>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading ??

2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Przeczytałem w którym z postow o tradingu nei wiem zbytnio na czym to polega , czy ktoś móglby mi to wytłumaczyć na czym to polega ?? ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jaki w tym sens ?? To jest chyab jakaś ściema ?? Bo jaki ma zysk Betfair podczas gdy niezależnie co obstawimy jesteśmy na plusie iwygrywamy o co w tym chodzi ?? ????
 
B 0

bet2006

Użytkownik
Jeśli kończysz na &quot;zielono&quot; - Betfair potrąca sobie od 2% do 5% z Twojego zysku. O nich się nie martw Oni zawsze są do przodu... bo jeśli skończysz na &quot;czerwono&quot; to Twoi adwersarze skończą na &quot;zielono&quot;........
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Yhy to nie wiedziałem o tych potrąceniach ???? Ale bet2006 mógłbyś mi jakoś w sposób taki łopatologiczny przybliżyć o co w tym chodzi dokładniej ?? Czytałem te dwa tematy o tradingu co są na forum, ale niezbyt do mnie to trafiło
 
P 1

premi

Użytkownik
Wybierasz spotkanie jakieś tam np. że Milan wygra i to obstawiasz. Gdy Milan prowadzi obstawiasz na live w betfair że nie wygra...

P.S. Betfair to rewelka jeśli chodzi o zakłady, jest giełdą zakładów i czerpie zyski z prowizji od wygranej czyli lubią zwycięzców (kursy są u nich często dużo wyższe niż u innych także nawet ta prowizja się zwraca). Nie słyszałem by Betfair zamykał konta lub robił problemy z wypłatą nawet bardzo dużych kwot. To że żyją z prowizji może świadczyć że chyba nawet jeżeli wygrasz milion euro co miesiąc to kasę otrzymasz...
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No dobra okej, mniej wi ęcej kojarze ,czyli trzeba tak grać zeby obstawić wszystkie możliwe wyniki w meczu tak ?? Ale kiedy stawiamy tą kontre ?? podczas trwania meczu ale trzeba jakoś czekać na to aż kursy wzrosną czy odrazu po strzeleniu tego gola ?? Czy ktoś mógłby dać przykład meczu granego tak z kursami wziętego z życia ?? Żeby tak obrazowo to zobaczył ?? Bo dzisiaj może spróbuje w to wejść ?? Aha i jak betfair lubi zwycięscó to może ktoś poda jakiś sposób jak grać ??
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Mam pytanie związane z zakładami wygra/nie wygra na Betfair.
Przed meczem Anglia-Kazachstan stawiam że powyżej 4,5 goli Wygra i jednocześnie nie wygra. Czy może mi to ktoś wytłumaczyć: (tzn. ile będzie mnie kosztowała gra, w jakim przypadku wygram i ile wygram. Ja to rozumiem tak, że zielone kwoty po lewej stronie to mój zysk. Ale coś mi się wydaje że to trochę za łatwe, żeby w taki sposób zarabiać kasę):

http://www.imagic.pl/public/pview/189212/betfair.bmp

Z góry wielkie dzięki !
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Te zielone kwoty to twój potencjalny zysk, jednak aby on zaistniał, to te zakłady (i kursy) które wystawiasz, musi ktoś przyjąć. A to sie nie dzieje od razu. Bankowo zakład Nie wyga nie zostanie przyjęty po kursie 1,66, bo jest to w danym momencie nieopłacalne.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Możesz mi dokładnie wyjaśnić na przykładzie jak Ty byś to rozegrał mając do dyspozycji 100 euro? (przykładowo pesymistyczny scenariusz i optymistyczny scenariusz) Co trzeba zrobić żeby na takim zakładzie baz względu na wynik zarobić?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dużo zależy od odpowiedniego doboru meczu. W tym wypadku wg. mnie dość szybko powinny paść gole. Dlatego zacząłbym od zagrania BACK na over 4,5. Jeśli moja teoria się potwierdzi i bramka padnie dość szybko, to wtedy kontruje LAY na over 4,5 i wychodzę z rynku z zyskiem. Jeśli natomiast bramki nie padają dośc długo, kurs na over rośnie, to wtedy mamy do wyboru albo czekanie do końca, ryzykując całą sumę, albo kontrę i wyjście z rynku ze stratą.
Jak dokładnie rozegrać ten rynek z kwotą 100 euro to Ci nie powiem, bo nie zastanawiałem się nad tym. Ale podstawa, jest taka, że po zagraniu pierwszego zakładu, musisz mieć na koncie więcej niż wart jest ten zakład, czyli dla 100 euro postawiłbym BACK za 30-40 euro
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
A w przypadku gdy zagram Remis: nie wygra, bez zmiany kursu tzn. zostawiając ten kurs 3.30 z podanego wyżej przykładu.? Przyjmie ktoś ten zakład?
 
A 52

androlo

Użytkownik
jezeli wezmiesz przed meczem ze nie bedzie remisu i po strzeleniu gola przez obojetnie jaka druzyne kontrujesz ze bedzie remis i wtedy masz zysk obojetnie jakim wynikiem sie zakonczy mecz

po strzeleniu gola kurs wzrasta i dlatego jest zysk
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
A w przypadku gdy zagram Remis: nie wygra, bez zmiany kursu tzn. zostawiając ten kurs 3.30 z podanego wyżej przykładu.? Przyjmie ktoś ten zakład?
Jak chcesz zagrać po takim kursie jak jest, to bez problemu, bo to ktoś właśnie taki kurs wystawił i ty go akceptujesz
jezeli wezmiesz przed meczem ze nie bedzie remisu i po strzeleniu gola przez obojetnie jaka druzyne kontrujesz ze bedzie remis i wtedy masz zysk obojetnie jakim wynikiem sie zakonczy mecz

po strzeleniu gola kurs wzrasta i dlatego jest zysk
Widać, że chyba dość krótko grasz na BF, skoro uważasz, że w każdym przypadku po strzeleniu gola obojętnie przez kogo kursy od razu bardzo zwyżkują. W rzeczywistości nie zawsze tak jest.
 
massive 0

massive

Użytkownik
Powiedzcie mi, czy jednym kliknięciem jestem wstanie zobaczyć wszystkie wydarzenia live oferowane przez betfair? Myślałem, że tu można handlować w trakcie dowolnego meczu, a najwyraźniej tak nie jest.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Możesz zobaczyć te zdarzenia dla każdej dyscypliny z osobna. Klikasz zakładkę SPORTS na górze, a potem na środku w ramce odp dyscypliny musisz mieć odnośnik typu Today&#39;s in-play coupons, bądź np. Monday in-play coupon
 
Do góry Bottom