>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turniej TIPSPORTU - Czechy

Status
Zamknięty.
sparta 309

sparta

Użytkownik
GRUPA A

CHOMUTOV
LITVINOV
KLADNO
K.VARY

GRUPA B

PLZEN
C.BUDEJOVICE
SLAVIA
ZNOJMO

GRUPA C

LIBEREC
USTI
PARDUBICE
SPARTA P

GRUPA D

VITKOVICE
VSETIN
TRINEC
ZLIN

Tu podawajcie swoje typy i analizy
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
1 kolejka:
GRUPA A:

CHOMUTOV7-2LITVINOV
KLADNO 4-2K.VARY
GRUPA B:
SLAVIA 2-5 ZNOJMO
PLZEN 3-2 C.BUDEJOVICE
GRUPA C:
LIBEREC 3-2 USTI
PARDUBICE 3-2SPARTA P. (neut.)
GRUPA D:
VITKOVICE 4-2 VSETIN
TRINEC 6-4 ZLIN

Dziś grałem jedynie na Liberec jako mistrza rundy zasadniczej poprzedniego sezonu z beniaminkiem ekstraligi czeskiej Usti. Myśle że Liberec pokaże na co go stać i wygra pewnie i udowodni że w 1 kolejce sezonu (przypomne dojdzie do takiego samego meczu) Usti nie ma szans.
Jako że mecze się już rozpoczynają nie będe pisał analiz, zaczne od nastepnej częsci turnieju czyli 9 sierpnia.
Pozdrawiam

Mimo że jest to pierwsza kolejka turniej już trwa jak wynika z czeskiej storny: gdzie np.
http://www.hokej.cz/index.php?view=&amp;amp;lng=CZ&amp;amp;webid=463&amp;amp;id=0&amp;amp;rnd=&amp;amp;debug=&amp;amp;ban=&amp;amp;search_text=hledan%FD+v%FDraz&amp;amp;search_where=3&amp;amp;webuser_login=&amp;amp;webuser_passw=&amp;amp;news_email=@&amp;amp;ids=625&amp;amp;tab_zapasy_den=2007-08-07&amp;amp;act=
Kladno rozegralo juz 4 kolejke mimo ze nie gralo nawet 1 :p czeski film ale zobaczymy moze taki przedsezonowy turniej oplaci sie grac
 
M 76

marian555

Użytkownik
Tu jest stronka z wynikami ztego pucharu: http://hokejcz.onlajny.cz/ .
Mój typ z Pucharu Tipsportu.
5224 CHOMUTOV-K.VARY
typ: Karlovy Vary
kurs: 2.15
termin zdarzenia: 09 sie 17:30
O ile się nie mylę, Chomutov to 2-ligowiec czeski i ma na pewno różne skoki formy. Karlovy Vary to średniak hokejowy, mimo wcześniejszego wygrania Chamutova aż 7-2, myślę, iż teraz potknął się.
 
M 76

marian555

Użytkownik
I typ dobrze postawiony:
5224 CHOMUTOV-K.VARY (wynik: 1-4)
typ: Karlovy Vary ✅
kurs: 2.15 ✅
termin zdarzenia: 09 sie 17:30
Pewne zwycięstwo Karlovy Vary nad Chomutovem aż 4-1.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Karlove Vary - Chomutov ✅ 5-3 ✅
Karlove Vary w tym turnieju grają ładnie a co najważniejsze wygrywają. Chomutov poza wysoką wygraną w pierwszym meczu z Kladno notował same porażki i to wysokie. Mój typ na drużyne z 7 miejsca poprzedniego sezonu i drużyne drugiej ligi myśle że jak najbardziej do polecenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom