>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 10: Kyoto, Santiago, Sarajevo

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Kyoto

Location: Kyoto, Japan
Surface: Indoor Carpet
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://frontrowtennis.com/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/91/mds.pdf


Santiago Location: Santiago, Chile
Surface: Outdoor Clay
Prize Money: $35,000 +H
Tournament website: http://www.tmi.fft.fr/atp.cherbourg/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/3406/mds.pdf
Sarajevo
Location: Sarajevo, Bosnia &amp; Herzegovina
Surface: Indoor Hard
Prize Money: €30,000 +H
Tournament website: http://www.saopen.ba/
Main draw singles: http://www.atpworldtour.com/posting/2011/1683/mds.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kumantsov - Bachinger @ 1.25 8/10 ✅ 57 03 Kumantsov ret.
Na parę lat ucichł Matthias ze swoją dobrą grą i od Stycznia tego roku wziął się do roboty, chociaż w poprzednim sezonie były sygnały że będzie grał na przyzwoitym poziomie przykłady w Sztokholmie i we Wiedniu.
Dosyć ruchliwy jak na wysokiego gracza, gabarytami przypomina mi Berrera ale nie tego który był klocem i warzył 100kg lecz teraźniejszego którego jest dobrych parę kilo mniej.
Niemiec gra z mocą, dobry mocny serwis co najważniejsze miesza serwisem próbuję zagrać mocno pod under T, czy z mniejsza siłą ale wyrzucający. Jego fh jest dosyć penetrujący i ciężki do odbioru najbardziej wychodzi mu właśnie gra w halach choć nie jest monsterem na tej nawierzchni to jednak tutaj idzie mu najładniej i najlepiej.
Kumantsov beż większych sukcesów, co najważniejsze on częściej walczy ze samym sobą niż z rywalem w tym roku przegrał na własne życzenie mecz z Karanuśićiem ale odpłacił mu to Bemelmans przez co awansował do MD w Marsylii gdzie dostał lekcję tenisa od Mahuta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Raspudic vs Fischer
Typ: Zwycięstwo w pierwszym secie? Raspudic
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 08-03-2011/14-30
Analiza:
Po spotkaniu Mislava Hizaka z Antonio Veicem na kort centralny w Sarajewie wyjdą wyżej wymienieni zawodnicy. Nie ma co się dziwic, ze zdecydowanym faworytem wydaje się byc Austriak Fischer, albowiem on znajduje się w drugiej setce rankingu ATP. Jest to zawodnik praworęczny, grający oburczny backhand. Najwyżej w swojej karierze był sklasyfikowany na 117 miejscu, a jego największym sukcesem jest druga runda Wimbledonu. Jego rywal to 20-letni Raspudic Franjo. Nie ma co ukrywac, ze dopiero zaczyna grac w tenisa. Startuje głównie przede wszystkim w kwalifikacjach, w turniejach niższych rang. W tym roku odnotował już dwa spotkania w hali. Jedno przegrał, jedno wygrał. odniósł wygraną 2-0 z Mario Gehrlein. To bardzo młody tenisista. Należy przede wszystki zauważyc, ze w tym challengerze gra u siebie w Sarajewie. W tych turniejach niższych rang czasami lubią się dziac różne dziwne rzeczy. Na dodatek dwa dni temu Fischer rozegral bardzo ciężki mecz w Pucharze Davisa z Jeremym Chardym. Przegral to spotkanie po czterech setach 3-1. Raspudic do turnieju głównego dostał się dzięki dzikiej karcie. Z pewnością nikt dokładnie nie wie na co go stac, w dzisiejszym meczu, ale śmię twierdzic, że będzie chciał u siebie dobrze się zaprezentowac-powodzenia
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dimitrov, G - Beck, Karol 1,46

Już przy okazji finału w Cherburgu pisałem, iż Bułgar robi bardzo dobrze zmieniając swoje plany startowe. Teraz młody,wielki talent tenisa (nie wg. mnie) zdał sobie sprawę, iż poprzez starty w turniejach ATP nie zrobi w tej chwili kariery. Przechodził zazwyczaj kwale bez problemów ale pozniej nie radził sobie zupełnie i przegrywał w 1 lub 2 runach. W takich turniejach jest rostawiony, jest gwiazdą i wreszcie są dobre wyniki. Przed tygodniem wygrał imprezę we Francji tracąc jednego seta. Teraz spodziewam się podobnego scenariusza. Karol jest raczej po zupełnie innej stronie, co miał wygrać to już wygrał lepszy już nie będzie, pozostało mu dograć końcówkę kariery w takich imprezach, jeżeli Grigor nie imprezował zbyt długo po wygranym turnieju, to dzisiaj nie powinien dać szans Słowakowi.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Mirza Basic vs Grega Zemija
Typ: 1
Kurs: 3,20
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 09-03-2011/15-00
Analiza:
Na wstępie pragnę zaznaczyc, ze podałem przypuszczalną godzinę, o której moze zaczac się spotkanie. Podejrzewam jednak, że zacznie się jeszcze trochę później, gdyz niedawno rozpoczął się mecz Dimitrova z Beckiem, i dopiero po tym starciu na kort moga wyjsc wyżej wymienieni tenisiści. Posunę się do takiego stwierdzenia, ze to moze byc mecz z tych mlodosc kontra doświadczenie. Słoweński tenisista Grega Žemlja od blisko pięciu lat gra profesjonalnie w tenisa. Jest to zawodnik praworeczny, jak narazie bez większych sukcesów na arenie międzynarodowej. No może dla niego sukcesem jest dotarcie w ubieglym roku do drugiej rundy Roland Garros. Najwyżej byl sklasyfikowany w rankingu na 111 miejscu na początku czerwca ubiegłego roku. Dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, a jak narazie jego największymi sukcesami są zwycięstwo w dwóch challnegerach. W tym turnieju w Sarajewie jest rozstawiony z ósemką. W pierwszej rundzie pokonal nie bez problemów zawodnika z piątej setki kwalifikanta Ante Pavica 2-1. Natomiast Mirza Basic to bardzo mlody tenisista. Robiący dopiero pierwsze kroki w zawodowej karierze, ma niespelna 20 lat. Jest to gracz praworęczny, dysponujacy oburęcznym backhandem. Podobnie jak rywal dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi. Na tak bardzo którki przebieg kariery bez żadnych sukcesów. Ostatnie mecz rozrgywa przede wszystkim na hali. W pierwszej rundzie bez problemów uporał się z kwalifintem z Chorwacji Karanusicem. Do turnieju Basic dostal się ze względu na dobre serce organizatorów, gdyż otrzymał dziką kartę. Takie właśnie challengery dla niego moga byc przepustką pomimo mlodego wieku do kariery. Mam nadzieję, ze dziś poczyni pierwszy krok, tej szansy nie zaprzepaści, i odniesie triumf z postaci wyeliminowania wyżej notowanego rywala-powodzenia
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Chall w Sarajevie
Roger Vasselin - Veic 1 1,35
W kontekście miejsca rozgrywania turnieju zawodnicy są w zupełnie innym punkcie wyjścia. Roger Vasselin to obrońca tytułu sprzed roku, którego atuty bardzo dobrze uwydatnia Taraflex - nawierzchnia turnieju. Veic lubi mieć czas na uderzenie, preferuje defensywę(chociaż na hali trochę zmienia profil, raz za czas przyspieszając fh), co przeciwko solidnemu rywalowi go dyskwalifikuje. Do tego, w meczu pierwszej rundy, przeciw narwanemu Hizakowi, ledwie uciekł spod topora.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fischer - Kavcic 1,42
Jak dla mnie Słowak jest tutaj jednym z głownych kandydatów do tytułu. Nie wiem czemu nie pojechał do Ameryki i grał w dwóch turniejach rangi masters. Widocznie woli zostać w europie i nabić punktów, zdobyć jakiś tytuł taki ma zapewne cel. Fischer nie jest mu w stanie zagrozić tak samo jak nie był pierwszy rywal Słowaka w tej imprezie- Brkic z którym rozprawił się w dwóch setach. Martin wygrał tutaj pierwszy mecz od bardzo dawna, wcześniej same porażki m.innymi z Michałem Przysieżnym czy emerytem Hrbatym. Kurs nie jest jakiś super, ale Kavic jest o klasę lepszym zawodnikiem i dzisiaj to udowodni na korcie.

I popieram typ włodara w 100%.

christopher48 // Kavcic jest Słoweńcem.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jan Hernych - Nicolas Mahut @ 1,68 Betsson ✅

Hernych po zaskakująco dobrym występie w Australian Open (3 runda i odprawienie z kwitkiem Istomina i Bellucciego) wrócił na swój normalny poziom i w kolejnych dwóch challengerach na antypodach wygrał tylko jeden mecz, a przegrał z tenisistami których powinien ogrywać w dwóch setach (Ward i G. Jones). Teraz, podobnie jak rok temu przyjeżdża do Sarajewa. Wtedy odpadł w pierwszej rundzie, a dziś zagra o półfinał. W drodze do tej fazy turnieju pokonał młokosa z Chorwacji i lekko faworyzowanego Bozoljaca, ale żaden z tych rezultatów nie robi na mnie wrażenia na tyle by nie zagrać przeciwko doświadczonemu Czechowi w pojedynku z Mahutem, który jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o turnieje rangi challenger w halach. Kilka dni temu pisałem o jego meczu z Dimitrovem który zgodnie z oczekiwaniami przegrał, ale w w Bośni i Hercegowinie powinien ponownie zameldować się w finale, a krokiem do tego będzie zwycięstwo nad Hernychem. Francuz ma za dużo argumentów w hali by Czech mógł powalczyć o zwycięstwo.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Delic, A - Fischer, M 1,65 5/10
Od początku Delic był dla mnie czarnym koniem w tym turnieju i dało się na niego złapać już kilka fajnych kursów. Dzisiaj to On jest faworytem, kurs nie jest już taki atrakcyjny ale gram na niego pewnie. Wczoraj mecz dreszczowiec w jego wykonaniu trzy sety i trzy TB w traciu z Beckiem.Fischer sprawił wczoraj dużą niespodziankę ogrywając Kavcica 6:1,7:6, meczu nie widziałem ale gdyby Kavici grał chociaż na 70% swoich mozliwości to ograł by go. No ale dzisiaj już inna historia, Delicowi gra się tutaj świetnie i moim zdaniem stać go tutaj na półfinał, a punkty są mu bardzo potrzebne bo ranking 444 trzeba bardzo szybko poprawić...
 
gju 134

gju

Użytkownik
Delic - Fischer 1 (1.6✅✅✅
od dawna obserwuje Delica. to jeden z tenisistów o najmniej współmiernym rankingu do potencjału. Charakterny chłop, o wspaniałych warunkach fizycznych na takie nawierzchnie, na prawdę potrafi zagrać na wysokim poziomie.Tutaj, u siebie, pokazuje się z bardzo dobrej strony. Pokonał on już tu Zopp&#39;a będącego w wysokiej dyspozycji ostatnio, a później też nie byle kogo bo A.Becka. imponuje mi ten Bośniak.
Fischer natomiast, od dawna się miota i odwala mega kaszane. Ostatnio jakby zaczął odnajdywać jakiś zalążek formy bo pokonał Kavcica czy urwał Chardy&#39;emnu seta...ale póki co dalej ciężko mi wierzyć w Austriaka.
Skugor - Ghedin 1 (1.3)⛔⛔
Sporo już ugrałem na Skugorze w tych wszystkich ostatnich Challengerach na clayu. Dzisiejszy rywal jest rywalem z niższej półki w stosunku do tych, których już potrafił Skugor na clayu w 2011 pokonać. Chorwat podjął bardzo dobrą decyzję co do wyboru ostatnich turniejów, forma wysoka. Powinno być bez niespodzianki ????
 
F 0

fbfanstennis

Użytkownik
oglądałem wczoraj spotkanie Delicia z Beckiem i Bośniak imponował szczególnie serwisem notował sporą ilość asów.Jedynie co może martwić to medical, który brał przy stanie 3:2 w 3 secie.Następnie wrócił na kort doprowadził do tie breaka i łatwo ograł tam Becka.Typ dobry miejmy nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki.
 
F 0

fbfanstennis

Użytkownik
A teraz taki typ odemnie:

