>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 35: Como[Włochy]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Robin Haase - Rui Machado
Typ: Robin Haase; @1,40
Toto-Mix

Haase to zawodnik, który przebija umiejętnościami wszystkich challengerowców. Miał on jednak przerwę w grze w tenisa i zaczynał ten rok z bardzo niskim rankingiem. Zatem musiał gdzieś odrabiać straty. W tej chwili jest już w pierwszej setce rankingu (myślę, że ten rok skończy nawet w pierwszej siedemdziesiątce) i uważam, że za niedługo przestanie grać w challengerach, bo po prostu tutaj tłucze prawie wszystkich jak chce. Jeśli chodzi o Machado, to ostatnio gra raczej przeciętnie - co najwyżej poziom ćwierćfinałów w challengerach. Podsumowując, Haase jest w tej chwili zawodnikiem lepszym i to on wygra ten mecz.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Robin Haase - Julian Reister
Typ: Robin Haase; @1,35
Toto-Mix

Mam wrażenie, że Haase bawi się ze swoimi przeciwnikami w tych challengerach. W meczu z Machado, podobnie jak i w poprzedniej rundzie z Trusendim łamał przeciwnika, by potem dać się odłamać (chyba tylko przez chwilowe rozkojarzenie), a potem znowu sobie złamał rywala. Oczywiście meczów nie widziałem, ale śledziłem wynik na Bet365 i takie właśnie odniosłem wrażenie. Reister to nawet niezły zawodnik, ostatnio w challengerach gra poprawnie. W Szlemach potrafi przejść kwalifikacje. Czy to wystarczy na Haase? Wątpię. Holender jest w świetnej formie i wygra kolejny mecz.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Haase dziwne, ze gra w challach piwnien próbować sił w kwalch do US OPEN pewnoe by je przeszedł i mógłby coś zamieszać. Przecież na wimblu 5 setów z Nadalem po świetnym meczu. Talent ogromny, oby podszedł do tego spotkania na maxa, jest już w 1/2 wiec o to mozna być spokojny, na pewno chce wygrać kolejny mały turniej ???? Niemiec solidny grajek, ale zdecydowanie nie ta liga. No chyba, ze Holender zagra na pół gwizdka wtedy Niemiec będzie potrafił to wykorzystać. H2H 4;0 dla Holendra, tez to gram, ale sie boje trochę, Haase nie może odpuścić meczu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Robin Haase v Ivo Minar 1,40


Haase dla mnie obecnie zdecydowanie nr. w challangere lever, jest przed ogromną szansą wygrać trzci turniej z rzedu! Czech i tak jak na siebie zaliczył świetny wystep finał, dawno nie osiągnął takiego sukcesu, wczoraj zniszczył Pippo, no ale dzisiaj zupełnie inna bajka
Panowie spotkali się w czerwcu tego roku na podobnym turnieju, na tej samej nawierzchni i wygrał Holender 6:1,6:4, dzisiaj liczę na podobny rezultat. Aj szkoda, ze nie mogę większej stawki...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Robin Haase - Ivo Minar
Typ: Robin Haase 2:0; @1,80
Toto-Mix

Konsekwentnie na Holendra. Haase niszczy wszystkich przeciwników w challengerach jak chce. Prawdopodobnie po tym turnieju wskoczy do pierwszej 80. rankingu. Minar coś tam ostatnio pogrywa w challengerach, ale nie są to jakieś wielkie rezultaty. Haase ma serię 14. kolejnych wygranych meczów w challengerach, gdzie stracił po drodze tylko trzy sety. Stawiam na pewne zwycięstwo Holendra 2:0 w setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom