>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trefny system do naliczania obrotu bonusem! Stanowczo odradzam unibet!

L 0

luki1455

Użytkownik
Czesc,
Zalozylem sobie konto na Unibecie 3 dni temu, marzac o wygraniu bonusa 400zl. Z tego co widze ciezko bedzie bo maja mocno zepsuty system do naliczania obrotu bonusem:
- w pierwszy dzien nie zaliczylo mi 2 zakladów z 5
- w drugi dzien nie zaliczylo 3 zakladów z 15 postawionych.
Podsumowując: system zaliczyl mi do obrotu 51zł mniej niz powinien.
Skontaktowalem sie na czacie z doradca, skierowal sprawe do dzialu technicznego i na tym sie skonczylo-sprawa ucichla.
Mysle ze specjalnie taki niedorobiony system maja oszusty pierdolone, zeby czlowiek musial wiecej zakladów postawic, przez co zwiekszyc ryzyko wtopy. STANOWCZO ODRADZAM!!!
 
L 0

luki1455

Użytkownik
Dzwonilem dzisiaj ponownie do nich w tej sprawie, dowiedzialem sie tyle ze sprawa jest zgloszona do dzialu technicznego, ale moze to bardzo dlugo potrwac bo maja tysiace podobnych zgloszen.. Babka mi nie potrafila powiedziec kiedy to nastapi. Szkoda gadać, żenada..
Dodam jeszcze o błedach na stronie które się systematycznie pojawiają, np znikanie pieniędzy z konta (ktoś już nawet pisał o tym) oraz znikanie aktywnego bonusu.
Jeśli tylko zdołam wyjść na plus z gotówka to nawet nie czekam na ten bonus tylko wypłacam pieniądze w cholere i usuwam konto.
 
Do góry Bottom