>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Trading na BF by conway (dzięki mentaliście) :)

conway 0

conway

Użytkownik
Zaczynam swoją przygodę z tradingiem, jestem początkujący i będę tu zamieszczał swoje typki spostrzeżenia itp. Zacząłem od wczoraj z minimalną stawką 10 euro. I już są pierwsze zyski. Znikome ;)(0.50euro) ale zawsze to zyski. A więc do dzieła.:cool:
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Moje pytanie grasz in play czy pre-play ? bo jak na pre play to pierwszy wynik bardzo dobry . Ja dzisiaj wypłaciłem prawie cały budżet z powodu idących świat i zostawiłem sobie 10 E i dzisiaj 1,30 E na jednym rynku , teraz planuje tradować na tenisie Tipsarevic - Simons . Może coś ugram . Powodzenia w tradingu i w prowadzeniu tematu .
 
dreju 1

dreju

Użytkownik
Ja również życzę powodzenia. Cały czas zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z tradingiem. Na razie ograniczam się do czytania i obserwowania. Powodzenia.
 
conway 0

conway

Użytkownik
Dzisjaj zagrałem mecz deportivo-hercules, kupiłem lay po kursie 3.4 czekałem aż strzelą (oglądając mecz widziałem ze cisną), gdzy już strzelili kurs podskoczył odsprzedałem po kursie 6.6. I tym oto sposobem udało mi sie wyjść z rynku z zyskiem. Oto screen:
 
conway 0

conway

Użytkownik
Wczoraj straszna porażka, za długo czekałem i straciłem około 3euro. Dzisiaj zagrałem back na rome po kursie 1.94 i odsprzedałem po kursie 1.36 i wyszedł ładny green.
 
conway 0

conway

Użytkownik
Zagrałem jeszcze z nudów back over 1.5 Godoy Cruz-Racin Club po kursie 1.37 zaczekałem jak strzelą i odsprzedałem po kursie 1.09

:cool:
 
I 0

ibuh

Użytkownik
Prosze o radę
WYTŁUMACZ MI back i lay
lay czyli stawiasz 100e po 1,34 sprzedajesz jak wzrosnie do np. 1,36 czyli zysk 2e, natomiast back troche nie rozumiem
jak to wyglada w praktyce back to na rozowym a na niebeieskim lay? nie rozumiem troche tego.
in play czyli zaklady live
, pre-play czyli duzo wczesniej np 2 dni tak?
 
M 46

metalista

Użytkownik
Moze ja to wytłumacze na przykładzie - Ibuh - czytaj uważnie!




Kurs 6,4 na to, że Lech nie wygra. Ale spójrz na to z tej strony. Kursy niebieskie są to kursy takie same jak u buka i działają na tej samej zasadzie. Tzn. obstawiasz, że MC wygra po kursie 1,67 za 10e i jeśli zostawimy ten kurs do końca meczu możemy wygrać 6,7euro - to jest dla wszystkich jasne, tak??

I teraz, załóżmy, że ciebie kurs 1,67 nie satysfakcjonuje bo według ciebie jest za niski. Więc klikasz na niebieskie pole i zamiast kursu 1,67 SAM wprowadzasz kurs 1,68 Wtedy twoja stawka widoczna jest automatycznie na kolorze różowym pod kursem 1,68 i czeka na taką osobę która go kupi. Słowem, kursy stojące na kolorze różowym wołają do nas &quot;my też uważamy, że wygra MC, ale chcemy wyższy kurs&quot;.

Podobnie jest z Lechem, to 72 euro leżace na kursie 6,4 woła do nas &quot; Myśle, że wygra Lech, ale chce kurs 6,4, a nie 6,2&quot;

I teraz zobacz. Załóżmy, że uważasz, że Lech nie wygra i grasz go po kursie różowym 6,4 i wpisujesz 10 euro. Tak naprawde to 10e to nie stawka a twoja wygrana. Oznacza to, że RYZYKUJESZ 54 euro (64-10zysku), aby w razie remisu lub zwycięstwa MC wygrać to 10 euro. Analogicznie, jesli uważałbyś, że MC nie wygra to co robisz? Klikasz na kurs różowy po 1,68 i wpisujesz kwote jakąs chcesz wygrać, czyli np. 10e i twoje zobowiązania to 6,8...euro. I teraz masz odpwiedź. Na początku posta osoba chciała kupić kurs 1,68 na zwycięstwo MC, a teraz właśnie my odkupiliśmy od niej ten kurs. Jasne?! Kursy różowe to ryzyko które musisz podjąć, aby wygrać daną sumę.
@conway
Na koniec musze cię troche zrugac. Po pierwsze za przekręcenie nicku w temacie ???? Po drugie twoja gra ma niewiele wspolnego z tardingiem. Piszesz &quot;zagrałem sobie z nudów...&quot; no wybacz ale z takim podjeściem, bez analizy, bez odpowiedniego doboru spotkań to twoja przygoda skończy się szybciej niż myslisz. Po trzecie, jak już wchodzisz na rynek to dlaczego nie masz ustalonego momentu wyjsćia i cięcia strat. Przykładowo: grasz lay remis a długo utrzymuje się 0-0... kiedy tniesz straty? Jeśli nie masz takiego momentu wyjścia to jest to zwykły gambling, bo liczysz na szczęscie. To że oglądasz mecz i wydaje ci sie że strzela nic nie znaczy. Nie traktuj tego jako atak na siebie, a przestrogę. Pozdrawiam
 
conway 0

conway

Użytkownik
@metalista
Sorki za przekręcenie nicku... Staram sie robić analizy itp. A gdy gram lay na remis i długo jest 0-0 to czekam do końca pierwszej połowy i tne straty. Jeżeli masz jeszcze jakieś cenne uwagi to pisz śmiało z chęcią przeczytam. Pozdrawiam
 
conway 0

conway

Użytkownik
Odkąd zacząłem to raz przegrałem okolo 3 euro ale nie mialem czasu wrzucić screena, a czy jak dobrze mi idzie to mam nie wrzucać screenów? bo nie bardzo rozumiem twoje pytanie?
 
M 0

murzyn_

Użytkownik
A powiedz szczerze, po co prowadzisz ten temat? Z moich obserwacji wynika, że grasz in play, do tego losowe spotkania, stawianie nie poparte żadną analizą czy wiedzą. Liczysz na farta, np. że padnie bramka, wtedy odsprzedajesz zakład. Także równie dobrze można wygrać jak i przegrać. W dłuższym okresie czasu zapewne pojawi się ⛔. Z reguły nie uprzedzasz o meczu, który planujesz zagrać, wklejasz tylko screen z greenem ze spotkaniem, które miało już miejsce. Przypadkowy użytkownik forum widząc taki temat, pomyśli, że betfair to łatwa kasa, szybko zmieni bukmachera i się rozczaruje, po tym jak równie łatwo przehula swój kapitał. Zainspirował Cie Metalista, może warto obrać jego taktykę, widząc jak nieźle mu się powodzi? Gra pre play, zmniejsza tym samym potencjalną wygraną, ale też minimalizuje ryzyko, dzięki czemu w przypadku niepowodzenia jest w stanie odzyskać prawie wszystkie zainwestowane w zakład środki. Osobiście nigdy nie myślałem, żeby grać na Betfair, póki nie pojawił się właśnie Metalista, który zaraził tym pewnie sporą część użytkowników forum. Jeszcze wielu rzeczy nie wiem, ale wyjdzie w praniu, z początku na minimalnych kwotach, żeby się czasem nie przejechać. Pozdrawiam
 
szybkijony 2

szybkijony

Użytkownik
Sądze ze dla &quot;Murzyna&quot; chodzi abyś umieszczał wszystkie bilanse z rynków których grasz , te dodatnie ale także i ujemne . Aby było ci łatwiej proponuje wklejać bilans zysków i strat po każdym dniu . W betfair mamy do tego specjalna zakładkę , znajduje się ona w aktualnych zakładach . Poniżej zamieszczę fotkę jak to powinno przykładowo wyglądać . Pamiętaj aby dokładnie obcinać obrazy , wygląda to bardziej estetyczniej a także przejrzyściej . Taki bilans zysków/strat będzie lepszym rozwiązaniem niż wrzucanie każdego greena . A tak osoby raczkujące w betfair którzy są zainteresowani tym tematem będą mieli ułatwienie w odczytywaniu twoich wyników . Co do tematu to proponuję Ci zacząć już używać Geeks Toya jest to narzędzie software które pomaga w tradowaniu . Bardzo pomocnym w tradingu jest tak zwana drabinka która też znajdziesz w Geeks Toy-u nazywa się ona Ladderem . Najlepiej już teraz zapoznawać się z tym urządzeniem zwłaszcza że jest ono darmowe . Jeżeli była by tutaj osoba zainteresowana tradingiem i chcąca się dowiedzieć na czym on polega , proszę pisać na pw lub tutaj w temacie , na pewno postaram się pomóc .
Zamieszczam fotkę o której mówiłem :
Kolor zielony - zysk/strata jest to najważniejsze w podsumowaniu
Kolor niebieski - zakładka w która należy wejść by dostać się do wykazu zysku/straty
http://img690.imageshack.us/i/58128894.png/
 
conway 0

conway

Użytkownik
@Murzyn
Ja dopiero raczkuje z tradingiem i zacząłem własnie z taką taktyką. Nie mam zbyt wiele czasu ale staram sie analizować mecze w miare możliwości. I nie zgodze sie z tym że moge wygrać i przegrać bo jeżeli nie bedzie szło po mojej myśli to w odpowiednim dla mnie momencie będę ciął straty.I jeżeli już przegram to na pewno nie wszystko tylko jakąś część. Pozdrawiam
 
conway 0

conway

Użytkownik
Dzisiaj zagram mecz Man Utd-Arsenal back over 1.5. Chce zagrać po kursie 1.31 zobaczymy czy mi przyjmą. I meczyk Valencia - Osasuna także back over 1.5 po kursie 1.30
Valencia -osasuna wyszedłem z zyskiem
Ale w drugim meczu niestety za szybko wyszedłem z rynku , moglem zaczekać pare minut i byl bym na plusie. Cóż tak bywa.

 
I 0

ibuh

Użytkownik
Ok teraz na temat wpłat i wypłat
1.jaka jest prowizja dla BF
2. jakie koszty są wpłaty(znając życie to żadne) a jakie wypłaty..Czy trzeba potwierdzić tożsamość przy wypłacaniu skanem dowodu osobistego, czy wystarczy raz wysłać jak np na expekcie
 
Do góry Bottom