>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading betfair

T 0

termometr123

Użytkownik
witam. nie znam sie za bardzo na tradingu stad mam pare pytan do was. Otoz na poczatek chcialbym za mozliwie jak najmniejsza stawke stawiac Under/Over 2.5. wyszukuje zdarzenia z kursem na over 2.5 ok 2.2-stawiam np za 10 euro. zabezpieczam to zakladem na dw 0:0 z kursem 10.5 i stawiam na to 2 euro. Czekam teraz az padnie bramka w pierwszej polowie i kurs na over spadnie.wtedy odsprzedaje to z zyskiem?? mozecie mi to jakos pokazac obliczeniami bo nie wiem nawet jak mozna zarobic na nizszym kursie-nie mam pojecia jakimi prawami rzadzi sie ten rynek a sporo juz o tym czytam...oczywiscie jezeli do 1 polowy nie padnie bramka to odsprzedaje wynik 0-0 z zyskiem a over ze strata-czyli nic nie strace i wyjde na 0? z gory dzieki za odpowiedzi...
 
B 4

bongo84

Użytkownik
a po co to 0-0? albo handlujesz na jednym rynku albo na drugim mozesz oczywiscie na obu ale po co? analizujesz statystyki jesli Cie przekonuja kupujesz jesli nie czekassz ogladasz pierwsze 5 min i jak widzisz ze druzyny sa nastawione ofensywnie od poczatku puszczasz over czekasz pada bramka to kontrujesz od razu calosc albo jak z przebiegu meczu uwazasz ze duze prawdopodobienstwo jest ze padna nastepne to czesc kontrujesz i czekasz na nastepna.
Tak samo 0-0. Kupujesz 0-0 patrzysz i jak widzisz ze druzyny sie nie kwapia do ataku to czekasz i czekasz. Im dluzej wyczekasz tym wiecej zarobisz.
A tak jak piszesz to po co robic? bedzie over to pokryje Ci 0-0 i jakies grosze zarobisz, bedzie 0-0 to pokryje Ci over i tez zarobisz grosze chyba ze masz zamiar czekac do konca. W koncowce 1-0 i jestes w glebokiej dupie bo ani 0-0 ani overu.
 
T 0

termometr123

Użytkownik
wlasnie o takie male zyski mi chodzi. nie chce od razu rzucac sie z motyka na slonce bo nigdy tam nie gralem i chce zobaczyc jak to wyglada w praktyce. co do tego 1-0 w koncowce to nigdy nie bede czekal do tego momentu. sytuacja wygladalaby nastepujaco: jest 20min i wynik 0-0 czyli kurs na 0-0 ciagle spada...czekam dalej...w 30min pada bramka. zaklad na 0-0 jest przegrany ale na over 2.5 kurs jak mozna sie domyslec spadl np z tego zakupionego 2.2 na 1.9. i teraz albo czekam dalej na bramke ale maks do 45min albo kupuje lay z kursem 1.9 czyli jestem automatycznie do przodu...moze zle kombinuje i mozna to jakos udoskonalic? prosze o podpowiedzi ????
edit: NIGDY NIE CHCE CZEKAC DO DRUGIEJ POLOWY. WSZYSTKO CHCE ODSPRZEDAWAC PO PIERWSZEJ POLOWIE
 
ace 3

ace

Użytkownik
jest 20min i wynik 0-0 czyli kurs na 0-0 ciagle spada...czekam dalej...w 30min pada bramka. zaklad na 0-0 jest przegrany
O:0 przyniesie Ci zysk tylko jeśli dotrwasz z nim do końca, wiadomo że kurs w czasie trwanie meczu będzie spadał więc jeśli chcesz odsprzedać to będzie pewna strata, więc trochę to nie ma sensu
 
J 0

jojo1909

Użytkownik
pytanie przed meczem widac kursy powyzej 2+ ze wygra badz nie wygra . liczmy dzisiejszy mecz interu z dynamen mozna obstawic ze inter wygra i po tym ze przegra?
zawsze jakis zysk badz 0
 
ace 3

ace

Użytkownik
pytanie przed meczem widac kursy powyzej 2+ ze wygra badz nie wygra . liczmy dzisiejszy mecz interu z dynamen mozna obstawic ze inter wygra i po tym ze przegra?
zawsze jakis zysk badz 0
takie coś jest możliwe tylko i wyłącznie jeśli padnie bramka w miarę szybko, inaczej to klapa
 
Do góry Bottom