Tursunov Dmitry - Basic Mirza Typ: over 20.5 gema Kurs: 2.00 Buk: Bet365

Tursa wraca powoli do siebie po kontuzjach.W tym sezonie wygrał Challenger w Singapurze oraz był w drugiej rudznie w Rotterdamie oraz w półfinale w Marsyli.Jednak tutaj w Sarajevie jak narazie nie gra najlepiej.Fakt faktem jest w ćwierćfinale, ale w drodze do niego nie bez problemów pokonał Sijslinga 4:6,7:6,2:1 (walkover) oraz Martina 3:6,6:3,6:2.Z koleji Mirza to młody reprezentant gospodarzy, który spisuję się tutaj moim zdaniem świetnie.Pokonał Karanusicia 6:3,6:3 oraz Zemlję 3:6,7:6,6:4.Warto nadmienić, że w obu tych spotkaniach nie był faworytem.Ponadto obaj gracze posiadają dobre warunki fizyczne: Tursunov 185cm wzrostu oraz Basic 189cm wzrostu.Gramy na szybkiej nawierzchni, gdzie serwis odgrywa ważną rolę, a obaj zawodnicy potrafią solidnie serwowac.Linia nie jest za wysoka, a patrząc na nie najlepsza dyspozycję Rosjanina oraz świetną Basicia typ wygląda naprawdę ciekawie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
od dawna obserwuje Delica. to jeden z tenisistów o najmniej współmiernym rankingu do potencjału.
Można to bardzo łatwo wytłumaczyć ;-)
Otóż Delic miał ponadroczną przerwę w graniu (bodajże problemy z kolanami) - od lipca 2009 do sierpnia 2010. Przed przerwą reprezentował barwy USA. W latach 2000-2003 studiował na University of Illinois. Grał tam w rozgrywkach uniwersyteckich. Od 2004 do 2008 roku potrafił kończyć sezon w TOP 200 rankingu ATP. Najwyżej był na miejscu 60. (9. lipca 2007).
Tak jak wspomniałem, wrócił w sierpniu 2010 roku, ale już jako reprezentant swojej ojczyzny - Bośnii i Hercegowiny (zdążył już nawet zagrać kilka meczy w Pucharze Davisa dla BiH). Pierwszy mecz po powrocie to była porażka z Michaelem Yani 2:6 4:6 w kwalifikacjach do US Open. Zatem do tegorocznego US Open nie broni on żadnych punktów. Jeżeli przez najbliższe pół roku nie będzie miał problemów ze zdrowiem, to spokojnie we wrześniu może być w TOP 200 rankingu i to jest chyba jego rzeczywisty potencjał. Zatem obecny ranking jest trochę mylący.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
oglądałem wczoraj spotkanie Delicia z Beckiem i Bośniak imponował szczególnie serwisem notował sporą ilość asów.Jedynie co może martwić to medical, który brał przy stanie 3:2 w 3 secie.Następnie wrócił na kort doprowadził do tie breaka i łatwo ograł tam Becka.Typ dobry miejmy nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki.
No właśnie - brał medical, do tego mecz trzysetowy, trzy tie-breaki (!), naprawdę myślicie, że wytrzyma to fizycznie? Po takim kursie nie warto, chyba, że macie jakieś info, że spotkanie jest ustawione (w końcu gra u siebie, do tego w Bośni i Hercegowinie, mam złe skojarzenia).
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Beck vs Basic
Typ: 1 set 2
Kurs: 2,75
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 12-03-2011/13-00
Analiza:
Challenger w Sarajewie daje zarobic, a więc lecimy dalej mam nadzieję, ze po zwycięstwa w typowaniu. Warto zauwazyc, ze to już półfinaly, a Basic to zawodnik z ,,dziką kartą&#39;&#39;. I tak juz zawodnik gospodarzy odniósł ogromny sukces. Jednak szczerze jestem przekonany, że nie spocznie na laurach. Już kiedyś pisałem, że to bardzo młody tenisista. Stawia dopiero pierwszek kroki na drodze do sukcesów. Właśnie takie challengery są dla niego przepustką do dalszej kariery. W pierwszej rundzie Basic ogral mało znanego Karanusica 2-0, lecz co zrobil w 1/8 finalu, i cwiercfinale ku radosci kibiców to coś niesamowitego. Odprawil z kwitkiem rozstawionego z ósemką Żemiję, a wczoraj turniejową czwórkę Tursunova 2-0 (7-6, 7-6). Większosc we wczorajszym meczu spodziewala się porażki Basica, jednak przy wsparciu publicznsoci udowodnil, ze można grac i wygrywac no prawie z najlepszymi. Najlepszymi tego turnieju. Zrobil coś niesamowitego. Ze stanu 4-1 dla Tursunova, był w stanie wygrac seta. Zagrał na prawdę bardzo dobrze, z glową. Dziś nie jest faworytem. Nie wiadomo jak wytrzyma trudy turnieju. Nie wiem czy stac go na wygranie calego meczu, ale wielką niewiadomą jest to, jak wejdzie w mecz Beck. Slowak również dobrze sobie radzi. Jego mocną stroną są przede wszystkim mocne serwisy. Jest zawodnikiem praworecznym. Basic ma jednak publicznosc, i wsparcie za sobą. Zawodnicy z Bośni i Hercogowiny stoją przed ogromną szansą wejścia do finalu tego turnieju. Byc może to właśnie Basicowi się uda, na co liczę. W drugim półfinale zagra dówch drewniaków to znaczy Delic z Mahutem. Jest ogromna szansa, by któryś z gospodarzy reprezentował swoj kraj w finale, mysle, ze większe szanse ma Basic, lepsze umiejętności. Co może zdecydowac o wygranej Basica. Chęc rewanżu, bo w zeszłym to właśnie Beck ograł Basica na tym turnieju. Uważam, ze rewanż możliwy-powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom