>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 1: São Paulo[Brazylia], Nouméa [Nowa Kaledonia, Francja]

Status
Zamknięty.
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Challenger São Paulo
Location: São Paulo
Type: $125K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 4
2009 Champion: Ricardo Mello [BRA].
Tournament website: http://www.abertosp.com.br/

Challenger Nouméa
Location: Nouméa, New Caledonia
Type: $75K+H
Surface: Outdoor Hard
Starting Date: January 4
2009 Champion: Brendan Evans [USA].
Tournament website: http://www.ligue.fft.fr/nouvelle-caledonie/

Przydatne linki:
Challenger São Paulo
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/746/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/746/x.pdf

Challenger Nouméa
Kwalifikacje 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/2205/qs.pdf
Turniej główny singiel i debel 2010: http://www.atpworldtour.com/posting/2010/2205/x.pdf
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Vagnozzi - Bemelmans @ 1.50 ⛔ 4/6 6/4 6/3
Challenger w cudownej krainie podlegającej rządowi Francuskiemu zwącej się Nowa Kaledonia, a turniej będzie rozgrywany w stolicy tego kraju Numei. Dosyć fajna para w I. r gdzie Vagnozzi jest jednym z typów Włoskich który jednak nie nadaję się na twarde korty jest za delikatny w grze w tamtym sezonie prawie w ogóle nie spędzał czasu na szybkich kortach lecz jedynie na mączce gdzie i to niezbyt mu wychodziło. Bemelmans prawdziwa ściana, nie odpuszcza żadnego zagrania, żadnego podania od przeciwnika, serwis też bardzo dobry jak i gra w polu lansowana na Nadala plus agresywność lecz z umiarem i pomysłem. Myślę że Belg nie przyjechał tutaj jedynie na wakacje, ale jednak szlifować formę na kwalifikację do AO i jednak taki przeciwnik jak Włoch to nie powinna być brama nie do przejścia, gdzie patrząc w przyszłość Belg będzie dla mnie jednym z dogów do awansu na MD w Australii przy tym co prezentuję gracz z kraju Beneluksu.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Też jestem zdziwiony porażką Bemelmansa, moją intuicją też byłbym za nim, jednak o dziwo przegrał z Włochem Vagnozzim o przeciętnych wynikach.
Co do challengeru właśnie w Nowej Kaledonii zauważyłem, że bet-at-home obniażał kursy w tych meczach na następujących zawodników:
Bozoljac ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826264 )
Dimitrov ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826268 )
Yani ( http://www.tennisprediction.com/?a=odds&amp;amp;ma_id=822826267 )
Sądzę, że ci zawodnicy jakoś poradzą sobie z przeciwnikami, jakoś nie przekonują do mnie nazwiska: Klizan, Kuznetsov, Lojda, szczególnie Klizan słabiuteńko na tej nawierzchni, gorzej niż przeciętnie, więc w pierwszej kolejności stawiam mecz:
Bozoljac-Klizan 1 1.50 6:4 7:5 ✅ (totolotek), dopiero później te dwa mecze:
Dimitrov-Kuznetsov 1 1.57 7:5 6:4 ✅
Yani-Lojda 1 1.63 7:5 6:3 ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przyznam szczerze, że te pierwsze tegoroczne challengery wyglądają nawet jak do typowania bardzo ciekawie. Jednak nie zaryzykuje już w pierwszym tygodniu z typami na turnieje tej rangi. Forma zawodników jest jeszcze większą zagadką niż w turniejach pro, informacji o nich jest o wiele mniej dlatego typowanie odpuszczam, choć podam pierwszy mecz w tym sezonie który wzbudził moje zainteresowanie:

Marcos Daniel - Joao Souza 1 @ 1.45

W innym momencie to spotkanie najprawdopodobniej sam bym zagrał. W Sao Paulo dojdzie do ciekawego meczu pomiędzy dwoma Brazylijczykami. Souza zagra z Danielem. Tyle że ten pierwszy poza serwisem ma do zaoferowania naprawdę niewiele. Bardzo często atakuje, a co za tym idzie popełnia niesamowicie dużo niewymuszonych błędów. Do tego nie lubi grać z rywalami bardziej cierpliwymi od siebie, a takim właśnie jest Daniel. Regularny, popełniający niewiele błędów. Serwis także na solidnym poziomie. Styl to więc idealny pod Souze ...
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
VS

David Guez - Grigor Dimitrov
Tenis: Francja, ATP Challenger Noumea 2010 (07.01.10 06:30)
Typ: David Guez
Kurs: 1.70
Bukmacher: DOXXbet
Stawka: 6/10​

Nie ma się co zrażać i trzeba walczyć dalej. Co prawda Bagietka bardzo mnie dziś zawiódł i długo na niego nie zagram. Jedyny pozytyw jest taki, że Czech Berdych zyskał w moich oczach sporo. Ale przejdźmy na właściwy temat. Dzisiaj zapraszam do Noumei stolicy Nowej Kaledonii gdzie rozgrywany jest Challenger na otwartych kortach twardych. Za sobą mamy już dwie rundy i na placu boju zostało już tylko 8 graczy. Wśród nich mój dzisiejszy faworyt Francuz David Guez. Jego rywalem będzie osiemnastoletni Bułgar Grigor Dimitrov. W oczach bukmacherów to właśnie David jest faworytem i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

Dwudziestosiedmioletni już Francuz plasuje się na 146 pozycji Rankingu ATP. Na tym turnieju czuję się bardzo dobrze ponieważ gra u siebie. Nowa Kaledonia to francuskie terytorium zależne około 1400 km na wschód od Australii i 1 500 km na północny zachód od Nowej Zelandii, także kibice w jakimś stopniu na pewno mu pomogą. Jak dotąd rozstawiony z „czwórką” Guez radzi sobie przyzwoicie. W pierwszej rundzie pokonał grającego z Dziką Kartą Nicolasa N&#39;Godrela 61 63. W drugiej trafił na kolejnego zawodnika z Kartą – reprezentanta USA sklasyfikowanego na 358 pozycji – Ryana Harrisona. Jemu także nie dał szans i wygrał62 63. Dziś już zapewne tak łatwo nie bedzię – jednak liczę, że awansuje do półfinału, gdzie najprawdopodobniej zagra z Włochem Flavio Cipollą (turniejową „szóstką”). W zeszłym roku w Noumea odpadł już w pierwszej rundzie z Amerykaninem Ryanem Sweetingiem 06 16 (fatalne statystyki: 7% skuteczności drugiego podania i 15% przy pierwszym podaniu rywala). Należy pamiętać, że pod koniec sezonu 2009 w ATP World Tour Masters 1000 Paris pokonał Stanislawa Wawrinkę 63 64 (zawodnika niewątpliwie lepszego od młodego Bułgara). Do tego David ma u mnie wieli szacun bo w Lyonie pokonał tenisistę amerykańskiego Rama, którego osobiście bardzo nie lubię.

Jego rywal młody Grigor zajmuję 288 miejsce w rankingu ATP, czyli prawie dwa racy gorsze (ale jest jeszcze młody). Dimitrov w turnieju gra z Dziką Kartą. W pierwszej rundzie pokonał Amerykanina Kuznetsova (#198 w ATP) 75 64 i to była mała niespodzianka. W drugiej rundzie trafił na kolejnego reprezentanta USA Michaela Yani (#164) i także sprawił niespodziankę wygrywając (po raz drugi w karierze z tym rywalem w stosunku 2:1) 63 36 63. Dziś trafia na zawodnika niewątpliwie lepszego od poprzednich rywali i myślę, że nie sprosta doświadczonemu Francuzowi, który będzie miał po swojej stornie publikę. Grigor Dimitrov nie jest na pewno słabym graczem. Wystarczy przypomnieć jego zeszłoroczne spotkania na przykład z Tomasem Berdychem wygrany 46 63 64 czy przegrane pojedynki z Nadalem 57 63 26 czy Simonem 67(7) 67(5). Jednak dzisiaj będę kibicował doświadczeniu, a na młodość jeszcze przyjdzie czas.
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Spotkanie: David Guez v Flavio Cipolla
Tenis: Francja, ATP Challenger Noumea 2010 (08.01.10 06:00) Gospodarz Gość
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home

Dzisiaj zapraszamy do Noumei stolicy Nowej Kaledonii gdzie rozgrywany jest Challenger na otwartych kortach twardych. Za sobą mamy już ćwierćfinały i na placu boju zostało już tylko 4 graczy: David Guez , Flavio Cipolla , Kevin Anderson oraz Florian Mayer. Mój dzisiejszy faworyt to Francuz David Guez, który zmierzy się z Włochem Flavio Cipolla. W oczach bukmacherów to właśnie David jest faworytem i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.
Dwudziestosiedmioletni już Francuz plasuje się na 146 pozycji Rankingu ATP. Na tym turnieju czuję się bardzo dobrze ponieważ gra u siebie. Nowa Kaledonia to francuskie terytorium zależne około 1400 km na wschód od Australii i 1 500 km na północny zachód od Nowej Zelandii, także kibice w jakimś stopniu na pewno mu pomogą. Jak dotąd rozstawiony z „czwórką” Guez radzi sobie przyzwoicie. W pierwszej rundzie pokonał grającego z Dziką Kartą Nicolasa N&#39;Godrela 61 63. W drugiej trafił na kolejnego zawodnika z Kartą – reprezentanta USA sklasyfikowanego na 358 pozycji – Ryana Harrisona. Jemu także nie dał szans i wygrał 62 63. W półfinale rozgromił młody talent z Bułgarii – Grigora Dimitrova #288 rakietę Światowego Rankingu ATP 63 62. Dziś już zapewne tak łatwo nie będzie – jednak liczę, że awansuje do finału, gdzie najprawdopodobniej zagra z Niemcem Florianem Mayerem (turniejową „jedynką”). W zeszłym roku w Noumea odpadł już w pierwszej rundzie z Amerykaninem Ryanem Sweetingiem 06 16 (fatalne statystyki: 7% skuteczności drugiego podania i 15% przy pierwszym podaniu rywala). Należy pamiętać, że pod koniec sezonu 2009 w ATP World Tour Masters 1000 Paris pokonał Stanislawa Wawrinkę 63 64 (zawodnika niewątpliwie lepszego od młodego Bułgara). Do tego David ma u mnie wieli szacun bo w Lyonie pokonał tenisistę amerykańskiego Rama, którego osobiście bardzo nie lubię.
I co ważne panowie mają rachunek do wyrównania. Dwa lata temu właśnie na tym turnieju Flavio pokonał Davida w półfinale 62 63. Dzisiaj w niewątpliwe lepszej dyspozycji jest Francuz, który weźmie sobie odwet za tamtą porażkę.
Kto nie kojarzy Włocha to napisze tylko, że ma 26 lat i nie za dobre warunki fizyczne. Tylko 173 centymetry wzrostu nie czynią z niego demona serwisu – dlatego musi nadrabiać ambicją i szaloną defensywą. Lubi chadzać do siatki – ale Guez powinien sobie z nim poradzić i umiejętnie go mijać. Myślę, że przy obecnej dyspozycji David Guez osiągnie finał i już po raz kolejny w tym roku da zarobić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom