>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Trenerzy Reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2012

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W tym temacie zachęcam do wyrażania opinii na temat trenerów prowadządzych swoje reprezentacje na
Mundialu 2010 w RPA.
Który z nich jest waszym zdaniem najlepszym szkoleniowcem i dzięki któremu z nich reprezentacja ma szanse zaistnieć na Mistrzostwach​


Trenerzy Reprezentacji Afrykańskich:

  • RPA - Carlos Alberto Parreira
  • Kamerun - Paul Le Guen
  • Nigieria - Lars Lagerbäck
  • Algieria - Rabah Saâdane
  • Ghana - Milov Rajevać
  • WKS - Sven-Goran Eriksson

Trenerzy Reprezentacji Europejskich:



Trenerzy Reprezentacji Ameryki Południowej

  • Brazylia - Carlos Dunga
  • Chile - Marcelo Bielsa
  • Paragwaj - Gerardo Martino
  • Argentyna - Diego Armando Maradona
  • Urugwaj - Oscar Tabárez


Trenerzy Reprezentacji Ameryki Północnej
  • Stany Zjednoczone - Bob Bradley
  • Meksyk - Javier Aguirre
  • Honduras - Reynaldo Rueda


Trenerzy Reprezentacji Azji


Trenerzy Reprezentacji Oceanii
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najbardziej ciekawi mnie system szkolenia Erikssona. WKS jest w gronie faworytów do wyjścia z grupy jednak grupę mają wymagającą Brazylia, Korea i Portugalia. Jeżeli Sven Goran wykona kawał dobrej roboty co pokazał w Anglii to możliwe że będziemy mieli pierwszą sensacje turnieju, Jednak do tego droga bardzo bardzo daleka.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
System szkolenia Eriksson ukazał w całej klasie pracując w Meksyku. Wyniki tej drużyny pod jego wodzą to katastrofa. Gdyby federacja nie opamiętała się w porę i nie wywaliła mocnego, jeno w gębie Szweda to nie oglądalibyśmy Meksykanów na MŚ. Przyszedł Aguirre i Meksyk się odrodził. Światełkiem w tunelu dla WKS-u jest bezbarwna gra Portugalczyków.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Trochę nie rozumiem decyzji o zatrudnieniu Erikssona. Jednak w tym momencie zdecydowanie bliżej awansu z dwójki WKS-Portugalia są Afrykanie. Portugalczycy nie potrafią strzelić gola nawet Wyspom Zielonego Przylądka i chyba skończą mundial na trzech meczach.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
ja jestem ciekaw co się będzie działo z Maradoną, nie będzie zbyt ciekawie, jeśli Argentyna będzie grała swoje, ale jak zawiodą to mogą dziać się niezłe jaja :p Maradona ma swoje humorki i chyba nie dorósł jeszcze do kariery szkoleniowca ;) ale to tylko moja subiektywna opinia
Myślę, że jedną z gwiazd trenerskich może być Radomir Antic, mam nadzieję, że tak się stanie i ten trener zostanie doceniony i zauważony, bo bez wątpienia jest to szkoleniowiec wysokiej klasy. Po za nim - Javier Aguirre to również bardzo dobrze wyszkolony fachowiec - to co zrobił ładnych parę lat temu z Osasuną było nie lada wyczynem. Bez wątpienia może wiele zyskać na tym Mundialu.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
krzysiultd, ja Ci powiem więcej, on nigdy nie dorośnie do takiej roli ;) Maradona był genialny, ale jako piłkarz. O pracy trenera nie ma pojęcia.
Co do Antica to czekam z niecierpliwością na dzisiejszy mecz Polaków z Serbami, zobaczymy w jakiej formie jest zespół z Bałkanów. Co prawda przegrali ostatnio 0-1 z Nową Zelandią, ale Antić mówił, że są przemęczeni. Dziś już nie mogą pozwolić sobie na wpadkę.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
ja dzisiaj stawiam, że Polacy nie strzelą. kurs 2,40 w Expekt kusi a prawdopodobienstwo 50% (co najmniej).
zgadzam sie, Maradona nie ma tego &#39;czegos&#39;, jakos mi nie pasuje na trenera.
ale moge sie mylic, moze pokaze swoj geniusz ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
zgadzam sie, Maradona nie ma tego &#39;czegos&#39;, jakos mi nie pasuje na trenera.
ale moge sie mylic, moze pokaze swoj geniusz ????
ale geniusz w czym ma pokazać ? jak on praktycznie zerowe doświadczenie ma w prowadzeniu lepszej drużyny. Przed Argentyną prowadził tam jakieś argentyńskie drużyny i nic. Geniusz to może pokazac trener który coś z tym geniuszem ma wspólnego a Maradona geniuszem trenerskim nie jest no chyba że dla nie których geniusz to samo wprowadzenie Argentyny na mundial. Wątpie aby Argentyna na tym mundialu odegrała ważniejszą rolę. Piłkarzy maja świetnych ale trener niestety nie nadaje się do prowadzenia tego zespołu.
 
M 0

mateheuszek

Użytkownik
jedna sprawa Diego Maradona był może wielkim piłkarzem ale trener z niego żaden, jeśli Agrentyna nie osiągnie wysokiego miejsca to głównie z jego winy
A Anglii to nawet Capello nie pomoże , nie mają klasowego bramkarza , a jeśli okaże się że Rooney po kontuzji nie będzie trafiał to będzie tragedia.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja to powiedział Listkiewicz bodajże że jak by dać Argentynie Smude to mistrzostwo mają pewne i poniekąd się zgodzę. Wczoraj co prawda Argentyna zagrała dobry mecz tylko strasznie nie skutecznie. Przy odrobinie szczęścia Nigeria mogła pod koniec zremisować. Jak dla mnie Argentyna w grupie wyszaleje się ale później już nie dadzą rady.
Co do Anglii. Mylisz się że Capello im nie pomoże , on już im pomógł. Tchnął w nich nową wiarę w sukces i piłkarze ślepo mu wierzą. Wczoraj szkoda tego remisu i babola Greena ale co jak co Anglicy cisnęli USA i tylko brakowało skuteczności.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Ja to powiedział Listkiewicz bodajże że jak by dać Argentynie Smude to mistrzostwo mają pewne i poniekąd się zgodzę. Wczoraj co prawda Argentyna zagrała dobry mecz tylko strasznie nie skutecznie. Przy odrobinie szczęścia Nigeria mogła pod koniec zremisować.
No i jak tam? aż tak słabo grała Argentyna jak to jeszcze nie dawno przwidywałeś /przewidywaliście? moje słowa potwierdziły się i Argentyna zagrała wczoraj świetny mecz a tak jak powiedział to Engel duża w tym zasługa Maradony.
Szkoda mi tylko tych co postawili wczoraj na porażkę Argentyny albo na to że Albicelestes nie wyjdą z grupy bo przecież i takie przypadki tutaj widziałem.

Jak dla mnie Argentyna w grupie wyszaleje się ale później już nie dadzą rady.
Możesz mi zdradzić skąd to wiesz? u wróżki byłeś?
Argentyna zagrała wczoraj znakomite spotkanie i gdyby wykorzystywali troche więcej sytuacji i przede wszystkim gdyby Enyama nie grał tak znakomicie to mogło by się to skończyń rezultatem ok. 4:0, więc nie wiem na jakiej podstawie twirdzisz że później nie dadzą rady.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dokładnie byłem u wróżki i tak mi powiedziała. to że kibicujesz Argentynie to i nikt nie może napisać że Argentyna jest słaba ? Jest słaba i zapeewniam Cie że z lepszym rywalem sobie rady nie da. Rywal wczoraj mecz najwyraźniej przegrał już w szatni i skończyło się jak się skończyło.
Kieruj się szczególnie tym co Engel powiedział a na pewno będziesz mądrzejszy. Trenerem był dobrym ale ekspertem , żeby coś mądrego powiedzieć to jest kiepskim
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Jest słaba i zapeewniam Cie że z lepszym rywalem sobie rady nie da
Niech ci będzie , zobaczymy co powiesz za pare tygodni.

Rywal wczoraj mecz najwyraźniej przegrał już w szatni i skończyło się jak się skończyło.
Tak można wytłumaczyć każdą porażkę.

Kieruj się szczególnie tym co Engel powiedział a na pewno będziesz mądrzejszy. Trenerem był dobrym ale ekspertem , żeby coś mądrego powiedzieć to jest kiepskim
Za to ty jesteś ekspertem wybornym i mówisz same mądre rzeczy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Za to ty jesteś ekspertem wybornym i mówisz same mądre rzeczy.
wiedziałem że to napiszesz. moje uwagi czyta kilka(set?)(naście?) osób na tym forum a Engela słucha kilka milionów w całym kraju. Różnica jest. I nie uważam się w przeciwieństwie do niego za eksperta.
Tak można wytłumaczyć każdą porażkę.
Nie można gdy grają dwie równorzędne ekipy.
Niech ci będzie , zobaczymy co powiesz za pare tygodni.
albo Ty za parę dni :|
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
panowie bez nerw
mecz mi się podobał, chyba najlepszy jak dotąd (anglia - usa był moim zdaniem słabszy, mimo iż emocji nie brakowało), a to, czy argentyna zagrała słabo czy nie to zawsze może być tematem do dyskusji. nigeria zagrała dobre spotkanie jak na mecz z takim rywalem, argentyna, owszem mogła wygrać 4:0 ale równie dobrze mogło być, jak wspomniał wcześniej kolega, 1:1. ogólnie gdyby Higuain strzelił, albo gdyby w bramce Nigerii stal Green :p no różnie mogło być.
gra Argentyny mogła się podobać, mieli parę ciekawych akcji i bez sensu chyba kłócić się o to jak daleko zajdą ????
pożyjemy, zobaczymy.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
kolega co sie spina chyba zapomniał co Argentyna zrobiła 4 lata temu po wybornej grze w fazie grupowej, a Nigeria to żaden rywal na potentata, ta reprezentacja lata świetnosci ma dawno za sobą
sam od dawna kibicuje Argentynie w mundialu, ale puki nie przekonają mnie postawą z poważnym rywalem, tym będe ostrożny w jej wynoszeniu a za kadencji Maradony mają na koncie dziwne wtopy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom