrze sień 10:30
Typ:Kamil Cap kovic
Kurs:2,2 @ Bet365
Stawka:4/10
Otrzy małem z 3 źródeł że warto zagrać na 1. Ist nieją dywa gacje na temat kon tuzji holen dra i nie tylko.. Jak jest na prawdę — nie wiem. Dzi wne są bloki u niek tórych buków jak i to, że np w William Hill na wszys tkie mecze turnieju Ban jaLuka nie ma tylko tego zdarzenia..
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=FvtfnyiGcWk&amp;amp;feature=player_embedded
Przy takiej wypowiedzi między innymi że &quot;nawet jak wygram ten turniej to nie wejdę do pierwszej setki, może bym wskoczył o dwie pozycję jakbym wygrał ten turniej&quot; mnie nie napawa optymistycznie, jakoś Kubot widzę że nie liczy że można cieszyć się z tytułów czy nawet awansem o dwie pozycję jest to zawsze krok w przód i QEL w turniejach 500 czy 1000 są bliżej, jakoś odczuwam że Łukasz za bardzo nie chce tutaj grać i jeszcze kiedy reporter mówi o pierwszej setce, życiówce w rankingu te marszczenie brwi. :?
Vanek - Gawron 4/6 6/2 6/4
(3/10)
Gawron +3.5g @ 2.05
(2/10)
Gawron @ 3.00
Żeby nie było offtopa, Jiri jeśli gra u nas jeśli trafia na jakieś bardziej konkretne Polskie nazwisko obojętnie w której rundzie turnieju głównego dosyć często przegrywa, tak naprawdę jeszcze nie widziałem żeby wygrał jakiś mecz z naszym graczem na naszej Ziemi. W tym roku porażka z Przysiężnym w Poznaniu, rok temu porażka tutaj z Janowiczem. No a Gawron jest tak naprawdę naszym trzecim grajkiem który jak zawsze w Polsce w juniorach liczne sukcesy na czele z finałem Wimbledonu &#39;06 chłopców i po tym tak naprawdę nic ale jak widze nazwiska z tamtego turnieju to kto mi powie gdzie w ogóle podziewają się tacy gracze jak Czarnow, Koneczny, Czekow, Belić, Mektić jedynie coś teraz znaczy Thiemo &quot;Piekarz&quot; De Bakker. Wielkim bólem było to że Gawron wycofał się z kwalifikacji USO z alternatyw gdzie dzień czy dwa później tak dużo posypało się ludzi że jako #8 alternatywa spokojnie mógł grać w kwalifikacjach bo do tych rozgrywek wchodzili gracze już koło miejsc #390 jeśli powodem była kasa to bardzo szkoda i mogło to być lekkie zahamowanie jego kariery jak i zastrzyku pieniędzy bo nawet porażka w I. r. q. mogła dac mu 3k $. Dzisiaj liczę że pod nieobecność Jurka który w weekend zagra z Murrayem, to Gawron będzie brnął przez drabinkę turnieju jak tylko najdalej.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Florent Serra - Jiri Vanek 1 1,50
- Serra zostawi na korcie zdrowie i pokaże co ma najlepsze - to pewne. Szczeciński klimat go dobrze nastraja - 3 lata temu 1/2, w zeszłym roku wygrał turniej.
- Francuz kapitalnie zaprezentował się w pojedynku z Kubotem. Vanek przeciwko Gawronowi bez iskry.
- Ostatnie ich 3 pojedynki wygrał Vanek. Świetna okazja by tę serię przełamać.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Ram R. - Garza D
Typ: 2
Kurs: 4.50
Buk: William Hill
Analiza:
W 2005 roku gracze stoczyli już pojedynek na takiej samej nawierzchni. W 1/8 finału w McAllen górą był Garza wygrywając 1:2 (7:6, 2:6, 4:6). Wiadomo, że minęło sporo czasu i Ram może rozgromić Garza, ale takim kursom warto się przyjrzeć i stawkuję to 0.5/10.
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Montanes Albert (ESP) vs. Korolev Evgueni (RUS)
Typ: Korolev Evgueni (RUS)
Kurs: 2,25
DOXXbet


Półfinał PEKAO Szczecin Open. Spotykają się dwaj zawodnicy mający aspiracje do końcowego triumfu w turnieju. Moim faworytem jest w tej konfrontacji Rosjanin Evgueni Korolev. Myślę że jego forma w tym turnieju jest bardzo dobra, to jest raczej zawodnik turniejów ATP, teraz wraca po kontuzji i musi grac w Challangerach ale i tak wybiera tylko te największe, jak np PEKAO Szczecin Open. Na razie wygrywa wszystko w 2 setach grając pewnie i efektownie. Wprawdzie jego przeciwników trudno zaliczyć do potentatów ale nie pozostawia wątpliwości kto jest lepszy. Takie wątpliwości natomiast pozostawiał Montanes. Po pierwszym łatwym meczu rozegrał 2 trzysetówki, wprawdzie obie wygrane dla Hiszpana ale zwłaszcza w QF przeciwko Brandsowi nie dużo brakowało żeby to Niemiec grał w półfinale. Gra bardzo niepewnie, nie trzyma własnego podania a bez tego trudno moim zdanie będzie mu walczyć z Rosjaniniem, który dysponuje świetnym serwisem, i w grze przeciwko niemu podstawą jestKurs na Koroleva jest bardzo dobry, głównie przez jego słabszy ranking przez kontuzje. Moim zdaniem jest duzo lepszym graczem od Montanesa, ktory pewnie nigdy już nie wyjdzie ponad Challangery. Dla mnie typ na Koroleva jast ciekawą propozycją.

Montanes
18/09-09 Ćwierćfinały Montanes, Albert vs. Brands, Daniel 2:1 64 46 63
16/09-09 R16 Montanes, Albert vs. Ouahab, Lamine 2:1 75 36 61
14/09-09 R32 Montanes, Albert vs. Rosol, Lukas 2:0 60 62

Korolev
18/09-09 Ćwierćfinały Korolev, Evgeny vs. Schukin, Yuri 2:0 63 63
16/09-09 R16 Korolev, Evgeny vs. Rufin, Guillaume 2:0 75 62
15/09-09 R32 Korolev, Evgeny vs. Kowalczyk, Mateusz 2:0 64 61
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom