>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 33: Karshi[Uzbekistan], Salvador[Brazylia], San Sebastian[Hiszpania]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Karshi:
Location: Karshi, Uzbekistan
Type: $35K+H
Surface: Outdoor Hard (PLEXIPAVE)
Balls: Dunlop Fort
Site: TENNIS CLUB KARSHI, SHERKULOVA STREET, KARSHI
Starting Date: August 16
2009 Champion: Rainer Eitzinger (Austria)
Tournament website: http://www.tennis.uz/index.php?optio...id=137&amp;amp;lang=en (some info on the Tennis Federation site)

Challenger Salvador:
Location: Salvador, Brazil
Type: $35K+H
Surface: Outdoor Hard
Balls:
Site:
Starting Date: August 16
2009 Champion: new event
Tournament website: http://www.abertodabahia.com.br/

Przydatne linki:

Challenger Karshi:
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3967/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3967/x.pdf
Tylko drabinka singla (2010): http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3967/mds.pdf

Challenger Salvador:
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/6173/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/6173/x.pdf
Tylko drabinka singla (2010): http://www.atpworldtour.com/posting/2010/6173/mds.pdf

Challenger San Sebastian:
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3957/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3957/x.pdf
Tylko drabinka singla (2010): http://www.atpworldtour.com/posting/2010/3957/mds.pdf
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
A. Ramos-Vinolas - J. Marti
Typ: A. Ramos-Vinolas; @1,30
Bet-at-home

Ramos-Vinolas po niezłym challengerze w San Benedetto (doszedł tam do półfinału), troszkę ostatnio spuścił z tonu. Trzeba to zmienić. Tutaj w San Sebastian trafia na Javiera Marti - słabego tenisistę z piątej setki rankingu, który ostatnio odpada wszędzie w pierwszych rundach. Ramos-Vinolas jest po prostu lepszym zawodnikiem i to on wygra ten mecz.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Schoorel vs Patience 1 1.80 San Sebastian ✅
Obaj gracze raczej preferują grę na mączce, czyli taka jak występuje w San Sebastian. Patience to na pewno bardziej doswiadczony i starszy gracz niz scoorel. Ostatnie jego mecze nie napawają optymizmem, a młody gracz Thomas Schoorel coraz bardziej utożsamia się z grą na clayu i z roku na rok coraz więcej sukcesów na tej nawierzchni zdobywa. W tym meczu uważam, iż młodość i ambicja pokonają w obecnej chwili słabo dysponowanego Patience.
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Ignatik-Klizan 1 1,60 Salvador
Spotkanie dwoch mlodych tenisitow kurs na bialorusina wydaje sie dosc kuszacy zwlaszcza ,ze ostatnio prezentuje calkiem niezla forme na twardej nawierzchni (pokonal w nim miedzy innymi dosc dobrze znanego Giovanniego Lapenttiego w dwoch setach)Przegral dopiero w 1/4
jednak nie z byle kim bo z Ricardo Mello natomiast Klizan zakonczyl swoj udzial na 2 rundzie po porazce z Da silva 0-6 3-6.W rankingu dzieli ich okolo 60 miejsc na korzysc Ignatika.Widze tutaj wygrana bialorusina jednak z racji wieku , braku doswiadczenia i rangi turnieju nie szarzowalbym bardzo ,ze stawka.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Gianluca Naso v Sergio Gutierrez-Ferrol 1 2.00✅
Przed nami spotkanie stosunkowo młodych graczy na kortach ceglanych w San Sebastian. Oboje spotkali się na tej samej nawierzchni, którą zdecydowanie preferują w maju. Wtedy górą był Ferrol. Dzisiejszego dnia spodziewam się innego wyniku. Ferrol w ostatnich 8 meczach wygrał bagatela aż 1 seta!Choć w całym roku prezentuje się dobrze bo wygrał dokładnie o połowę więcej swoich meczy. Niestety forma jego obecna wskazuje na porażkę z młodym, ambitnym Włochem, który często odpada dopiero w ćwierćfinałach. Potrafił wygrać w ostatnich swoich turniejach z rui Machado, Aldi czy Volandrim. Mam nadzieję, że dzisiaj pokaże się również z dobrej strony i będzie się pchał w górę, bo to młody, dobrze zapowiadający sie grać challengów.

Ładny rewanż ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
A. Ramos Vinolas - R. El Amrani
Typ: A. Ramos Vinolas; @1,55
Bet-at-home

Tak jak pisałem przy okazji meczu pierwszej rundy, Albert chce odwrócić serię niekorzystnych turniejów. Reda ostatnio w słabszej formie - porażki z przeciętnym Siriannim, niezłym Ungurem oraz słabym Piccarim. Tutaj w pierwszej rundzie wygrana 3:6 6:4 7:6 ze słabiutkim Baptiste Dupuy, gdzie w trzecim secie Dupuy prowadził 5:3, ale chyba troszkę prrzestraszył się zwycięstwa. Podsumowując, na chwilę obecną lepszym zawodnikiem jest Ramos-Vinolas i to on wygra ten mecz.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jorge Aguilar v Gabriel Trujillo-Soler 1 1.50 ✅
Jorge w poprzednim meczu wygrał gładko z Pere Ribą 2;0, robiąc małą sensację w San Sebastian. Oprócz tego jest w dosyć dobrej formie: pokonywał ostatnimy czasy bardzo dobrze dysponowanego Ungura i solidnego Bolleli. Jego przeciwnik to gracz raczej z niższej półki, będącego obecnie w kiepskiej formie i nie spodziewam się w tym meczu sensacji.

Polecam typ podany wyżej przez kolegę. Ramos mam nadzieję, że w końcu wraca i powalczy o jakiś półfinał.

Było gorąco, ale się udało ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
T. Schoorel - J. Dasnieres de Veigy
Typ: T. Schoorel; @1,45
Bet-at-home

Thomas ostatnio w dobrej formie - m.in. finał challengera w Scheveningen (przegrana z Gremelmayerem) czy choćby ćwierćfinał challengera w Cordenons. Jeśli chodzi o Francuza to ostatnio raczej pierwsze i drugie rundy. Tutaj wygrał z Andujarem, ale wydaje mi się, że Andujarowi nie chciało się po prostu grać w tak słabo opłacalnym challengerze (pamiętam jak kilka tygodni temu Andujar grał w jakimś challengerze ze słabiutkim Niemcem Stebe i przegrał i już trzy dni później grał w kwalifikacjach do turnieju ATP World Tour; może wielu tenisistów tak robi, ale ja tamten mecz zapamiętałem bo Andujar mi wtedy zawalił kupon na dużą wygraną). Podsumowując, myślę, iż w lepszej dyspozycji jest ostatnio Holender i to on wygra ten mecz.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Denis Gremelmayr v Jesse Huta Galung 2 2.37✅ 0:3 i krecz
Obaj gracze mają po wygranym niedawno turnieju. Denis w Poznaniu, natomiast młody Huta Galung w Trani we Włoszech. Obaj również prezentują dobra formę w tym roku. Zdecydowana większość meczy w tym roku to wygrane. Uważam jednak, iż na obecną chwilę w nieco lepszej dyspozycji jest Huta, pokonał on ostatnio naprawdę nietuznikowych graczy, bo Rui Machado, ambitnego Trevisana, przebijacza solidnego Volandriego czy dobrze dysponowanego Cipolle. Poza tym jest to młody, ambitny gracz ciąglę chcący wspinać się wyżej. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

Szybka kasa tak zwana;D
 
A 132

acemilan

Użytkownik
Mogę wiedzieć czemu o 25-letnim tenisiście piszesz jako o młodym? I drugie pytanie: gdzie widziałeś dobrze dysponowanego Cipollę? Bo ja oglądając sporo jego meczy w tym sezonie stwierdzam, że jest bez formy i bardzo fartowne dojście do 1/2 w San Marino tego nie zmieni (lub inaczej: kogo sensownego na ziemi pokonał Cipolla w tym roku?- nie licząc dwóch ucieczek z kortu Rochusa i Aguilara)
Jak dla mnie &quot;analiza&quot; mocno naciągana polegająca na wypisaniu ostatnich wyników obu graczy. Ja tego nie kupuję...
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Mogę wiedzieć czemu o 25-letnim tenisiście piszesz jako o młodym? I drugie pytanie: gdzie widziałeś dobrze dysponowanego Cipollę? Bo ja oglądając sporo jego meczy w tym sezonie stwierdzam, że jest bez formy i bardzo fartowne dojście do 1/2 w San Marino tego nie zmieni (lub inaczej: kogo sensownego na ziemi pokonał Cipolla w tym roku?- nie licząc dwóch ucieczek z kortu Rochusa i Aguilara)
Jak dla mnie &quot;analiza&quot; mocno naciągana polegająca na wypisaniu ostatnich wyników obu graczy. Ja tego nie kupuję...

Po pierwsze ma 24 lata. Po drugie Cipolla nigdy nie jest łatwym przeciwnikiem, zwłaszcza jak gra u siebie. To solidny gracz i nie przechodzi się go tak po prostu. Poza tym całą resztę, która pokonał w Trani to naprawdę solidna obecnie ekipa. Mam nadzieję, że nie poprzestanie tylko na tej wygranej. Trevisan,Volandri - pierwszy z nich to jeden z tych, którym się jeszcze chce i i to bardzo, a volandri...nigdy nie betuje z nim meczu, bo to jeden wielki znak zapytania i solidny przebijak. Jak nie kupujesz to Twój problem, Twoje granie. Dla mnie kurs wart ryzyka.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jorge Aguilar - Benoit Paire
Typ: Jorge
Aguilar; @1,66
Bet365

Aguilar w ostatnich tygodniach wygrywał m.in. z Ungurem i Bolellim, co dobrze o nim świadczy. Tu w pierwszej rundzie ograł turniejową jedynkę Ribę, a w drugiej zwycięstwo z przeciętnym Trujillo-Solerem. Liczę, że jeżeli zawodnikowi ma się przydarzyć jeden słabszy mecz w turnieju to było to to spotkanie. Jeżeli chodzi o Francuza to po finale challengera w Aradzie nieco spuścił z tonu - później porażki w pierwszych rundach z Mertlem (San Benedetto), Fischerem (Cordenons) oraz Crivoiem (Trani). Tutaj troszkę lepiej. Podsumowując, myślę, iż w tej chwili w lepszej dyspozycji jest Aguilar i to on wygra ten mecz.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
w challangerach siedzę niedługo i sporadycznie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że panuje tam jeden wielki burdel, a wyniki magia
//przykład dzisiejszy mecz dwóch Hiszpanów: Vinolas- Ramirez-Hidalgo, gdzie...oczywiście w Hiszpan...Albert 63 *43, bez okazji dla Rubena i nagle robi się 63 46 02* wydawałoby się, że to koniec cyrków, a skądże następuję break, a potem dwa bp niewykorzystane przez Rubena i mecz kończy się 63 46 63, Hidalgo oddaje podanie 3 razy: 2x do 15 raz do 0
takich przykładów jest więcej, dlatego pytam kogoś kto dłużej w to się bawi i jest bardziej obeznany
czy challangery mają jakiś sens bukmacherski i czysto tenisowy??
bo tenisiści drugiej kategorii na wakacje mogą sobie robić w normalnych okolicznoścach
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
To jest akurat półfinał, więc grają na pewno nie tenisiści przypadkowi, ale tacy, co ograli już po kilka zawodników w ostatnich dniach. Kumaci i szperacze na pewno moga zarobić, ale na pierwszych i drugich rundach cyklu challenger, à propos jestem właśnie szperaczem i znalazłem jednego tenisistę, który nie chla w challengerach, ale grał kilka razy w turniejach ITF. W ciągu nieco ponad roku (14.03.2009-18.04.2010) zawodnik ten rozegrał lewo 6 meczy zarejestrowanych w necie w Futuresach. Pierwszy mecz 0:6, drugi 0:6, trzeci 0:6, czwarty 0:6, piąty 0:6, a szósty też 0:6. Bynajmniej nie grał on na challengerowców a na równie słabych. Ja nie wiem, jak tak niskim poziomie można przegrać wszystko co można przegrać. Zawodnik ten jest z Turcji, nazywa się Engin Zengin. Myślę, że ten człowiek nie umie grac i sam bym ugrał z nim gema.
Tutaj link do jego wyników&gt; http://www.tennisprediction.com/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=531166
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
w challangerach siedzę niedługo i sporadycznie, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że panuje tam jeden wielki burdel, a wyniki magia
//przykład dzisiejszy mecz dwóch Hiszpanów: Vinolas- Ramirez-Hidalgo, gdzie...oczywiście w Hiszpan...Albert 63 *43, bez okazji dla Rubena i nagle robi się 63 46 02* wydawałoby się, że to koniec cyrków, a skądże następuję break, a potem dwa bp niewykorzystane przez Rubena i mecz kończy się 63 46 63, Hidalgo oddaje podanie 3 razy: 2x do 15 raz do 0

takich przykładów jest więcej, dlatego pytam kogoś kto dłużej w to się bawi i jest bardziej obeznany
czy challangery mają jakiś sens bukmacherski i czysto tenisowy??
bo tenisiści drugiej kategorii na wakacje mogą sobie robić w normalnych okolicznoścach
oczywiście że to normalne o przełamanie bardzo łatwo na ziemnej poza tym grało 2 przebijaczy takie wyniki zdarzają się czesto nie ma tu żadnej manipul
acji.Lolnik takich przykładów są dziesiątki zresztą to są eliminacje jak chcesz grać w futuresach kup licencje,płać startowe,wyjazdy,hotele jak masz troche kasy to możesz się pobawić za 2 runde turnieju głównego futures dostajesz 1 pkt.do rankingu atp.Nikt tobie nie broni grać wiesz ja sam bym z takim zawodnikiem ugrał 6 gemów może wygrał ale to musisz wygrać 3 mecze w el.czy nawet 4 i jeden w turnieju głównym żeby zdobyć ten punkt do rankingu atp i satysfakcje...
Wiadomo że tacy zawodnicy dostają dzikie karty do turnieju u siebie ze względu na pochodzenie.A jak ktoś przegrywa 4 mecze po 6:0 to jest naprawde słaby...
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
To jest akurat półfinał, więc grają na pewno nie tenisiści przypadkowi, ale tacy, co ograli już po kilka zawodników w ostatnich dniach. Kumaci i szperacze na pewno moga zarobić, ale na pierwszych i drugich rundach cyklu challenger, à propos jestem właśnie szperaczem i znalazłem jednego tenisistę, który nie chla w challengerach, ale grał kilka razy w turniejach ITF. W ciągu nieco ponad roku (14.03.2009-18.04.2010) zawodnik ten rozegrał lewo 6 meczy zarejestrowanych w necie w Futuresach. Pierwszy mecz 0:6, drugi 0:6, trzeci 0:6, czwarty 0:6, piąty 0:6, a szósty też 0:6. Bynajmniej nie grał on na challengerowców a na równie słabych. Ja nie wiem, jak tak niskim poziomie można przegrać wszystko co można przegrać. Zawodnik ten jest z Turcji, nazywa się Engin Zengin. Myślę, że ten człowiek nie umie grac i sam bym ugrał z nim gema.
Tutaj link do jego wyników&gt; http://www.tennisprediction.com/index.php?a=player&amp;amp;p1_id=531166
Akurat ten zawodnik skończył już 38 lat pewnie chciał spełnić swoje marzenia grając w takich turniejach
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Aczkolwiek granie sześciu meczy i każdy zakończony 0:6 jest raczej wstydem. Niestety nie znam rozkładu małych punktów, ale jestem nizmiernie ciekawy co do właśnie statytyk meczu tego zawodnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom