>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 36: Genova, Shanghai1, Alphen aan den Rijn, St. Remy, Brasov

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gojowczyk - Millman
typ:1 kurs:1.7 Bwin
✅



Millman to zawodnik próbujący szczęścia chyba wszędzie. Nie osiąga dobrych wyników, potrafi raz na jakiś czas pokonać po zaciętym meczu zawodnika pod forma albo nie regularnego. Zbyt często przebija balony na środek kortu na rakiete przeciwnika. Gojo ze swoim stylem idealnie pasuje na szybkie korty,
serwis i agresywny FH, dość regularny i wystarczająco na obecnego rywala, szczególnie ze Niemiec rozgrywa tu dobre zawody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Sugita 1,57✅6-1 6-3
Wydaje mi się, że Sugita powinien wygrać z Zhangiem,jest on ostatnio w dobrej formie, w Bangkoku przegrał dopiero w finale z rozstawionym z numerem 1 Selą. Chińczyk Zhang ostatnio szczególnie niczym mnie nie urzekł. Najdalej ostatnio zaszedł tylko do ćwierćfinału. Panowie spotkali się w tym roku w Australii i górą tam był Sugita wygrywając 2-1. Warto także dodać że Sugita pokonał Rungkata, który ostatnio pokonał właśnie przeciwnika Japończyka - Zhanga. Nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Sugity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Haider-Maurer + Veic @ 1,63 Unibet ✅ 7/5 6/1 ; 6/4 6/2
Krótko, bo po nowojorskiej nocy pełnej wrażeń czas udać się na zasłużony spoczynek.
Haider-Maurer to jeden z niewielu challengerowców, któremu można zaufać, nie w głowie mu wałki, ani inne dziwne numery, utrzymuję stały, równy i wysoki challengerowy poziom.
Jego rywal Goran Tosić to zdecydowanie niższa półka od Andreasa, typowy claycourter, któremu od czasu do czasu zdarza się przebić przez kwale w challach. Za największy tegoroczny sukces Czarnogórca można uznać pokonanie Jorge Aguilara.
Nie ma w tym meczu innej opcji jak wygrana Haider-Maurera.

Największym problemem Antonio Veicia jest to, że nie potrafi utrzymać równego poziomu przez cały mecz, gra falami jak - nie przymierzając - niektóre gwiazdeczki WTA. Dziś trafia na rywala z poziomu futures, bo inaczej Podplinika-Castillo nazwać nie można.
Znając chimeryczność Chorwata to Chilijczyk może &quot;zaczepić się na grę&quot; w jednym secie, ale na więcej z jego strony nie ma co liczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bachinger @ 1,85 tobet ⛔ (szkoda ze streama brak było *5-3 pozniej w taju 6:3 nie wiem co mu siedziało w głowie)


Donskoy owszem w formie, 3 finały ale nie oszukujmy się bo to były słabo obsadzone turnieje. Na pewno ma być prawo trochę zmęczony ale także i bez tego dla mnie ma mniejsze szanse na zwyciestwo dziś. Nie dysponuje dobrym returnem, return drugiego serwisu to hit or miss tak jak cała jego gra, wiele ue jednak to talent i ma jeszcze czas by zbilansowac to. Bachinger najlepiej czuje sie na hardzie, dobry serwis i jak wspominałem wczoraj ofensywna gra ale i dosc regularna , na pewno nie mniej niż Ruska, jesli zagra na 100% to powinien wygrac a wydaje mi sie ze zalezy mu na powrocie do atp 100.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
???? Ignatik U.(+1.5 seta) - Mannarino A.
Jak dla mnie kurs na zawodnika z Białorusi, są po prostu za wysokie. Ignatki tutaj na turnieju w Saint Remy pokonały już Oliviera Rochusa oraz Vincenta Milloia. Oby zwycięstwa w pewnym stylu Belg pokonany: 6:4 7:6 natomiast Francuz 6:0 6:3. Widać, że pewnie się czuje tutaj Ignatik. Wiadomo, on zawsze gra agresywnie i stara się wygrywać punkty jak najszybciej. Mannarino, który ostatnio słabo pogrywa. Wczoraj stracił seta z De Schepperem, a w pierwszej rundzie udało się wygrać z Eliasem w dwóch setach. W mojej ocenie Ignatik powinien urwać przynajmniej seta, a nie wątpię by i nawet wygrał ten mecz.
Ignatik U.(+1.5 seta) - Mannarino A. # 1.50 Tobet ✅ 6:4 po pierwszym secie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ignatika po takim kursie mozna sprobowac, wczesniej pokonał dwoch innych podobnych stylem zawodnikow do Mannarino.


Greul @ 1,7 bwin✅

Navarro tym sie rozni tylk od Bemelmansa ze wiecej gra na clayu, jednak jest to słaby zawodnik, serwis i czeste bieganie do siatki, tak jak wspominałem Greul regularny, agresywny z dobrym serwisem i mijaniem takich wycieczkowiczów, h2h 3:1 poniewaz Hiszpan mu leży.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bachinger popsuł poranek :razz:


Ungur @ 1,5 bwin

Veic na clayu to defensywny, regularny zawodnik czekajacy na bledy rywali, miał łatwą drabinkę do 1/2. Ungur gra u siebie i na pewno mu zależy co pokazał choćby w Sibiu, a jak ma motywacje to jest to zawodnik na atp poziom jak najbardziej. Typ rywala jakim jest Veic bardzo mu lezy, pokonał go własnie tutaj rok temu. Jak wspominałem Veic zakopany za linia bedzie nękany co jakis czas atakami przy siatce albo dropami, Ungur ma bogaty arsenal ofensywny i bilans miedzy tym a defensywa, zeby z nim wygrac trzeba go przycisnac co niestety nie jest w stylu Veica.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Brasov
Mecz: Copil/Crivoi - Ciumac/Nedovyesov
Data: 8.09.2012 10:30
Typ: Copil/Crivoi 2:0
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj przed południem dojdzie do starcia dwóch mniej znanych deblów na świecie podczas rozgrywania Chalengera w rumuńskiej miejscowości Brasov. Będzie to finał, a w nim stawiam zdecydowanie na parę Copil/Crivoi. W poprzednich rundach para ta wygrała 6:2, 6:3 z deblem Konecny M / Marcan D, 6:7, 7:5, 10:8 z Marx P / Mergea F oraz 7:5, 6:0 w półfinale z Tosic G / Zivkovic D. Nie jest to oczywiście jakaś znana para, ale typowo chelengerowa. Wcześniej jednak grali ze sobą, W 2010 roku dotarli do półfinału turnieju w Arad, jednakże później już bez żadnych sukcesów. Biorąc pod uwagę jednak umiejętności i ranking wszystkich tych panów w singlu można śmiało powiedzieć, że jeśli przeniesie się to na korcie na wynik to pewnie powinni wygrać Copil i Crivoi, lecz wiadomo jak to jest w deblu. Ciumac/Nedovyesov w pierwszej rundzie turnieju pokonali parę Borvanov R / Guez D 6:2, 7:5, w ćwierćfinale wygrali 2:6, 7:5, 10:7 z Aguilar J / Pashanski B, a w półfinale 6:4, 1:6, 13:11 z Daescu A / Hubble A. Wyniki te mnie nie przekonują, więc stawiam dzisiaj na zdecydowanie bardziej doświadczonych (w singlu) Copila i Crivoi. Jest to finał, więc mam nadzieję, że przed własną publicznością wygrają!
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
No widziałem kilka razu Radu na hardzie i mam inne zdanie, niż Ty. Co z tego, że 180 km/h, po pierwsze wątpię by to była taka prędkość, a jak jesteś jej pewny to napisz mi gdzie widziałeś taki wynik, a po drugie czy serwis 180 km/h nie może być dobrym serwisem ?
Na tym forum dyskusje często sprowadzają się do wymiany zdań &quot;mam prawo do własnego zdania&quot; etc. więc po prostu wklejam tu skrót z jednego jego meczu. Każdy może zweryfikować swoje zdanie (choć oczywiście nie musi):
http://videobam.com/KjbdJ
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
J. Ouanna versus U. Ignatik

Francuz wczoraj pokazał, że ma nerwy ze stali. Wygrał tb z Mullerem ze stanu 0**-5 , co jest wyczynem godnym najlepszych tenisistów, a w drugim secie przy swoim podaniu nie dał powąchać piłki Mullerowi i ostatecznie pokonał go po dwóch tie-breakach. Francuz dobrze czuje się na serwisie co pokazał wczorajszy mecz.
Ignatik serwuje też dobrze, ale często gra jak jeździec bez głowy. Na rozkładzie w tym turnieju ma ciekawych tenisistów, jednak żaden z nich nie serwował tak dobrze jak Ouanna we wspomnianym meczu.

Mój typ na to spotkanie to oczywiście Ouanna, który według mnie wygląda pewniej niż Ignatik, a jeśli dojdzie do tb to jestem spokojny o Francuza.

Typ: Ouanna, kurs: 1,5
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Na tym forum dyskusje często sprowadzają się do wymiany zdań &quot;mam prawo do własnego zdania&quot; etc. więc po prostu wklejam tu skrót z jednego jego meczu. Każdy może zweryfikować swoje zdanie (choć oczywiście nie musi):
http://videobam.com/KjbdJ
Ok fajnie dzięki, tylko video jest z meczu na clayu, a ja pisałem o meczu z hardzie. Uważam, że ma to dość duży wpływ i ten serwis na twardej nie wygląda źle. No ale tyle ile osób tyle zdań, więc każdy ma swoje. pozdrawiam
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ok fajnie dzięki, tylko video jest z meczu na clayu, a ja pisałem o meczu z hardzie. Uważam, że ma to dość duży wpływ i ten serwis na twardej nie wygląda źle. No ale tyle ile osób tyle zdań, więc każdy ma swoje. pozdrawiam
Znowu nie rozumiem, czy serwis zmienia się zależnie od nawierzchni? Nie chodzi mi o to jak Maurer go odgrywa, tylko jak ten serwis sam w sobie się prezentuje, ale prezentuje się marnie.
Tu staty (wygrane punkty po 1. serwisie/ilość punktów):
18/33 pierwszego serwisu z sijslingiem
34/59 z bachingerem
43/58 z ignatikiem
z zverevem na trawie cale 38/60
z brownem w bath 25/46
sarajevo, kudrya 26/42
z gaba 26/46
info od kogos kto go widzial i na meczach i na treningach w szczecinie.

Wiadomo, tyle osób ile zdań, ale zarobić można tylko na trafionych betach.
 
demononvrosis 2

demononvrosis

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszych finałach?
Zdaje się, że nie będzie aż tak łatwo wytypować zwycięzców. Buki też mają z tym problem, bo dość długo wstrzymują się z wystawieniem kursów.
Moje przeczucie podpowiada jutro odpuścić, ale podoba mi się typ na Ouannę, o ile zaproponowany przez buków kurs będzie w miarę przyzwoity.
Josselin jest w tym turnieju dość regularny. Już kiedyś zauważyłem, że we francuskich turniejach radzi sobie przyzwoicie - tu w St. Remy serwuje dużo asów, wygrane punkty z pierwszego serwisu oscylują w granicy 70-80%, więc całkiem nieźle. Cipolla w moim odczuciu jest graczem o klasę lepszym, ale we Francji jakoś do mnie nie trafia mimo, że wygrał dziś z Donskoyem, którego uważałem za potencjalnego triumfatora turnieju. Poza tym można by zaryzykować na De Bakkera, który u siebie moim zdaniem powinien sobie poradzić, mimo że to nie ten sam gość co z przed kilku lat - jest wciąż zbyt niesystematyczny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom