>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 26: Braunschweig, Turin, Winnetka

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Braunschweig

Location: Braunschweig, Germany
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €106,500 +H
Tournament website: http://www.nordlb-open.org/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/526/mds.pdf


Turin

Location: Turin, Italy
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: €85,000 +H
Tournament website: http://www.sporting.to.it/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/1543/mds.pdf


Winnetka

Location: Winnetka, IL, U.S.A.
Surface: Outdoor Hard
Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.nielsenprotennis.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/228/mds.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Seifert - Peralta @ 1.83 8/10 ⛔ 06 16 :dfdrgdf:

Kwalifikacje do Brunszwiku i zauważyłem pare niezłych spotkań lecz b365 wystawił ten jeden mecz Heros z Wolfsburga gdzie zanotował półfinał po porażce dopiero ze zwycięzcą tego turnieju czyli Bemelmansem będzie próbował swoich sił na mączce, nie wiem jaka to nawierzchnia lecz sądząc po zapędach tego gracza powinien być to dosyć szybka mączka.

Stefana nie widziałem w akcji ale czytając opisy kiedy grał w Bundeslidze jest to agresywny gość, lubi wędrować po siatke i ma dryg do tego niby bardzo fajnie ogląda się jego tenis ale np. Ja mam tak że jeśli ktoś gra ofensywnie zawsze lubie takich gości.

Co do jego rywala jest to Julio Peralta nie wiem skąd on wrócił i czemu do Niemiec bo kiedy grywał w formie były to bardzo odległe czasy, aktualnie bez rankingu bez spotkań o stawke no naprawde bedzie ciężko Chilijczykowi o zwycięstwo z Niemcem który aktualnie jest w szóstej setce ale może wreszcie pomyślał że Bundesliga to nie wszystko i ze swoją porządną grą trzeba powalczyć o jakieś TOP300 i być chociaż alternatywą do kwalifikacji USO.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - Udomchoke @ 1.30 8/10 ✅ 63 61

James &quot;Walking Dead&quot; Blake próbuje wskrzesić się by jakoś powrócić chociaż do TOP100 na Wimbledonie dobry mecz z Bagietą ale tylko dobry mecz bo były szanse na zwycięstwo z Cypryjczykiem.

Jankes na chall circuit narazie dobry bilans 9-2 w tym roku i widać że James opiera się na powrocie jak parę lat temu Mardy Fish pierw challe, później #250tki itp, itp i kto myślał że będzie w TOP10 po powrocie po kontuzji, a JBlock jest blisko powrotu chociaż do TOP100 by nie nękać USTA by znowu włączyli respiratory w postaci dzikich kart na turnieje USTA Series.

Danai typowy Azjata, dużo biega nie posiada przyśpieszenia i siły w swoich uderzeniach, jest praworęczny, uderza z jednoręcznego bh jest jak dla mnie typowym gościem ze wschodu który bardziej ceni defensywe niż ofensywe, a takich zawodników lubi JBlock i obliczu powrotu do TOP100 James narazie nie wypowiada się o turnieju w Newport czy głębokiej rezerwie na DC więc sądze że jednak posiedzi tutaj troche i pokona Udomchoke&#39;a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja proponuje na dzisiaj kilka &quot;pewniaków&quot;, małe kursy ale wg, mnie 10/10
Junqueira Diego (ARG) vs. Trevisan Matteo (ITA) 1,35✅
Włoch gra u siebie, zapewne dostał dziką kartę. Widzę, że gra praktycznie tylko we Włoszech, organizatorzy marnują na niego dzikusy, ponieważ przegrywa mecz za meczem. Diego nie schodzi poniżej pewnego poziomu, czyli nie przegrywa z takimi grajkami, nie przegrywa w 1r, 200 miejsc w rankingu bedzie dzisiaj widoczne.
Russell Michael (USA) vs. Monroe Nicholas (USA) 1,20✅
Taki typowy mecz na podbicie ako, ale 10/10. Spotkali sie w tym sezonie i Russell oddał mu jedynie dwa gemy! Michael dawno meczu nie wygrał, gra w Europie mu wyraznie nie wyszła, wygrał jeden mecz, więc tu ma na pewno duży apetyt na wygraną nie jedną ale kilka pod rząd- dzisiaj z tą pierwszą nie będzie problemu.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Martin Klizan - Stephane Bohli 1,55 ✅ 7/5 6/2
Klizan to leworęczny tenisista bardzo dobrze czujący się na clayu. Bohli zdecydowanie bardziej woli hard czy halę na mączce gra mało. Ten chall w Turynie to po kwalach RG będzie drugi start Szwajcara w tym roku na clayu. Nie ma innej możliwości w tym meczu niż wygrana Słowaka.
Widzę, że na tym forum nie można nawet odpowiedzieć na zaczepki słowne, bo moderatorzy pod osłoną nocy kasuja niewygodne posty...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Michael Shabaz - Bobby Reynolds 3 1j⛔
Mecz który chodzi mi po głowie od rana. Michael młody talent ma już na swoim rozkładzie świetnych grajków jak Guccione,
Nishikori oraz Harrison. Bob ostatnio przegrywa mecz za meczem, młodego zdolnego Amerykanina na pewno stać tu na wygraną. Wyczyści sobie drabinkę i może znowu zaliczy finał challangera, oby...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Schoorel Thomas (NED) vs. Gabashvili Teimuraz (RUS) 1,50✅
Całkiem fajny kurs. Gaba bez formy, wiadomo na trawie bez szału, ale stracić seta z Musterem i w sumie niezle się z nim męczyć to chyba przesada. Schoorek świetny sezon, pokazał się szerszej publice wygrał kilka turniejów. Tutaj obsada co najmniej średnia żeby nie powiedzieć słaba i na pewno ma dużą ochotę na kolejny tytuł. Gaba zawsze grozny ale wg mnie wyraznie pod formą na takiego grajka jak Holender musiałby zagrać naprawdę dobre spotkanie aby wygrać, chyba teraz go na to nie stać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kurs zbyt niski by to grać
Mecz Holendra stał na niskim poziomie z tego co wiem. Do tego ten clay jest wolny co nie premiuje graczy ofensywnych. Gaba moze nie w szczytowej formie, z Musterem chcial wygrac najmniejszym kosztem stad ta strata seta.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Evgeny Donskoy - Marsel Ilhan
Donskoy -&gt; 2.21 (bwin) ✅✅ 2:0 ;)
Piękny kurs, perełka! Ilhan na mączce bardzo słaby w tym roku, w challengerach zawsze odpadał z trochę lepszymi grajkami na tej nawierzchni, do tego w swoim pierwszym meczu zagrał słabo, został przełamany 5 razy i praktycznie każdy break point przeciwnika był wykorzystywany.
Donskoy w tym toku bryluje w challengerach na mączce, jego stosunek spotkań to 25/11 w tym roku na tej nawierzchni. W swoim pierwszym meczu odprawił powoli wracającego do formy Darcisa nie dając się przełamać ani razu. W sumie obronił 7 break pointów. Oglądałem go parę razy i chłopak naprawdę potrafi grać na tej nawierzchni, wali mocne piły i jak mu siadają to ciężko z nim wygrać, a skoro nie dał się przełamać to musi więcej wchodzić jak wylatywać poza kort.
Mi kurs jak najbardziej pasuje, tym bardziej że typ dla mnie jest bardzo pewny. (sądziłem wczoraj, że będzie w granicach 1.6-7 na niego :-|)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Albert Ramos - Simone Vagnozzi ✅
Typ: Albert Ramos

kurs:1.50
Wczoraj Ramos w meczu z Di Mauro dał zarobić (6-1 6-2) , dzs kolejny przecięty Włoch , który przegrał ostatnio z bardzo solidnym na clayu Machado , następnie w Mediolanie porażka z Brizzi . Oglądałem wczorajszy mecz i młody Hiszpan całkowicie zdominowal Włocha , FH po crossie dawał mu ogormną przewagę , praktycznie po 1-2 FH wracała piłka na pół kortu gdzie Ramos kończył bardzo pewnie. Vagnozziego widziałem w tym roku z Bollelim i pamiętam że nie miał tam nic do powiedzenia , słaby 2 serwis , w sumie 1 też przeciętny . Męczył się przy swoim podaniu , dużo pasywnej gry , Ramos natomiast bardzo agresywne uderzenia , potrafi przyśpieszyć , uważam że to za dużo dla Włocha. Ramos posiada pewny 1 serwis , często ponad 80% wygranych po 1 podaniu . ostatnie 10 spotkań to bilans 9-1 a więc jest w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hajek - Kamke
typ: 1 kurs: 2,0 bet365
✅
Hajek wygrywał już tutaj. Tak jak wspomniałem dość wolny clay, duzo winnersow nie widziałem w pierwszych rundach. Hajek defensor zbiera punkty po bledach przeciwnikow. Kamke gra płasko , potrafi grac na kazdym korcie jednak wystarczy troche nim porozrzucac aby miał problemy, Hajek sie do tego idealnie nadaje. Do tego Kamke do Newport się zbiera gdzie jest w MD , Hajek zadnych planów nie ma + ostatnia forma na korzysc Czecha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - Capdeville @ 1.30 8/10 ✅ 62 46 61
JBlock 13-2 na chall w tym roku i chyba uświadomił sobie że jeśli chce wrócić do touru musi zrobić taką samą pokutę jak Mardy Fish parę lat temu po kontuzji czyli challe, 250tki, polmastersy, mastersy no i wczoraj Mardy zanotował ćwierćfinał Wimbledonu.
Paul gra otwartą rakietą z fh, 2bh dużo chłop pracuje na korcie lubi grać na mączce i hardzie reszte nawierzchni raczej skipuje.
Pewnego czasu talent razem z Cuevasem lecz aktualnie nic wielkiego z tego gracza jednak nie ma, ma raz na jakiś czas dobry wynik jak parę at temu turniej w Estoril czy osttanio wygrana nad Isnerem w DC, ale poza tym to jednak nie to co miało być.
James narazie niszczy tutaj rywali, wygląda na dosyć świeżego gracza trochę jak za dawnych lat, serwis, bh, loby slajsy, woleje dobrze komponuje to na nawierzchni dosyć szybkiej podobnej do tej która jest wyłożona na USO.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Albert Ramos - Carlos Berlocq
Typ: Ramos
kurs: 2.00

Ramosa widziałem w tym turnieju we wszystkich meczach oprócz spotkania z Munozem De La Nava bo nie było transmisji z tego meczu. Gram go konsekwentnie od pierwszej rundy i się nie zawiodłem , bardzo pewnie wygrywa swoje mecze . Wczorajszy rywal Giannessi pomimo że jest to mało znany zawodnik to prezentował się bardzo solidnie , jednak Ramos ze swoim FH po crossie raz po raz ustawiał go sobie jak tylko chciał . Berlocq to doświadczony , solidny zawodnik w challengerach , jednak na młodego Ramosa może mu nie wystarczyć mocy . Berlocq o mały włos odpadł by wczoraj z Ramirezem Hidalgo , dziś zawodnik w dużo lepszej formie naprzeciw niemu i uważam że warto grać Ramosa. Widzialem jego spotkania i wygrywa dość pewnie swój serwis , czesto w okolicach 80% wygranych po 1 serwie , do tego bardzo dobrze odbiera .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom