>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Totalny początkujący.. pytanie o buki.

M 0

martinicz

Użytkownik
Witam.
No więc postanowiłem założyć konto w internecie bo latanie do stsa już mnie delikatnie mówiąc znużyło. Spędziłem pół dnia na Waszym forum szukając najodpowiedniejszego buka, teraz zastanawiam sie już tylko nad Sportingbet bądź Tobet, z Waszych wypowiedzi te dwa mnie najbardziej przekonały. ;)
Gram raczej dla zabawy niż większego zarobku, bardzo niskimi stawkami, rodzina pilnuje żebym się nie uzależnił. ;)
Piszę bo mam jeszcze kilka pytań, mianowicie:
(jestem totalnym początkującym więc odpowiedzi mogą się wydawać oczywiste dla Was, ale dla mnie nie bardzo..)
1. Jakie są minimalne wpłaty na Tobet/Sportingbet, i czy mogę sobie swobodnie dysponować i przelewać pieniądze z konta do buka i z powrotem kiedy będę chciał?
2. Jak szybko pieniądze pojawiaja sie u buka/na koncie po zatwierdzeniu przelewow?
3. Bardzo często czytałem o tym że trzeba obrócić jakiś depozyt, o co w tym chodzi?
Jak wplace np 50 zl (jesli tak sie da), i np po 2 dniach - kilku wygranych, kilku przegranych - bedzie 90, moge wyplacic?
I jak z minimalnymi wypłatami, bo podobno w SB od 80 zł w górę, a mniej nie da rady... Z Tobetem nie doczytałem..
Licze na wyrozumialosc, dopiero zaczynam, nie bardzo się orientuję.. :?
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
1. Sportingbet wypłata minimum od 40 zl / Tobet 25 zł (przelew bankowy)
2. Zależy jakim sposobem przelewasz pieniądze, jeśli są to przelewy24 z internetu to max 5 min
3. Zazwyczaj musisz zagrać raz by wypłacić, są tez odosobnione przypadki np kiedy weźmiesz bonus 100% wtedy bukmacher ustala Ci w regulaminie bonusu ile razy musi on zostać obrócony i po jakim kursie, żeby mógłby wypłacony. Jeśli nie weźmiesz bonusu, to na 100% w/w 90 zł będziesz mógł wypłacić.
 
M 0

martinicz

Użytkownik
ok dzieki to nie takie skomplikowane jak mi sie na początku wydawało.
a mam jeszcze pytanie, czy jak założe konto to mogę od razu typować, czy trzeba czekać na jakiś kod weryfikacyjny który ma przyjść pocztą?? tak jak to jest w allegro na przykład po rejestracji.
bo czytałem że u niektórych buków tak jest. nie wiecie czy w Tobecie też tak jest?
 
M 0

martinicz

Użytkownik
sorry ze męczę ale jeszcze jedno.
można grać w Tobecie w zł? na SB widzę że się da, a na tobecie przy kazdym zakładzie waluta jest euro.
 
starkiller 0

starkiller

Użytkownik
sorry ze męczę ale jeszcze jedno.
można grać w Tobecie w zł? na SB widzę że się da, a na tobecie przy kazdym zakładzie waluta jest euro.
Tak możesz grać w zł. Z tego co pamiętam to przy zakładaniu konta wybierasz walutę.
 
M 0

martinicz

Użytkownik
hmmm... a ile idzie kasa na moje konto w banku po zatwierdzeniu przelewu ze sportinga/tobeta?
+ jeszcze takie dotyczące gry: jak zagram dajmy na to over 1.5 podczas trwania tego meczu, i np w 60 minucie już wszedł, to od razu mam kasę czy muszę czekać na koniec tego meczu i rozliczenie????
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Trzeba czekać do końca, tyle wiem z własnego doświadczenia. Może w 88 minucie jakiś tajfun się pojawi, albo po prostu kibice przyczynią się do przerwania meczu i, zazwyczaj, do unieważnienia zakładu. Zresztą, sam piszesz, że nie chcesz się uzależnić, a więc chyba nic się nie stanie, jeśli poczekasz do końca spotkania? : )
____
godne info? +
 
M 0

martinicz

Użytkownik
możnaby było atakowac kolejne overy.. ;)
a tam, ja nie, rodzinka pilnuje, choć przy wygranych wszyscy są dla mnie zaskakująco mili.. :razz:
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Dużo wody upłynie, zanim znajdziesz dobry system gry. No, ale od czegoś trzeba zacząć. Obecnie najlepszym wyborem było odrzucenie stacjonarnego buka. Pora na kolejne kroki. A rodziny do zakładów nie mieszaj :grin: Bo to się może różnie skończyć ;)
___
godne info? +
 
F 24

fbv

Użytkownik
Podepnę się pod temat...

Którzy bukmacherzy nie zrzynają kursów od konkurencji? Słyszałem gdzieś, że na pewno nie odgapia Bwin, Ladbrokes, Paddy Power, Unibet...

Ma ktoś swoje trafne spostrzeżenia?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pomyśl nim ponownie bez sensu odpiszesz, bo mając możliwość porównania kursów a nie wahań! pomiędzy wieloma firmami - łatwo zorientować się u których buków są one identyczne, bo innego kryterium na to &quot;podpatrywanie&quot; nie ma...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pomyśl nim ponownie bez sensu odpiszesz, bo mając możliwość porównania kursów a nie wahań! pomiędzy wieloma firmami - łatwo zorientować się u których buków są one identyczne, bo innego kryterium na to &quot;podpatrywanie&quot; nie ma...
Jest. Należy zwracać uwagę na datę wystawienia oferty u konkretnego buka...
To jednak nie jest takie proste i wymaga czasu.
W niektórych przypadkach działa to tak, że buk A wystawia kursy (często niemal &quot;z kosmosu&quot;) bardzo szybko po czym ofertę prezentuje buk B co skutkuje bardzo szybkimi zmianami kursów w buku A.
A jest dla nas w takim wypadku świetnym miejscem do typowania o ile będziemy potrafili wychwycić te poważne błędy
 
L 51

legionista880

Użytkownik
uaaaaa sportingbet kolego nie wplacaj to gowno z payoutem 91 procentem to jeden z wiekszych syfow pod wzgledem kursow jak chcesz dobre kursy szeroka oferte dobry support itd to wplac standardowo do bet365 na poczatek napewno wystarczy
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jest. Należy zwracać uwagę na datę wystawienia oferty u konkretnego buka...
To jednak nie jest takie proste i wymaga czasu.
W niektórych przypadkach działa to tak, że buk A wystawia kursy (często niemal &quot;z kosmosu&quot;) bardzo szybko po czym ofertę prezentuje buk B co skutkuje bardzo szybkimi zmianami kursów w buku A.
A jest dla nas w takim wypadku świetnym miejscem do typowania o ile będziemy potrafili wychwycić te poważne błędy
Pomimo tego co napisałeś i tak wszystko nadal odnosi się do tego jedynego kryterium o którym ja napisałem, czyli o porównaniu kursów...
 
Do góry Bottom