>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Totolotek bonus 25 zł Lucky looser

P 0

piter1410

Użytkownik
Cześć. Mam następujący problem. Totolotek przyznał mi w sobotę 26.12 bonus 25 zł. Kasę z bonusu -tego samego dnia - postawiłem na jeden zakład 25 zł - przegrany. Na zestawieniu bonusów jest info o tym, że bonus przyznany i wykorzystany.

Potem - po rozliczeniu przegranego zakładu - wpłacałem jeszcze swoją kasę - w sobotę 26.12 i 27.12. W niedzielę 27.12 postawiłem już swoją kasę i wygrałem. Próbuję wypłacić a tu zonk - kwota zablokowana do wypłaty, również ta, która wpłaciłem jeszcze w niedzielę. Wygląda to tak jakby był wymagany jeszcze obrót. Pytanie tylko dlaczego skoro kasa z bonus już poszła z dymem, a dalej już obracałem tylko swoimi pieniędzmi.... Nie rozumiem.

Napisałem już do bukmachera. Czekam na odpowiedź. Chciałbym jednak poznać zdanie doświadczonych userów grających w Totolotku. Pierwszy raz mam taki zgrzyt u nich.
 
P 0

piter1410

Użytkownik
Sprawa wyjaśniona. Okazało się że dostałem jeszcze jeden bonus 60 zł - tzw reload. Niezauważyłem go wcześniej - wpłacałem duże kwoty). Obróciłem nim dzisiaj do końca i kasa została zwolniona. Totolotek jak na razie mnie nie zawiódł. Polecam początkującym graczom. Kasa zawsze pewna i na następny dzień.
 
Do góry Bottom