>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tour Championship 2024 (1-7.04.2024)

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tour Championship 2024
1 -7 kwietnia 2024Mimo krótkiego stażu Tour Championship to turniej z już ugruntowaną rangą prestiżowego turnieju zaproszeniowego. Tegoroczna edycja zostanie rozegrana w dniach 1 -7 kwietnia 2024 roku w Manchester Central w angielskim Manchesterze. O wyjątkowości tego turnieju świadczy fakt, że drabinka turniejowa tworzona jest tylko na podstawie rankingu jednorocznego. Natomiast w tym roku zaszły małe zmiany w formacie turnieju: rozszerzono liczbę zawodników z ośmiu do dwunastu. Pierwsza czwórka rankingu jednorocznego została rozstawiona w ćwierćfinałach, a są to Judd Trump, Ronnie O'Sullivan, Zhang Anda oraz Ding Junhui. Natomiast nierozstawieni zawodnicy z miejsc 5-12 rankingu powalczą w 1 rundzie o wolne w ćwierćfinałach miejsca by powalczyć z rozstawioną czwórką. Pary w 1 rundzie wyglądają następująo:
  • Mark Williams - Tom Ford
  • Mark Allen - John Higgins
  • Gary Wilson - Mark Selby
  • Barry Hawkins - Ali Carter
Obrońcą tytułu jest Shaun Murphy który rok temu ograł w finale Kyrena Wilsona (10-7).

ScreenShot01726.jpg

Jest to turniej bardzo lukratywny, wprawdzie poziom trudności również najwyższy, bo z definicji grają sami najlepsi, ale też pula nagród bardzo sowita, a żeby wygrać cały turniej wystarczy wygrać tylko 3 mecze. Pula nagród opiewa na £500,000, z czego £150,000 przypadnie zwycięzcy turnieju, a £60,000 dostanie finalista. Dodatkowo najwyższy brejk turnieju wyceniono aż na £10,000, więc jest o co walczyć. Skoro w turnieju bierze udział tylko 8 zawodników, to już pierwsza runda jest ćwierćfinałem, a przegrany w niej dostanie aż £20,000, czyli niewiele mniej niż choćby zwycięzca Gibraltar Open. Ale z takimi benefitami finansowymi wiążą się również dużo dłuższe mecze niż zwykle, podzielone na 2 sesje, co właściwie spotykane jest tylko w Mistrzostwach Świata. Wszystkie mecze w turnieju rozgrywane na dystansie do 10 wygranych frejmów (best of 19), więc jest to bardzo dobra rozgrzewka przed Crucible.

Format turnieju

Drabinka turnieju
Livescore

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
V 93,8K

vuvuvu

Użytkownik
Gary Wilson - Mark Selby 2
Barry Hawkins
- Allister Carter 1

Ako 2,51 forbet

Mecze do 10 wygranych frejmow. Selby ma patent na Garrego,ostatnie pięć meczy wygra.Przy tak dlugim dystansie nie ma szans na inny wynik niz wygrana faworyta.Drugi mecz zacznie się jutro i tu liczę na wyrownany pojedynek ,ja daję lekką przewagę Barremu ktory ma lepszą koncówkę sezonu niż Ali Carter.

Mark Allen - John Higgins 1
Mark Williams
- Tom Ford 1

Ako 2,56 forbet

Drugi akumulator na dzisiaj. Stawiam na Allena , bo Higgins pogubiony na koniec sezonu. W meczu drugim stawiam na Marka Williamsa ktory ostatnie pięć meczy z Fordem wygrał , a bilans meczy ma bodajże 9-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1093
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tour Championship 2024
Awans do finału: Mark Selby @ 4.50

Kurs na finał Selby’ego wysoki głównie przez to że w półfinale może trafić na O’Sullivana. No ale umówmy się w takim turnieju w każdym meczu rywal jest mocny. Ale akurat Selby do półfinału ma drabinkę dość korzystną. Najpierw Gary Wilson z którym nie przegrywa, bilans bezpośredni 11-2 w tym wygrał 6 ostatnich meczów. W ćwierćfinale czeka Anda, który ma świetny sezon, ale Selby zyskuje bardzo w meczach na długim dystansie i ja bym tu widział Anglika faworytem. A potem O’Sullivan (prawdopodobnie) dla którego Selby jest pewnym nemezis i który umie grac z Rakietą.

Gary Wilson - Mark Selby
Team 1. Dokładna liczba "setek": 0 @ 2.62 1

Dodatkowo zagrałbym na brak setki Wilsona. Gary oczywiście potrafi świetnie punktować i nawet pokazuje to w ostatnich tygodniach, trafi mu się nawet maks. Masa podejść wygrywających 50+, ale setek jak na lekarstwo. W ostatnich kilku meczach ledwie jedna i to ta najniższa z możliwych (100), a frejmów do gry było sporo bo jednym z meczy był finał Welsh Open. Z Selbym niełatwo będzie o wygodne układy na stole, lubi psuć układy bo świetnie się czuje w brudnych frejmach i często je wygrywa. Dlatego nawet jak Wilson dorwie się do dobrej szansy na punktowanie między czerwonymi to może być trudno złożyć podejście trzycyfrowe.

Mark Allen - John Higgins
Liczba frejmów: Powyżej (15.5) @ 1.40 10-7
Liczba frejmów: Powyżej (16.5) @ 1.72
Liczba "setek": Powyżej (3.5) @ 2.00 3

W drugim meczu popołudniowym stawiam na Allena który ostatnio prezentuje lepsza formę. Ale generalnie spodziewam się scenariusza overowego, zaciętego meczu, ciekawego do oglądania. I myślę, że zobaczymy parę setek, obaj potrafią z niczego wyczarować takie podejście.

Betcris
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +600
V 93,8K

vuvuvu

Użytkownik
Ronnie O´Sullivan - Allister Carter 1
Ding Junhui - Mark Allen 2
Judd Trump
- Mark Williams 1
Ako 2,39 forbet

Kurs słaby na Ronniego i Trumpa,kombinuję z Ako zAllenem. Co prawda Chińczyk ma lepszy bilans z Irlandczykiem ,ale liczę z e po przetarciu w pierwszej rundzie z Higginsem ,upora się z Dingiem. Pozostałe dwa mecze to niema o czym pisać ,zdecydowani faworyci,chociaż jeden faworyt (Selby) już odpadl z turnieju to licże ze to byla jedyna niespodzianka na tym etaspie turnieju. Jeszcze gwoli ścislości to mecz Ronniego kończy się dzisiaj, Allena zaczyna dzisiaj ,a kończy jutro ,a mecz Trumpa czaly grany jest jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1094
V 93,8K

vuvuvu

Użytkownik
Wilson G. - O´Sullivan R. 2 (-3,5)
Williams M. - Allen M. 2
Ako 2,62 fortuna


Z mieszanymi uczuciami stawiam ten kupon. Kursy marne ,ryzyko porażki spore ,ale uwielbiam snookera i nie mogę sie powstrzymać.Mecz Rakiety dzisiaj ,Allena jutro .Ronnie wydaje swienoie do powstrzymania ,gra w trochę innej lidze. Wczoraj powiózl Cartera 10-2 . to robi wrażenie. Co do meczu Allena to uważam że jest na teraz lepszym graczem niż Williams.Wczoraj co prawda ogral Williams Trumpa ,ale nic nie ujmojąc zwycięzcy ,to chyba bardziej Trump przegrał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +693
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mark Williams v Ronnie O'Sullivan
Starcie gigantów , faworyt jest jeden ale ktokolwiek nie stoi po drugiej stronie stołu grając z O,Sullivanem stawiany jest z automatu w roli underdoga i raczej słusznie.Znają się dobrze i od dawna , dziś zagrają ze sobą po raz 32-gi i tylko 9-cio krotnie wygrywał Williams.
Ostatnie ich spotkanie było w ćwierćfinale Mastersa w ubiegłym roku wygrał Mark 6:5 i co ciekawe odwrócił wtedy mecz ze stanu 2:4 do 5:4 i wygrał decidera , świetny mecz.
Obaj raczej w formie , Ronie pokonał Garego Willsona q pólfinale 10:7 co ciekawe bez brejka notowanego za to w ćwierćfinale rozprawił się z Carterem 10:2 i brejków notowanych 9!!!!!
Mark w pólfinale był dogiem a rosprawił się z Alenem 10:5 ale zaczął bardzo mocno od prowadzenia 8:0 a w całym meczu 8 brejków notowanych , w ćwierćfinale był jeszcze większym dogiem a odprawił Trumpa 10:4 .choć zaliczył tylko 2 brejki notowane.
Wydaje mi się że szykuje się zacięty mecz na styku i tu może być warto polować na brejki 50+ i 100+ na livie .
a coś pre??? hm
Match To Go To a Deciding Frame kurs 6.00 Ladbrokes

Mark Williams At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames kurs 6.00 williamhill Tylko w pierwszym frejmie 50+
pod ten dobry początek Williamsa z Allenem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1057
Do góry Bottom