>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Twój kod promocyjny STS

mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Witam, otrzymałem kod promocyjny. W mailu niestety nie piszę przy jakim kursie i ile razy muszę obrócić aby móc wypłacić. Ktoś wie może? ;)

Dzięki z góry za odpowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Zapewne tak jak startowy, 3x po kursie 1,7 ???? .
Ale STS poleciał w kule, ja kodu nie dostałem ;(
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Zgadza się, dokładnie tak jest - otrzymałem od STSu potwierdzone info.
Dzięki Poznaniak! &quot;+dzięki&quot; poleciało ;)
 
kapi12 46

kapi12

Użytkownik
Ja tez dostałem tą ,,dyche&#39;&#39; i mogę ją odrazu wypłacać nie trzeba tego obracać??
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Takie pytanie czy macie teraz to 10 zł? Bo ja pytałem na czacie i mówią, że jakiś błąd i dodadzą mi w ciągu kilku dni.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Błąd w sensie,że każdy powinien dostać?
Ja nie dostałem,ani wczoraj ,ani dziś,niby 10 zł to niewiele,ale ważne są zasady na jakich przyznaja te bonusy.
Obrót?Ilość zakładów?Suma wpłaconych stawek?Random?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Raczej random, bo ja na STS&#39;a wpłaciłem tylko 2 dyszki, ugrałem z tego 5 i wypłaciłem - potem przez miesiąc nic nie grałem, aż do teraz jak dali bonus ;)
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
To jest właśnie najciekawsze, że tłumaczą się jakimś błędem, a połowa graczy ma nadal to 10 zł. Pewnie się okażę, że tym co odebrali już nie dadzą. Amatorka.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Może to promocja dla tych którzy przez jakiś czas nie grali. Bo tam jest napisane coś w stylu &quot;chcesz się odkuć&quot;. Ja dawno nie grałem i dostałem, Mleczu pewnie też. Może coś w tym jest.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
U mnie od razu przeszło z bonusu na zwykłe konto i mogłem wypłacić, ale pewnie to był błąd systemu...
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Ja też długo nie grałem, więc nie wiem. Zdenerwowało mnie tylko to, że dają bonus a potem go odbierają i zasłaniają się tym, że to jakiś błąd jest.
 
dspk666 6,7K

dspk666

Użytkownik
mi tez wyskoczylo w depozycie . mówie zagram wieczorem , a tu zonk bonusu nie ma .
pewnie przerosła ich perspektywa wielu wygranych w weekend i dadza Z powrotem w tygodniu jak wszystkie ligi sie pokonczą ! ????
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
w złym temacie poprzednio napisałem. ja też dostałem bonus, teraz wchodze na konto z zamiarem pomnożenia grubego hajsu a tu lipa, bonusu nie ma.
 
Do góry Bottom