>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 11, Challengery: Caltanissetta, Bankok, Sunrise, Bogota, Marrakesz

Status
Zamknięty.
M 76

marian555

Użytkownik
W tym tygodniu będa następujące challengery:
Caltanissetta, Włochy-Kort ziemny
Bangkok, Tajlandia-Kort twardy otwarty
Sunrise, USA-Kort twardy otwarty
Bogota, Kolumbia-Kort ziemny
Marrakesz, Maroko-Kort ziemny

Istomin D. - Sidorenko A. Challenger Marrakesz 1 1.55
sidorenko nie zwykł dobrze grać na kortach ziemnych i czuję, że przegra ten mecz z Istominem.

Kudryavtsev A. - Montcourt M. Challenger Bangkok 1 1.60
To są korty twarde, gdzie głównie liczy się serwis. Kudryavtsev ma serwis o wiele lepszy od Montcourta, myślę, że w tym turnieju Kudryavtsev dojdzie daleko, choćby tam jak we Wrocławiu, gdzie na takiej samej nawierzchni doszedł do finału.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Nawierzchnia chall w Bangkoku (podobna jak na US Open) jest zupełnie inna niż ta we Wrocławiu (jedna z najszybszych halowych w Tour). Porównanie chybione
 
M 76

marian555

Użytkownik
ATP CHALLENGER BOGOTA (16.03.2009r. - 17:00)
Peya-Gil 2 1.33 -(toto-mix) 1.35-(bet-at-home)
Ranking:
Gil: 79
Peya: 173
Alexander Peya jest nie w formie, w ostatnim tygodniu przegrana 0:2 z Lammerem, zawodnik nie jest w dyspozycji. Gil też nie zachwyca, ale gra o wiele lepiej, szczególnie na kortach ziemnych. W lutym tego roku doszedł do półfinału turnieju ATP Costa Do Sauipe rozgrywanego właśnie na kortach ziemnych. W dodatku zawodnicu grali raz ze sobą (na korcie twardym otwartym) w sierpniu 2008r. Wygrał Gil 2:0 (7:6 7:6). Dziś jest faworytem i nie powinien mieć problemów z pokonaniem Austriaka.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Widzę, ze za bardzo sie nie znasz. Ale zapewniam, że Kudryavtsev wygra. A tymczasem Sidorenko dał ciała, znaczy się Istomin, myślałem, że pewnie wygrywa, a tu męczarnie i 3 setowy mecz, ostatecznie wygrana Sidorenki.
Istomin D. - Sidorenko A. 6:7 6:4 4:6
Statystyki meczu:
[img=http://img511.imageshack.us/img511/8617/sidor.png]
Masz ochotę zmierzyć się w kwestii znajomości świata challengerów, bo widzę, że analizujesz mecze w sposób dość łopatologiczny? zapraszam ????
Dalej twierdzisz, że jedna i druga nawierzchnia jest ta sama? bo na ten błąd zwróciłem Ci uwagę ????


Słów kilka o jednym z nocnych meczów, przeniesionych do właściwego tematu.
Chall w Bangkoku
Somdev Devvarman - Martin Slanar 1 1,38
Somdev po kapitalnej inauguracji sezonu - finale Chennai, szybko zgasł. Jednak w zeszłym tygodniu, w Davis Cup zdeklasował Lu 6:1 6:2 6:3. To świetny prognostyk przed debiutującym w cyklu challengerów - turnieju w Bangkoku,w którym bierze udział.
Przeszkodą nie powinien być Martin Slanar, który nie potrafi odnaleźć się w dłuższych wymianach. To nie tylko wynik moich obserwacji, ale i czysta matematyka - bilans z counter-puncherami ma fatalny.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Widzę, ze za bardzo sie nie znasz. Ale zapewniam, że Kudryavtsev wygra. A tymczasem Sidorenko dał ciała, znaczy się Istomin, myślałem, że pewnie wygrywa, a tu męczarnie i 3 setowy mecz, ostatecznie wygrana Sidorenki.
Istomin D. - Sidorenko A. 6:7 6:4 4:6
Statystyki meczu:
[img=http://img511.imageshack.us/img511/8617/sidor.png]
Także zapewniam, że sa to dwie odmienne nawierzchnie. Chyba, że ja też się nie znam :-D
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
W &quot;konkursikach&quot; można jakoś tam typować, bazując na suchych statystykach, nie widząc wcześniej zawodników na oczy. Wyraźnie podważyłeś moją wiedzę, dlatego pogadajmy trochę o tenisie, byłoby sympatycznie ???? Ale wiesz, analiza oparta nie o cyferki z livescore, ale o wiedzę, zestawienie stylów gry zawodników itp. To byłoby bardzo ciekawe.
Opisz może na początek styl gry Sidorenko i Istomina, bo patrząc na to co o ich meczu napasałeś - pomijając bzdurę, że niby Uzbek jest lepszy na clayu - jestem pewien, że nie widziałeś ich nigdy na oczy.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Zadałem Ci konkretne pytanie. Odpowiedz ????
Zagalopowałeś się mocno pewnym zdaniem, dlatego pokaż swoją wiedzę, ale wiedzą merytoryczną - &quot;konkursik&quot; to świetny wybieg by jej brak zamaskować. Chętnie w tym temacie właśnie na nią się zmierzę.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie będę ściemniał, że znam dobrze obu tenisistów. Swój typ opieram tylko i wyłącznie na tym co widzę - statystyki i kalendarz.

Marrakech / Maroko
17 marca 2009, 12:00 Ruben Ramirez-Hidalgo 1.66 v Ivo Minar @ bet365.com

Czemu gram na hiszpana? Z prostej przyczyny. Jest to zawodnik, który na okrągło gra na cegle. Typowy challengerowiec. W stosunku do rywala z czech zajmuje 122 miejsce w rankingu (Minar 101). W tym roku rozegrał juz 10 meczy na cegle z czego 6 wygrał. Prawie miesiąc temu w Acapulco stworzył spore problemy samemu Tomkowi Robredo urywając seta. Jednak nie to jest głównym powodem postawienia na Rubena. Rzecz w tym, że Minar w ogole nie gra na tego rodzaju nawierzchni. A jeśli już zagra (ostatnio 2 mecze w listopadzie 2008 ) zakończył bardzo słabymi wynikami przegrywając z mało znanym Eitzinger&#39;em i wygrywając z jeszcze mniej znanaym tajwanczykiem z 6-stej setki. Reasumując znajomość i obycie na cegle, a także aklimatyzacja w Maroko, w którym rozegrał już jeden turniej, powinny spokojnie pozwolić hiszpanowi wygrać to spotkanie.
 
M 76

marian555

Użytkownik
Ascione-Desein 1 1.40 w toto-mixie (12:45)
Myślę, że bardziej doświadczony Francuz, któremu się ostatnio widzie w Challengerach nie będzie miał dzisiaj problemów z wygraniem meczu przeciw Deseinowi. Belg co raz częściej przegrywa w 1 bądź 2 rundach. Można wykorzystać kurs w toto-mixie, bo w bet-at-home już jest 1.30.
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Ferreiro F. - Ghedin R ✅6:3 6:0
Typ:1
Kurs:1.36
Buk:bet365

Godzina 18:00. Brazylijczyk Ferreiro zajmuje obecnie 171 pozycje w rankingu, jest wyżej sklasyfikowany niż jego rywal z Włoch Riccardo Ghendin, 247 pozycja. Postanowiłem postawić ten typ ze względu na dobrą formę Franco. W ostatnim turenieju rozgrywanym w Chile doszedł do półfinału, gdzie niestety przegrał z bardzo dobrym w ostatnim czasie Maximo Gonzalesem. Mimo przegranej pokazał dobrą grę i przegrał dopiero w 3 setach 4:6 6:2 5:7. Ferreiro przegrywał ostatnio przeważnie dochodząc do ćwierć finałów. Natomiast Włoch również w Chile przegrał z Maximo ale zdecydowanie łatwiej oddał spotkanie 2:6 2:6. Ghedin obyty jest z challengerami, ale ostatnio przegrywał spotkania, które powinien wygrać. Widać, że nie jest w dobrej formie i moim zdaniem Ferreiro to wykorzysta w 100%. Forma Brazylijczyka ciągle rośnie i nie powinien zatrzymać się na słabo grającym Ghedinie.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Rabie Chaki v Kristof Vliegen
Typ: Rabie Chaki
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o 13.15 planowane jest spotkanie drugiej rundy challengera w Marakeshu. Naprzeciw siebie staną: zawodnik gospodarzy lat 26 kontra równolatek z Belgii. Chaki lubi grać na tej nawierzchni: w pucharze Davisa na tej nawierzchni ma 1 wygrane i jedno przegrane spotkanie zaś 2 lata temu ograł w Polsce Dawida Olejniczaka. http://www.daviscup.com/teams/player.asp?player=30023081.
Myślę iż dziś wygra, gdyż już wczoraj błysną formą i wygrał z wyżej notowanym zawodnikiem w 2 setach.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Spotkanie: Rabie Chaki v
Kristof Vliegen
Typ: Rabie Chaki
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o 13.15 planowane jest spotkanie drugiej rundy challengera w Marakeshu. Naprzeciw siebie staną: zawodnik gospodarzy lat 26 kontra równolatek z Belgii. Chaki lubi grać na tej nawierzchni: w pucharze Davisa na tej nawierzchni ma 1 wygrane i jedno przegrane spotkanie zaś 2 lata temu ograł w Polsce Dawida Olejniczaka. http://www.daviscup.com/teams/player.asp?player=30023081.
Myślę iż dziś wygra, gdyż już wczoraj błysną formą i wygrał z wyżej notowanym zawodnikiem w 2 setach.
No piękniee bpg1410:spokodfhgfh:. Oby tak dalej :-D
Vliegen K. - Chaki R. 4:6 3:6, oglądałem ten mecz, była stronie livescorehunter.com, i mogę powiedzieć, że Chaki nie grał dobrze, dużo błędów, ale Vliegen to tragedia, masa błędów. Kolejny mecz Chaki zagra z Sidorenko, słyszałem, że to nie jest nawierzchnia Sidorenki, więc będzie ciekawie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger Sunrise
Sela-Acasuso (18.03.2009r.) 19:45
TYP: Acasuso
kurs 1.85 toto-mix
Zawodnicy gali już na siebie w 2008 i wygrał Acasuso 6:4 6:4. Sela w ostatnich dniach grał 2 mecze 5-setowe. Łącznie 10 setów w Davis Cup. Co prawda wygrane, ale z zawodnikami z niższej półki, bo 3:2 z Thomasem Johanssonem i całkowicie dla mnie nieznajomym Andreasem Vinciguerra.Acasuso niby nie taki przebojowy, a regularnie daleko dochodzi w tenisowych turniejach w tym roku. Mimo, że bardziej lubi korty ziemne, to wystarczający poziom by pokonać Selę na każdej powierzchni. Kurs zdecydowanie za duży na Acasuso. Tymbardziej to 1 runda i w dodatku Challenger. Acasuso nie przegra tego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom