>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tour de ski [28.12-06.01]

Status
Zamknięty.
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Jak że dziś o godzienie 12. w Novym Mescie zaczyna się ten niesamowity cykl zawodów organizowany dopiero po raz drugi w historii pozwoliłem sobie założyć nowy temat i trochę porozważać na temat zawodników.
W tamtym roku w śród pań triumfowała Virpi Kuitunen. Fantastyczna Finka cały tamten sezon miała udany, w tym już nie jest tak różowo aczkolwiek Virpi rozkręca się i może być groźna. Jest ona niesamowicie wytrzymała i tak męczący cykl jakim jest tour de ski jest stworzony po prostu dla niej. Nie zapominajmy oczywiście o Marit Bjoergen. Norweżka w tamtym roku zajęła drugie miejsce. W tym roku wyśmienita dyspozycja od początku sezonu i jest na drugim miejscu w klasyfikacji pucharu świata. No i oczywiście absolutna rewelacja tego sezonu Astrid Jacobsen. Któż by się spodziewał że młoda Norweżka będzie tak wspaniale biegać w tym sezonie. Ja osobiście upatruje ją jako jedną z faworytek całego cyklu. Już nie raz pokazała w tym sezonie że dobrze czuje się i w sprincie i w biegach na dłuższych dystansach. Co do naszej Justyny Kowalczyk to jeżeli w całym cyklu będzie w pierwszej piątce to dla niej czapki z głów. Polka od początku sezonu w dobrej dyspozycji raz nawet stanęła na podium po fantastycznym biegu na 10 km. Ulegając tylko wyżej wspomnianym Bjoergen i Jacobsen. Justyna w tamtym roku zajęła 11 pozycje w tym sądzę że pierwsza 10 jest dla niej bez problemu a pierwsza 5 to już duży sukces.
Wśród mężczyzn ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Od początku seoznu zaskakująco dobrą formę ma Niemiec Axel Teichmann, który przewodzi w Pucharze Świata. Równie dobrze biega Tor Arne Hetland i Lukas Bauer. Trochę gorzej spisuje się ubiegło roczny tryumfator tour de ski czyli Tobias Angerer. Niemiec jest dopiero na 8. miejscu w Pucharze Świata i zbytnio formą nie błyszczy. Aczkolwiek nie wolno go lekceważyć, jest on bardzo silny,dobrze zbudowany i szalenie wytrzymały i na tym cyklu może udowodnić swoją klasę. Niestety szkoda, że żaden z Polaków nie jest w stanie tutaj o nic powalczyć. Maciej Kreczmer i Janusz Krężelok to głównie sprinterzy i tutaj szans nie mają żadnych.
Moje typy na zwycięstwo w całym cyklu:
Kobiety: Astrd Jacobsen 8.00 Unibet
Mężczyźni: Tor Arne Hetland 15.00 Unibet
Kursy dość wysokie dlatego moim zdaniem warto zagrać. Cykl kończy się 6.01.2008r.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Teraz trochę typków na dzisiejsze sprinty:
Østensen, Simen - Hetland, T-A 2.20 Unibet
Saarinen, A-K - Kowalczyk, J 2.05 Unibet
Wybrałem te dwa typki ponieważ są ciekawe kursy i moim zdaniem warto zagrać. Saarinen niczego szczególnego w tym sezonie nie pokazuje, chociaż raz była 3 w tym sezonie tak to miejsca w drugiej , trzeciej dziesiątce. Natomiast najgorszy wynik Justyny w tym sezonie to 11 miejsce , dwa razy była 7 i raz 3. Kowalczyk jest w formie ostatni wygrała bieg w międzynarodowym Pucharze Czech i dzisiaj również będzie wysoko.
Co do mężczyzn to Ostensen startował dwa razy był 8. i 22. Natomiast Hetland startował we wszystkich eliminacjach Pucharu Świata i ostatnie 3 razy znalazł sie w pierwszej 10 odpowiednio 6. , 1. i 4. miejsce a więc widać że forma jest. Zdarzały mu się też słabe wyniki jak 27. czy 22. miejsce ale sądzę że tym razem Norweg pokaże na co go stać.
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Teraz trochę typków na dzisiejsze sprinty:
Østensen, Simen - Hetland, T-A 2.20 Unibet
Saarinen, A-K - Kowalczyk, J 2.05 Unibet
Wybrałem te dwa typki ponieważ są ciekawe kursy i moim zdaniem warto zagrać. Saarinen niczego szczególnego w tym sezonie nie pokazuje, chociaż raz była 3 w tym sezonie tak to miejsca w drugiej , trzeciej dziesiątce. Natomiast najgorszy wynik Justyny w tym sezonie to 11 miejsce , dwa razy była 7 i raz 3. Kowalczyk jest w formie ostatni wygrała bieg w międzynarodowym Pucharze Czech i dzisiaj również będzie wysoko.
Co do mężczyzn to Ostensen startował dwa razy był 8. i 22. Natomiast Hetland startował we wszystkich eliminacjach Pucharu Świata i ostatnie 3 razy znalazł sie w pierwszej 10 odpowiednio 6. , 1. i 4. miejsce a więc widać że forma jest. Zdarzały mu się też słabe wyniki jak 27. czy 22. miejsce ale sądzę że tym razem Norweg pokaże na co go stać.
Justynie nie wiele brakło świetny bieg i trzecia lokata. Hetland tak jak się spodziewałem miejsce 9 i o ponad 13 sekund wyprzedził na mecie 24 Ostensena. Swoją drogą opłacał się zagrać Bauera kurs 14 i żałuję że zagrałem tylko za 5 zł ale zawsze to jakiś zysk. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom