>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 1: São Paulo[Brazylia], Nouméa [Nowa Kaledonia, Francja]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger São Paulo
Location: São Paulo
Type: $125K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 4
2009 Champion: Ricardo Mello [BRA].
Tournament website: http://www.abertosp.com.br/

Challenger Nouméa
Location: Nouméa, New Caledonia
Type: $75K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 4
2009 Champion: Brendan Evans [USA].
Tournament website: http://www.ligue.fft.fr/nouvelle-caledonie/

Przydatne linki:
Challenger São Paulo
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/746/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/746/x.pdf

Challenger Nouméa
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/2205/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/2205/x.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Vagnozzi - Bemelmans @ 1.50 ⛔ 4/6 6/4 6/3
Challenger w cudownej krainie podlegającej rządowi Francuskiemu zwącej się Nowa Kaledonia, a turniej będzie rozgrywany w stolicy tego kraju Numei. Dosyć fajna para w I. r gdzie Vagnozzi jest jednym z typów Włoskich który jednak nie nadaję się na twarde korty jest za delikatny w grze w tamtym sezonie prawie w ogóle nie spędzał czasu na szybkich kortach lecz jedynie na mączce gdzie i to niezbyt mu wychodziło. Bemelmans prawdziwa ściana, nie odpuszcza żadnego zagrania, żadnego podania od przeciwnika, serwis też bardzo dobry jak i gra w polu lansowana na Nadala plus agresywność lecz z umiarem i pomysłem. Myślę że Belg nie przyjechał tutaj jedynie na wakacje, ale jednak szlifować formę na kwalifikację do AO i jednak taki przeciwnik jak Włoch to nie powinna być brama nie do przejścia, gdzie patrząc w przyszłość Belg będzie dla mnie jednym z dogów do awansu na MD w Australii przy tym co prezentuję gracz z kraju Beneluksu.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Też jestem zdziwiony porażką Bemelmansa, moją intuicją też byłbym za nim, jednak o dziwo przegrał z Włochem Vagnozzim o przeciętnych wynikach.
Co do challengeru właśnie w Nowej Kaledonii zauważyłem, że bet-at-home obniażał kursy w tych meczach na następujących zawodników:
Bozoljac ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826264 )
Dimitrov ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826268 )
Yani ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826267 )
Sądzę, że ci zawodnicy jakoś poradzą sobie z przeciwnikami, jakoś nie przekonują do mnie nazwiska: Klizan, Kuznetsov, Lojda, szczególnie Klizan słabiuteńko na tej nawierzchni, gorzej niż przeciętnie, więc w pierwszej kolejności stawiam mecz:
Bozoljac-Klizan 1 1.50 6:4 7:5 ✅ (totolotek), dopiero później te dwa mecze:
Dimitrov-Kuznetsov 1 1.57 7:5 6:4 ✅
Yani-Lojda 1 1.63 7:5 6:3 ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przyznam szczerze, że te pierwsze tegoroczne challengery wyglądają nawet jak do typowania bardzo ciekawie. Jednak nie zaryzykuje już w pierwszym tygodniu z typami na turnieje tej rangi. Forma zawodników jest jeszcze większą zagadką niż w turniejach pro, informacji o nich jest o wiele mniej dlatego typowanie odpuszczam, choć podam pierwszy mecz w tym sezonie który wzbudził moje zainteresowanie:

Marcos Daniel - Joao Souza 1 @ 1.45

W innym momencie to spotkanie najprawdopodobniej sam bym zagrał. W Sao Paulo dojdzie do ciekawego meczu pomiędzy dwoma Brazylijczykami. Souza zagra z Danielem. Tyle że ten pierwszy poza serwisem ma do zaoferowania naprawdę niewiele. Bardzo często atakuje, a co za tym idzie popełnia niesamowicie dużo niewymuszonych błędów. Do tego nie lubi grać z rywalami bardziej cierpliwymi od siebie, a takim właśnie jest Daniel. Regularny, popełniający niewiele błędów. Serwis także na solidnym poziomie. Styl to więc idealny pod Souze ...
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
VS

David Guez - Grigor Dimitrov
Tenis: Francja, ATP Challenger Noumea 2010 (07.01.10 06:30)
Typ: David Guez
Kurs: 1.70
Bukmacher: DOXXbet
Stawka: 6/10​

Nie ma się co zrażać i trzeba walczyć dalej. Co prawda Bagietka bardzo mnie dziś zawiódł i długo na niego nie zagram. Jedyny pozytyw jest taki, że Czech Berdych zyskał w moich oczach sporo. Ale przejdźmy na właściwy temat. Dzisiaj zapraszam do Noumei stolicy Nowej Kaledonii gdzie rozgrywany jest Challenger na otwartych kortach twardych. Za sobą mamy już dwie rundy i na placu boju zostało już tylko 8 graczy. Wśród nich mój dzisiejszy faworyt Francuz David Guez. Jego rywalem będzie osiemnastoletni Bułgar Grigor Dimitrov. W oczach bukmacherów to właśnie David jest faworytem i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

Dwudziestosiedmioletni już Francuz plasuje się na 146 pozycji Rankingu ATP. Na tym turnieju czuję się bardzo dobrze ponieważ gra u siebie. Nowa Kaledonia to francuskie terytorium zależne około 1400 km na wschód od Australii i 1 500 km na północny zachód od Nowej Zelandii, także kibice w jakimś stopniu na pewno mu pomogą. Jak dotąd rozstawiony z „czwórką” Guez radzi sobie przyzwoicie. W pierwszej rundzie pokonał grającego z Dziką Kartą Nicolasa N&#39;Godrela 61 63. W drugiej trafił na kolejnego zawodnika z Kartą – reprezentanta USA sklasyfikowanego na 358 pozycji – Ryana Harrisona. Jemu także nie dał szans i wygrał62 63. Dziś już zapewne tak łatwo nie bedzię – jednak liczę, że awansuje do półfinału, gdzie najprawdopodobniej zagra z Włochem Flavio Cipollą (turniejową „szóstką”). W zeszłym roku w Noumea odpadł już w pierwszej rundzie z Amerykaninem Ryanem Sweetingiem 06 16 (fatalne statystyki: 7% skuteczności drugiego podania i 15% przy pierwszym podaniu rywala). Należy pamiętać, że pod koniec sezonu 2009 w ATP World Tour Masters 1000 Paris pokonał Stanislawa Wawrinkę 63 64 (zawodnika niewątpliwie lepszego od młodego Bułgara). Do tego David ma u mnie wieli szacun bo w Lyonie pokonał tenisistę amerykańskiego Rama, którego osobiście bardzo nie lubię.

Jego rywal młody Grigor zajmuję 288 miejsce w rankingu ATP, czyli prawie dwa racy gorsze (ale jest jeszcze młody). Dimitrov w turnieju gra z Dziką Kartą. W pierwszej rundzie pokonał Amerykanina Kuznetsova (#198 w ATP) 75 64 i to była mała niespodzianka. W drugiej rundzie trafił na kolejnego reprezentanta USA Michaela Yani (#164) i także sprawił niespodziankę wygrywając (po raz drugi w karierze z tym rywalem w stosunku 2:1) 63 36 63. Dziś trafia na zawodnika niewątpliwie lepszego od poprzednich rywali i myślę, że nie sprosta doświadczonemu Francuzowi, który będzie miał po swojej stornie publikę. Grigor Dimitrov nie jest na pewno słabym graczem. Wystarczy przypomnieć jego zeszłoroczne spotkania na przykład z Tomasem Berdychem wygrany 46 63 64 czy przegrane pojedynki z Nadalem 57 63 26 czy Simonem 67(7) 67(5). Jednak dzisiaj będę kibicował doświadczeniu, a na młodość jeszcze przyjdzie czas.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Spotkanie: David Guez v Flavio Cipolla
Tenis: Francja, ATP Challenger Noumea 2010 (08.01.10 06:00) Gospodarz Gość
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home

Dzisiaj zapraszamy do Noumei stolicy Nowej Kaledonii gdzie rozgrywany jest Challenger na otwartych kortach twardych. Za sobą mamy już ćwierćfinały i na placu boju zostało już tylko 4 graczy: David Guez , Flavio Cipolla , Kevin Anderson oraz Florian Mayer. Mój dzisiejszy faworyt to Francuz David Guez, który zmierzy się z Włochem Flavio Cipolla. W oczach bukmacherów to właśnie David jest faworytem i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
Dwudziestosiedmioletni już Francuz plasuje się na 146 pozycji Rankingu ATP. Na tym turnieju czuję się bardzo dobrze ponieważ gra u siebie. Nowa Kaledonia to francuskie terytorium zależne około 1400 km na wschód od Australii i 1 500 km na północny zachód od Nowej Zelandii, także kibice w jakimś stopniu na pewno mu pomogą. Jak dotąd rozstawiony z „czwórką” Guez radzi sobie przyzwoicie. W pierwszej rundzie pokonał grającego z Dziką Kartą Nicolasa N&#39;Godrela 61 63. W drugiej trafił na kolejnego zawodnika z Kartą – reprezentanta USA sklasyfikowanego na 358 pozycji – Ryana Harrisona. Jemu także nie dał szans i wygrał 62 63. W półfinale rozgromił młody talent z Bułgarii – Grigora Dimitrova #288 rakietę Światowego Rankingu ATP 63 62. Dziś już zapewne tak łatwo nie będzie – jednak liczę, że awansuje do finału, gdzie najprawdopodobniej zagra z Niemcem Florianem Mayerem (turniejową „jedynką”). W zeszłym roku w Noumea odpadł już w pierwszej rundzie z Amerykaninem Ryanem Sweetingiem 06 16 (fatalne statystyki: 7% skuteczności drugiego podania i 15% przy pierwszym podaniu rywala). Należy pamiętać, że pod koniec sezonu 2009 w ATP World Tour Masters 1000 Paris pokonał Stanislawa Wawrinkę 63 64 (zawodnika niewątpliwie lepszego od młodego Bułgara). Do tego David ma u mnie wieli szacun bo w Lyonie pokonał tenisistę amerykańskiego Rama, którego osobiście bardzo nie lubię.
I co ważne panowie mają rachunek do wyrównania. Dwa lata temu właśnie na tym turnieju Flavio pokonał Davida w półfinale 62 63. Dzisiaj w niewątpliwe lepszej dyspozycji jest Francuz, który weźmie sobie odwet za tamtą porażkę.
Kto nie kojarzy Włocha to napisze tylko, że ma 26 lat i nie za dobre warunki fizyczne. Tylko 173 centymetry wzrostu nie czynią z niego demona serwisu – dlatego musi nadrabiać ambicją i szaloną defensywą. Lubi chadzać do siatki – ale Guez powinien sobie z nim poradzić i umiejętnie go mijać. Myślę, że przy obecnej dyspozycji David Guez osiągnie finał i już po raz kolejny w tym roku da zarobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom