>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

The Ultimate Fighter 20: Team Pettis vs. Team Melendez

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Od dłuższego czasu bacznie przyglądam się walkom kobiet w MMA, a biorąc pod uwagę moją powszechnie znaną sympatię do TUFa, mogę szczerze stwierdzić że granie czegokolwiek z walk kobiet na tej gali to bukmacherskie samobójstwo. Tak jak w wadze ciężkiej, poza kilkoma klasowymi zawodnikami, u większości jeden cios robi często całą walkę, tak u bab w tej kategorii wagowej niemalże każdy może pokonać każdego.

Carla Esparza 2.35 ✅✅✅ zapaśniczy gwałt - Dając taki kurs, i stawiając Namajunas jako faworytkę &quot;eksperci&quot; kierują się chyba penisem, a nie zdrowym rozsądkiem. Rose Namajunas jest faworytką, ale głównie fanów i widzów, jest efektowniejsza, ładniejsza, jest lepszym materiałem na mistrzynie niż Carla, lepiej się sprzeda. Ale u licha, to jest Carla Esparza, liderka światowych rankingów od dłuższego czasu, mistrzyni Invicty i od początku faworytka tego sezonu TUFa... Rose poczyniła fantastyczne postępy, zdobyła serca wielu fanów, jest na jak najlepszej drodze by zdobyć pas, ale taki kurs to przesada. Sercem jak najbardziej Rose Namajunas, ale rozum podpowiada że Carla może ją rozjechać swoimi zapasami. A odgadnąć kto zostanie pierwszą mistrzynią w nowej kategorii wagowej w UFC, nie sposób, obie mają swoje argumenty, ale minimalnie faworytem powinna być jednak bardziej doświadczona Esparza.
Swoją drogą, trudno nie odnieść wrażenia że to będzie tymczasowa mistrzyni. Zarówno Claudia Gadelha, Aśka Jędrzejczyk, jak i czekająca w kolejce do UFC Jessica Aguilar moim zdaniem powinny pokonać bez problemu i Carlę i Rose.
Carla


Rose

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macio106 147,2K

macio106

Znawca - MMA
Ja tutaj gram na:

KJ Noons (USA) - Daron Cruickshank (USA)
Typ:2 ~ ZWROT NC (Accidental Eye Poke)

Oboje preferują stójkę. KJ Noons ma za sobą również starty w boksie i kick-boksie. Jednak jego taktyka opiera się głównie na ciosach zadawanych rękoma, kopnięć jest mało. Parteru oczywiście nie ma. Na pewno ma też kondycje na pełne 3 rundy. Jednak jego rywal który również preferuje stójkę, ale on natomiast woli kopnięcia którymi to zwalał już z nóg:



Ma jakieś pojęcie o parterze małe, ale ma. Mój typ jest taki że oboje nie będą chcieli walczyć w stójce bo wiedzą że rywal jest w tym aspekcie mocny i walka pójdzie do parteru i tam więcej będzie pracował Cruickshank który to jakieś pojęcie o tej płaszczyźnie ma.


Do tego za drobne spróbuje zagrać na Alex Chambers (AUS),⛔ która to co prawda odpadła w pierwszej walce w TUF-ie ale mierzyła się tam z Rose Namajunas. Obecną finalistką. Natomiast jej rywalka ma co prawda dobry rekord posiada niby doświadczenie i parterze i w stójce, ale jak przychodziły walki z konkretnymi przeciwniczkami to wszystko przegrywała. Największy jej sukces to poddanie 3 lata temu Jessica Eye. Stawiam tutaj na Australijkę ponieważ posiada ona mocny cios, który to może trafić Irlandkę i być po walce. Jak wiadomo to są kobiety i rożne rzeczy mogą się zdarzyć. Jednak ja liczę na zwycięstwo Alex przez KO.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nie miałem czasu ogarnąć Tapology, ale jakbym miał obstawiać to
Aisling Daly ✅
Tecia Torres ✅
Joanne Calderwood ✅
Heather Clark ✅
Felice Herrig ✅
Randa Markos ⛔
Carla Esparza ✅
a z facetów Stephens ⛔ i Cruickshank

Sensowne jest odpuścić sobie tą galę i przekonać się jak w praniu wypadną zawodniczki nowej dywizji i ile nauki wyniosły z domu TUFa, ja grałem za grosze bardziej dla zabawy niż zarobku.

WAR Tecia, JoJo, Felice i Randa &lt;3 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pierwszy raz spotykam się z galą na której są niemal te same wyniki sędziów, w dodatku niestandardowe (30-26) ????
Również skłaniałem się do grania Chambers ale ostatecznie zrezygnowałem. Sugerowałem się postawą Daly na ważeniu, sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała co się dzieje i gdzie jest ???? Ale ona ma tak chyba na codzień, jedynie po wygranej się nieco ożywiła. Dziwna laska, ale bić się umie. UFC będzie mieć dobrą zawodniczkę na gale w Dublinie.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Ale ta gala ma niski poziom, nawet jak na kobiety... Właściwie jedynie fakt że mogą czuć presje w debiucie w UFC je broni, nawet to co widziałem w TUFie było na wyższym poziomie ???? Na duży plus Tecia Torres, Heather również, zlekceważona przez bukmacherów, a przecież w TUFie walczyła z poważną kontuzją.

NO CONTEST w walce Cruickshanka, bez komentarza
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Tak, tylko raz takie coś kończy się odejmowaniem nawet 2 punktów, jak w finale ostatniego Meksykańskiego TUFa, a tutaj za takie coś nie ma żadnej kary? Przecież to zagranie kwalifikuje się jako faul, więc albo stosuje się jasną zasade i surowo kara, albo przyzwala się i nie robi szopek z odejmowaniem 2 punktów.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Pogralem Stephensa, a widze, ze w plecki - mocno zbity czy walka wyrownana?
Dominacja Oliveiry, chyba dwie czy trzy próby poddań, trzeba przyznać Stephensowi że z balachy uciekł po mistrzowsku ale wygrana Brazylijczyka bez wątpliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom