>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TURNIEJE Z MAŁYM BUYIN

Status
Zamknięty.
K 0

kerek

Użytkownik
Ostatnio zaczalem grac takie turnieje bo brakuje sily na granie freerolli gdzie jest 3k graczy a do wygrania lipa.. Moze ktos cos polecic gdzie wplacic kase i sobie pograc takie turniejki? (sorry ale nie chce mi sie zakladac tysiaca kont aby sprawdzac gdzie jakie sa turnieje)
A jak wiemy sa turnieje w ktorych pokerroom dorzuca jeszcze jakas kase od siebie (co wtedy staje sie bardzo fajna okazja), co za tym idzie wplacajac pare dolarkow &lt;10$ mozna fajnie pograc (bez fartownych allin&#39;ow itd..) i wygrac ladna sumke z grona nie 3k graczy tylko &lt;50

Mysle ze topik moze sie przydac, a dodatkowo prosilbym, jesli by ktos mogl mi pomoc, o szczegolowe dane w miare mozliwosci:
- jaka pula
- ile miejsc platnych
- wielkosc wpisowego
- mozliwosc rebuy&#39;ow jesli tak to za ile i przez jaki czas
- czas trwania blindow (lepiej by bylo cos okolo 10min, a nie szalone 3-5 ;-) )
- mniej wiecej ilu graczy gra (jesli ktos regularnie gra jakis turniej)


edit: jak macie cos fajnego 300 graczy za wpisowe &lt;5$ to tez dawajcie : )
 
K 0

kerek

Użytkownik
nie spodziewalem sie ze odpiszesz cos innego niz UNIBET: P
przejrzalem juz wczesniej UNIBET&#39;a ale jakos nie wpadlo mi nic w oko konkretnego, chyba ze przeoczylem, ale raczej nie
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja bardzo lubie unibeta bo maja przyzwoita strone,dobre kursy w bukmacherce,a poker tez mi sie podoba ???? sporo freerooli i fajne turnieje ;) najbardziej podoba mi sie ten tur tylko dla polakow bo latwo tam cos ugrac konkretnego ???? ✅
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja serdecznie polecam turnieje sit&amp;go. tylko nie 10 osób przy stoliku tylko 20 lub 30. Ja osobiście gram często na unibecie właśnei takie tury za 5$ 4 miejsca płatne (40-30-20-10). Naprawde fajnie się gra i można coś ugrać ;-)
 
B 0

benek222

Użytkownik
PARTY POKER SPEED REBUY 10 000 $ GWARANTOWANE
wpiosowe 2$ ;-)
liczba graczy 1000-1300
mjesca płatne około 150 zalezy od liczby graczy i za ostatnie jest 15$ :grin:
turnej jest co dzienie około 17
 
K 0

kerek

Użytkownik
Od 150 miejsca 20$ bylo do wyjecia kurcze, wszedlem allin z AK i przegralem, jakbym wygral to na pewno bym zajal premiowana pozycje : E pula 12k$ , przez pierwsza godzine rebuye za 1,6$, a kociol tam jest wiekszy niz na freerollach &gt;!&lt;
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
najlepsze tur z malym buy in sa na expekcie , codziennie bodajze za 10$ tur o 20,000$, i kilka fajnych z malymi wejsciowkami np za 1$ tur z pula 1,500$ oraz kilka z wejsowkami za 3$ pula 5,500 , sa tez wieksze ale niewiem kiedy bo narazie tam niegram bo niemam kasy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom