>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Totolotek - opinie

pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
już praktycznie zapomniałem o nich... dwa lata temu chyba mieli całkiem fajne promki pamiętam w poniedziałek typowanie meczów 1x2 i zwrot bonus z obrotem jednokrotnym , co weekend promocje na poszczególne ligi na tych samych zasadach co powyżej później degrengolada...
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Nie polecam. Skusiłem się na bonus powitalny, jednak nie jestem zadowolony. Aplikacja i w ogóle strona nie jest czytelna. Żeby znaleźć jakiś zakład trzeba się sporo natrudzić. Mało intuicyjna. Kursy też słabiutkie, już nie wspominając o ofercie która jest uboga. Czarę goryczy przelało dzisiejsze wydarzenie, gdzie będąc na LIVE chciałem postawić gola Lecce w meczu z Fiorentiną. Kurs w okolicach 38' to było około 1,95 jak pamiętam. Próbowałem to postawić chyba z 5 razy. Za każdym razem błąd wyskakiwał. Próbowałem się wylogować, zalogować ponownie. Nic to nie dało. I zgadnijcie co? Lecce pod koniec pierwszej połowy na 1:0! Ostatni raz wpłacam im pieniążki. Robię obrót (choć właściwie to już mi się nie chce go robić) i uciekam stamtąd!
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Pytanie odnośnie tego buka - czy przyjmują wam jakiekolwiek zakłady?
Moich ostatnich kilka prób wyglądało tak - kółeczko kręci się przez parę minut i nic się nie dzieje, mecz albo wyrzucony z oferty albo finalnie kurs spada. Stawki raczej śmiesznie - typu 20/50 zł, konto raczej bez limitów.
Dużo się pisało o bestbecie ale przyznam szczerze - totolotek to jest jakiś dramat.
Buk, który przed przejęciem przez Niemców był dla mnie najlepszą polską firmą (gram grubo czasami 4 dni w tygodniu, bonusy reload od wpłaty po 500/1000zł, 6% podatku za granie w aplikacji) stał się pośmiewiskiem. Nieczytelna strona, wieszająca się, mało intuicyjna.
Fatalna zmiana
 
T 0

tornado21

Użytkownik
mnie zastanawia czemu bwin jeszcze nie wystartował w miejsce totolotka skoro juz w marcu entain ich przejeli, za chwile mundial czyli żniwa dla bukmacherów
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Pytanie odnośnie tego buka - czy przyjmują wam jakiekolwiek zakłady?
Moich ostatnich kilka prób wyglądało tak - kółeczko kręci się przez parę minut i nic się nie dzieje, mecz albo wyrzucony z oferty albo finalnie kurs spada. Stawki raczej śmiesznie - typu 20/50 zł, konto raczej bez limitów.
Dużo się pisało o bestbecie ale przyznam szczerze - totolotek to jest jakiś dramat.
Buk, który przed przejęciem przez Niemców był dla mnie najlepszą polską firmą (gram grubo czasami 4 dni w tygodniu, bonusy reload od wpłaty po 500/1000zł, 6% podatku za granie w aplikacji) stał się pośmiewiskiem. Nieczytelna strona, wieszająca się, mało intuicyjna.
Fatalna zmiana
I jak Panowie, jest szansa na jakiś feedback? :)
 
R 326

royal92

Użytkownik
Najgorszy bukmacher z jakim miałem do czynienia. Wpłaciłem kilka stówek i chciałem obstawić zakład który był ciągle odrzucany do tego zablokowali mi opcję wypłaty środków. Stanowczo nie polecam
 
Do góry Bottom